Christopher Olsa Stats
2025/2026
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Christopher Olsa. Christopher Olsa heeft in totaal 22 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Christopher Olsa heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 2. Liga met 22 in Oostenrijk. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de 2. Liga
2. Liga statistieken voor Christopher Olsa
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 21 | N/A | 57 |
| minuten | 491 | 23 minuten per spel | 10 |
| Gestarte wedstrijden | 3 | N/A | 4 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 18 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.18 | 75 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.37 | 79 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 55 |
| Doelpunten uit | 1 | 0.42 | 90 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.77 | 0.14 | 76 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.77 | 0.14 | 78 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 491 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Christopher Olsa heeft 1 doelpunten gemaakt in 21 wedstrijden tot nu toe in het 2. Liga 2025/2026 seizoen. 0 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Christopher Olsa per 90 minuten 0.18. Bovendien is Christopher Olsa's totale D/A (doelpunten + assists) 2 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.37 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.14. Dit zet de npxG-output van Christopher Olsa op 0.77, waarmee ze in het hoogste 78 percentiel van 2. Liga spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 0.38 | 71 |
| Schoten op doel | 1/ 2 | 0.19 | 80 |
| Schoten naast doel | 1/ 2 | 0.19 | 66 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 95 |
| Schot conversie verhouding | 50.00% | N/A | 78 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 50.00% | N/A | 85 |
| Schoten per doelpunt | 2.00 | N/A | N/A |
Christopher Olsa heeft 2 schoten genomen in 21 wedstrijden tot nu toe in het 2. Liga 2025/2026 seizoen. Van de 2 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Christopher Olsa 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 2.00 schoten die ze nemen en neemt 0.38 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.18 | 82 |
| Verwachte assists (xA) | 0.71 | 0.13 | 84 |
| Passes | 41 | 7.70 | 55 |
| Geslaagde passen | 27/ 41 | 5.07 | 49 |
| Pass-voltooiingspercentage | 65.85% | N/A | 28 |
| Key passen | 3 | 0.56 | 91 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 39 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 50 |
| Minuten per assist | 491 Minuten per assist | N/A | N/A |
Christopher Olsa heeft 1 assists geassisteerd in 21 wedstrijden tot nu toe in het 2. Liga 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Christopher Olsa de bal ongeveer 7.70 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 65.85. Ze spelen ook 0.56 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Christopher Olsa 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 84 procent van de spelers in de 2. Liga.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 38 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 43 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 43 |
| Ontnomen | 1 | 0.19 | 25 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 70 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.18 | 51 |
| Minuten Per Boeking | 491 min' / kaart | N/A | 61 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 5% | 22 |
| Gemaakte overtredingen | 6 | 1.13 | 94 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.38 | 69 |
Christopher Olsa heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 21 wedstrijden tot nu toe in de 2. Liga 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.13 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 5 | 0.92 | 79 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 98 Min' | N/A | 79 |
| Clean Sheets | 7 | 33% | 62 |
| Tackles | 1 | 0.19 | 63 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.38 | 73 |
| Grondduels | 16 | 3.01 | 57 |
| Grondduels gewonnen | 3 | 0.56 | 32 |
| Luchtduels gewonnen | 8 | 1.50 | 93 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.19 | 11 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 21 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 67 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Christopher Olsa heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
OFB Cup statistieken voor Christopher Olsa
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 24 | 24 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 62 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 44 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 91 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 70 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 31 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 31 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 35 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 57 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 98 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 66 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 57 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 67 |
| Verwachte assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 6 |
| Passes | 0 | 0.00 | 5 |
| Geslaagde passen | 0/ 0 | 0.00 | 5 |
| Pass-voltooiingspercentage | 0.00% | N/A | 5 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 42 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 44 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 60 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 45 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 54 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 54 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 81 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 3.75 | 99 |
| Minuten Per Boeking | 24 min' / kaart | N/A | 57 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 100% | 99 |
| Gemaakte overtredingen | 0 | 0.00 | 38 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 37 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 3.75 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 24 Min' | N/A | 4 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 9 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 76 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 35 |
| Grondduels | 0 | 0.00 | 12 |
| Grondduels gewonnen | 0 | 0.00 | 15 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 37 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 44 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 86 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Christopher Olsa is een Spits die 21 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 2. Liga, goed voor in totaal 491 minuten. Christopher Olsa scoort gemiddeld 0.18 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 87 van de 345 spelers in de 2. Liga die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 1 doelpunten, wat hem op plaats 14 in de 2. Liga Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 491 minuten
Geeft een assist elke 491 minuten
Krijgt een kaart elke 491 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists