Tegendoelpunten - Ijsland 3. Deild

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- GEM Totaaldoelpunten -
- Gescoorde Doelpunten -
- Tegendoelpunten -
- Clean Sheets -
- Beide Ploegen Gescoord -
- Niet Gescoord -
- xG (verwachtte Doelpunten)
Tegendoelpunten - 3. Deild
| # | Ploeg | WG | Doelpunten tegen | Thuis | Uit | Thuisvoordeel | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ymir Kopavogur | 2 | 8 | 4.00 Tegen / Wedstrijd | 3.00 / Wedstrijd | 5.00 / Wedstrijd | +25% |
| 2 | ![]() | UMF Sindri Hofn | 2 | 7 | 3.50 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 6.00 / Wedstrijd | +71% |
| 3 | ![]() | Knattspyrnufelag Vesturbaejar | 2 | 6 | 3.00 Tegen / Wedstrijd | 2.00 / Wedstrijd | 4.00 / Wedstrijd | +33% |
| 4 | ![]() | KA Hafnarfjordur | 2 | 6 | 3.00 Tegen / Wedstrijd | 3.00 / Wedstrijd | 3.00 / Wedstrijd | 0% |
| 5 | ![]() | FC Arbaer | 2 | 6 | 3.00 Tegen / Wedstrijd | 3.00 / Wedstrijd | 3.00 / Wedstrijd | 0% |
| 6 | ![]() | Reynir Sandgerdi | 2 | 5 | 2.50 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 4.00 / Wedstrijd | +60% |
| 7 | ![]() | KH Hlidarendi | 2 | 5 | 2.50 Tegen / Wedstrijd | 2.50 / Wedstrijd | 0.00 / Wedstrijd | 0% |
| 8 | ![]() | KF Vidir | 2 | 4 | 2.00 Tegen / Wedstrijd | 0.00 / Wedstrijd | 2.00 / Wedstrijd | +100% |
| 9 | ![]() | UMF Tindastoll | 2 | 2 | 1.00 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 0% |
| 10 | ![]() | KF Fjallabyggdar | 2 | 1 | 0.50 Tegen / Wedstrijd | 0.00 / Wedstrijd | 0.50 / Wedstrijd | +100% |
| 11 | ![]() | IF Hottur | 2 | 1 | 0.50 Tegen / Wedstrijd | 0.50 / Wedstrijd | 0.00 / Wedstrijd | 0% |
| 12 | ![]() | Augnablik Kopavogur | 2 | 1 | 0.50 Tegen / Wedstrijd | 1.00 / Wedstrijd | 0.00 / Wedstrijd | -100% |
Thuis / Tegen (3. Deild)
| # | Ploeg | WG | Thuis Tegen | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ymir Kopavogur | 1 | 3 | 3.00 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | KA Hafnarfjordur | 1 | 3 | 3.00 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | FC Arbaer | 1 | 3 | 3.00 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | KH Hlidarendi | 2 | 5 | 2.50 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Knattspyrnufelag Vesturbaejar | 1 | 2 | 2.00 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | UMF Sindri Hofn | 1 | 1 | 1.00 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Reynir Sandgerdi | 1 | 1 | 1.00 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | UMF Tindastoll | 1 | 1 | 1.00 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | Augnablik Kopavogur | 1 | 1 | 1.00 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | IF Hottur | 2 | 1 | 0.50 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | KF Vidir | 0 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | KF Fjallabyggdar | 0 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
Uit / Tegen (3. Deild)
| # | Ploeg | WG | Uit Tegen | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | UMF Sindri Hofn | 1 | 6 | 6.00 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Ymir Kopavogur | 1 | 5 | 5.00 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Knattspyrnufelag Vesturbaejar | 1 | 4 | 4.00 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Reynir Sandgerdi | 1 | 4 | 4.00 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | KA Hafnarfjordur | 1 | 3 | 3.00 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | FC Arbaer | 1 | 3 | 3.00 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | KF Vidir | 2 | 4 | 2.00 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | UMF Tindastoll | 1 | 1 | 1.00 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | KF Fjallabyggdar | 2 | 1 | 0.50 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | KH Hlidarendi | 0 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | Augnablik Kopavogur | 1 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | IF Hottur | 0 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
Welke ploeg in de 3. Deild krijgt het meeste doelpunten tegen?
Ymir Kopavogur is op dit moment verdedigend een ramp in de 3. Deild. Ze kregen maar liefst 8 tegendoelpunten in 2 wedstrijden, Ymir Kopavogur kreeg dus een gemiddelde van 4 doelpunten per wedstrijd tegen. Iets beter dan Ymir Kopavogur is UMF Sindri Hofn met 7 tegendoelpunten en Knattspyrnufelag Vesturbaejar met 6. UMF Sindri Hofn krijgt gemiddeld 3.5 doelpunten per wedstrijd tegen, bij Knattspyrnufelag Vesturbaejar ligt dit gemiddelde op 3 tegendoelpunten.
Welke ploeg in de 3. Deild heeft de beste verdediging, en slikt dus het minste tegendoelpunten?
IF Hottur en Augnablik Kopavogur zijn 2 van de best verdedigende ploegen in de 3. Deild. IF Hottur incasseerde amper 1 doelpunten in 2 wedstrijden. Met een gemiddelde van 0.5 tegendoelpunten per wedstrijd, tonen ze zich de sterkste verdediging in de 3. Deild. Augnablik Kopavogur moet echter op vlak van verdedigen niet ver onderdoen. Met een gemiddelde van 0.5 tegendoelpunten zijn tonen ze zich de tweede sterkste verdediging.
Tegendoelpunten - Ijsland
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Divisie 4
- Divisie 5
- Divisie 1
- Divisie 2
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Divisie 3











