
Pablo Solari Stats
2025/2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Pablo Solari. Pablo Solari heeft in totaal 213 wedstrijden gespeeld, 51 doelpunten gescoord, en 9 assists verzameld. Pablo Solari heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga Profesional met 213 in Argentinië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Russische Premier League
Russische Premier League statistieken voor Pablo Solari
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 27 | N/A | 88 |
| minuten | 1771 | 66 minuten per spel | 69 |
| Jaarlijks salaris | €2,015,519 | N/A | 98 |
| Gestarte wedstrijden | 19 | N/A | 64 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 8 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 8 | 0.41 | 94 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 9 | 0.46 | 89 |
| Doelpunten thuis | 3 | 0.29 | 83 |
| Doelpunten uit | 5 | 0.53 | 98 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 9.58 | 0.49 | 94 |
| Niet-straf xG (npxG) | 9.58 | 0.49 | 96 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 1 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 221 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Pablo Solari heeft 8 doelpunten gemaakt in 27 wedstrijden tot nu toe in het Russische Premier League 2025/2026 seizoen. 3 van de 8 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 5 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Pablo Solari per 90 minuten 0.41. Bovendien is Pablo Solari's totale D/A (doelpunten + assists) 9 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.46 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.49. Dit zet de npxG-output van Pablo Solari op 9.58, waarmee ze in het hoogste 96 percentiel van Russische Premier League spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 54 | 2.74 | 93 |
| Schoten op doel | 25/ 54 | 1.27 | 95 |
| Schoten naast doel | 29/ 54 | 1.47 | 88 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 73 |
| Schot conversie verhouding | 14.81% | N/A | 82 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 46.30% | N/A | 84 |
| Schoten per doelpunt | 6.75 | N/A | N/A |
Pablo Solari heeft 54 schoten genomen in 27 wedstrijden tot nu toe in het Russische Premier League 2025/2026 seizoen. Van de 54 schoten waren 25 schoten op doel en de andere 29 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Pablo Solari 46.30% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 6.75 schoten die ze nemen en neemt 2.74 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.05 | 59 |
| Verwachte assists (xA) | 2.55 | 0.13 | 64 |
| Passes | 602 | 30.59 | 45 |
| Geslaagde passen | 450/ 602 | 22.87 | 47 |
| Pass-voltooiingspercentage | 74.75% | N/A | 47 |
| Key passen | 35 | 1.78 | 94 |
| Voorzetten | 139 | 7.06 | 99 |
| Succesvolle voorzetten | 30/ 139 | 1.52 | 93 |
| Slagingspercentage | 21.58% | N/A | 48 |
| Minuten per assist | 1771 Minuten per assist | N/A | N/A |
Pablo Solari heeft 1 assists geassisteerd in 27 wedstrijden tot nu toe in het Russische Premier League 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Pablo Solari de bal ongeveer 30.59 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 74.75. Ze spelen ook 1.78 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Pablo Solari 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 64 procent van de spelers in de Russische Premier League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 102 | 5.18 | 99 |
| Succesvolle dribbels | 36 | 1.83 | 98 |
| Succespercentage dribbelen | 35.29% | N/A | 35 |
| Ontnomen | 26 | 1.32 | 15 |
| Buitenspel | 12 | 0.61 | 90 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 7 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 7 | 0.36 | 82 |
| Minuten Per Boeking | 253 min' / kaart | N/A | 33 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 7 | 26% | 88 |
| Gemaakte overtredingen | 36 | 1.83 | 74 |
| Overtreding tegen | 25 | 1.27 | 55 |
Pablo Solari heeft 7 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 27 wedstrijden tot nu toe in de Russische Premier League 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.83 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 24 | 1.22 | 50 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 74 Min' | N/A | 51 |
| Clean Sheets | 5 | 19% | 31 |
| Tackles | 46 | 2.34 | 93 |
| Onderscheppingen | 10 | 0.51 | 31 |
| Grondduels | 289 | 14.69 | 90 |
| Grondduels gewonnen | 120 | 6.10 | 78 |
| Luchtduels gewonnen | 16 | 0.81 | 31 |
| Gedribbeld verleden | 17 | 0.86 | 18 |
| Clearances | 20 | 1.02 | 23 |
| Geblockte schoten | 4 | 0.20 | 46 |
| Weggegeven Strafschoppen | 1 | 0.05 | 18 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 100% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 1 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Pablo Solari heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 1 strafschoppen. Hiervan heeft Pablo Solari 1 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Pablo Solari is 100%.
Russiche Beker statistieken voor Pablo Solari
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 10 | N/A | 90 |
| minuten | 573 | 57 minuten per spel | 68 |
| Jaarlijks salaris | €2,015,519 | N/A | 99 |
| Gestarte wedstrijden | 6 | N/A | 71 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 4 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 2 | 0.31 | 83 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 5 | 0.79 | 95 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 68 |
| Doelpunten uit | 2 | 0.79 | 98 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.31 | 0.20 | 86 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.61 | 0.09 | 65 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 287 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 0.45 | 88 |
| Schoten op doel | 1/ 3 | 0.15 | 83 |
| Schoten naast doel | 2/ 3 | 0.30 | 88 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 99 |
| Schot conversie verhouding | 66.67% | N/A | 85 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 33.33% | N/A | 83 |
| Schoten per doelpunt | 1.50 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 3 | 0.47 | 95 |
| Verwachte assists (xA) | 1.82 | 0.27 | 97 |
| Passes | 40 | 5.96 | 59 |
| Geslaagde passen | 33/ 40 | 4.92 | 58 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.50% | N/A | 60 |
| Key passen | 1 | 0.15 | 76 |
| Voorzetten | 4 | 0.60 | 90 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 4 | 0.30 | 92 |
| Slagingspercentage | 50.00% | N/A | 89 |
| Minuten per assist | 191 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 0.75 | 95 |
| Succesvolle dribbels | 4 | 0.60 | 96 |
| Succespercentage dribbelen | 80.00% | N/A | 79 |
| Ontnomen | 1 | 0.15 | 21 |
| Buitenspel | 1 | 0.15 | 97 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 3 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 3 | 0.47 | 92 |
| Minuten Per Boeking | 191 min' / kaart | N/A | 44 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 3 | 30% | 89 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.15 | 59 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.30 | 74 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 5 | 0.79 | 66 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 115 Min' | N/A | 66 |
| Clean Sheets | 5 | 50% | 83 |
| Tackles | 1 | 0.15 | 81 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.15 | 50 |
| Grondduels | 19 | 2.83 | 67 |
| Grondduels gewonnen | 9 | 1.34 | 76 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 46 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 54 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.15 | 84 |
| Weggegeven Strafschoppen | 1 | 0.15 | 2 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 100% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 1 |
| Penalties Gescoord | 0 | 1 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Pablo Solari is een Spits die 27 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Russische Premier League, goed voor in totaal 1771 minuten. Pablo Solari scoort gemiddeld 0.41 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 22 van de 338 spelers in de Russische Premier League die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 8 doelpunten, wat hem op plaats 1 in de Russische Premier League Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 221 minuten
Geeft een assist elke 1771 minuten
Krijgt een kaart elke 253 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.36 Doelpunten
0.06 Assists
0.18 Kaarten
Seizoen 2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.47 Doelpunten
0.42 Assists
0.31 Kaarten
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.37 Doelpunten
0.22 Assists
0.15 Kaarten
Seizoen 2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.2 Doelpunten
0.1 Assists
0.05 Kaarten
Seizoen 2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.16 Doelpunten
0.16 Assists
0.31 Kaarten