Vormtabel - Italië Serie A

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- Thuis & Uit Tabellen -
- Vormtabel -
- Thuisvoordeel -
- Voorspellingen -
- Toeschouwersaantal -
- Speler Stats -
- Gelijke Spelen -
- Salarissen
Vormtabel - Serie A
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | Volgende Wedstrijd | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SS Lazio | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 5 | 13 | 18 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 83% | |
| 2 | ![]() | AC Milan | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 8 | 6 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 67% | |
| 3 | ![]() | Bologna FC 1909 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 13 |
| 2.17 | 17% | 0% | 83% | 67% | |
| 4 | ![]() | FC Internazionale Milano | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 83% | |
| 5 | ![]() | Frosinone Calcio | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 10 | 7 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 6 | ![]() | Calcio Como | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 13 |
| 2.17 | 50% | 33% | 33% | 33% | |
| 7 | ![]() | AS Roma | 6 | 3 | 3 | 0 | 16 | 9 | 7 | 12 |
| 2.00 | 33% | 17% | 67% | 67% | |
| 8 | ![]() | Genoa CFC | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 12 |
| 2.00 | 33% | 17% | 50% | 50% | |
| 9 | ![]() | Juventus FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 10 |
| 1.67 | 50% | 33% | 17% | 17% | |
| 10 | ![]() | Torino FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 1 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 67% | |
| 11 | ![]() | SSC Napoli | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 8 | 3 | 8 |
| 1.33 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 12 | ![]() | Parma Calcio 1913 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 7 |
| 1.17 | 33% | 50% | 33% | 83% | |
| 13 | ![]() | SS Monza 1912 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | -2 | 6 |
| 1.00 | 17% | 0% | 83% | 100% | |
| 14 | ![]() | Atalanta Bergamasca Calcio | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 15 | -4 | 5 |
| 0.83 | 0% | 33% | 67% | 83% | |
| 15 | ![]() | ACF Fiorentina | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 5 |
| 0.83 | 0% | 0% | 100% | 83% | |
| 16 | ![]() | Cagliari Calcio | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 17 | ![]() | Venezia FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 9 | -7 | 3 |
| 0.50 | 17% | 67% | 17% | 17% | |
| 18 | ![]() | US Lecce | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3 |
| 0.50 | 17% | 33% | 50% | 83% | |
| 19 | ![]() | Udinese Calcio | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | -10 | 1 |
| 0.17 | 17% | 67% | 33% | 50% | |
| 20 | ![]() | US Sassuolo Calcio | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 19 | -11 | 1 |
| 0.17 | 0% | 17% | 83% | 67% |
LAATSTE 5 VORMTABEL (Serie A)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Last 5 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SS Lazio | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 15 |
| 3.00 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 2 | ![]() | Calcio Como | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 13 |
| 2.60 | 60% | 20% | 40% | 40% |
| 3 | ![]() | Bologna FC 1909 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 7 | 4 | 12 |
| 2.40 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 4 | ![]() | FC Internazionale Milano | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 5 | ![]() | Genoa CFC | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 2.40 | 40% | 20% | 40% | 40% |
| 6 | ![]() | AS Roma | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 7 | 7 | 11 |
| 2.20 | 40% | 20% | 60% | 60% |
| 7 | ![]() | AC Milan | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 10 |
| 2.00 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 8 | ![]() | Frosinone Calcio | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 10 | 5 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 9 | ![]() | Torino FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 10 | ![]() | Juventus FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 40% | 20% | 20% |
| 11 | ![]() | SSC Napoli | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 12 | ![]() | Atalanta Bergamasca Calcio | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 5 |
| 1.00 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 13 | ![]() | Parma Calcio 1913 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 4 |
| 0.80 | 40% | 60% | 20% | 80% |
| 14 | ![]() | ACF Fiorentina | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 11 | -2 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 15 | ![]() | SS Monza 1912 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3 |
| 0.60 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 16 | ![]() | Venezia FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 3 |
| 0.60 | 20% | 60% | 20% | 20% |
| 17 | ![]() | US Lecce | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 18 | ![]() | Cagliari Calcio | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 1 |
| 0.20 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 19 | ![]() | Udinese Calcio | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.20 | 20% | 60% | 40% | 60% |
| 20 | ![]() | US Sassuolo Calcio | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 17 | -10 | 1 |
| 0.20 | 0% | 20% | 80% | 60% |
Welke Ploegen zijn goed bezig gebaseerd op hun vorm in de Laatste 5 wedstrijden? - Vormgids
• Excellent: SS Lazio doet het uitstekend met gemiddeld 3 punten per wedstrijd uit hun laatste 5 wedstrijden.
• Heel Goed: Calcio Como volgt van kortbij op SS Lazio met gemiddeld 2.6 punten per wedstrijd uit de laatste 5.
• Redelijk Goed: FC Internazionale Milano staat 3e qua vorm op dit moment met 4 zeges en 1 nederlagen uit hun laatste 5, een gemiddelde van 2.4 punten per wedstrijd.
• Gemiddeld: Sommige ploegen zitten gewoon in de middenmoot, zo ook Torino FC 3 zeges, 0 gelijke spelen en 2 nederlagen resulteren in een matige 1.8 punten per wedstrijd dit seizoen.
• Ondermaats: Cagliari Calcio speelt best ondermaats met amper 0 zeges in hun laatste 5 wedstrijden. Dit brengt hun gemiddeld aantal punten per wedstrijd op 0.2, en dus een van de zwakste ploegen dit seizoen. Als er niet gauw verbetering komt riskeren ze degradatie uit de Serie A.
• Zwaar Ondermaats: US Sassuolo Calcio is statistisch gezien de slechtste ploeg in de Serie A. Recent waren ze zwaar ondermaats met 0 zeges in de laatste 5. Met gemiddeld 0.2 punten per wedstrijd, maakt het hun de slechtste leerling van de klas. Amper 7 doelpunten werden gescoord en ondertussen kregen ze er 17 tegen!. Het moet echt pijn doen aan de ogen van de fans van US Sassuolo Calcio om hun aan het werk te zien.
THUISVORM TABEL (Serie A)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Internazionale Milano | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 7 | 10 | 15 |
| 3.00 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 2 | ![]() | Frosinone Calcio | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 6 | 10 | 15 |
| 2.50 | 33% | 17% | 50% | 50% |
| 3 | ![]() | SS Lazio | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 13 |
| 2.60 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 4 | ![]() | AS Roma | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 5 | 9 | 13 |
| 2.60 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 5 | ![]() | AC Milan | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 7 | 6 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 6 | ![]() | Calcio Como | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 10 |
| 2.50 | 75% | 25% | 25% | 25% |
| 7 | ![]() | Genoa CFC | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 33% |
| 8 | ![]() | Juventus FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 2.00 | 60% | 20% | 20% | 20% |
| 9 | ![]() | Atalanta Bergamasca Calcio | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 83% |
| 10 | ![]() | SSC Napoli | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 7 |
| 1.75 | 50% | 0% | 50% | 75% |
| 11 | ![]() | US Sassuolo Calcio | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 14 | -4 | 7 |
| 1.40 | 0% | 0% | 100% | 80% |
| 12 | ![]() | Torino FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 6 |
| 1.20 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 13 | ![]() | SS Monza 1912 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 6 |
| 1.50 | 25% | 0% | 75% | 100% |
| 14 | ![]() | Bologna FC 1909 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 5 |
| 1.00 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 15 | ![]() | Parma Calcio 1913 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 5 |
| 1.00 | 20% | 60% | 40% | 40% |
| 16 | ![]() | Cagliari Calcio | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 25% | 0% |
| 17 | ![]() | Venezia FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3 |
| 0.60 | 20% | 60% | 20% | 20% |
| 18 | ![]() | US Lecce | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3 |
| 0.60 | 0% | 40% | 60% | 80% |
| 19 | ![]() | ACF Fiorentina | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 20 | ![]() | Udinese Calcio | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 | -10 | 1 |
| 0.17 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Welke Ploegen hebben de Beste en de Slechtste Thuisvorm?
• Frosinone Calcio maakt een oninneembare burcht van hun eigen (Stadio Benito Stirpe) met 1 nederlagen en 5 zeges in hun laatste 6 thuiswedstrijden. Met gemiddeld 2.5 punten per thuiswedstrijd zijn ze de beste leerling van de klas.
• FC Internazionale Milano speelt op dit moment fenomenaal in hun (Stadio Giuseppe Meazza). Met 5 zeges, 0 gelijke spelen, en 0 nederlagen. Deze prestatie in eigen huis brengt hun op plaats 2e in de vormtabel in de Serie A qua thuiswedstrijden. Met een gemiddelde van 3 punten per wedstrijden doen ze net iets minder goed als Frosinone Calcio.
• ACF Fiorentinaheeft op dit moment moeite in het eigen (Stadio Artemio Franchi). ACF Fiorentina luktte slechts 0 zeges in de laatste 6 thuiswedstrijden in het (Stadio Artemio Franchi). Met gemiddeld 0.4 punten per wedstrijd zijn ze de op 1 na slechtste thuisploeg in de Serie A.
• Gewoon niet om aan te zien. Udinese Calcio hun thuiswedstrijden zijn ronduit rampzalig de laatste tijd. Met 0 zeges, 1 puntendelingen en 5 nederlagen en dus amper 0.17 punten per wedstrijd in de laatste 6 thuiswedstrijden is Udinese Calcio veruit de slechtste thuisploeg van de competitie.
UITVORM TABEL (Serie A)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SS Lazio | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 3 | 11 | 15 |
| 3.00 | 60% | 0% | 40% | 60% |
| 2 | ![]() | Calcio Como | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 13 |
| 2.17 | 0% | 17% | 83% | 67% |
| 3 | ![]() | AS Roma | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 11 |
| 2.20 | 60% | 20% | 40% | 60% |
| 4 | ![]() | FC Internazionale Milano | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 10 |
| 2.00 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 5 | ![]() | AC Milan | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 9 |
| 1.80 | 20% | 0% | 80% | 40% |
| 6 | ![]() | Bologna FC 1909 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 9 |
| 1.80 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 7 | ![]() | Cagliari Calcio | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 50% | 67% |
| 8 | ![]() | Juventus FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 20% |
| 9 | ![]() | SSC Napoli | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 50% | 33% |
| 10 | ![]() | Torino FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 11 | ![]() | US Lecce | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | -3 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 60% |
| 12 | ![]() | ACF Fiorentina | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 12 | -2 | 6 |
| 1.20 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 13 | ![]() | Frosinone Calcio | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 14 | ![]() | Udinese Calcio | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 4 |
| 1.00 | 25% | 25% | 75% | 75% |
| 15 | ![]() | Genoa CFC | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 0.75 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 16 | ![]() | Parma Calcio 1913 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 80% |
| 17 | ![]() | Atalanta Bergamasca Calcio | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 1 |
| 0.25 | 0% | 25% | 75% | 75% |
| 18 | ![]() | US Sassuolo Calcio | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 1 |
| 0.20 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 19 | ![]() | SS Monza 1912 | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 16 | -8 | 1 |
| 0.17 | 0% | 0% | 100% | 83% |
| 20 | ![]() | Venezia FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 10 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 60% | 40% | 40% |
Welke Ploegen hebben de Beste en Slechtste Vorm in Uitwedstrijden?
• SS Lazio is ongeloofelijk sterk bezig in hun uitwedstrijden. Met maar liefst 5 zeges in hun laatste 6 uitwedstrijden scoort SS Lazio het hoogste aantal 15 in uitwedstrijden in de Serie A.
• Venezia FC doet het teleurstellend in hun uitwedstrijden. Met amper 0 zeges in de laatste 6 uitwedstrijden blijven ze de slechtste uitploeg. Dit moet een enorme teleurstelling zijn voor de hele club en hun fans.
Vormtabel - Italië
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Beker
- Beker
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Beker
- Divisie 1
- Beker
- Beker
- Beker
- Divisie 4
- Divisie 3
- Divisie 3
- Divisie 3
- Divisie 3
- Beker
- Beker
- Divisie 2
- Beker
- Divisie 4
- Beker



















