GEM Totaaldoelpunten - Duitsland State Leagues Sudwest

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- GEM Totaaldoelpunten -
- Gescoorde Doelpunten -
- Tegendoelpunten -
- Clean Sheets -
- Beide Ploegen Gescoord -
- Niet Gescoord -
- xG (verwachtte Doelpunten)
GEM Totaaldoelpunten - State Leagues Sudwest
| # | Ploeg | WG | Totaal Doelpunten | Gem. | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SV Viktoria 1913 Herxheim | 6 | 29 | 4.83 / Wedstrijd | 5.67 | 4.00 |
| 2 | ![]() | VfR Baumholder | 5 | 23 | 4.60 / Wedstrijd | 4.67 | 4.50 |
| 3 | ![]() | TB Jahn Zeiskam | 6 | 26 | 4.33 / Wedstrijd | 4.67 | 4.00 |
| 4 | ![]() | SC Idar Oberstein | 5 | 21 | 4.20 / Wedstrijd | 3.50 | 4.67 |
| 5 | ![]() | SG Eintracht Bad Kreuznach | 5 | 21 | 4.20 / Wedstrijd | 5.00 | 3.00 |
| 6 | ![]() | Buchelberg | 5 | 20 | 4.00 / Wedstrijd | 5.00 | 2.50 |
| 7 | ![]() | SG 1946 Huffelsheim Niederhausen | 5 | 19 | 3.80 / Wedstrijd | 3.00 | 4.33 |
| 8 | ![]() | FC Arminia Ludwigshafen 03 | 5 | 18 | 3.60 / Wedstrijd | 2.00 | 6.00 |
| 9 | ![]() | TuS Hohenecken | 6 | 21 | 3.50 / Wedstrijd | 3.00 | 4.00 |
| 10 | ![]() | FC Basara Mainz | 6 | 20 | 3.33 / Wedstrijd | 2.33 | 4.33 |
| 11 | ![]() | FC Bienwald Kandel | 5 | 16 | 3.20 / Wedstrijd | 2.00 | 4.00 |
| 12 | ![]() | SV Steinwenden 1912 | 6 | 19 | 3.17 / Wedstrijd | 3.67 | 2.67 |
| 13 | ![]() | FK Pirmasens II | 5 | 14 | 2.80 / Wedstrijd | 3.00 | 2.50 |
| 14 | ![]() | FV 1920 Dudenhofen | 6 | 15 | 2.50 / Wedstrijd | 3.67 | 1.33 |
| 15 | ![]() | TuS Marienborn | 4 | 9 | 2.25 / Wedstrijd | 0.00 | 3.00 |
| 16 | ![]() | SV Alemannia Waldalgesheim | 6 | 13 | 2.17 / Wedstrijd | 2.33 | 2.00 |
| 17 | ![]() | Grunstadt | 6 | 12 | 2.00 / Wedstrijd | 2.00 | 2.00 |
Thuis / GEM aantal Doelpunten (State Leagues Sudwest)
| # | Ploeg | WG | Thuis Totaal Doelpunten | Thuis Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SV Viktoria 1913 Herxheim | 3 | 17 | 5.67 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | SG Eintracht Bad Kreuznach | 3 | 15 | 5.00 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Buchelberg | 3 | 15 | 5.00 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | VfR Baumholder | 3 | 14 | 4.67 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | TB Jahn Zeiskam | 3 | 14 | 4.67 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | SV Steinwenden 1912 | 3 | 11 | 3.67 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | FV 1920 Dudenhofen | 3 | 11 | 3.67 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | SC Idar Oberstein | 2 | 7 | 3.50 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | SG 1946 Huffelsheim Niederhausen | 2 | 6 | 3.00 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | TuS Hohenecken | 3 | 9 | 3.00 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | FK Pirmasens II | 3 | 9 | 3.00 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | FC Basara Mainz | 3 | 7 | 2.33 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | SV Alemannia Waldalgesheim | 3 | 7 | 2.33 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | FC Arminia Ludwigshafen 03 | 3 | 6 | 2.00 / Wedstrijd |
| 15 | ![]() | FC Bienwald Kandel | 2 | 4 | 2.00 / Wedstrijd |
| 16 | ![]() | Grunstadt | 3 | 6 | 2.00 / Wedstrijd |
| 17 | ![]() | TuS Marienborn | 1 | 0 | 0.00 / Wedstrijd |
Uit / GEM aantal Doelpunten (State Leagues Sudwest)
| # | Ploeg | WG | Uit Totaal Doelpunten | Uit Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Arminia Ludwigshafen 03 | 2 | 12 | 6.00 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | SC Idar Oberstein | 3 | 14 | 4.67 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | VfR Baumholder | 2 | 9 | 4.50 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | SG 1946 Huffelsheim Niederhausen | 3 | 13 | 4.33 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | FC Basara Mainz | 3 | 13 | 4.33 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | SV Viktoria 1913 Herxheim | 3 | 12 | 4.00 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | TB Jahn Zeiskam | 3 | 12 | 4.00 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | TuS Hohenecken | 3 | 12 | 4.00 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | FC Bienwald Kandel | 3 | 12 | 4.00 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | SG Eintracht Bad Kreuznach | 2 | 6 | 3.00 / Wedstrijd |
| 11 | ![]() | TuS Marienborn | 3 | 9 | 3.00 / Wedstrijd |
| 12 | ![]() | SV Steinwenden 1912 | 3 | 8 | 2.67 / Wedstrijd |
| 13 | ![]() | Buchelberg | 2 | 5 | 2.50 / Wedstrijd |
| 14 | ![]() | FK Pirmasens II | 2 | 5 | 2.50 / Wedstrijd |
| 15 | ![]() | SV Alemannia Waldalgesheim | 3 | 6 | 2.00 / Wedstrijd |
| 16 | ![]() | Grunstadt | 3 | 6 | 2.00 / Wedstrijd |
| 17 | ![]() | FV 1920 Dudenhofen | 3 | 4 | 1.33 / Wedstrijd |
Which ploeg kent het meeste aantal tegendoelpunten in de State Leagues Sudwest?
In het seizoen 2026/27, waren in wedstrijden van SV Viktoria 1913 Herxheim de meeste doelpunten te vinden met 29 goals uit 6 wedstrijden. Hierbij tellen we zowel gescoorde doelpunten als tegendoelpunten. SV Viktoria 1913 Herxheim kende in hun wedstrijden een gemiddelde van 4.83 doelpunten per wedstrijd. In uitwedstrijden kenden ze een gemiddelde van 5.67 gemaakte doelpunten voor en tegen - een leuk extraatje voor de toeschouwers van de wedstrijden van SV Viktoria 1913 Herxheim.
Ook bij wedstrijden waarin VfR Baumholder en TB Jahn Zeiskam deelnamen werd er vaak feest gevierd in de State Leagues Sudwest. Bij VfR Baumholder en TB Jahn Zeiskam vielen respectievelijk in totaal 29 en 23 doelpunten. Beide ploegen kenden een gemiddelde van ongeveer 4.6 totaaldoelpunten per wedstrijd. De wedstrijden van Grunstadt kenden echter minder doelpunten in de State Leagues Sudwest. Amper 12 doelpunten vielen tijdens hun wedstrijden in de State Leagues Sudwest een gemiddelde van 2 doelpunten per wedstrijd.
GEM Totaaldoelpunten - Duitsland
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 4
- Divisie 5
- Beker
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 3
















