Jonathan Galván Portrait

Jonathan Galván Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Argentinië
Birthplace : Argentina - Argentina
Rugnummer : #30
Leeftijd (Geboortedatum) : 33 (25/6/1992)
Hoogte : 180cm
Gewicht : 74kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2018/2019

Meer

2017/2018

2016/2017

2016

2015

2026 en carrière statistieken- Jonathan Galván

6.36
Gemiddelde waardering in de Liga ProfesionalRanking Tegendoelpunten : 75 / 198 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

8

4

3

0

929'

Totaal 2026

14

0

8

5

4
0

1019'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

229

9

230

79

74

6

18512'

10

0

5

5

2

0

900'

Totaal 18193

265

10

256

91

81
6

21188'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Jonathan Galván. Jonathan Galván heeft in totaal 265 wedstrijden gespeeld, 10 doelpunten gescoord, en 11 assists verzameld. Jonathan Galván heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga Profesional met 265 in Argentinië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Liga Profesional

0.78Tegen Per 90
8 Doelpunten in 13 Wedstrijden
61st Percentiel
31%Clean Sheets
4 / 13 Zuivere lakens
47th Percentiel
0.29Kaarten per 90
3 Kaarten Totaal
64th Percentiel

Jonathan Galván Statistieken - Gedetailleerd

Liga Profesional statistieken voor Jonathan Galván

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden13N/A
50
minuten92971 minuten per spel
56
Gestarte wedstrijden12N/A
65
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen80.78
61
Minuten per doelpunt Toegestaan116 Min'N/A
62
Clean Sheets431%
47
Tackles181.74
59
Onderscheppingen131.26
71
Grondduels1029.88
51
Grondduels gewonnen595.72
71
Luchtduels gewonnen373.58
95
Gedribbeld verleden70.68
45
Clearances626.01
89
Geblockte schoten40.39
75
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jonathan Galván 8 goals tegen gekregen en 4 clean sheets gehouden in 13 wedstrijden in de Liga Profesional 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jonathan Galván op het veld staat, hun team elke 116 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.74 tackles en 1.26 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jonathan Galván heeft ook ongeveer 6.01 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten3N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten30.29
64
Minuten Per Boeking310 min' / kaartN/A
52
Kaarten Meer dan 0,5323%
72
Gemaakte overtredingen171.65
81
Overtreding tegen40.39
17

Jonathan Galván heeft 3 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 13 wedstrijden tot nu toe in de Liga Profesional 2026 seizoen. Ze maken 1.65 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
55
Doelpunt Betrokkenheid10.1
50
Doelpunten thuis00
67
Doelpunten uit00
74
Verwachte doelpunten (xG)0.700.07
45
Niet-straf xG (npxG)0.700.07
45
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Jonathan Galván heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Liga Profesional 2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen90.87
50
Schoten op doel
3/ 9
0.29
53
Schoten naast doel
6/ 9
0.58
47
Raak het houtwerk0 keer0.00
81
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid33.33%N/A
62
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Jonathan Galván heeft 9 schoten genomen in 13 wedstrijden tot nu toe in het Liga Profesional 2026 seizoen. Van de 9 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Jonathan Galván 33.33% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.87 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.1
76
Verwachte assists (xA)1.310.13
67
Passes35934.78
64
Geslaagde passen
269/ 359
26.06
60
Pass-voltooiingspercentage74.93%N/A
45
Key passen40.39
30
Voorzetten50.48
38
Succesvolle voorzetten
1/ 5
0.10
35
Slagingspercentage20.00%N/A
45
Minuten per assist929 Minuten per assistN/AN/A

Jonathan Galván heeft 1 assists geassisteerd in 13 wedstrijden tot nu toe in het Liga Profesional 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Jonathan Galván de bal ongeveer 34.78 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 74.93. Ze spelen ook 0.39 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Jonathan Galván 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 67 procent van de spelers in de Liga Profesional.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
9
Succesvolle dribbels00.00
12
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
12
Ontnomen20.19
80
Buitenspel10.10
57

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

Jonathan Galván heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 1 strafschoppen. Hiervan heeft Jonathan Galván 1 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Jonathan Galván is 100%.

Copa Argentina statistieken voor Jonathan Galván

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
86
minuten9090 minuten per spel
87
Gestarte wedstrijden1N/A
91
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
44
Clean Sheets1100%
99
Tackles00.00
85
Onderscheppingen00.00
88
Grondduels00.00
77
Grondduels gewonnen00.00
78
Luchtduels gewonnen00.00
86
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
85
Geblockte schoten00.00
96
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jonathan Galván 8 goals tegen gekregen en 4 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Liga Profesional 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jonathan Galván op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jonathan Galván heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten11
96
Minuten Per Boeking90 min' / kaartN/A
97
Kaarten Meer dan 0,51100%
99
Gemaakte overtredingen00.00
85
Overtreding tegen00.00
87

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
89
Doelpunt Betrokkenheid00
83
Doelpunten thuis00
92
Doelpunten uit00
97
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
80
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
81
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
88
Schoten op doel
0/ 0
0.00
94
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
92
Raak het houtwerk0 keer0.00
99
Schot conversie verhouding0.00%N/A
97
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
94
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
93
Verwachte assists (xA)0.000.00
71
Passes00.00
75
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
75
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
75
Key passen00.00
91
Voorzetten00.00
88
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
94
Slagingspercentage0.00%N/A
94
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
90
Succesvolle dribbels00.00
93
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
93
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
96

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

Jonathan Galván Statistische analyse

Jonathan Galván is een Verdediger die 13 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Liga Profesional, goed voor in totaal 929 minuten. Jonathan Galván krijgt gemiddeld 0.78 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 31%. Dat betekend dat Jonathan Galván een Clean Sheet heeft behaald in 4 wedstrijden van de 13 waarin hij gespeeld heeft.

Jonathan Galván scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 12 in de Instituto AC Cordoba topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geeft een assist elke 929 minuten

Krijgt een kaart elke 310 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 1 / 1 strafschoppen
Gemiste 0 / 1 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: 100%
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

380 / 557 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

75 / 198 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

28

1

24

12

9

2

2390'

Totaal 2025

40

2

34

16

12
2

3426'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

0.9
 Tegen

0.41  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

19

2

19

6

8

2

1544'

2

0

1

1

0

0

180'

Totaal 2024

25

2

27

8

9
2

1997'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.12 Doelpunten

1.11
 Tegen

0.47  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

0

16

4

5

0

1123'

Totaal 2023

21

0

18

4

5
0

1322'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.28
 Tegen

0.4  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

36

2

1

10

0

0

2746'

Totaal 2022

37

2

1

10
0

0

2836'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

0.03  Assists

0.33  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

31

0

30

10

11

0

2725'

Totaal 2021

37

0

37

12

12
0

3136'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.99
 Tegen

0.36  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2019/2020

7

0

6

2

0
0

552'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2018/2019

7

0

4

2

1
0

406'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.2
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2017/2018

4

0

3

1

1
0

284'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.95
 Tegen

0.32  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

29

2

37

10

9

0

2610'

Totaal 2016/2017

30

2

38

10

9
0

2700'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.28
 Tegen

0.31  Kaarten

Seizoen 2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

14

1

23

1

6

1

1248'

Totaal 2016

15

1

23

2

6
1

1338'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.66
 Tegen

0.5  Kaarten

Seizoen 2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

1

27

11

11

1

2082'

Totaal 2015

28

1

27

12

12
1

2172'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.04 Doelpunten

1.17
 Tegen

0.48  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!