Aedan O'Shea Stats
2025
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Aedan O'Shea. Aedan O'Shea heeft in totaal 11 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Aedan O'Shea heeft de meeste wedstrijden gespeeld in New South Wales NPL met 11 in Australië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de New South Wales NPL
New South Wales NPL statistieken voor Aedan O'Shea
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 11 | N/A | 21 |
| minuten | 990 | 90 minuten per spel | 21 |
| Gestarte wedstrijden | 7 | N/A | 28 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 3 | 0.27 | 80 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 3 | 0.27 | 68 |
| Doelpunten thuis | 3 | 0.5 | 94 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 48 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 2.14 | 0.34 | 85 |
| Niet-straf xG (npxG) | 2.14 | 0.34 | 85 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 330 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Aedan O'Shea heeft 3 doelpunten gemaakt in 11 wedstrijden tot nu toe in het New South Wales NPL 2025 seizoen. 3 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Aedan O'Shea per 90 minuten 0.27. Bovendien is Aedan O'Shea's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.27 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.34. Dit zet de npxG-output van Aedan O'Shea op 2.14, waarmee ze in het hoogste 85 percentiel van New South Wales NPL spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 10 | 1.57 | 71 |
| Schoten op doel | 6/ 10 | 0.94 | 84 |
| Schoten naast doel | 4/ 10 | 0.63 | 52 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 78 |
| Schot conversie verhouding | 20.00% | N/A | 84 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 60.00% | N/A | 90 |
| Schoten per doelpunt | 5.00 | N/A | N/A |
Aedan O'Shea heeft 10 schoten genomen in 11 wedstrijden tot nu toe in het New South Wales NPL 2025 seizoen. Van de 10 schoten waren 6 schoten op doel en de andere 4 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Aedan O'Shea 60.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 5.00 schoten die ze nemen en neemt 1.57 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 44 |
| Verwachte assists (xA) | 0.46 | 0.07 | 23 |
| Passes | 211 | 33.14 | 36 |
| Geslaagde passen | 151/ 211 | 23.72 | 34 |
| Pass-voltooiingspercentage | 71.56% | N/A | 18 |
| Key passen | 4 | 0.63 | 51 |
| Voorzetten | 8 | 1.26 | 65 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 8 | 0.16 | 41 |
| Slagingspercentage | 12.50% | N/A | 35 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Aedan O'Shea heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van New South Wales NPL.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 12 | 1.88 | 55 |
| Succesvolle dribbels | 8 | 1.26 | 54 |
| Succespercentage dribbelen | 66.67% | N/A | 47 |
| Ontnomen | 6 | 0.94 | 36 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 49 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 2 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 0.18 | 74 |
| Minuten Per Boeking | 495 min' / kaart | N/A | 45 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 9% | 80 |
| Gemaakte overtredingen | 4 | 0.63 | 24 |
| Overtreding tegen | 4 | 0.63 | 37 |
Aedan O'Shea heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 11 wedstrijden tot nu toe in de New South Wales NPL 2025 seizoen. Ze maken 0.63 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 17 | 1.55 | 30 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 58 Min' | N/A | 30 |
| Clean Sheets | 3 | 27% | 50 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 31 |
| Onderscheppingen | 4 | 0.63 | 14 |
| Grondduels | 96 | 15.08 | 36 |
| Grondduels gewonnen | 23 | 3.61 | 12 |
| Luchtduels gewonnen | 3 | 0.47 | 18 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 5 | 0.79 | 42 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.16 | 50 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Aedan O'Shea heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Aedan O'Shea is een Middenvelder die 11 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de New South Wales NPL, goed voor in totaal 990 minuten. Aedan O'Shea geeft gemiddeld 0 assists per 90 minuten op het veld.
Aedan O'Shea scoorde een totaal van 3 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 5 brengt in de Topscorers Lijst van St George Saints FC.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 330 minuten
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists