Playoffs 1 2 Rangschikking & Statistieken

Playoffs 1 2 Logo
Type
Beker
Ploegen
11
Seizoen
Wedstrijden
36/36 Gespeeld
Voortgang
 
100% afgewerkt
Laatste 5 ThuisThuis Vorm
Vorm
UitLaatste 5 Uit
16/5 18:00
  • W
    FC Floreşti

    FC Floresti

    Playoffs 1 2

    25/4 15:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CSF Spartanii Selemet

    CSF Spartanii Selemet

  • W
    CSF Spartanii Selemet

    CSF Spartanii Selemet

    Playoffs 1 2

    1/5 15:00

    5 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Stăuceni

    FC Stauceni

  • V
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Playoffs 1 2

    4/5 12:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSF Spartanii Selemet

    CSF Spartanii Selemet

  • V
    CSF Spartanii Selemet

    CSF Spartanii Selemet

    Playoffs 1 2

    9/5 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Iskra Ribnita

    FC Iskra Ribnita

  • W
    CSF Spartanii Selemet

    CSF Spartanii Selemet

    Playoffs 1 2

    16/5 18:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Flacăra Făleşti

    FC Flacara Falesti

CSF Spartanii Selemet
CSF Spartanii Selemet

CSF Spartanii Selemet

Playoffs 1 2

Prestatie rank 0 / 11

Moldavië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • V
  • V
  • W
1.64
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • V
  • W
1.33
Uit
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
2.00
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 33% 60%
Gem. 2.91 3.33 2.40
Gescoord 1.64 1.83 1.40
Tegen 1.27 1.50 1.00
BTS 55% 50% 60%
CS 18% 17% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1.64
0.00
FC Flacara Falesti
FC Flacara Falesti

FC Flacara Falesti

Playoffs 1 2

Prestatie rank 0 / 11

Moldavië

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
0.00
Thuis
    0.00
    Uit
    • V
    0.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 0% 0% 0%
    Gem. 3.00 0.00 3.00
    Gescoord 0.00 0.00 0.00
    Tegen 3.00 0.00 3.00
    BTS 0% 0% 0%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • V
      CSF Spartanii Selemet

      CSF Spartanii Selemet

      Playoffs 1 2

      16/5 18:00

      3 - 0

      FT

      ( HT : 1 - 0 )

      FC Flacăra Făleşti

      FC Flacara Falesti

    16/5 14:00
    • V
      CSM Politehnica Iaşi

      CSM Politehnica Iasi

      Playoffs 1 2

      24/4 11:00

      3 - 1

      FT

      ( HT : 2 - 1 )

      FC Sireți

      FC Sireti

    • W
      FC Sireți

      FC Sireti

      Playoffs 1 2

      2/5 15:00

      1 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      FC Floreşti

      FC Floresti

    • V
      FC Iskra Ribnita

      FC Iskra Ribnita

      Playoffs 1 2

      5/5 15:00

      3 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      FC Sireți

      FC Sireti

    • W
      FC Sireți

      FC Sireti

      Playoffs 1 2

      9/5 15:00

      4 - 3

      FT

      ( HT : 1 - 2 )

      FC Stăuceni

      FC Stauceni

    • W
      FC Sireți

      FC Sireti

      Playoffs 1 2

      16/5 14:00

      5 - 2

      FT

      ( HT : 4 - 1 )

      FC Oguz

      FC Oguz

    FC Sireti
    FC Sireti

    FC Sireti

    Playoffs 1 2

    Prestatie rank 0 / 11

    Moldavië

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • V
    • W
    • V
    • W
    • W
    1.82
    Thuis
    • W
    • V
    • W
    • W
    • W
    2.17
    Uit
    • W
    • W
    • G
    • V
    • V
    1.40
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 55% 67% 40%
    Gem. 3.18 3.67 2.60
    Gescoord 1.91 2.50 1.20
    Tegen 1.27 1.17 1.40
    BTS 45% 50% 40%
    CS 36% 33% 40%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    1.82
    1.50
    FC Oguz
    FC Oguz

    FC Oguz

    Playoffs 1 2

    Prestatie rank 0 / 11

    Moldavië

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • V
    1.50
    Thuis
      0.00
      Uit
      • W
      • V
      1.50
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 50% 0% 50%
      Gem. 6.00 0.00 6.00
      Gescoord 2.50 0.00 2.50
      Tegen 3.50 0.00 3.50
      BTS 100% 0% 100%
      CS 0% 0% 0%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • W
        CF Gagauziya-Oguzsport Komrat

        CF Gagauziya Oguzsport Komrat

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        2 - 3

        FT

        ( HT : 0 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 4 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      16/5 14:00
      • V
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        1 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        2/5 15:00

        1 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        1 - 1

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 4

        FT

        ( HT : 0 - 3 )

        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

      FC Floresti
      FC Floresti

      FC Floresti

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • V
      • V
      • G
      • G
      • W
      1.18
      Thuis
      • V
      • W
      • V
      • G
      • W
      1.67
      Uit
      • G
      • V
      • G
      • V
      • G
      0.60
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 27% 50% 0%
      Gem. 2.73 3.50 1.80
      Gescoord 1.27 1.83 0.60
      Tegen 1.45 1.67 1.20
      BTS 55% 67% 40%
      CS 18% 17% 20%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      1.18
      1.50
      FCM Ungheni
      FCM Ungheni

      FCM Ungheni

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • W
      • V
      1.50
      Thuis
      • W
      3.00
      Uit
      • V
      0.00
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 50% 100% 0%
      Gem. 7.50 6.00 9.00
      Gescoord 4.00 4.00 4.00
      Tegen 3.50 2.00 5.00
      BTS 100% 100% 100%
      CS 0% 0% 0%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • W
        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        4 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 1 )

        FC Victoria Bardar

        FC Victoria Bardar

      • V
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 4

        FT

        ( HT : 0 - 3 )

        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

      16/5 14:00
      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      FC Iskra Ribnita
      FC Iskra Ribnita

      FC Iskra Ribnita

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • G
      • V
      • W
      • W
      • W
      1.18
      Thuis
      • G
      • G
      • V
      • W
      • W
      1.50
      Uit
      • V
      • V
      • V
      • G
      • W
      0.80
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 27% 33% 20%
      Gem. 2.36 2.17 2.60
      Gescoord 1.09 1.33 0.80
      Tegen 1.27 0.83 1.80
      BTS 45% 50% 40%
      CS 36% 33% 40%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      1.18
      0.45
      FC Stauceni
      FC Stauceni

      FC Stauceni

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • G
      • V
      • G
      • V
      • V
      0.45
      Thuis
      • G
      • V
      • G
      • G
      • G
      0.80
      Uit
      • V
      • V
      • V
      • V
      • V
      0.17
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 0% 0% 0%
      Gem. 3.00 1.60 4.17
      Gescoord 0.91 0.60 1.17
      Tegen 2.09 1.00 3.00
      BTS 64% 60% 67%
      CS 27% 40% 17%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        4 - 3

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      9/5 15:00
      • W
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        1 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • V
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        4/5 12:00

        2 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        16/5 18:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        FC Flacăra Făleşti

        FC Flacara Falesti

      CSF Spartanii Selemet
      CSF Spartanii Selemet

      CSF Spartanii Selemet

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • W
      • W
      • V
      • V
      • W
      1.64
      Thuis
      • G
      • G
      • W
      • V
      • W
      1.33
      Uit
      • W
      • G
      • W
      • W
      • V
      2.00
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 45% 33% 60%
      Gem. 2.91 3.33 2.40
      Gescoord 1.64 1.83 1.40
      Tegen 1.27 1.50 1.00
      BTS 55% 50% 60%
      CS 18% 17% 20%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      1.64
      1.18
      FC Iskra Ribnita
      FC Iskra Ribnita

      FC Iskra Ribnita

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • G
      • V
      • W
      • W
      • W
      1.18
      Thuis
      • G
      • G
      • V
      • W
      • W
      1.50
      Uit
      • V
      • V
      • V
      • G
      • W
      0.80
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 27% 33% 20%
      Gem. 2.36 2.17 2.60
      Gescoord 1.09 1.33 0.80
      Tegen 1.27 0.83 1.80
      BTS 45% 50% 40%
      CS 36% 33% 40%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      9/5 15:00
      • V
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        1 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        2/5 15:00

        1 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        1 - 1

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 4

        FT

        ( HT : 0 - 3 )

        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

      FC Floresti
      FC Floresti

      FC Floresti

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • V
      • V
      • G
      • G
      • W
      1.18
      Thuis
      • V
      • W
      • V
      • G
      • W
      1.67
      Uit
      • G
      • V
      • G
      • V
      • G
      0.60
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 27% 50% 0%
      Gem. 2.73 3.50 1.80
      Gescoord 1.27 1.83 0.60
      Tegen 1.45 1.67 1.20
      BTS 55% 67% 40%
      CS 18% 17% 20%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      1.18
      2.20
      CSM Politehnica Iasi
      CSM Politehnica Iasi

      CSM Politehnica Iasi

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • W
      • W
      • W
      • W
      • G
      2.20
      Thuis
      • W
      • W
      • W
      • W
      • W
      3.00
      Uit
      • G
      • G
      • G
      • W
      • G
      1.40
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 60% 100% 20%
      Gem. 2.70 3.40 2.00
      Gescoord 2.00 2.80 1.20
      Tegen 0.70 0.60 0.80
      BTS 70% 60% 80%
      CS 30% 40% 20%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        17/4 14:00

        5 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        24/4 11:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        4/5 12:00

        2 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • G
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        1 - 1

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      9/5 15:00
      • V
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        24/4 11:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        2/5 15:00

        1 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        4 - 3

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 4 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      FC Sireti
      FC Sireti

      FC Sireti

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • V
      • W
      • V
      • W
      • W
      1.82
      Thuis
      • W
      • V
      • W
      • W
      • W
      2.17
      Uit
      • W
      • W
      • G
      • V
      • V
      1.40
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 55% 67% 40%
      Gem. 3.18 3.67 2.60
      Gescoord 1.91 2.50 1.20
      Tegen 1.27 1.17 1.40
      BTS 45% 50% 40%
      CS 36% 33% 40%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      1.82
      0.45
      FC Stauceni
      FC Stauceni

      FC Stauceni

      Playoffs 1 2

      Prestatie rank 0 / 11

      Moldavië

      Vorm Laatste 5 PPW
      Algemeen
      • G
      • V
      • G
      • V
      • V
      0.45
      Thuis
      • G
      • V
      • G
      • G
      • G
      0.80
      Uit
      • V
      • V
      • V
      • V
      • V
      0.17
      Statistieken Algemeen Thuis Uit
      Winst % 0% 0% 0%
      Gem. 3.00 1.60 4.17
      Gescoord 0.91 0.60 1.17
      Tegen 2.09 1.00 3.00
      BTS 64% 60% 67%
      CS 27% 40% 17%

      Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        4 - 3

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      *Aangegeven tijd is in uw lokale tijdzone (+01:00)

      Playoffs 1 2 Rangschikking (Moldavië) - 2025/26

       PloegWG
      Gespeelde Wedstrijden dit Seizoen
      W
      Winst
      G
      Gelijk
      V
      Verlies
      DV
      Doelpunten Voor (DV).
      Het aantal doelpunten dat deze
      ploeg heeft gescoord.
      DT
      Doelpunten Tegen (DT).
      Het aantal tegendoelpunten voor deze
      ploeg.
      DS
      Doelsaldo (DS).
      Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
      Laatste 5VormCS
      Clean Sheets (CS).
      Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
      * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
      BTS
      Beide Teams Scoren (BTS).
      Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
      *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
      FTS
      Niet Gescoord (FTS).
      Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
      Gele Kaart / Rode Kaart
      Hoekschoppen / Wedstrijd
      1.5+
      Meer dan 1.5 (1.5+).
      Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten).
      2.5+
      Meer dan 2.5 (2.5+).
      Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten).
      Gem.
      Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
      Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
      Berekend over het gehele seizoen.
      1
      CSM Politehnica Iaşi StatsCSM Politehnica Iasi10640207+13
      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        17/4 14:00

        5 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        24/4 11:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        4/5 12:00

        2 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • G
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        1 - 1

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      2.20
      30%70%0%100%30%2.70
      2
      FC Sireți StatsFC Sireti116232114+7
      • V
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        24/4 11:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        2/5 15:00

        1 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        4 - 3

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • W
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 4 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      1.82
      36%45%18%82%45%3.18
      3
      CSF Spartanii Selemet StatsCSF Spartanii Selemet115331814+4
      • W
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        1 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • V
        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

        Playoffs 1 2

        4/5 12:00

        2 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        16/5 18:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        FC Flacăra Făleşti

        FC Flacara Falesti

      1.64
      18%55%27%91%45%2.91
      4
      FC Iskra Ribnita StatsFC Iskra Ribnita113441214-2
      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Sireți

        FC Sireti

      • W
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        0 - 2

        FT

        ( HT : 0 - 2 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • W
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      1.18
      36%45%36%82%45%2.36
      5
      FC Floreşti StatsFC Floresti113441416-2
      • V
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        1 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        2/5 15:00

        1 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • G
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        1 - 1

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        CSM Politehnica Iaşi

        CSM Politehnica Iasi

      • W
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 4

        FT

        ( HT : 0 - 3 )

        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

      1.18
      18%55%36%73%36%2.73
      6
      FC Stăuceni StatsFC Stauceni110561023-13
      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        25/4 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        1/5 15:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 2 - 1 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • G
        FC Stăuceni

        FC Stauceni

        Playoffs 1 2

        5/5 15:00

        0 - 0

        FT

        ( HT : 0 - 0 )

        FC Floreşti

        FC Floresti

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        9/5 15:00

        4 - 3

        FT

        ( HT : 1 - 2 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      • V
        FC Iskra Ribnita

        FC Iskra Ribnita

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        3 - 1

        FT

        ( HT : 2 - 0 )

        FC Stăuceni

        FC Stauceni

      0.45
      27%64%36%64%45%3.00
      7
      FCM Ungheni StatsFCM Ungheni210187+1
      • W
        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        4 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 1 )

        FC Victoria Bardar

        FC Victoria Bardar

      • V
        FC Floreşti

        FC Floresti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 4

        FT

        ( HT : 0 - 3 )

        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

      1.50
      0%100%0%100%100%7.50
      8
      FC Oguz StatsFC Oguz210157-2
      • W
        CF Gagauziya-Oguzsport Komrat

        CF Gagauziya Oguzsport Komrat

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        2 - 3

        FT

        ( HT : 0 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      • V
        FC Sireți

        FC Sireti

        Playoffs 1 2

        16/5 14:00

        5 - 2

        FT

        ( HT : 4 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      1.50
      0%100%0%100%100%6.00
      9
      CF Gagauziya-Oguzsport Komrat StatsCF Gagauziya Oguzsport Komrat100123-1
      • V
        CF Gagauziya-Oguzsport Komrat

        CF Gagauziya Oguzsport Komrat

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        2 - 3

        FT

        ( HT : 0 - 1 )

        FC Oguz

        FC Oguz

      0.00
      0%100%0%100%100%5.00
      10
      FC Victoria Bardar StatsFC Victoria Bardar100124-2
      • V
        FCM Ungheni

        FCM Ungheni

        Playoffs 1 2

        6/5 14:00

        4 - 2

        FT

        ( HT : 1 - 1 )

        FC Victoria Bardar

        FC Victoria Bardar

      0.00
      0%100%0%100%100%6.00
      11
      FC Flacăra Făleşti StatsFC Flacara Falesti100103-3
      • V
        CSF Spartanii Selemet

        CSF Spartanii Selemet

        Playoffs 1 2

        16/5 18:00

        3 - 0

        FT

        ( HT : 1 - 0 )

        FC Flacăra Făleşti

        FC Flacara Falesti

      0.00
      0%0%100%100%100%3.00
      Terminologieën

      PPW : Gemiddeld aantal punten per wedstrijd in de competitie.
      Hoe hoger het getal hoe sterker de ploeg.

      CS : Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
      * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.

      BTS : Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
      *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.

      FTS : Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.

      Playoffs 1 2Stats (Moldavië) - 2025/26

      Goal Heatmap

      3.11
      Doelpunten / Wedstrijd

      1.89 Doelpunten (Thuis)

      1.22 Doelpunten (Uit)

      • 15'
      • 30'
      HT
      • 60'
      • 75'
      FT

      47%

      Eerste Helft

      53%

      Tweede Helft

      28.9min/Doelpunt

      (112 Doelpunten in 36 wedstrijden)

      +55% Aanvallend Thuisvoordeel

      (Scoort 55% meer doelpunten dan gemiddeld)

      50% Clean Sheets

      (18 keer in 36 wedstrijden)

      35% Defensief Thuisvoordeel

      (Krijgt 35% minder doelpunten tegen dan normaal)

      57% Beide Teams Scoren

      (21 keer in 36 wedstrijden)

      125% - Heel Hoog Risico

      (Scoreverloop is extreem onvoorspelbaar)

      *De Doelpunten Heatmap toont aan wanneer de doelpunten vallen in deze competitie
      Rood = Vaak Gescoord. Geel = Gemiddeld. Groen = Zelden Gescoord.

      Playoffs 1 2 TRENDS (Moldavië) - 2025/26

      Thuiszege

      Gelijk

      Uitzege

      47%
      31%
      22%

      Meer dan +

      Meer dan 0.5
      92%
      Meer dan 1.5
      83%
      Meer dan 2.5
      47%
      Meer dan 3.5
      36%
      Meer dan 4.5
      19%

      Minder dan -

      Minder dan 0.5
      8%
      Minder dan 1.5
      17%
      Minder dan 2.5
      53%
      Minder dan 3.5
      64%
      Minder dan 4.5
      81%

      Frequente Totaaldoelpunten - Full-Time

      2 Doelpunten
      36.1%  /  13 keer
      4 Doelpunten
      16.7%  /  6 keer
      3 Doelpunten
      11.1%  /  4 keer
      1 Doelpunten
      8.3%  /  3 keer
      0 Doelpunten
      8.3%  /  3 keer
      7 Doelpunten
      8.3%  /  3 keer
      6 Doelpunten
      5.6%  /  2 keer
      5 Doelpunten
      2.8%  /  1 keer
      9 Doelpunten
      2.8%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      Frequente Uitslagen - Full-Time

      1-1
      19.4%  /  7 keer
      0-2
      11.1%  /  4 keer
      0-0
      8.3%  /  3 keer
      3-1
      8.3%  /  3 keer
      1-0
      5.6%  /  2 keer
      3-0
      5.6%  /  2 keer
      2-0
      5.6%  /  2 keer
      5-2
      5.6%  /  2 keer
      0-1
      2.8%  /  1 keer
      4-0
      2.8%  /  1 keer
      2-1
      2.8%  /  1 keer
      4-3
      2.8%  /  1 keer
      1-3
      2.8%  /  1 keer
      2-2
      2.8%  /  1 keer
      1-2
      2.8%  /  1 keer
      5-1
      2.8%  /  1 keer
      2-3
      2.8%  /  1 keer
      4-2
      2.8%  /  1 keer
      5-4
      2.8%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      Goals Per 10 min

      4%
      3 / 72 Doelpunten
      13%
      9 / 72 Doelpunten
      15%
      11 / 72 Doelpunten
      13%
      9 / 72 Doelpunten
      10%
      7 / 72 Doelpunten
      10%
      7 / 72 Doelpunten
      8%
      6 / 72 Doelpunten
      8%
      6 / 72 Doelpunten
      19%
      14 / 72 Doelpunten

      0' - 10'

      11' - 20'

      21' - 30'

      31' - 40'

      41' - 50'

      51' - 60'

      61' - 70'

      71' - 80'

      81' - 90'

      Doelpunten Per 15 min

      8%
      6 / 72 Doelpunten
      24%
      17 / 72 Doelpunten
      17%
      12 / 72 Doelpunten
      15%
      11 / 72 Doelpunten
      15%
      11 / 72 Doelpunten
      21%
      15 / 72 Doelpunten

      0' - 15'

      16' - 30'

      31' - 45'

      46' - 60'

      61' - 75'

      76' - 90'

      Wedstrijdstatistieken - 2025/2026

      Schoten Per Wedstrijd
      21.63
      Schoten / Wedstrijd (Thuis)
      12.00
      Schoten / Wedstrijd (Uit)
      9.63
      Balbezit (Thuis)
      24%
      Balbezit (Uit)
      21%
      Overtredingen Per Wedstrijd
      22.83
      Overtredingen / Wedstrijd (Thuis)
      11.83
      Overtredingen / Wedstrijd (Uit)
      11.00
      Buitenspel / Wedstrijd
      5.17
      Gespeelde Spelers
      14
      Hoekschoppen

      ONTGRENDEL

      Corners / wedstrijd


      Thuis


      Uit

      * Totaal Corners / Match

      Kaarten

      ONTGRENDEL

      Kaarten / wedstrijd


      Thuis


      Uit

      * Rode Kaart = 2 Kaarten.

      Meer dan - Corners

      Meer dan 7.5
      Meer dan 8.5
      Meer dan 9.5
      Meer dan 10.5
      Meer dan 11.5
      Meer dan 12.5

      Meer dan - Kaarten

      Meer dan 0.5
      Meer dan 1.5
      Meer dan 2.5
      Meer dan 3.5
      Meer dan 4.5
      Meer dan 5.5

      RUST STATS (1E HELFT/2E HELFT)

      EHG - Meer Dan X

      Meer dan 0.5
      68%
      Meer dan 1.5
      50%
      Meer dan 2.5
      32%
      Meer dan 3.5
      5%

      THG - Meer Dan X

      Meer dan 0.5
      73%
      Meer dan 1.5
      50%
      Meer dan 2.5
      32%
      Meer dan 3.5
      23%

      *EHG = Doelpunten uit de 1e Helft in Moldavië - Playoffs 1 2

      *2HG = Doelpunten uit de 2e Helft in Moldavië - Playoffs 1 2

      Frequente Totaaldoelpunten - Half-Time

      0 Doelpunten
      31.8%  /  7 keer
      3 Doelpunten
      27.3%  /  6 keer
      2 Doelpunten
      18.2%  /  4 keer
      1 Doelpunten
      18.2%  /  4 keer
      5 Doelpunten
      4.5%  /  1 keer

      Frequente Uitslagen - Half-Time

      0-0
      31.8%  /  7 keer
      1-0
      13.6%  /  3 keer
      2-1
      13.6%  /  3 keer
      0-2
      9.1%  /  2 keer
      1-2
      9.1%  /  2 keer
      0-1
      4.5%  /  1 keer
      1-1
      4.5%  /  1 keer
      4-1
      4.5%  /  1 keer
      0-3
      4.5%  /  1 keer
      2-0
      4.5%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      Playoffs 1 2 Speler Stats

      Playoffs 1 2 2025/2026 is een Bekertornooi. Voor onze Bekerstatistieken que goals, assists en clean sheets tellen we ook de Kwalificatierondes mee. Dit kan ervoor zorgen dat voor onze statistieken voor de Playoffs 1 2 2025/2026 u andere berekeningen krijgt dan wat u elders vindt.

      Topscorers

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      Top Assistgevers

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      Meeste Clean Sheets

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      Doelpunten per 90 Minuten

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      Assists per 90 Minuten

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      Gescoorde Penalties

      *Stats uit het seizoen 2025/26 in de Playoffs 1 2

      /nl/
      https://cdn.footystats.org/
      - Start in###min'
      - Start in###U'
      In-Play'
      - Gestart
      Binnenkort
      Gestart
      no

      Stats laden

      WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
      Abonneer

      Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!