Forma Táblázat - Lengyelország 1. Liga

Verseny
Gólok
- Statisztikák ebben a kategóriában :
- Hazai & Idegen Táblázatok -
- Forma táblázat -
- Hazai Előny -
- Előrejelzések -
- Részvétel -
- Játékos Statisztikák -
- Döntetlen -
- Fizetések
Forma Táblázat - 1. Liga
| # | Csapat | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 6 | PPG | CS | FTS | BTTS | 2,5 Felett | Következő meccs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MKS Miedz Legnica | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | 7 | 13 |
| 2.17 | 50% | 17% | 33% | 33% | |
| 2 | ![]() | GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 12 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 33% | |
| 3 | ![]() | LKS Lodz | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | 5 | 11 |
| 1.83 | 33% | 17% | 67% | 67% | |
| 4 | ![]() | MZKS Chrobry Glogow | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 10 |
| 1.67 | 17% | 33% | 50% | 33% | |
| 5 | ![]() | Arka Gdynia 1929 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 10 |
| 1.67 | 50% | 33% | 17% | 33% | |
| 6 | ![]() | KSP Polonia Warszawa | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 7 | ![]() | KS Warta Poznan | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | 1 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 8 | ![]() | FKS Stal Mielec | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 8 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 9 | ![]() | MKP Pogon Siedlce | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 8 |
| 1.33 | 33% | 17% | 50% | 33% | |
| 10 | ![]() | OKS Odra Opole | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 1.33 | 33% | 33% | 50% | 33% | |
| 11 | ![]() | LKS Termalica Bruk Bet Nieciecza | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | -2 | 7 |
| 1.17 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 12 | ![]() | KS Ruch Chorzow | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 7 |
| 1.17 | 33% | 50% | 17% | 0% | |
| 13 | ![]() | KS Lechia Gdansk | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 50% | 67% | |
| 14 | ![]() | MKS Puszcza Niepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 1.00 | 17% | 67% | 17% | 33% | |
| 15 | ![]() | TS Polonia Bytom | 6 | 1 | 3 | 2 | 12 | 15 | -3 | 6 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 83% | |
| 16 | ![]() | Unia Skierniewice | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 6 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 50% | |
| 17 | ![]() | TS Podbeskidzie Bielsko Biala | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | 10 | -2 | 5 |
| 0.83 | 0% | 17% | 83% | 33% | |
| 18 | ![]() | ZKS Stal Rzeszow | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5 |
| 0.83 | 17% | 33% | 50% | 33% |
UTOLSÓ 5 FORMA TÁBLÁZAT (1. Liga)
| # | Csapat | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Last 5 | PPG | CS | FTS | BTTS | 2,5 Felett | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MKS Miedz Legnica | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 2 | 7 | 12 |
| 2.40 | 60% | 20% | 20% | 40% |
| 2 | ![]() | LKS Lodz | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 10 |
| 2.00 | 40% | 20% | 60% | 80% |
| 3 | ![]() | GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 9 |
| 1.80 | 40% | 0% | 60% | 40% |
| 4 | ![]() | OKS Odra Opole | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 8 |
| 1.60 | 40% | 20% | 60% | 40% |
| 5 | ![]() | MZKS Chrobry Glogow | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 40% | 20% |
| 6 | ![]() | Arka Gdynia 1929 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 7 |
| 1.40 | 40% | 40% | 20% | 40% |
| 7 | ![]() | KSP Polonia Warszawa | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 7 |
| 1.40 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 8 | ![]() | MKP Pogon Siedlce | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 40% |
| 9 | ![]() | KS Ruch Chorzow | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 7 |
| 1.40 | 40% | 40% | 20% | 0% |
| 10 | ![]() | KS Lechia Gdansk | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 11 | ![]() | KS Warta Poznan | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 1.20 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 12 | ![]() | MKS Puszcza Niepolomice | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 6 |
| 1.20 | 20% | 60% | 20% | 40% |
| 13 | ![]() | Unia Skierniewice | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 40% |
| 14 | ![]() | FKS Stal Mielec | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 12 | -3 | 5 |
| 1.00 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 15 | ![]() | ZKS Stal Rzeszow | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 5 |
| 1.00 | 20% | 40% | 40% | 20% |
| 16 | ![]() | LKS Termalica Bruk Bet Nieciecza | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 17 | ![]() | TS Podbeskidzie Bielsko Biala | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 |
| 0.80 | 0% | 20% | 80% | 40% |
| 18 | ![]() | TS Polonia Bytom | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3 |
| 0.60 | 0% | 0% | 100% | 80% |
MElyik csapatok teljesítenek jól az utóbbi 5 űrlap alapján? - Űrlap útmutató
• Kiváló : MKS Miedz Legnica kivételesen jól teljesít az utolsó 5 meccsen szerzett meccsenkénti 2.4 pontjaival.
• Nagyon jó : LKS Lodz ugyanazon a pályán van, mint MKS Miedz Legnica meccsenként átlagosan 2 ponttal az utóbbi 5 meccsen.
• Meglehetősen jó : GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki a három legjobban teljesítő csapat 2 győzelemmel és 0 vereséggel az elmúlt 5 meccsen, és meccsenként átlagosan 1.8 ponttal.
• Átlagos teljesítmény : Van néhány csapat, amelyik az utóbbi időben átlagosnak mondható. Ez magában foglalja a KSP Polonia Warszawa-t, amelynek 2 győzelme, 1 döntetlene és 2 veresége miatt ebben a szezonban eddig meccsenként 1.4 pontot szerzett.
• Nem teljesít jól : LKS Termalica Bruk Bet Nieciecza gyengébb teljesítményt nyújtott a többi csapathoz képest, a legutóbbi 5 meccsen 1 győzelmet aratott. Ezzel meccsenként átlagosan 0.8 pontot szereznek, így a szezon egyik legrosszabbul teljesítő csapata. Ilyen arányban a kiesést kockáztathatják, vagy kieshetnek a 1. Liga-ból.
• Veszélyesen szegény : TS Polonia Bytom teljesítménye statisztikailag a leggyengébb a 1. Liga-ban. Az utóbbi időben tönkrementek, mindössze 0 győzelmet arattak az utóbbi 5 meccsen. A meccsenkénti átlagos pontok száma 0.6, így ők a legrosszabb teljesítményű csapat. Csak 8 gólt szereztek és 12 gólt kaptak! Ha ezt így folytatják, nem vagyunk benne biztosak, hogy a szurkolók tudják-e bírni nézni, ahogy TS Polonia Bytom játszik.
HAZAI FORMA TÁBLÁZAT (1. Liga)
| # | Csapat | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 6 | PPG | CS | FTS | BTTS | 2,5 Felett | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | LKS Lodz | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 9 |
| 2.25 | 25% | 0% | 75% | 100% |
| 2 | ![]() | GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 8 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 25% |
| 3 | ![]() | MKS Miedz Legnica | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 25% |
| 4 | ![]() | Arka Gdynia 1929 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 5 | ![]() | MKP Pogon Siedlce | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 7 |
| 1.75 | 50% | 0% | 50% | 25% |
| 6 | ![]() | MKS Puszcza Niepolomice | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | 6 |
| 1.50 | 25% | 50% | 25% | 25% |
| 7 | ![]() | LKS Termalica Bruk Bet Nieciecza | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.50 | 25% | 0% | 75% | 75% |
| 8 | ![]() | FKS Stal Mielec | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 9 | ![]() | TS Polonia Bytom | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 7 | 1 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | OKS Odra Opole | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 |
| 1.33 | 33% | 67% | 33% | 33% |
| 11 | ![]() | MZKS Chrobry Glogow | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 25% | 0% |
| 12 | ![]() | KSP Polonia Warszawa | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 13 | ![]() | KS Lechia Gdansk | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3 |
| 1.00 | 33% | 67% | 0% | 67% |
| 14 | ![]() | KS Ruch Chorzow | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 15 | ![]() | Unia Skierniewice | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 0.75 | 25% | 50% | 25% | 50% |
| 16 | ![]() | TS Podbeskidzie Bielsko Biala | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 17 | ![]() | KS Warta Poznan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18 | ![]() | ZKS Stal Rzeszow | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Melyik csapatnak vannak a Legjobb és a Legrosszabb Formái?
• A LKS Lodz a legjobb teljesítményt nyújtotta hazai stadionjában (Stadion ŁKS-u) with 1 vesztességgel és 3 az elmúlt 6 hazai mérkőzésen. A meccsenkénti átlagpontjaik a legmagasabbak az összes többi klub között a 2.25-vel.
• GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki kiváló teljesítményt nyújtott hazai stadionjában . 2 győzelemmel, 2 döntetlennel, és 0 vereséggel. Formájuk alapján a 2. helyre kerültek a 1. Liga hazai formatáblázatban. A meccsenkénti átlagos pontok száma 2, ami majdnem olyan jó, mint a LKS Lodz.
• A KS Warta Poznan teljesítménye színvonaltalan volt a hazai stadionjában . KS Warta Poznan mindössze 0 győzelmet tudott aratni a legutóbbi 6 mérkőzésen, amelyet a saját stadionban játszottak. A meccsenkénti átlagpontjaik 0, amivel a 2. legrosszabbul teljesítő csapat a 1. Liga hazai pályán.
• Elszomorító, egyszerűen csak elszomorító. ZKS Stal Rzeszow hazai teljesítménye borzasztó. 0 győzelemmel, 0 döntetlennel, 2 vereséggel, és csak az utolsó 6 hazai meccsükön szerzett meccsenkénti 0 pontok, a ZKS Stal Rzeszow egyszerűen nem jelenik meg a hazai meccseken.
IDEGEN FORMA TÁBLÁZAT (1. Liga)
| # | Csapat | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Utolsó 6 | PPG | CS | FTS | BTTS | 2,5 Felett | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | KS Warta Poznan | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | 1 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 50% | 67% |
| 2 | ![]() | GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 3 | ![]() | MKS Miedz Legnica | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% |
| 4 | ![]() | MZKS Chrobry Glogow | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 5 | ![]() | KSP Polonia Warszawa | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 6 | ![]() | ZKS Stal Rzeszow | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 50% | 25% |
| 7 | ![]() | LKS Termalica Bruk Bet Nieciecza | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | OKS Odra Opole | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 9 | ![]() | KS Ruch Chorzow | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 4 |
| 1.00 | 25% | 50% | 25% | 0% |
| 10 | ![]() | KS Lechia Gdansk | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 4 |
| 1.00 | 0% | 25% | 75% | 75% |
| 11 | ![]() | Arka Gdynia 1929 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 3 |
| 1.00 | 33% | 67% | 0% | 0% |
| 12 | ![]() | FKS Stal Mielec | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 |
| 1.00 | 0% | 67% | 33% | 67% |
| 13 | ![]() | Unia Skierniewice | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 14 | ![]() | TS Podbeskidzie Bielsko Biala | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 |
| 0.75 | 0% | 25% | 75% | 25% |
| 15 | ![]() | LKS Lodz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 1.00 | 50% | 50% | 50% | 0% |
| 16 | ![]() | MKP Pogon Siedlce | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | TS Polonia Bytom | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 18 | ![]() | MKS Puszcza Niepolomice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% |
Melyik csapatnak van a Legjobb és Lagrosszabb Formái Idegenben?
• KS Warta Poznan hihetetlenül jól fut az idegenbeli meccseken. A legutóbbi 6 idegenben lejátszott mérkőzésükön sikerült 3 győzelmet szerezniük. A KS Warta Poznan rendelkezik a legmagasabb pontszámmal, 9 ponttal, amivel a legjobb teljesítményt nyújtják indegenben a 1. Liga ligában.
• MKS Puszcza Niepolomice kiábrándítóan fut az idegenbeli meccseken. Továbbra is ők nyújtják a legrosszabb teljesítményt 0 győzelemmel az elmúlt 6 idegenbeli mérkőzésen, ami meglehetősen kedvezőtlen a klub és szurkolói számára.
Forma Táblázat - Lengyelország
- Felosztás 2
- Felosztás 3
- Felosztás 1
- Felosztás 4
- Felosztás 1
- Felosztás 2
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 5
- Felosztás 3
- Felosztás 4
- Felosztás 4
- Felosztás 4
- Felosztás 4
- Felosztás 5
- Felosztás 5

















