League Cup B Rangschikking & Statistieken

League Cup B Logo
Land
Type
Beker
Ploegen
25
Seizoen
Wedstrijden
56/63 Gespeeld
Voortgang
 
98% afgewerkt
Laatste 5 ThuisThuis Vorm
Vorm
UitLaatste 5 Uit
25/4 15:00
  • V
    Dalvík / Reynir

    Dalvik Reynir

    League Cup B

    13/2 14:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    IF Magni

    IF Magni

  • W
    KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur

    KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

    League Cup B

    21/2 15:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    IF Magni

    IF Magni

  • W
    IF Magni

    IF Magni

    League Cup B

    1/3 17:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UMF Tindastóll

    UMF Tindastoll

  • G
    IF Magni

    IF Magni

    League Cup B

    25/4 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    IF Höttur

    IF Hottur

IF Magni
IF Magni

IF Magni

League Cup B

Prestatie rank 0 / 25

Ijsland

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • W
  • G
1.75
Thuis
  • W
  • G
2.00
Uit
  • V
  • W
1.50
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 50% 50% 50%
Gem. 2.25 3.50 1.00
Gescoord 1.50 2.50 0.50
Tegen 0.75 1.00 0.50
BTS 50% 100% 0%
CS 25% 0% 50%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1.75
1.00
IF Hottur
IF Hottur

IF Hottur

League Cup B

Prestatie rank 0 / 25

Ijsland

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
1.00
Thuis
    0.00
    Uit
    • G
    1.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 0% 0% 0%
    Gem. 2.00 0.00 2.00
    Gescoord 1.00 0.00 1.00
    Tegen 1.00 0.00 1.00
    BTS 100% 0% 100%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • G
      IF Magni

      IF Magni

      League Cup B

      25/4 15:00

      1 - 1

      FT

      ( HT : 1 - 0 )

      IF Höttur

      IF Hottur

    25/4 15:00
    • W
      UMF Sindri Höfn

      UMF Sindri Hofn

      League Cup B

      1/3 14:00

      1 - 5

      FT

      ( HT : 1 - 3 )

      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

    • V
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      7/3 17:00

      0 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Reynir Sandgerdi

      Reynir Sandgerdi

    • W
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      15/3 15:30

      3 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      UMF Selfoss

      UMF Selfoss

    • W
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      18/4 16:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

    • G
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      25/4 15:00

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

    UMF Vikingur Olafsvik
    UMF Vikingur Olafsvik

    UMF Vikingur Olafsvik

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • V
    • W
    • W
    • G
    2.29
    Thuis
    • W
    • V
    • W
    • W
    • G
    2.00
    Uit
    • W
    • W
    3.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 71% 60% 100%
    Gem. 3.57 2.60 6.00
    Gescoord 2.71 1.80 5.00
    Tegen 0.86 0.80 1.00
    BTS 57% 40% 100%
    CS 29% 40% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    2.29
    2.14
    Haukar Hafnarfjordur
    Haukar Hafnarfjordur

    Haukar Hafnarfjordur

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • G
    • W
    • G
    • W
    • G
    2.14
    Thuis
    • W
    • G
    • W
    • G
    • W
    2.20
    Uit
    • W
    • G
    2.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 57% 60% 50%
    Gem. 4.00 4.80 2.00
    Gescoord 3.00 3.60 1.50
    Tegen 1.00 1.20 0.50
    BTS 57% 60% 50%
    CS 43% 40% 50%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • G
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      7/3 10:30

      3 - 3

      FT

      ( HT : 2 - 2 )

      Thróttur Vogar

      Throttur Vogar

    • W
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      14/3 10:00

      5 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Ýmir Kópavogur

      Ymir Kopavogur

    • G
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      11/4 11:00

      2 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KF Vídir

      KF Vidir

    • W
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      19/4 14:00

      4 - 1

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    • G
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      25/4 15:00

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

    19/4 14:00
    • G
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      7/3 10:30

      3 - 3

      FT

      ( HT : 2 - 2 )

      Thróttur Vogar

      Throttur Vogar

    • W
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      14/3 10:00

      5 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Ýmir Kópavogur

      Ymir Kopavogur

    • G
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      11/4 11:00

      2 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KF Vídir

      KF Vidir

    • W
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      19/4 14:00

      4 - 1

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    • G
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      25/4 15:00

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

    Haukar Hafnarfjordur
    Haukar Hafnarfjordur

    Haukar Hafnarfjordur

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • G
    • W
    • G
    • W
    • G
    2.14
    Thuis
    • W
    • G
    • W
    • G
    • W
    2.20
    Uit
    • W
    • G
    2.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 57% 60% 50%
    Gem. 4.00 4.80 2.00
    Gescoord 3.00 3.60 1.50
    Tegen 1.00 1.20 0.50
    BTS 57% 60% 50%
    CS 43% 40% 50%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    Kansen
    2.14
    1.67
    4.40
    2.50
    3.60
    UMF Fjolnir
    UMF Fjolnir

    UMF Fjolnir

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • W
    • W
    • W
    • V
    2.50
    Thuis
    • W
    • W
    • W
    3.00
    Uit
    • W
    • W
    • V
    2.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 83% 100% 67%
    Gem. 6.33 6.67 6.00
    Gescoord 4.50 6.00 3.00
    Tegen 1.83 0.67 3.00
    BTS 67% 33% 100%
    CS 33% 67% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • W
      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

      League Cup B

      25/2 20:00

      5 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Kári Akranes

      Kari Akranes

    • W
      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

      League Cup B

      5/3 19:15

      1 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 1 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    • W
      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

      League Cup B

      14/3 18:30

      10 - 0

      FT

      ( HT : 4 - 0 )

      Kormákur / Hvöt

      Kormakur Hvot

    • W
      Knattspyrnufélag Vesturbæjar

      Knattspyrnufelag Vesturbaejar

      League Cup B

      10/4 20:00

      4 - 6

      FT

      ( HT : 1 - 1 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    • V
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      19/4 14:00

      4 - 1

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    18/4 16:00
    • W
      UMF Sindri Höfn

      UMF Sindri Hofn

      League Cup B

      1/3 14:00

      1 - 5

      FT

      ( HT : 1 - 3 )

      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

    • V
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      7/3 17:00

      0 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Reynir Sandgerdi

      Reynir Sandgerdi

    • W
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      15/3 15:30

      3 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      UMF Selfoss

      UMF Selfoss

    • W
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      18/4 16:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

    • G
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      25/4 15:00

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

    UMF Vikingur Olafsvik
    UMF Vikingur Olafsvik

    UMF Vikingur Olafsvik

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • V
    • W
    • W
    • G
    2.29
    Thuis
    • W
    • V
    • W
    • W
    • G
    2.00
    Uit
    • W
    • W
    3.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 71% 60% 100%
    Gem. 3.57 2.60 6.00
    Gescoord 2.71 1.80 5.00
    Tegen 0.86 0.80 1.00
    BTS 57% 40% 100%
    CS 29% 40% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    2.29
    2.25
    Dalvik Reynir
    Dalvik Reynir

    Dalvik Reynir

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • W
    • W
    • V
    2.25
    Thuis
    • W
    • W
    3.00
    Uit
    • W
    • V
    1.50
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 75% 100% 50%
    Gem. 2.75 2.50 3.00
    Gescoord 2.00 2.00 2.00
    Tegen 0.75 0.50 1.00
    BTS 50% 50% 50%
    CS 50% 50% 50%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • W
      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

      League Cup B

      13/2 14:00

      1 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      IF Magni

      IF Magni

    • W
      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

      League Cup B

      21/2 14:00

      0 - 3

      FT

      ( HT : 0 - 2 )

      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

    • W
      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

      League Cup B

      8/3 14:00

      3 - 1

      FT

      ( HT : 1 - 1 )

      Höttur / Huginn

      Hottur Huginn

    • V
      UMF Víkingur Ólafsvík

      UMF Vikingur Olafsvik

      League Cup B

      18/4 16:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

    13/4 21:00
    • V
      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

      League Cup B

      14/2 10:30

      4 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

    • W
      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

      League Cup B

      20/2 19:30

      2 - 1

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Ýmir Kópavogur

      Ymir Kopavogur

    • V
      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

      League Cup B

      5/3 19:00

      2 - 5

      FT

      ( HT : 0 - 2 )

      KF Vídir

      KF Vidir

    • G
      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

      League Cup B

      21/3 12:00

      3 - 3

      FT

      ( HT : 1 - 3 )

      Thróttur Vogar

      Throttur Vogar

    • G
      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

      League Cup B

      13/4 21:00

      4 - 4

      FT

      ( HT : 1 - 2 )

      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

    Hviti riddarinn
    Hviti riddarinn

    Hviti riddarinn

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • V
    • W
    • V
    • G
    • G
    1.00
    Thuis
    • W
    • V
    • G
    • G
    1.25
    Uit
    • V
    0.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 20% 25% 0%
    Gem. 5.60 6.00 4.00
    Gescoord 2.20 2.75 0.00
    Tegen 3.40 3.25 4.00
    BTS 80% 100% 0%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    Kansen
    1.00
    1.60
    4.18
    1.00
    3.61
    KH Hlidarendi
    KH Hlidarendi

    KH Hlidarendi

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • V
    • V
    • G
    • G
    1.00
    Thuis
    • W
    • V
    • G
    1.33
    Uit
    • V
    • G
    0.50
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 20% 33% 0%
    Gem. 5.00 5.00 5.00
    Gescoord 2.40 2.67 2.00
    Tegen 2.60 2.33 3.00
    BTS 80% 100% 50%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • W
      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

      League Cup B

      12/2 20:00

      5 - 2

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      Thróttur Vogar

      Throttur Vogar

    • V
      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

      League Cup B

      19/2 19:00

      1 - 3

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Haukar Hafnarfjördur

      Haukar Hafnarfjordur

    • V
      Ýmir Kópavogur

      Ymir Kopavogur

      League Cup B

      6/3 19:00

      2 - 0

      FT

      ( HT : 2 - 0 )

      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

    • G
      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

      League Cup B

      12/3 19:30

      2 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KF Vídir

      KF Vidir

    • G
      Hvíti riddarinn

      Hviti riddarinn

      League Cup B

      13/4 21:00

      4 - 4

      FT

      ( HT : 1 - 2 )

      KH Hlídarendi

      KH Hlidarendi

    11/4 17:45
    • V
      Knattspyrnufélag Vesturbæjar

      Knattspyrnufelag Vesturbaejar

      League Cup B

      19/2 19:00

      7 - 2

      FT

      ( HT : 4 - 0 )

      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

    • V
      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

      League Cup B

      5/3 19:15

      1 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 1 )

      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

    • V
      Kári Akranes

      Kari Akranes

      League Cup B

      12/3 20:00

      3 - 0

      FT

      ( HT : 3 - 0 )

      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

    • G
      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

      League Cup B

      11/4 17:45

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

    Augnablik Kopavogur
    Augnablik Kopavogur

    Augnablik Kopavogur

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • V
    • V
    • V
    • G
    0.25
    Thuis
    • V
    • G
    0.50
    Uit
    • V
    • V
    0.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 0% 0% 0%
    Gem. 3.75 1.50 6.00
    Gescoord 0.75 0.50 1.00
    Tegen 3.00 1.00 5.00
    BTS 50% 50% 50%
    CS 25% 50% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    0.25
    1.00
    KA Hafnarfjordur
    KA Hafnarfjordur

    KA Hafnarfjordur

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • V
    • W
    • V
    • G
    • G
    1.00
    Thuis
    • W
    • G
    2.00
    Uit
    • V
    • V
    • G
    0.33
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 20% 50% 0%
    Gem. 4.40 6.00 3.33
    Gescoord 2.20 4.00 1.00
    Tegen 2.20 2.00 2.33
    BTS 80% 100% 67%
    CS 20% 0% 33%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • V
      UMF Fjölnir

      UMF Fjolnir

      League Cup B

      12/2 19:00

      3 - 2

      FT

      ( HT : 1 - 2 )

      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

    • W
      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

      League Cup B

      21/2 16:00

      5 - 1

      FT

      ( HT : 4 - 0 )

      Kormákur / Hvöt

      Kormakur Hvot

    • V
      Kári Akranes

      Kari Akranes

      League Cup B

      5/3 20:00

      4 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

    • G
      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

      League Cup B

      14/3 17:00

      3 - 3

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Knattspyrnufélag Vesturbæjar

      Knattspyrnufelag Vesturbaejar

    • G
      Augnablik Kópavogur

      Augnablik Kopavogur

      League Cup B

      11/4 17:45

      0 - 0

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KÁ Hafnarfjördur

      KA Hafnarfjordur

    11/4 16:00
    • V
      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

      League Cup B

      21/2 14:00

      0 - 3

      FT

      ( HT : 0 - 2 )

      Dalvík / Reynir

      Dalvik Reynir

    • V
      IF Magni

      IF Magni

      League Cup B

      1/3 17:00

      4 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

    • V
      Höttur / Huginn

      Hottur Huginn

      League Cup B

      14/3 15:00

      2 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

    • V
      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

      League Cup B

      11/4 16:00

      2 - 5

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur

      KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

    UMF Tindastoll
    UMF Tindastoll

    UMF Tindastoll

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • V
    • V
    • V
    • V
    0.00
    Thuis
    • V
    • V
    0.00
    Uit
    • V
    • V
    0.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 0% 0% 0%
    Gem. 4.50 5.00 4.00
    Gescoord 1.00 1.00 1.00
    Tegen 3.50 4.00 3.00
    BTS 75% 50% 100%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    0.00
    2.00
    KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur
    KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

    KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

    League Cup B

    Prestatie rank 0 / 25

    Ijsland

    Vorm Laatste 5 PPW
    Algemeen
    • W
    • V
    • W
    2.00
    Thuis
    • W
    • V
    1.50
    Uit
    • W
    3.00
    Statistieken Algemeen Thuis Uit
    Winst % 67% 50% 100%
    Gem. 5.00 4.00 7.00
    Gescoord 3.33 2.50 5.00
    Tegen 1.67 1.50 2.00
    BTS 67% 50% 100%
    CS 0% 0% 0%

    Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

    • W
      KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur

      KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

      League Cup B

      14/2 14:00

      5 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Höttur / Huginn

      Hottur Huginn

    • V
      KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur

      KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

      League Cup B

      21/2 15:30

      0 - 1

      FT

      ( HT : 0 - 1 )

      IF Magni

      IF Magni

    • W
      UMF Tindastóll

      UMF Tindastoll

      League Cup B

      11/4 16:00

      2 - 5

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur

      KF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur

    *Aangegeven tijd is in uw lokale tijdzone (+01:00)

    League Cup B Rangschikking (Ijsland) - 2026

    Group 1

     PloegWG
    Gespeelde Wedstrijden dit Seizoen
    W
    Winst
    G
    Gelijk
    V
    Verlies
    DV
    Doelpunten Voor (DV).
    Het aantal doelpunten dat deze
    ploeg heeft gescoord.
    DT
    Doelpunten Tegen (DT).
    Het aantal tegendoelpunten voor deze
    ploeg.
    DS
    Doelsaldo (DS).
    Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
    PtnLaatste 5VormCS
    Clean Sheets (CS).
    Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
    * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
    BTS
    Beide Teams Scoren (BTS).
    Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
    *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
    FTS
    Niet Gescoord (FTS).
    Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
    Gele Kaart / Rode Kaart
    Hoekschoppen / Wedstrijd
    1.5+
    Meer dan 1.5 (1.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten).
    2.5+
    Meer dan 2.5 (2.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten).
    Gem.
    Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
    Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
    Berekend over het gehele seizoen.
    1
    UMF Fjölnir StatsUMF Fjolnir5500267+1915
    • W
    • W
    • W
    • W
    • W
    3.00
    33%67%0%100%100%6.33
    2
    Knattspyrnufélag Vesturbæjar StatsKnattspyrnufelag Vesturbaejar53112713+1410
    • W
    • W
    • W
    • G
    • V
    2.00
    20%80%0%100%100%8.00
    3
    Kári Akranes StatsKari Akranes53021311+29
    • V
    • V
    • W
    • W
    • W
    1.80
    20%60%20%100%100%4.80
    4
    KÁ Hafnarfjördur StatsKA Hafnarfjordur5122111105
    • V
    • W
    • V
    • G
    • G
    1.00
    20%80%20%80%80%4.40
    5
    Augnablik Kópavogur StatsAugnablik Kopavogur4013312-91
    • V
    • V
    • V
    • G
    0.25
    25%50%50%75%75%3.75
    6
    Kormákur / Hvöt StatsKormakur Hvot4004329-260
    • V
    • V
    • V
    • V
    0.00
    0%50%50%100%100%8.00

    Group 2

     PloegWG
    Gespeelde Wedstrijden dit Seizoen
    W
    Winst
    G
    Gelijk
    V
    Verlies
    DV
    Doelpunten Voor (DV).
    Het aantal doelpunten dat deze
    ploeg heeft gescoord.
    DT
    Doelpunten Tegen (DT).
    Het aantal tegendoelpunten voor deze
    ploeg.
    DS
    Doelsaldo (DS).
    Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
    PtnLaatste 5VormCS
    Clean Sheets (CS).
    Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
    * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
    BTS
    Beide Teams Scoren (BTS).
    Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
    *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
    FTS
    Niet Gescoord (FTS).
    Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
    Gele Kaart / Rode Kaart
    Hoekschoppen / Wedstrijd
    1.5+
    Meer dan 1.5 (1.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten).
    2.5+
    Meer dan 2.5 (2.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten).
    Gem.
    Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
    Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
    Berekend over het gehele seizoen.
    1
    UMF Víkingur Ólafsvík StatsUMF Vikingur Olafsvik5401175+1212
    • W
    • W
    • W
    • V
    • W
    2.40
    29%57%29%71%71%3.57
    2
    UMF Selfoss StatsUMF Selfoss5401144+1012
    • W
    • W
    • W
    • W
    • V
    2.40
    60%20%20%100%60%3.60
    3
    Knattspyrnufélag Garðabæjar StatsKnattspyrnufelag Garoabaejar53021611+59
    • W
    • V
    • V
    • W
    • W
    1.80
    0%80%20%100%80%5.40
    4
    Reynir Sandgerdi StatsReynir Sandgerdi530276+19
    • V
    • W
    • W
    • W
    • V
    1.80
    40%40%20%60%40%2.60
    5
    FC Árbær StatsFC Arbaer5104621-153
    • V
    • V
    • V
    • V
    • W
    0.60
    0%100%0%100%100%5.40
    6
    UMF Sindri Höfn StatsUMF Sindri Hofn5005417-130
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    0.00
    0%60%40%80%80%4.20

    Group 3

     PloegWG
    Gespeelde Wedstrijden dit Seizoen
    W
    Winst
    G
    Gelijk
    V
    Verlies
    DV
    Doelpunten Voor (DV).
    Het aantal doelpunten dat deze
    ploeg heeft gescoord.
    DT
    Doelpunten Tegen (DT).
    Het aantal tegendoelpunten voor deze
    ploeg.
    DS
    Doelsaldo (DS).
    Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
    PtnLaatste 5VormCS
    Clean Sheets (CS).
    Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
    * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
    BTS
    Beide Teams Scoren (BTS).
    Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
    *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
    FTS
    Niet Gescoord (FTS).
    Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
    Gele Kaart / Rode Kaart
    Hoekschoppen / Wedstrijd
    1.5+
    Meer dan 1.5 (1.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten).
    2.5+
    Meer dan 2.5 (2.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten).
    Gem.
    Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
    Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
    Berekend over het gehele seizoen.
    1
    Haukar Hafnarfjördur StatsHaukar Hafnarfjordur5320176+1111
    • W
    • W
    • G
    • W
    • G
    2.20
    43%57%14%86%86%4.00
    2
    KF Vídir StatsKF Vidir52301410+49
    • G
    • W
    • W
    • G
    • G
    1.80
    0%100%0%100%100%4.80
    3
    Ýmir Kópavogur StatsYmir Kopavogur5212912-37
    • G
    • V
    • W
    • V
    • W
    1.40
    20%60%20%100%80%4.20
    4
    KH Hlídarendi StatsKH Hlidarendi51221213-15
    • W
    • V
    • V
    • G
    • G
    1.00
    0%80%20%100%80%5.00
    5
    Hvíti riddarinn StatsHviti riddarinn51221117-65
    • V
    • W
    • V
    • G
    • G
    1.00
    0%80%20%100%100%5.60
    6
    Thróttur Vogar StatsThrottur Vogar50231318-52
    • V
    • V
    • G
    • G
    • V
    0.40
    0%100%0%100%100%6.20

    Group 4

     PloegWG
    Gespeelde Wedstrijden dit Seizoen
    W
    Winst
    G
    Gelijk
    V
    Verlies
    DV
    Doelpunten Voor (DV).
    Het aantal doelpunten dat deze
    ploeg heeft gescoord.
    DT
    Doelpunten Tegen (DT).
    Het aantal tegendoelpunten voor deze
    ploeg.
    DS
    Doelsaldo (DS).
    Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
    PtnLaatste 5VormCS
    Clean Sheets (CS).
    Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
    * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
    BTS
    Beide Teams Scoren (BTS).
    Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
    *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
    FTS
    Niet Gescoord (FTS).
    Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
    Gele Kaart / Rode Kaart
    Hoekschoppen / Wedstrijd
    1.5+
    Meer dan 1.5 (1.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten).
    2.5+
    Meer dan 2.5 (2.5+).
    Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten).
    Gem.
    Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
    Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
    Berekend over het gehele seizoen.
    1
    Dalvík / Reynir StatsDalvik Reynir330071+69
    • W
    • W
    • W
    3.00
    50%50%0%75%75%2.75
    2
    IF Magni StatsIF Magni421163+37
    • V
    • W
    • W
    • G
    1.75
    25%50%25%50%25%2.25
    3
    KF Fjardabyggd / Leiknir Fáskrúdsfjördur StatsKF Fjardabyggd Leiknir Faskrudsfjordur3201105+56
    • W
    • V
    • W
    2.00
    0%67%33%67%67%5.00
    4
    IF Höttur StatsIF Hottur10101101
    • G
    1.00
    0%100%0%100%0%2.00
    5
    KF Fjallabyggdar StatsKF Fjallabyggdar00000000
      0.00
      0%0%0%0%0%0.00
      6
      UMF Tindastóll StatsUMF Tindastoll4004414-100
      • V
      • V
      • V
      • V
      0.00
      0%75%25%100%100%4.50

      League Cup BStats (Ijsland) - 2026

      Goal Heatmap

      4.71
      Doelpunten / Wedstrijd

      2.86 Doelpunten (Thuis)

      1.86 Doelpunten (Uit)

      • 15'
      • 30'
      HT
      • 60'
      • 75'
      FT

      43%

      Eerste Helft

      57%

      Tweede Helft

      19.1min/Doelpunt

      (264 Doelpunten in 56 wedstrijden)

      +54% Aanvallend Thuisvoordeel

      (Scoort 54% meer doelpunten dan gemiddeld)

      36% Clean Sheets

      (20 keer in 56 wedstrijden)

      35% Defensief Thuisvoordeel

      (Krijgt 35% minder doelpunten tegen dan normaal)

      68% Beide Teams Scoren

      (38 keer in 56 wedstrijden)

      220% - Heel Hoog Risico

      (Scoreverloop is extreem onvoorspelbaar)

      *De Doelpunten Heatmap toont aan wanneer de doelpunten vallen in deze competitie
      Rood = Vaak Gescoord. Geel = Gemiddeld. Groen = Zelden Gescoord.

      League Cup B TRENDS (Ijsland) - 2026

      Thuiszege

      Gelijk

      Uitzege

      54%
      18%
      28%

      Meer dan +

      Meer dan 0.5
      96%
      Meer dan 1.5
      89%
      Meer dan 2.5
      82%
      Meer dan 3.5
      68%
      Meer dan 4.5
      55%

      Minder dan -

      Minder dan 0.5
      4%
      Minder dan 1.5
      11%
      Minder dan 2.5
      18%
      Minder dan 3.5
      32%
      Minder dan 4.5
      45%

      Frequente Totaaldoelpunten - Full-Time

      5 Doelpunten
      17.9%  /  10 keer
      6 Doelpunten
      17.9%  /  10 keer
      3 Doelpunten
      14.3%  /  8 keer
      4 Doelpunten
      12.5%  /  7 keer
      7 Doelpunten
      8.9%  /  5 keer
      2 Doelpunten
      7.1%  /  4 keer
      1 Doelpunten
      7.1%  /  4 keer
      10 Doelpunten
      5.4%  /  3 keer
      8 Doelpunten
      3.6%  /  2 keer
      0 Doelpunten
      3.6%  /  2 keer
      9 Doelpunten
      1.8%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      Frequente Uitslagen - Full-Time

      4-2
      5.4%  /  3 keer
      4-1
      5.4%  /  3 keer
      3-3
      5.4%  /  3 keer
      2-2
      5.4%  /  3 keer
      5-0
      5.4%  /  3 keer
      2-1
      5.4%  /  3 keer
      3-2
      3.6%  /  2 keer
      2-0
      3.6%  /  2 keer
      10-0
      3.6%  /  2 keer
      1-0
      3.6%  /  2 keer
      0-1
      3.6%  /  2 keer
      0-0
      3.6%  /  2 keer
      3-0
      3.6%  /  2 keer
      5-2
      3.6%  /  2 keer
      2-3
      3.6%  /  2 keer
      1-3
      3.6%  /  2 keer
      5-1
      3.6%  /  2 keer
      1-2
      3.6%  /  2 keer
      2-5
      3.6%  /  2 keer
      1-5
      3.6%  /  2 keer
      7-2
      1.8%  /  1 keer
      0-3
      1.8%  /  1 keer
      3-1
      1.8%  /  1 keer
      4-4
      1.8%  /  1 keer
      4-0
      1.8%  /  1 keer
      4-6
      1.8%  /  1 keer
      4-3
      1.8%  /  1 keer
      1-1
      1.8%  /  1 keer
      0-2
      1.8%  /  1 keer
      1-7
      1.8%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      Goals Per 10 min

      7%
      15 / 215 Doelpunten
      10%
      22 / 215 Doelpunten
      11%
      23 / 215 Doelpunten
      11%
      23 / 215 Doelpunten
      10%
      22 / 215 Doelpunten
      13%
      29 / 215 Doelpunten
      9%
      20 / 215 Doelpunten
      11%
      24 / 215 Doelpunten
      17%
      37 / 215 Doelpunten

      0' - 10'

      11' - 20'

      21' - 30'

      31' - 40'

      41' - 50'

      51' - 60'

      61' - 70'

      71' - 80'

      81' - 90'

      Doelpunten Per 15 min

      12%
      25 / 215 Doelpunten
      16%
      35 / 215 Doelpunten
      15%
      32 / 215 Doelpunten
      20%
      42 / 215 Doelpunten
      17%
      36 / 215 Doelpunten
      21%
      45 / 215 Doelpunten

      0' - 15'

      16' - 30'

      31' - 45'

      46' - 60'

      61' - 75'

      76' - 90'

      Wedstrijdstatistieken - 2026

      Schoten Per Wedstrijd
      23.75
      Schoten / Wedstrijd (Thuis)
      12.96
      Schoten / Wedstrijd (Uit)
      10.79
      Balbezit (Thuis)
      23%
      Balbezit (Uit)
      20%
      Overtredingen Per Wedstrijd
      13.80
      Overtredingen / Wedstrijd (Thuis)
      7.00
      Overtredingen / Wedstrijd (Uit)
      6.80
      Buitenspel / Wedstrijd
      4.25
      Gespeelde Spelers
      20
      Hoekschoppen

      ONTGRENDEL

      Corners / wedstrijd


      Thuis


      Uit

      * Totaal Corners / Match

      Kaarten

      ONTGRENDEL

      Kaarten / wedstrijd


      Thuis


      Uit

      * Rode Kaart = 2 Kaarten.

      Meer dan - Corners

      Meer dan 7.5
      Meer dan 8.5
      Meer dan 9.5
      Meer dan 10.5
      Meer dan 11.5
      Meer dan 12.5

      Meer dan - Kaarten

      Meer dan 0.5
      Meer dan 1.5
      Meer dan 2.5
      Meer dan 3.5
      Meer dan 4.5
      Meer dan 5.5

      RUST STATS (1E HELFT/2E HELFT)

      EHG - Meer Dan X

      Meer dan 0.5
      86%
      Meer dan 1.5
      68%
      Meer dan 2.5
      32%
      Meer dan 3.5
      18%

      THG - Meer Dan X

      Meer dan 0.5
      89%
      Meer dan 1.5
      73%
      Meer dan 2.5
      48%
      Meer dan 3.5
      39%

      *EHG = Doelpunten uit de 1e Helft in Ijsland - League Cup B

      *2HG = Doelpunten uit de 2e Helft in Ijsland - League Cup B

      Frequente Totaaldoelpunten - Half-Time

      2 Doelpunten
      36.4%  /  16 keer
      1 Doelpunten
      18.2%  /  8 keer
      4 Doelpunten
      15.9%  /  7 keer
      3 Doelpunten
      13.6%  /  6 keer
      0 Doelpunten
      13.6%  /  6 keer
      6 Doelpunten
      2.3%  /  1 keer

      Frequente Uitslagen - Half-Time

      2-0
      22.7%  /  10 keer
      0-0
      13.6%  /  6 keer
      0-1
      9.1%  /  4 keer
      1-0
      9.1%  /  4 keer
      1-2
      6.8%  /  3 keer
      4-0
      6.8%  /  3 keer
      0-2
      6.8%  /  3 keer
      1-1
      6.8%  /  3 keer
      3-0
      4.5%  /  2 keer
      1-3
      4.5%  /  2 keer
      6-0
      2.3%  /  1 keer
      2-1
      2.3%  /  1 keer
      2-2
      2.3%  /  1 keer
      0-4
      2.3%  /  1 keer
      Toon allesToon minder

      League Cup B Speler Stats

      League Cup B 2026 is een Bekertornooi. Voor onze Bekerstatistieken que goals, assists en clean sheets tellen we ook de Kwalificatierondes mee. Dit kan ervoor zorgen dat voor onze statistieken voor de League Cup B 2026 u andere berekeningen krijgt dan wat u elders vindt.

      Topscorers

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      Top Assistgevers

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      Meeste Clean Sheets

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      Doelpunten per 90 Minuten

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      Assists per 90 Minuten

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      Gescoorde Penalties

      *Stats uit het seizoen 2026 in de League Cup B

      /nl/
      https://cdn.footystats.org/
      - Start in###min'
      - Start in###U'
      In-Play'
      - Gestart
      Binnenkort
      Gestart
      no

      Stats laden

      WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
      Abonneer

      Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!