
Zitong Chen Stats
2026
2025
2024
2023
2021
2020
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Zitong Chen. Zitong Chen heeft in totaal 110 wedstrijden gespeeld, 4 doelpunten gescoord, en 3 assists verzameld. Zitong Chen heeft de meeste wedstrijden gespeeld in China League Two met 110 in China. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de China League Two
China League Two statistieken voor Zitong Chen
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 13 | N/A | 44 |
| minuten | 940 | 72 minuten per spel | 50 |
| Gestarte wedstrijden | 11 | N/A | 51 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 2 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 2 | 0.19 | 80 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 3 | 0.29 | 78 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 63 |
| Doelpunten uit | 2 | 0.3 | 89 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.63 | 0.06 | 53 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.63 | 0.06 | 53 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 470 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Zitong Chen heeft 2 doelpunten gemaakt in 13 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. 0 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 2 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Zitong Chen per 90 minuten 0.19. Bovendien is Zitong Chen's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.29 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.06. Dit zet de npxG-output van Zitong Chen op 0.63, waarmee ze in het hoogste 53 percentiel van China League Two spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 0.10 | 22 |
| Schoten op doel | 0/ 1 | 0.00 | 40 |
| Schoten naast doel | 1/ 1 | 0.10 | 28 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 90 |
| Schot conversie verhouding | 100.00% | N/A | 99 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 40 |
| Schoten per doelpunt | 1.00 | N/A | N/A |
Zitong Chen heeft 1 schoten genomen in 13 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. Van de 1 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Zitong Chen 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 1.00 schoten die ze nemen en neemt 0.10 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.1 | 75 |
| Verwachte assists (xA) | 0.79 | 0.08 | 63 |
| Passes | 88 | 8.43 | 23 |
| Geslaagde passen | 66/ 88 | 6.32 | 23 |
| Pass-voltooiingspercentage | 75.00% | N/A | 39 |
| Key passen | 1 | 0.10 | 30 |
| Voorzetten | 1 | 0.10 | 27 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 38 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 38 |
| Minuten per assist | 940 Minuten per assist | N/A | N/A |
Zitong Chen heeft 1 assists geassisteerd in 13 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Zitong Chen de bal ongeveer 8.43 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 75.00. Ze spelen ook 0.10 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Zitong Chen 0.08 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 63 procent van de spelers in de China League Two.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 0.10 | 26 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 0.10 | 27 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 96 |
| Ontnomen | 1 | 0.10 | 60 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 58 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 4 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 4 | 0.38 | 92 |
| Minuten Per Boeking | 235 min' / kaart | N/A | 33 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 4 | 31% | 96 |
| Gemaakte overtredingen | 8 | 0.77 | 60 |
| Overtreding tegen | 6 | 0.57 | 50 |
Zitong Chen heeft 4 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 13 wedstrijden tot nu toe in de China League Two 2026 seizoen. Ze maken 0.77 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 12 | 1.15 | 29 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 78 Min' | N/A | 29 |
| Clean Sheets | 4 | 31% | 48 |
| Tackles | 6 | 0.57 | 75 |
| Onderscheppingen | 4 | 0.38 | 32 |
| Grondduels | 45 | 4.31 | 26 |
| Grondduels gewonnen | 21 | 2.01 | 29 |
| Luchtduels gewonnen | 7 | 0.67 | 51 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 4 | 0.38 | 32 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.10 | 60 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Zitong Chen heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Zitong Chen is een Middenvelder die 13 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de China League Two, goed voor in totaal 940 minuten. Zitong Chen geeft gemiddeld 0.1 assists per 90 minuten op het veld.
Zitong Chen scoorde een totaal van 2 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 2 brengt in de Topscorers Lijst van Qingdao Red Lions FC.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 470 minuten
Geeft een assist elke 940 minuten
Krijgt een kaart elke 235 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.05 Doelpunten
0 Assists
0.23 Kaarten
Seizoen 2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0.35 Kaarten
Seizoen 2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.08 Doelpunten
0.17 Assists
0.17 Kaarten
Seizoen 2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0.17 Kaarten
Seizoen 2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0.71 Kaarten