Tegendoelpunten - Paraguay Division Intermedia

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- GEM Totaaldoelpunten -
- Gescoorde Doelpunten -
- Tegendoelpunten -
- Clean Sheets -
- Beide Ploegen Gescoord -
- Niet Gescoord -
- xG (verwachtte Doelpunten)
Tegendoelpunten - Division Intermedia
| # | Ploeg | WG | Doelpunten tegen | Thuis | Uit | Thuisvoordeel | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Sportivo Carapegua | 21 | 34 | 1.62 Tegen / Wedstrijd | 1.30 / Wedstrijd | 1.91 / Wedstrijd | +20% |
| 2 | ![]() | Tacuary FC | 21 | 33 | 1.57 Tegen / Wedstrijd | 1.30 / Wedstrijd | 1.82 / Wedstrijd | +17% |
| 3 | ![]() | Club Atletico Tembetary | 21 | 32 | 1.52 Tegen / Wedstrijd | 1.50 / Wedstrijd | 1.55 / Wedstrijd | +1% |
| 4 | ![]() | Club 3 de Noviembre | 21 | 32 | 1.52 Tegen / Wedstrijd | 1.45 / Wedstrijd | 1.60 / Wedstrijd | +5% |
| 5 | ![]() | Independiente FBC Campo Grande | 21 | 31 | 1.48 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 1.91 / Wedstrijd | +32% |
| 6 | ![]() | Club Fernando de la Mora | 21 | 31 | 1.48 Tegen / Wedstrijd | 1.36 / Wedstrijd | 1.60 / Wedstrijd | +8% |
| 7 | ![]() | Encarnacion | 20 | 28 | 1.40 Tegen / Wedstrijd | 1.90 / Wedstrijd | 0.90 / Wedstrijd | -36% |
| 8 | ![]() | Paraguari | 20 | 27 | 1.35 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 1.70 / Wedstrijd | +26% |
| 9 | ![]() | Deportivo Capiata | 21 | 28 | 1.33 Tegen / Wedstrijd | 1.50 / Wedstrijd | 1.18 / Wedstrijd | -13% |
| 10 | ![]() | General Caballero JLM | 21 | 25 | 1.19 Tegen / Wedstrijd | 1.27 / Wedstrijd | 1.10 / Wedstrijd | -7% |
| 11 | ![]() | Guairena FC | 21 | 24 | 1.14 Tegen / Wedstrijd | 1.09 / Wedstrijd | 1.20 / Wedstrijd | +4% |
| 12 | ![]() | Resistencia SC | 20 | 22 | 1.10 Tegen / Wedstrijd | 1.10 / Wedstrijd | 1.10 / Wedstrijd | 0% |
| 13 | ![]() | Club Dr Benjamin Aceval | 20 | 22 | 1.10 Tegen / Wedstrijd | 0.90 / Wedstrijd | 1.30 / Wedstrijd | +18% |
| 14 | ![]() | Deportivo Santani | 21 | 22 | 1.05 Tegen / Wedstrijd | 1.09 / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | -4% |
| 15 | ![]() | 12 de Junio VH | 21 | 19 | 0.90 Tegen / Wedstrijd | 1.27 / Wedstrijd | 0.50 / Wedstrijd | -41% |
| 16 | ![]() | Club Sol de America | 21 | 17 | 0.81 Tegen / Wedstrijd | 0.50 / Wedstrijd | 1.09 / Wedstrijd | +38% |
Thuis / Tegen (Division Intermedia)
| # | Ploeg | WG | Thuis Tegen | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Encarnacion | 10 | 19 | 1.90 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Club Atletico Tembetary | 10 | 15 | 1.50 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Deportivo Capiata | 10 | 15 | 1.50 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Club 3 de Noviembre | 11 | 16 | 1.45 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Club Fernando de la Mora | 11 | 15 | 1.36 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | Club Sportivo Carapegua | 10 | 13 | 1.30 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Tacuary FC | 10 | 13 | 1.30 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | General Caballero JLM | 11 | 14 | 1.27 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | 12 de Junio VH | 11 | 14 | 1.27 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Resistencia SC | 10 | 11 | 1.10 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | Guairena FC | 11 | 12 | 1.09 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | Deportivo Santani | 11 | 12 | 1.09 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | Independiente FBC Campo Grande | 10 | 10 | 1.00 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | Paraguari | 10 | 10 | 1.00 / Wedstrijd |
| 15 | ![]() | Club Dr Benjamin Aceval | 10 | 9 | 0.90 / Wedstrijd |
| 16 | ![]() | Club Sol de America | 10 | 5 | 0.50 / Wedstrijd |
Uit / Tegen (Division Intermedia)
| # | Ploeg | WG | Uit Tegen | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Sportivo Carapegua | 11 | 21 | 1.91 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Independiente FBC Campo Grande | 11 | 21 | 1.91 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Tacuary FC | 11 | 20 | 1.82 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Paraguari | 10 | 17 | 1.70 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Club 3 de Noviembre | 10 | 16 | 1.60 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | Club Fernando de la Mora | 10 | 16 | 1.60 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Club Atletico Tembetary | 11 | 17 | 1.55 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | Club Dr Benjamin Aceval | 10 | 13 | 1.30 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | Guairena FC | 10 | 12 | 1.20 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Deportivo Capiata | 11 | 13 | 1.18 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | General Caballero JLM | 10 | 11 | 1.10 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | Resistencia SC | 10 | 11 | 1.10 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | Club Sol de America | 11 | 12 | 1.09 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | Deportivo Santani | 10 | 10 | 1.00 / Wedstrijd |
| 15 | ![]() | Encarnacion | 10 | 9 | 0.90 / Wedstrijd |
| 16 | ![]() | 12 de Junio VH | 10 | 5 | 0.50 / Wedstrijd |
Welke ploeg in de Division Intermedia krijgt het meeste doelpunten tegen?
Club Sportivo Carapegua is op dit moment verdedigend een ramp in de Division Intermedia. Ze kregen maar liefst 34 tegendoelpunten in 21 wedstrijden, Club Sportivo Carapegua kreeg dus een gemiddelde van 1.62 doelpunten per wedstrijd tegen. Iets beter dan Club Sportivo Carapegua is Tacuary FC met 33 tegendoelpunten en Club 3 de Noviembre met 32. Tacuary FC krijgt gemiddeld 1.57 doelpunten per wedstrijd tegen, bij Club 3 de Noviembre ligt dit gemiddelde op 1.52 tegendoelpunten.
Welke ploeg in de Division Intermedia heeft de beste verdediging, en slikt dus het minste tegendoelpunten?
Club Sol de America en 12 de Junio VH zijn 2 van de best verdedigende ploegen in de Division Intermedia. Club Sol de America incasseerde amper 17 doelpunten in 21 wedstrijden. Met een gemiddelde van 0.81 tegendoelpunten per wedstrijd, tonen ze zich de sterkste verdediging in de Division Intermedia. 12 de Junio VH moet echter op vlak van verdedigen niet ver onderdoen. Met een gemiddelde van 0.9 tegendoelpunten zijn tonen ze zich de tweede sterkste verdediging.
Tegendoelpunten - Paraguay
- Divisie 1
- Divisie 2
- Beker
- Divisie 1
- Beker















