Julio Herrera Portrait

Julio Herrera Stats

Positie : Middenvelder - Centraal middenveld
Nationaliteit : Bolivia
Birthplace : Bolivia - Bolivia
Rugnummer : #7
Leeftijd (Geboortedatum) : 27 (11/2/1999)
Hoogte : 173cm

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Meer

2018

2026 en carrière statistieken- Julio Herrera

6.91
Gemiddelde waardering in de LFPBRanking Assists : 72 / 319 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

1

2

1

0

622'

Totaal 2026

15

1

1

3
2

0

689'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

195

18

9

28

3

2

12391'

Totaal 18198

245

21

11

33
4

2

15072'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Julio Herrera. Julio Herrera heeft in totaal 245 wedstrijden gespeeld, 21 doelpunten gescoord, en 9 assists verzameld. Julio Herrera heeft de meeste wedstrijden gespeeld in LFPB met 245 in Bolivië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de LFPB

0.14Doelpunten Per 90
1 Doelpunten Totaal
66 Percentiel
0.14Assist Per 90
1 Assists Totaal
78 Percentiel
0.29D+A Per 90
2 Doelbijdragen Totaal
71 Percentiel
0.33xG Per 90'
2.30 Verwachte Doelpunten
82 Percentiel
0.21xA per 90
1.44 Verwachte assists
83 Percentiel
0.43Kaarten per 90
3 Kaarten Totaal
78 Percentiel

Julio Herrera Statistieken - Gedetailleerd

LFPB statistieken voor Julio Herrera

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
53
minuten62252 minuten per spel
34
Gestarte wedstrijden7N/A
38
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.14
66
Doelpunt Betrokkenheid20.29
71
Doelpunten thuis10.22
71
Doelpunten uit00
69
Verwachte doelpunten (xG)2.300.33
82
Niet-straf xG (npxG)2.300.33
85
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt622 Minuten per doelpuntN/AN/A

Julio Herrera heeft 1 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het LFPB 2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Julio Herrera per 90 minuten 0.14. Bovendien is Julio Herrera's totale D/A (doelpunten + assists) 2 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.29 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.33. Dit zet de npxG-output van Julio Herrera op 2.30, waarmee ze in het hoogste 85 percentiel van LFPB spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen202.89
87
Schoten op doel
8/ 20
1.16
90
Schoten naast doel
12/ 20
1.73
86
Raak het houtwerk2 keer0.29
99
Schot conversie verhouding5.00%N/A
55
Schoten Nauwkeurigheid40.00%N/A
71
Schoten per doelpunt20.00N/AN/A

Julio Herrera heeft 20 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het LFPB 2026 seizoen. Van de 20 schoten waren 8 schoten op doel en de andere 12 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Julio Herrera 40.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 20.00 schoten die ze nemen en neemt 2.89 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.14
78
Verwachte assists (xA)1.440.21
83
Passes29342.33
82
Geslaagde passen
234/ 293
33.80
79
Pass-voltooiingspercentage79.86%N/A
49
Key passen121.73
85
Voorzetten233.32
86
Succesvolle voorzetten
5/ 23
0.72
82
Slagingspercentage21.74%N/A
56
Minuten per assist622 Minuten per assistN/AN/A

Julio Herrera heeft 1 assists geassisteerd in 12 wedstrijden tot nu toe in het LFPB 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Julio Herrera de bal ongeveer 42.33 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 79.86. Ze spelen ook 1.73 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Julio Herrera 0.21 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 83 procent van de spelers in de LFPB.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels91.30
68
Succesvolle dribbels30.43
58
Succespercentage dribbelen33.33%N/A
39
Ontnomen10.14
75
Buitenspel10.14
66

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten1N/AN/A
Totaal Kaarten30.43
78
Minuten Per Boeking207 min' / kaartN/A
38
Kaarten Meer dan 0,518%
31
Gemaakte overtredingen71.01
46
Overtreding tegen50.72
39

Julio Herrera heeft 2 gele kaarten en 1 rode kaarten gekregen in 12 wedstrijden tot nu toe in de LFPB 2026 seizoen. Ze maken 1.01 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen81.16
67
Minuten per doelpunt Toegestaan78 Min'N/A
67
Clean Sheets433%
82
Tackles81.16
59
Onderscheppingen10.14
17
Grondduels355.06
28
Grondduels gewonnen192.74
36
Luchtduels gewonnen30.43
55
Gedribbeld verleden30.43
50
Clearances50.72
34
Geblockte schoten20.29
63
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen02
Penalties Gescoord02
Gemiste Strafschoppen00

Julio Herrera heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 2 strafschoppen. Hiervan heeft Julio Herrera 2 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Julio Herrera is 100%.

Copa de la División Profesional statistieken voor Julio Herrera

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
99
minuten4925 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
3
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
84
Doelpunt Betrokkenheid00
77
Doelpunten thuis00
90
Doelpunten uit00
94
Verwachte doelpunten (xG)0.050.09
56
Niet-straf xG (npxG)0.050.09
57
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen11.84
70
Schoten op doel
0/ 1
0.00
60
Schoten naast doel
1/ 1
1.84
83
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding0.00%N/A
84
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
60
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
90
Verwachte assists (xA)0.050.09
53
Passes1323.88
29
Geslaagde passen
8/ 13
14.69
18
Pass-voltooiingspercentage61.54%N/A
6
Key passen11.84
76
Voorzetten00.00
46
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
69
Slagingspercentage0.00%N/A
69
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
48
Succesvolle dribbels00.00
58
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
62
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
84

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
77
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
77
Kaarten Meer dan 0,500%
79
Gemaakte overtredingen23.67
95
Overtreding tegen00.00
40

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
15
Clean Sheets150%
91
Tackles00.00
36
Onderscheppingen00.00
53
Grondduels35.51
46
Grondduels gewonnen00.00
12
Luchtduels gewonnen00.00
59
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances47.35
98
Geblockte schoten11.84
97
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen02
Penalties Gescoord02
Gemiste Strafschoppen00

Copa Sudamericana statistieken voor Julio Herrera

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten1818 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
65
Doelpunt Betrokkenheid00
51
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
81
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
14
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
15
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
14
Schoten op doel
0/ 0
0.00
37
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
17
Raak het houtwerk0 keer0.00
84
Schot conversie verhouding0.00%N/A
65
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
37
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
71
Verwachte assists (xA)0.000.00
0
Passes00.00
0
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
0
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
0
Key passen00.00
17
Voorzetten00.00
22
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
42
Slagingspercentage0.00%N/A
42
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
17
Succesvolle dribbels00.00
26
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
26
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
65

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten1N/AN/A
Totaal Kaarten210
99
Minuten Per Boeking9 min' / kaartN/A
31
Kaarten Meer dan 0,500%
34
Gemaakte overtredingen15.00
99
Overtreding tegen00.00
8

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
2
Tackles15.00
99
Onderscheppingen00.00
15
Grondduels210.00
74
Grondduels gewonnen15.00
70
Luchtduels gewonnen00.00
6
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
2
Geblockte schoten00.00
38
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen02
Penalties Gescoord02
Gemiste Strafschoppen00

Julio Herrera Statistische analyse

Julio Herrera is een Middenvelder die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de LFPB, goed voor in totaal 622 minuten. Julio Herrera geeft gemiddeld 0.14 assists per 90 minuten op het veld.

Julio Herrera scoorde een totaal van 1 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 12 brengt in de Topscorers Lijst van CD Oriente Petrolero.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 622 minuten

Geeft een assist elke 622 minuten

Krijgt een kaart elke 207 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 2 / 2 strafschoppen
Gemiste 0 / 2 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: 100%
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

112 / 319 Spelers

Ranking Assists

72 / 319 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

25

4

4

4

0

0

1410'

Totaal 2025

47

6

4

6
0

0

2681'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.26 Doelpunten

0.26  Assists

0.26  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

31

2

0

4

0

0

2021'

Totaal 2024

40

2

0

4
0

0

2200'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.09 Doelpunten

0  Assists

0.18  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

32

2

3

3

0

0

2511'

Totaal 2023

47

3

5

5
0

0

3666'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

0.11  Assists

0.11  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

41

6

1

7

2

2

3358'

Totaal 2022

41

6

1

7
2

2

3358'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.16 Doelpunten

0.03  Assists

0.19  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

21

0

0

6

0

0

1561'

Totaal 2021

21

0

0

6
0

0

1561'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.35  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

10

2

0

1

0

0

444'

Totaal 2020

11

2

0

1
0

0

472'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.41 Doelpunten

0  Assists

0.2  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

0

0

1

0

0

200'

Totaal 2019

12

0

0

1
0

0

200'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.45  Kaarten

Seizoen 2018
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

11

1

0

0

0

0

264'

Totaal 2018

12

1

0

0
0

0

272'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.34 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!