Ronald Guzmán Portrait

Ronald Guzmán Stats

Positie : Verdediger - Links verdediger
Nationaliteit : Chile
Birthplace : Chile - Chile
Rugnummer : #37
Leeftijd (Geboortedatum) : 24 (21/12/2001)
Hoogte : 178cm

2026

2025

2024

2022

2026 en carrière statistieken- Ronald Guzmán

6.51
Gemiddelde waardering in de Primera BRanking Tegendoelpunten : 74 / 141 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

16

0

18

5

4

0

1327'

3

0

4

1

0

0

270'

Totaal 2026

19

0

22

6

4
0

1597'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

31

0

34

9

9

0

2437'

11

0

8

4

0

0

893'

Totaal 4051

42

0

42

13

9
0

3330'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Ronald Guzmán. Ronald Guzmán heeft in totaal 42 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Ronald Guzmán heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Primera B met 42 in Chili. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Primera B

1.22Tegen Per 90
18 Doelpunten in 16 Wedstrijden
44th Percentiel
31%Clean Sheets
5 / 16 Zuivere lakens
68th Percentiel
0.27Kaarten per 90
4 Kaarten Totaal
66th Percentiel

Ronald Guzmán Statistieken - Gedetailleerd

Primera B statistieken voor Ronald Guzmán

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden16N/A
38
minuten132783 minuten per spel
55
Gestarte wedstrijden15N/A
59
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen181.22
44
Minuten per doelpunt Toegestaan74 Min'N/A
45
Clean Sheets531%
68
Tackles10.07
40
Onderscheppingen231.54
92
Grondduels17011.38
84
Grondduels gewonnen956.36
91
Luchtduels gewonnen211.41
83
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances322.14
92
Geblockte schoten10.07
48
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Ronald Guzmán 18 goals tegen gekregen en 5 clean sheets gehouden in 16 wedstrijden in de Primera B 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Ronald Guzmán op het veld staat, hun team elke 74 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.07 tackles en 1.54 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Ronald Guzmán heeft ook ongeveer 2.14 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten4N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten40.27
66
Minuten Per Boeking332 min' / kaartN/A
47
Kaarten Meer dan 0,5425%
87
Gemaakte overtredingen100.67
79
Overtreding tegen00.00
10

Ronald Guzmán heeft 4 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 16 wedstrijden tot nu toe in de Primera B 2026 seizoen. Ze maken 0.67 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
46
Doelpunt Betrokkenheid00
44
Doelpunten thuis00
61
Doelpunten uit00
61
Verwachte doelpunten (xG)0.470.03
37
Niet-straf xG (npxG)0.470.03
37
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Ronald Guzmán heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Primera B 2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen60.40
46
Schoten op doel
3/ 6
0.20
65
Schoten naast doel
3/ 6
0.20
38
Raak het houtwerk0 keer0.00
84
Schot conversie verhouding0.00%N/A
46
Schoten Nauwkeurigheid50.00%N/A
89
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Ronald Guzmán heeft 6 schoten genomen in 16 wedstrijden tot nu toe in het Primera B 2026 seizoen. Van de 6 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 3 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Ronald Guzmán 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.40 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
93
Verwachte assists (xA)0.880.06
66
Passes42228.26
88
Geslaagde passen
317/ 422
21.23
84
Pass-voltooiingspercentage75.12%N/A
35
Key passen80.54
74
Voorzetten453.01
97
Succesvolle voorzetten
17/ 45
1.14
98
Slagingspercentage37.78%N/A
75
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Ronald Guzmán heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Primera B.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels211.41
81
Succesvolle dribbels100.67
78
Succespercentage dribbelen47.62%N/A
40
Ontnomen60.40
39
Buitenspel10.07
72

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Ronald Guzmán heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Copa Chile statistieken voor Ronald Guzmán

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
0
minuten27090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden3N/A
13
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen41.33
28
Minuten per doelpunt Toegestaan68 Min'N/A
30
Clean Sheets133%
59
Tackles00.00
60
Onderscheppingen00.00
67
Grondduels00.00
45
Grondduels gewonnen00.00
47
Luchtduels gewonnen00.00
61
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
55
Geblockte schoten00.00
84
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Ronald Guzmán 18 goals tegen gekregen en 5 clean sheets gehouden in 3 wedstrijden in de Primera B 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Ronald Guzmán op het veld staat, hun team elke 68 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Ronald Guzmán heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
41
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
41
Kaarten Meer dan 0,500%
44
Gemaakte overtredingen00.00
59
Overtreding tegen00.00
63

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
62
Doelpunt Betrokkenheid10.33
74
Doelpunten thuis00
74
Doelpunten uit00
75
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
44
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
45
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
59
Schoten op doel
0/ 0
0.00
72
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
63
Raak het houtwerk0 keer0.00
98
Schot conversie verhouding0.00%N/A
76
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
72
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.33
91
Verwachte assists (xA)0.570.19
86
Passes00.00
41
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
41
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
41
Key passen00.00
64
Voorzetten00.00
63
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
79
Slagingspercentage0.00%N/A
79
Minuten per assist270 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
61
Succesvolle dribbels00.00
72
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
72
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
85

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Ronald Guzmán Statistische analyse

Ronald Guzmán is een Verdediger die 16 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Primera B, goed voor in totaal 1327 minuten. Ronald Guzmán krijgt gemiddeld 1.22 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 31%. Dat betekend dat Ronald Guzmán een Clean Sheet heeft behaald in 5 wedstrijden van de 16 waarin hij gespeeld heeft.

Ronald Guzmán scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 23 in de CD Provincial Curico Unido topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

321 / 342 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

74 / 141 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

0

16

4

5

0

1110'

2

0

1

1

0

0

136'

Totaal 2025

17

0

17

5

5
0

1246'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.3
 Tegen

0.41  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

3

1

0

0

351'

Totaal 2024

4

0

3

1

0
0

351'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.77
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

1

0

0

136'

Totaal 2022

2

0

0

1

0
0

136'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!