Loading

ONTGRENDEL
Denmark Series Group 3

Abonneer nu op FootyStats Premium

De afgelopen 10 statistieken worden weergegeven omdat dit een wedstrijd vroeg in het seizoen is. Toon seizoensstatistieken.
Odder IGF Logo

Odder
(50%)

4
Wedstrijden

50%
25%
25%

2 Winsten

1 Gelijke Spelen(25%)

1 Winsten

Odder IGF vs Horsens fS's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 4 ontmoetingen die ze hebben gehad, Odder IGF 2 keer heeft gewonnen en Horsens fS 1 keer heeft gewonnen. 1 wedstrijden tussen Odder IGF en Horsens fS zijn geëindigd in een gelijkspel.

50%Meer dan 1.5
2 / 4 Wedstrijden
25%Meer dan 2.5
1 / 4 Wedstrijden
0%Meer dan 3.5
0 / 4 Wedstrijden
25%BTS
1 / 4 Wedstrijden
50%Clean Sheets
Odder IGF
25%Clean Sheets
Horsens fS

Alle voorspellingen- Odder IGF vs Horsens fS

0%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%BTS
Competitie gemiddelde : 0%
0Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 0
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen Odder IGF en Horsens fS voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
Odder IGF Logo
3.00
  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Group 3

    15/8 12:00

    6 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Group 3

    5/9 12:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Aarhus Fremad Fodbold II

    Aarhus Fremad Fodbold II

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Odder IGF
Aarhus Fremad Fodbold II
Odder IGF
Odense Kammeraternes SK
Odder
Skive

2025/2026

Odder
Frem
Odder
Vejgaard
  • Vorige

  • Volgende

Odder IGF logoOdder IGF is +809% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

0.33
  • V
    Oure Fodbold Akademi

    Oure Fodbold Akademi

    Denmark Series Group 3

    15/8 13:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Horsens fS

    Horsens fS

  • V
    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

    Denmark Series Group 3

    22/8 12:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Horsens fS

    Horsens fS

  • G
    Esbjerg fB II

    Esbjerg fB II

    Denmark Series Group 3

    5/9 13:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Horsens fS

    Horsens fS

Horsens fS Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Esbjerg fB II
Horsens fS
Odense Kammeraternes SK
Horsens fS
Oure Fodbold Akademi
Horsens fS

2025/2026

Fuglebakken KFUM
Horsens II
VRI
Horsens II
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

Odder IGF is +497% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Odder
4 Doelpunten / Wedstrijd

Odder IGF (Thuis)

Horsens II
0.67 / Wedstrijd

Horsens fS (Uit)

Gescoord per wedstrijdOdderHorsens II
Meer dan 0.5100%67%
Meer dan 1.5100%0%
Meer dan 2.550%0%
Meer dan 3.550%0%
Niet Gescoord0%33%
Gescoord in 1e helft/2e helftOdderHorsens II
Gescoord in 1e helft50%33%
Gescoord in 2e helft100%33%
Gescoord in Beide Helften50%0%
Gescoord in 1e helft (GEM)10.33
Gescoord in 2e helft (GEM)3.000.33

* Statistieken van Odder IGF's thuis doelpunten record en Horsens fS's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

Odder IGF is +100% beter wat betreft Doelpunten tegen

Odder
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd

Odder IGF (Thuis)

Horsens II
2 Tegendoelpunten / Wedstrijd

Horsens fS (Uit)

DP Tegen/WOdderHorsens II
Meer dan 0.5100%67%
Meer dan 1.50%67%
Meer dan 2.50%33%
Meer dan 3.50%33%
Clean Sheets0%33%
Tegendoelpunten 1e/2e helftOdderHorsens II
1e helft Clean Sheets0%33%
2e helft Clean Sheets100%33%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten10.67
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.001.33

* Statistieken van Odder IGF's thuis verdediging record en Horsens fS's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

Odder IGF en Horsens fS's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenOdderHorsens IIGemiddeld
Meer dan 0.5100%67%84%
Meer dan 1.5100%67%84%
Meer dan 2.5100%67%84%
Meer dan 3.550%33%42%
Meer dan 4.550%33%42%
BTS100%67%84%
BTS & Winst100%0%50%
BTS & Gelijk0%0%0%
BTS & over 2.5100%67%84%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenOdderHorsens IIGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenOdderHorsens IIGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)OdderHorsens IIGemiddeld
Minder dan 0.50%33%17%
Minder dan 1.50%33%17%
Minder dan 2.50%33%17%
Minder dan 3.550%67%59%
Minder dan 4.550%67%59%
1e helft/2e helftOdderHorsens IIGemiddeld
1e helft onder 0.50%33%17%
1e helft onder 1.550%67%59%
1e helft onder 2.550%100%75%
2e helft onder 0.50%33%17%
2e helft onder 1.50%33%17%
2e helft onder 2.550%67%59%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen Odder IGF en Horsens fS

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenOdderHorsens IIGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftOdderHorsens IIGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftOdderHorsens IIGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor Odder IGF en Horsens fS. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Denmark Series Group 3 over 25 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Denmark Series Group 3 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

Odder IGF en Horsens fS's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersOdderHorsens IIGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat Odder IGF scoren?

Odder IGF
Gescoord in
100%
van hun westrijden (Thuis)

Grote Kans

Er is een Grote Kans dat Odder IGF zal scoren gebaseerd op onze data.
Horsens fS
Clean Sheets in
33%
van hun westrijden (Uit)

Gaat Horsens fS scoren?

Odder IGF
Clean Sheets in
0%
van hun westrijden (Thuis)

Grote Kans

Er is een Grote Kans dat Horsens fS zal scoren gebaseerd op onze data.
Horsens fS
Gescoord in
67%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen Odder IGF en Horsens fS

Kaarten
/ Wedstrijd
Odder IGF
Kaarten
/ Wedstrijd
Horsens fS
Wedstrijd kaartenOdderHorsens IIGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenOdderHorsens IIGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderOdderHorsens IIGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor Odder IGF en Horsens fS. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Denmark Series Group 3. Er waren 0 kaarten in 25 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Denmark Series Group 3 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
Odder IGF Logo
1.50
Half-Time

Odder IGF logoOdder IGF is +124% beter wat betreft Half Time Vorm

0.67
Half-Time
Horsens fS Logo
1e/2e helft VormOdderHorsens II
1e helft zeges50%0%
2e helft zeges100%0%
1e helft gelijkspel0%67%
2e helft gelijkspel0%67%
1e helft verloren50%33%
2e helft verloren0%33%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van Odder IGF en Horsens fS voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)OdderHorsens IIGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overOdderHorsens IIGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

Odder IGFOdder IGF
 
Odder IGF

0%

Eerst gescoord in 0 / 5 wedstrijden

Horsens fSHorsens fS
 
Horsens fS

0%

Eerst gescoord in 0 / 5 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van Odder IGF en Horsens fS per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'OdderHorsens II
0-10 Min'5%5%
11-20 Min'9%5%
21-30 Min'14%0%
31-40 Min'5%9%
41-50 Min'0%9%
51-60 Min'9%9%
61-70 Min'9%14%
71-80 Min'9%9%
81-90 Min'14%5%
Na 15 Min'OdderHorsens II
0-15 Min'9%5%
16-30 Min'18%5%
31-45 Min'5%9%
46-60 Min'9%18%
61-75 Min'14%23%
76-90 Min'18%5%
Doelpunten gescoord na 10 Min'OdderHorsens II
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'8%0%
21-30 Min'8%0%
31-40 Min'0%14%
41-50 Min'0%0%
51-60 Min'17%0%
61-70 Min'17%28%
71-80 Min'17%0%
81-90 Min'17%0%
DP Voor na 15 min'OdderHorsens II
0-15 Min'0%0%
16-30 Min'17%0%
31-45 Min'0%14%
46-60 Min'17%0%
61-75 Min'25%28%
76-90 Min'25%0%
Doelpunten geleden na 10 Min'OdderHorsens II
0-10 Min'10%7%
11-20 Min'10%7%
21-30 Min'20%0%
31-40 Min'10%7%
41-50 Min'0%13%
51-60 Min'0%13%
61-70 Min'0%7%
71-80 Min'0%13%
81-90 Min'10%7%
DP Tegen na 15 min'OdderHorsens II
0-15 Min'20%7%
16-30 Min'20%7%
31-45 Min'10%7%
46-60 Min'0%27%
61-75 Min'0%20%
76-90 Min'10%7%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenOdderHorsens IIGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd0.000.000.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd0.000.000.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd0.000.000.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenOdderHorsens IIGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsOdderHorsens IIGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd0.000.000.00
Meer dan 2.5 Offsides0%0%0%
Meer dan 3.5 Offsides0%0%0%
Overige statistiekenOdderHorsens IIGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd0.000.000.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM0%0%0%
Gelijkspel % (volledige tijd)0%33%17%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Aarhus Fremad Fodbold II

2

100%

8

2

6

6

5.00

2

 Odder IGF

2

100%

8

2

6

6

5.00

3

 Tarup Paarup IF

2

100%

5

1

4

6

3.00

4

 BK Marienlyst

4

50%

10

10

0

6

5.00

5

 Oure Fodbold Akademi

2

50%

4

3

1

4

3.50

6

 Boldklubben 1913

3

33%

6

6

0

4

4.00

7

 Odense Kammeraternes SK

3

33%

4

6

-2

3

3.33

8

 Esbjerg fB II

3

0%

2

3

-1

2

1.67

9

 Kolding Boldklub

2

0%

4

6

-2

1

5.00

10

 Horsens fS

2

0%

5

9

-4

1

7.00

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Oure Fodbold Akademi

3

100%

10

4

6

9

4.67

2

 Kolding Boldklub

3

67%

8

6

2

6

4.67

3

 Aarhus Fremad Fodbold II

3

33%

7

7

0

4

4.67

4

 Boldklubben 1913

2

50%

5

5

0

3

5.00

5

 Odense Kammeraternes SK

2

50%

4

6

-2

3

5.00

6

 Tarup Paarup IF

3

0%

5

8

-3

2

4.33

7

 BK Marienlyst

1

0%

1

1

0

1

2.00

8

 Esbjerg fB II

2

0%

2

5

-3

1

3.50

9

 Horsens fS

3

0%

2

6

-4

1

2.67

10

 Odder IGF

3

0%

4

8

-4

0

4.00

* Denmark Series Group 3 Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!