Vormtabel - Duitsland State Leagues Weser Ems

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- Thuis & Uit Tabellen -
- Vormtabel -
- Thuisvoordeel -
- Voorspellingen -
- Toeschouwersaantal -
- Speler Stats -
- Gelijke Spelen -
- Salarissen
Vormtabel - State Leagues Weser Ems
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | Volgende Wedstrijd | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Eintracht Nordhorn | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 3 | 15 | 18 |
| 3.00 | 83% | 0% | 17% | 50% | |
| 2 | ![]() | SV Bevern | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 13 |
| 2.17 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 3 | ![]() | SC BW Papenburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 8 | 8 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 50% | |
| 4 | ![]() | SC Melle 03 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 50% | 50% | |
| 5 | ![]() | SV Grun WeiSs Muhlen | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 11 | 6 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 83% | |
| 6 | ![]() | BV Garrel | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | 2 | 10 |
| 1.67 | 17% | 33% | 67% | 83% | |
| 7 | ![]() | Pewsum | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 83% | |
| 8 | ![]() | Holthausen Biene | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 17 | -4 | 7 |
| 1.17 | 0% | 0% | 100% | 83% | |
| 9 | ![]() | TV Dinklage | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 9 | 6 | 7 |
| 1.17 | 17% | 17% | 67% | 83% | |
| 10 | ![]() | Union Lohne | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 12 | -4 | 7 |
| 1.17 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 11 | ![]() | VfL Oldenburg 1894 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 6 |
| 1.00 | 17% | 50% | 33% | 67% | |
| 12 | ![]() | FC Schuttorf 09 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.00 | 33% | 33% | 50% | 50% | |
| 13 | ![]() | Lohne II | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 6 |
| 1.00 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 14 | ![]() | Altenoythe | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 6 |
| 1.00 | 17% | 33% | 50% | 67% | |
| 15 | ![]() | VfL Wildeshausen | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 4 |
| 0.67 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 16 | ![]() | Hollage | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 | -11 | 1 |
| 0.17 | 0% | 50% | 50% | 67% |
LAATSTE 5 VORMTABEL (State Leagues Weser Ems)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Last 5 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Eintracht Nordhorn | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 15 |
| 3.00 | 80% | 0% | 20% | 60% |
| 2 | ![]() | SC BW Papenburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 7 | 8 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 3 | ![]() | SV Bevern | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 4 | ![]() | SC Melle 03 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 5 | ![]() | BV Garrel | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 80% | 80% |
| 6 | ![]() | SV Grun WeiSs Muhlen | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 11 | 2 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 7 | ![]() | Pewsum | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 8 | ![]() | TV Dinklage | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 6 | 8 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 9 | ![]() | Union Lohne | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 7 |
| 1.40 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 10 | ![]() | Holthausen Biene | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 16 | -4 | 6 |
| 1.20 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 11 | ![]() | VfL Oldenburg 1894 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 80% |
| 12 | ![]() | FC Schuttorf 09 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 6 |
| 1.20 | 40% | 20% | 60% | 60% |
| 13 | ![]() | Altenoythe | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 14 | ![]() | VfL Wildeshausen | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4 |
| 0.80 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 15 | ![]() | Lohne II | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 16 | ![]() | Hollage | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | -9 | 1 |
| 0.20 | 0% | 60% | 40% | 60% |
Welke Ploegen zijn goed bezig gebaseerd op hun vorm in de Laatste 5 wedstrijden? - Vormgids
• Excellent: Eintracht Nordhorn doet het uitstekend met gemiddeld 3 punten per wedstrijd uit hun laatste 5 wedstrijden.
• Heel Goed: SC BW Papenburg volgt van kortbij op Eintracht Nordhorn met gemiddeld 2.4 punten per wedstrijd uit de laatste 5.
• Redelijk Goed: BV Garrel staat 3e qua vorm op dit moment met 3 zeges en 1 nederlagen uit hun laatste 5, een gemiddelde van 2 punten per wedstrijd.
• Gemiddeld: Sommige ploegen zitten gewoon in de middenmoot, zo ook Union Lohne 2 zeges, 1 gelijke spelen en 2 nederlagen resulteren in een matige 1.4 punten per wedstrijd dit seizoen.
THUISVORM TABEL (State Leagues Weser Ems)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | BV Garrel | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 6 | 14 | 16 |
| 2.67 | 17% | 17% | 83% | 83% |
| 2 | ![]() | Eintracht Nordhorn | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 15 |
| 3.00 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 3 | ![]() | SV Grun WeiSs Muhlen | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 4 | 14 | 15 |
| 2.50 | 50% | 17% | 33% | 67% |
| 4 | ![]() | Pewsum | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 9 | 5 | 15 |
| 2.50 | 33% | 17% | 50% | 83% |
| 5 | ![]() | SC BW Papenburg | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 13 |
| 2.60 | 40% | 0% | 60% | 40% |
| 6 | ![]() | TV Dinklage | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 8 | 12 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 7 | ![]() | SV Bevern | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 11 |
| 1.83 | 17% | 17% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | VfL Oldenburg 1894 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 9 |
| 1.80 | 20% | 40% | 40% | 80% |
| 9 | ![]() | FC Schuttorf 09 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 10 | -1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 17% | 83% | 67% |
| 10 | ![]() | SC Melle 03 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 80% |
| 11 | ![]() | Holthausen Biene | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 6 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 83% |
| 12 | ![]() | Lohne II | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 6 |
| 1.20 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 13 | ![]() | Hollage | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 5 |
| 0.83 | 17% | 50% | 33% | 33% |
| 14 | ![]() | Altenoythe | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 0.75 | 25% | 50% | 25% | 25% |
| 15 | ![]() | Union Lohne | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 1 |
| 0.20 | 0% | 60% | 40% | 20% |
| 16 | ![]() | VfL Wildeshausen | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 0 |
| 0.00 | 0% | 40% | 60% | 80% |
Welke Ploegen hebben de Beste en de Slechtste Thuisvorm?
• BV Garrel maakt een oninneembare burcht van hun eigen met 0 nederlagen en 5 zeges in hun laatste 6 thuiswedstrijden. Met gemiddeld 2.67 punten per thuiswedstrijd zijn ze de beste leerling van de klas.
• SV Grun WeiSs Muhlen speelt op dit moment fenomenaal in hun. Met 5 zeges, 0 gelijke spelen, en 1 nederlagen. Deze prestatie in eigen huis brengt hun op plaats 2e in de vormtabel in de State Leagues Weser Ems qua thuiswedstrijden. Met een gemiddelde van 2.5 punten per wedstrijden doen ze net iets minder goed als BV Garrel.
• Union Lohneheeft op dit moment moeite in het eigen . Union Lohne luktte slechts 0 zeges in de laatste 6 thuiswedstrijden in het . Met gemiddeld 0.2 punten per wedstrijd zijn ze de op 1 na slechtste thuisploeg in de State Leagues Weser Ems.
• Gewoon niet om aan te zien. VfL Wildeshausen hun thuiswedstrijden zijn ronduit rampzalig de laatste tijd. Met 0 zeges, 0 puntendelingen en 5 nederlagen en dus amper 0 punten per wedstrijd in de laatste 6 thuiswedstrijden is VfL Wildeshausen veruit de slechtste thuisploeg van de competitie.
UITVORM TABEL (State Leagues Weser Ems)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Eintracht Nordhorn | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 | 18 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 67% |
| 2 | ![]() | SC Melle 03 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 14 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 3 | ![]() | SV Bevern | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 9 |
| 1.80 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 4 | ![]() | FC Schuttorf 09 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.80 | 40% | 20% | 40% | 40% |
| 5 | ![]() | Union Lohne | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 13 | -5 | 9 |
| 1.50 | 17% | 50% | 33% | 83% |
| 6 | ![]() | SV Grun WeiSs Muhlen | 5 | 2 | 2 | 1 | 17 | 10 | 7 | 8 |
| 1.60 | 40% | 0% | 60% | 100% |
| 7 | ![]() | BV Garrel | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 40% | 40% | 60% |
| 8 | ![]() | SC BW Papenburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 | 15 | -2 | 6 |
| 1.00 | 17% | 0% | 83% | 83% |
| 9 | ![]() | Altenoythe | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | -8 | 6 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 83% |
| 10 | ![]() | VfL Wildeshausen | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 5 |
| 0.83 | 17% | 0% | 83% | 67% |
| 11 | ![]() | VfL Oldenburg 1894 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 50% |
| 12 | ![]() | Holthausen Biene | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 14 | -8 | 4 |
| 0.80 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 13 | ![]() | Lohne II | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 14 | ![]() | Hollage | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 13 | -9 | 3 |
| 0.60 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 15 | ![]() | Pewsum | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 2 |
| 0.40 | 20% | 60% | 40% | 80% |
| 16 | ![]() | TV Dinklage | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 1 |
| 0.20 | 0% | 40% | 60% | 60% |
Welke Ploegen hebben de Beste en Slechtste Vorm in Uitwedstrijden?
• Eintracht Nordhorn is ongeloofelijk sterk bezig in hun uitwedstrijden. Met maar liefst 6 zeges in hun laatste 6 uitwedstrijden scoort Eintracht Nordhorn het hoogste aantal 18 in uitwedstrijden in de State Leagues Weser Ems.
• TV Dinklage doet het teleurstellend in hun uitwedstrijden. Met amper 0 zeges in de laatste 6 uitwedstrijden blijven ze de slechtste uitploeg. Dit moet een enorme teleurstelling zijn voor de hele club en hun fans.
Vormtabel - Duitsland
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 4
- Divisie 5
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 3
- Beker
- Divisie 4















