Rusttabel - Faroer Eilanden 1. Deild

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- 1e Helft Tabel -
- 2e Helft Tabel -
- Winnend of Verliezend ad Rust -
- Transfermarktwaarde -
- Datasets & Excel-downloads -
- Kansen -
- Verwachte Punten
Rusttabel - 1. Deild
*Alle statistieken in deze tabel zijn gebaseerd op resultaten ad rust.
Thuis / Rusttabel (1. Deild)
| # | Ploeg | WG Wedstrijden Gespeeld | W - G - V (HT) Winnend - Gelijk - Verliezend bij Rust | DV Doelpunten Voor (DV). Het aantal doelpunten dat deze ploeg heeft gescoord. | DT Doelpunten Tegen (DT). Het aantal tegendoelpunten voor deze ploeg. | DS Doelsaldo (DS). Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten | Ptn | Laatste 5 (HT) | PPW (HT) | CS Clean Sheets (CS). Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie. * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen. | BTS Beide Teams Scoren (BTS). Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie. *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden. | FTS Niet Gescoord (FTS). Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren. | 0.5+ Meer dan 0.5 (0.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 0.5 lag. (bv. 1, 2 of 3 doelpunten). | 1.5+ Meer dan 1.5 (1.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten). | 2.5+ Meer dan 2.5 (2.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten). | Gem. Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.). Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd. Berekend over het gehele seizoen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | B71 Sandoy![]() B71 Sandoy1. Deild (Div. 2) Positie 1 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 11-2-0 | 26 | 1 | +25 | 35 |
| 2.69 | 92% | 8% | 15% | 85% | 54% | 46% | 2.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Vikingur Gota II![]() Vikingur Gota II1. Deild (Div. 2) Positie 2 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 7-5-1 | 20 | 6 | +14 | 26 |
| 2.00 | 54% | 38% | 15% | 92% | 69% | 31% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | FC Suduroy![]() FC Suduroy1. Deild (Div. 2) Positie 3 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 7-4-2 | 17 | 7 | +10 | 25 |
| 1.92 | 46% | 38% | 31% | 85% | 54% | 23% | 1.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | B36 Torshavn II![]() B36 Torshavn II1. Deild (Div. 2) Positie 6 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 7-1-6 | 15 | 17 | -2 | 22 |
| 1.57 | 29% | 29% | 43% | 100% | 64% | 50% | 2.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | IF Fuglafjordur![]() IF Fuglafjordur1. Deild (Div. 2) Positie 4 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 5-4-4 | 12 | 11 | +1 | 19 |
| 1.46 | 46% | 23% | 38% | 92% | 54% | 15% | 1.77 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | TB Tvoroyri![]() TB Tvoroyri1. Deild (Div. 2) Positie 5 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 4-4-4 | 8 | 9 | -1 | 16 |
| 1.23 | 54% | 8% | 62% | 62% | 31% | 15% | 1.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NSI Runavik II![]() NSI Runavik II1. Deild (Div. 2) Positie 8 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 3-4-7 | 11 | 15 | -4 | 13 |
| 0.93 | 21% | 29% | 57% | 93% | 57% | 21% | 1.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | HB Torshavn II![]() HB Torshavn II1. Deild (Div. 2) Positie 9 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 3-4-6 | 7 | 10 | -3 | 13 |
| 1.00 | 38% | 15% | 62% | 85% | 46% | 0% | 1.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FF Giza FC Hoyvik![]() FF Giza FC Hoyvik1. Deild (Div. 2) Positie 7 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 3-3-8 | 10 | 19 | -9 | 12 |
| 0.86 | 29% | 36% | 50% | 86% | 64% | 36% | 2.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | EB Streymur II![]() EB Streymur II1. Deild (Div. 2) Positie 10 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 15 | 3-1-11 | 5 | 18 | -13 | 10 |
| 0.67 | 27% | 7% | 73% | 93% | 33% | 13% | 1.53 |
Uit / Rusttabel (1. Deild)
| # | Ploeg | WG Wedstrijden Gespeeld | W - G - V (HT) Winnend - Gelijk - Verliezend bij Rust | DV Doelpunten Voor (DV). Het aantal doelpunten dat deze ploeg heeft gescoord. | DT Doelpunten Tegen (DT). Het aantal tegendoelpunten voor deze ploeg. | DS Doelsaldo (DS). Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten | Ptn | Laatste 5 (HT) | PPW (HT) | CS Clean Sheets (CS). Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie. * Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen. | BTS Beide Teams Scoren (BTS). Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie. *Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden. | FTS Niet Gescoord (FTS). Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren. | 0.5+ Meer dan 0.5 (0.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 0.5 lag. (bv. 1, 2 of 3 doelpunten). | 1.5+ Meer dan 1.5 (1.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 1.5 lag. (bv. 2, 3 of 4 doelpunten). | 2.5+ Meer dan 2.5 (2.5+). Het aantal of percentage wedstrijden waar het totaal aantal doelpunten boven de 2.5 lag. (bv. 3, 4 of 5 doelpunten). | Gem. Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.). Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd. Berekend over het gehele seizoen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | B71 Sandoy![]() B71 Sandoy1. Deild (Div. 2) Positie 1 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 8-3-3 | 19 | 10 | +9 | 27 |
| 1.93 | 57% | 29% | 14% | 100% | 57% | 29% | 2.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Vikingur Gota II![]() Vikingur Gota II1. Deild (Div. 2) Positie 2 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 7-3-4 | 17 | 7 | +10 | 24 |
| 1.71 | 71% | 0% | 50% | 79% | 57% | 21% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | B36 Torshavn II![]() B36 Torshavn II1. Deild (Div. 2) Positie 6 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 7-1-5 | 11 | 13 | -2 | 22 |
| 1.69 | 54% | 15% | 38% | 92% | 46% | 31% | 1.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | FC Suduroy![]() FC Suduroy1. Deild (Div. 2) Positie 3 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 5-6-3 | 14 | 9 | +5 | 21 |
| 1.50 | 50% | 29% | 36% | 86% | 57% | 14% | 1.64 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | IF Fuglafjordur![]() IF Fuglafjordur1. Deild (Div. 2) Positie 4 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 6-3-5 | 10 | 15 | -5 | 21 |
| 1.50 | 36% | 29% | 43% | 93% | 50% | 29% | 1.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | TB Tvoroyri![]() TB Tvoroyri1. Deild (Div. 2) Positie 5 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 5-6-3 | 14 | 8 | +6 | 21 |
| 1.50 | 50% | 36% | 36% | 79% | 57% | 14% | 1.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NSI Runavik II![]() NSI Runavik II1. Deild (Div. 2) Positie 8 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 4-2-6 | 7 | 17 | -10 | 14 |
| 1.08 | 38% | 23% | 38% | 85% | 38% | 23% | 1.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | HB Torshavn II![]() HB Torshavn II1. Deild (Div. 2) Positie 9 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 14 | 3-3-8 | 6 | 17 | -11 | 12 |
| 0.86 | 43% | 14% | 64% | 79% | 43% | 21% | 1.64 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FF Giza FC Hoyvik![]() FF Giza FC Hoyvik1. Deild (Div. 2) Positie 7 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 13 | 3-3-7 | 10 | 16 | -6 | 12 |
| 0.92 | 38% | 23% | 54% | 85% | 54% | 46% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | EB Streymur II![]() EB Streymur II1. Deild (Div. 2) Positie 10 / 10 Faroer Eilanden
Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium! | 12 | 1-2-9 | 5 | 19 | -14 | 5 |
| 0.42 | 8% | 33% | 58% | 100% | 67% | 25% | 2 |
Rusttabel - Faroer Eilanden
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Beker
- Divisie 2
- Beker
- Beker









