Tyler Garner Stats

Positie : Midfielder
Nationaliteit : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Rugnummer : #7
Leeftijd (Geboortedatum) : 24 (27/10/2001)

2026

2025

2024

2026 en carrière statistieken- Tyler Garner

6.65
Gemiddelde waardering in de Western Australia NPLRanking Assists : 18 / 80 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026

6

0

1

0
0

0

540'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

1

0

0

0

268'

Totaal 4051

32

3

7

1
0

0

2878'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Tyler Garner. Tyler Garner heeft in totaal 32 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 6 assists verzameld. Tyler Garner heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Western Australia NPL met 32 in Australië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Western Australia NPL

0.00Doelpunten Per 90
0 Doelpunten Totaal
54 Percentiel
0.17Assist Per 90
1 Assists Totaal
80 Percentiel
0.17D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal
54 Percentiel
0.04xG Per 90'
0.32 Verwachte Doelpunten
36 Percentiel
0.32xA per 90
2.82 Verwachte assists
94 Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
66 Percentiel

Tyler Garner Statistieken - Gedetailleerd

Western Australia NPL statistieken voor Tyler Garner

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden6N/A
41
minuten54090 minuten per spel
41
Gestarte wedstrijden6N/A
53
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
54
Doelpunt Betrokkenheid10.17
54
Doelpunten thuis00
71
Doelpunten uit00
67
Verwachte doelpunten (xG)0.320.04
36
Niet-straf xG (npxG)0.320.04
36
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Tyler Garner heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Western Australia NPL 2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen40.46
34
Schoten op doel
1/ 4
0.11
33
Schoten naast doel
3/ 4
0.34
36
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding0.00%N/A
47
Schoten Nauwkeurigheid25.00%N/A
45
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Tyler Garner heeft 4 schoten genomen in 6 wedstrijden tot nu toe in het Western Australia NPL 2026 seizoen. Van de 4 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 3 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Tyler Garner 25.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.46 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.17
80
Verwachte assists (xA)2.820.32
94
Passes40145.80
83
Geslaagde passen
309/ 401
35.29
82
Pass-voltooiingspercentage77.06%N/A
56
Key passen121.37
79
Voorzetten202.28
77
Succesvolle voorzetten
5/ 20
0.57
70
Slagingspercentage25.00%N/A
46
Minuten per assist540 Minuten per assistN/AN/A

Tyler Garner heeft 1 assists geassisteerd in 6 wedstrijden tot nu toe in het Western Australia NPL 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Tyler Garner de bal ongeveer 45.80 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 77.06. Ze spelen ook 1.37 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Tyler Garner 0.32 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 94 procent van de spelers in de Western Australia NPL.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels212.40
71
Succesvolle dribbels101.14
60
Succespercentage dribbelen47.62%N/A
26
Ontnomen141.60
21
Buitenspel10.11
64

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
66
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
66
Kaarten Meer dan 0,500%
72
Gemaakte overtredingen50.57
33
Overtreding tegen91.03
69

Tyler Garner heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Western Australia NPL.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen101.67
31
Minuten per doelpunt Toegestaan54 Min'N/A
31
Clean Sheets00%
11
Tackles20.23
59
Onderscheppingen141.60
57
Grondduels15918.16
66
Grondduels gewonnen515.82
40
Luchtduels gewonnen50.57
18
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances70.80
45
Geblockte schoten10.11
47
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Tyler Garner heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Tyler Garner Statistische analyse

Tyler Garner is een Middenvelder die 6 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Western Australia NPL, goed voor in totaal 540 minuten. Tyler Garner geeft gemiddeld 0.17 assists per 90 minuten op het veld.

Tyler Garner scoorde een totaal van 0 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 9 brengt in de Topscorers Lijst van Olympic Kingsway SC.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geeft een assist elke 540 minuten

Krijgt een kaart elke 0 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

70 / 80 Spelers

Ranking Assists

18 / 80 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

1

0

0

0

99'

Totaal 2025

24

3

6

1
0

0

2169'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.13 Doelpunten

0.22  Assists

0.04  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

169'

Totaal 2024

2

0

0

0
0

0

169'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!