Vormtabel - Duitsland State Leagues Niederrhein 1

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- Thuis & Uit Tabellen -
- Vormtabel -
- Thuisvoordeel -
- Voorspellingen -
- Toeschouwersaantal -
- Speler Stats -
- Gelijke Spelen -
- Salarissen
Vormtabel - State Leagues Niederrhein 1
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | Volgende Wedstrijd | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | DJK Arminia Klosterhardt | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 67% | |
| 2 | ![]() | Rheinland Hamborn | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | |
| 3 | ![]() | VfB Speldorf | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 4 | ![]() | VfB Homberg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% | |
| 5 | ![]() | SC Victoria Mennrath 1921 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 6 | ![]() | SV Budberg 1946 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 7 | ![]() | 1 FC Kleve | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 5 |
| 1.67 | 33% | 0% | 67% | 67% | |
| 8 | ![]() | SC Union Nettetal 1996 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 33% | |
| 9 | ![]() | ASV Suchteln | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 33% | |
| 10 | ![]() | 1 FC Lintfort 1914 26 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% | |
| 11 | ![]() | Mulheimer FC 97 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | -8 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% | |
| 12 | ![]() | VSF Amern 1910 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 13 | ![]() | Neuwerk | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% | |
| 14 | ![]() | Duisburger | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 15 | ![]() | Viktoria Goch | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 100% | |
| 16 | ![]() | VfL Rhede | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 33% | |
| 17 | ![]() | SV Biemenhorst | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 18 | ![]() | VfB Bottrop 1900 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
LAATSTE 5 VORMTABEL (State Leagues Niederrhein 1)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Last 5 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | DJK Arminia Klosterhardt | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 2 | ![]() | Rheinland Hamborn | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 3 | ![]() | VfB Speldorf | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 4 | ![]() | VfB Homberg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 5 | ![]() | SC Victoria Mennrath 1921 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | SV Budberg 1946 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 7 | ![]() | 1 FC Kleve | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 5 |
| 1.67 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | SC Union Nettetal 1996 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 9 | ![]() | ASV Suchteln | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 10 | ![]() | 1 FC Lintfort 1914 26 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 11 | ![]() | Mulheimer FC 97 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | -8 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 12 | ![]() | VSF Amern 1910 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 13 | ![]() | Neuwerk | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 14 | ![]() | Duisburger | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 15 | ![]() | Viktoria Goch | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 16 | ![]() | VfL Rhede | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 33% |
| 17 | ![]() | SV Biemenhorst | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 18 | ![]() | VfB Bottrop 1900 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
Welke Ploegen zijn goed bezig gebaseerd op hun vorm in de Laatste 5 wedstrijden? - Vormgids
• Excellent: Rheinland Hamborn doet het uitstekend met gemiddeld 3 punten per wedstrijd uit hun laatste 5 wedstrijden.
• Heel Goed: DJK Arminia Klosterhardt volgt van kortbij op Rheinland Hamborn met gemiddeld 3 punten per wedstrijd uit de laatste 5.
• Redelijk Goed: SV Budberg 1946 staat 3e qua vorm op dit moment met 2 zeges en 1 nederlagen uit hun laatste 5, een gemiddelde van 2 punten per wedstrijd.
• Gemiddeld: Sommige ploegen zitten gewoon in de middenmoot, zo ook SC Union Nettetal 1996 1 zeges, 1 gelijke spelen en 1 nederlagen resulteren in een matige 1.33 punten per wedstrijd dit seizoen.
• Ondermaats: SV Biemenhorst speelt best ondermaats met amper 0 zeges in hun laatste 5 wedstrijden. Dit brengt hun gemiddeld aantal punten per wedstrijd op 0.33, en dus een van de zwakste ploegen dit seizoen. Als er niet gauw verbetering komt riskeren ze degradatie uit de State Leagues Niederrhein 1.
• Zwaar Ondermaats: VfB Bottrop 1900 is statistisch gezien de slechtste ploeg in de State Leagues Niederrhein 1. Recent waren ze zwaar ondermaats met 0 zeges in de laatste 5. Met gemiddeld 0 punten per wedstrijd, maakt het hun de slechtste leerling van de klas. Amper 2 doelpunten werden gescoord en ondertussen kregen ze er 6 tegen!. Het moet echt pijn doen aan de ogen van de fans van VfB Bottrop 1900 om hun aan het werk te zien.
THUISVORM TABEL (State Leagues Niederrhein 1)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Rheinland Hamborn | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 2 | ![]() | DJK Arminia Klosterhardt | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 3 | ![]() | SV Budberg 1946 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 4 | ![]() | VfB Homberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 5 | ![]() | 1 FC Lintfort 1914 26 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 6 | ![]() | SC Victoria Mennrath 1921 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 7 | ![]() | VfB Speldorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | ASV Suchteln | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% |
| 9 | ![]() | SC Union Nettetal 1996 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 10 | ![]() | Duisburger | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 11 | ![]() | Neuwerk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 12 | ![]() | Viktoria Goch | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 13 | ![]() | Mulheimer FC 97 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 14 | ![]() | VfL Rhede | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 15 | ![]() | 1 FC Kleve | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 16 | ![]() | VSF Amern 1910 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 17 | ![]() | SV Biemenhorst | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 18 | ![]() | VfB Bottrop 1900 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Welke Ploegen hebben de Beste en de Slechtste Thuisvorm?
• Rheinland Hamborn maakt een oninneembare burcht van hun eigen met 0 nederlagen en 2 zeges in hun laatste 6 thuiswedstrijden. Met gemiddeld 3 punten per thuiswedstrijd zijn ze de beste leerling van de klas.
• DJK Arminia Klosterhardt speelt op dit moment fenomenaal in hun. Met 2 zeges, 0 gelijke spelen, en 0 nederlagen. Deze prestatie in eigen huis brengt hun op plaats 2e in de vormtabel in de State Leagues Niederrhein 1 qua thuiswedstrijden. Met een gemiddelde van 3 punten per wedstrijden doen ze net iets minder goed als Rheinland Hamborn.
• VfB Bottrop 1900heeft op dit moment moeite in het eigen . VfB Bottrop 1900 luktte slechts 0 zeges in de laatste 6 thuiswedstrijden in het . Met gemiddeld 0 punten per wedstrijd zijn ze de op 1 na slechtste thuisploeg in de State Leagues Niederrhein 1.
• Gewoon niet om aan te zien. SV Biemenhorst hun thuiswedstrijden zijn ronduit rampzalig de laatste tijd. Met 0 zeges, 0 puntendelingen en 2 nederlagen en dus amper 0 punten per wedstrijd in de laatste 6 thuiswedstrijden is SV Biemenhorst veruit de slechtste thuisploeg van de competitie.
UITVORM TABEL (State Leagues Niederrhein 1)
| # | Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 6 | PPW | CS | FTS | BTS | Meer dan 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 1 FC Kleve | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 2 | ![]() | Rheinland Hamborn | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 3 | ![]() | DJK Arminia Klosterhardt | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 4 | ![]() | VfB Speldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 5 | ![]() | SC Victoria Mennrath 1921 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | VSF Amern 1910 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 7 | ![]() | ASV Suchteln | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 0% |
| 8 | ![]() | SC Union Nettetal 1996 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 9 | ![]() | SV Biemenhorst | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | SV Budberg 1946 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 11 | ![]() | VfB Homberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 12 | ![]() | 1 FC Lintfort 1914 26 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 13 | ![]() | Mulheimer FC 97 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | -10 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 14 | ![]() | Duisburger | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 15 | ![]() | Viktoria Goch | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 16 | ![]() | Neuwerk | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 17 | ![]() | VfL Rhede | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 18 | ![]() | VfB Bottrop 1900 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Welke Ploegen hebben de Beste en Slechtste Vorm in Uitwedstrijden?
• 1 FC Kleve is ongeloofelijk sterk bezig in hun uitwedstrijden. Met maar liefst 1 zeges in hun laatste 6 uitwedstrijden scoort 1 FC Kleve het hoogste aantal 4 in uitwedstrijden in de State Leagues Niederrhein 1.
• VfB Bottrop 1900 doet het teleurstellend in hun uitwedstrijden. Met amper 0 zeges in de laatste 6 uitwedstrijden blijven ze de slechtste uitploeg. Dit moet een enorme teleurstelling zijn voor de hele club en hun fans.
Vormtabel - Duitsland
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 4
- Divisie 5
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Beker
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 5
- Divisie 5
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 4
- Divisie 3
- Beker
- Divisie 4

















