Bernhard Unger Stats

Positie : Goalkeeper
Nationaliteit : Oostenrijk
Birthplace : Austria - Austria
Rugnummer : #1
Leeftijd (Geboortedatum) : 27 (23/4/1999)
Hoogte : 190cm
Gewicht : 79kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2025/2026 en carrière statistieken- Bernhard Unger

5.31
Gemiddelde waardering in de 2. LigaRanking Tegendoelpunten : 19 / 100 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

24

0

20

11

2

1

2071'

Totaal 2025/2026

24

0

20

11

2
1

2071'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

62

0

79

19

3

1

5491'

20

0

21

6

0

0

1800'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2025/2026

86

0

105

25

3
1

7569'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Bernhard Unger. Bernhard Unger heeft in totaal 86 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Bernhard Unger heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 2. Liga met 86 in Oostenrijk. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de 2. Liga

43%Reddingspercentage
16 Gered / 37 Schoten
57 Percentiel
0.87Tegen Per 90
20 Doelpunten in 24 Wedstrijden
83rd Percentiel
46%Clean Sheets
11 / 24 Zuivere lakens
87th Percentiel

Bernhard Unger Statistieken - Gedetailleerd

2. Liga statistieken voor Bernhard Unger

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden24N/A
74
minuten207186 minuten per spel
83
Gestarte wedstrijden24N/A
83
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd371.59
65
Reddingen160.69
43
Reddingspercentage16 Reddingen / 37 Schoten43.24%
57
Stoten00.00
0

Als keeper heeft Bernhard Unger 20 goals tegen gekregen en 11 clean sheets gehouden in 24 wedstrijden in de 2. Liga 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Bernhard Unger in het doel staat, hun team elke 104 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Bernhard Unger is 0.87.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 16 van de 37 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Bernhard Unger 43.24% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen200.87
83
Minuten per doelpunt Toegestaan104 Min'N/A
83
Clean Sheets1146%
87
Tackles00.00
33
Onderscheppingen60.26
57
Grondduels40.17
15
Grondduels gewonnen40.17
21
Luchtduels gewonnen40.17
39
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances40.17
38
Geblockte schoten00.00
67
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten1N/AN/A
Totaal Kaarten30.13
32
Minuten Per Boeking690 min' / kaartN/A
81
Kaarten Meer dan 0,514%
18
Gemaakte overtredingen00.00
18
Overtreding tegen00.00
18

Bernhard Unger heeft 2 gele kaarten en 1 rode kaarten gekregen in 24 wedstrijden tot nu toe in de 2. Liga 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.00 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
41
Doelpunt Betrokkenheid00
26
Doelpunten thuis00
55
Doelpunten uit00
59
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
25
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
25
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Bernhard Unger heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van 2. Liga 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
26
Schoten op doel
0/ 0
0.00
48
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
31
Raak het houtwerk0 keer0.00
95
Schot conversie verhouding0.00%N/A
48
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
48
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Bernhard Unger heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van 2. Liga 2025/2026 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
43
Verwachte assists (xA)0.250.01
20
Passes1687.24
51
Geslaagde passen
139/ 168
5.99
60
Pass-voltooiingspercentage82.74%N/A
91
Key passen00.00
31
Voorzetten00.00
39
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
50
Slagingspercentage0.00%N/A
50
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Bernhard Unger heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van 2. Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
38
Succesvolle dribbels00.00
43
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
43
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
70

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Bernhard Unger heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Bernhard Unger Statistische analyse

Bernhard Unger is een Keeper die 24 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 2. Liga, goed voor in totaal 2071 minuten. Bernhard Unger krijgt gemiddeld 0.87 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 46%. Dat betekend dat Bernhard Unger een Clean Sheet heeft behaald in 11 wedstrijden van de 24 waarin hij gespeeld heeft.

Bernhard Unger scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 27 in de First Vienna FC 1894 topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

292 / 345 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

19 / 100 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

28

0

36

7

1

0

2520'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2024/2025

29

0

37

7

1
0

2610'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.29
 Tegen

0.04  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023/2024

1

0

2

0

0
0

90'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

9

0

0

0

180'

Totaal 2021/2022

3

0

10

0

0
0

188'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

11.25
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

8

0

14

1

0

0

720'

Totaal 2020/2021

8

0

14

1

0
0

720'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.75
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

0

10

3

0

0

900'

Totaal 2019/2020

11

0

11

3

0
0

990'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

0

11

3

0

0

900'

Totaal 2018/2019

10

0

11

3

0
0

900'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.1
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!