Noah Williams Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Wales Under 19
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Wales
Birthplace : Wales - Wales
Mez Szám : #70
Kor (Születésnap) : 18 (2008.01.25.)

2025/2026

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Noah Williams

6.38
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-benKapott Gólok Rangja : -1 / 603 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

3

0

0

0

44'

Egész 2025/2026

4

0

7

0

0
0

174'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

3

0

0

0

44'

Egész 2025/2026

4

0

7

0

0
0

174'

A fentiekben találhatóak Noah Williams karrier-statisztikái. Noah Williams összesen 4 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Noah Williams a legtöbb mérkőzést a(z) UEFA Euro U19 Championship csapatában játszotta, összesen 4 mérkőzést játszott a(z) Nemzetközi-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben

4.50Kapott gólok / 90'
1 Gólok 1 Mérkőzésekben
0 percentil
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
0 Kapott gól nélküli meccsek 1 Mérkőzésekben
1st percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
13th percentil

Noah Williams Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) Noah Williams játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc2020 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok14.5
0
Percekenként kapott gólok20 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
1
Belemenés14.50
99
Elhárítások00.00
8
Párbajok29.00
30
Győztes Párbajok14.50
34
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
1
Lefutották00.00
99
Elrúgások14.50
78
Blokkolt lövések00.00
17
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Noah Williams védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 1 gólt kapott, és 0 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Noah Williams a pályán van, csapata minden 20 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 4.50 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Noah Williams ugyanebben az időszakban közel 4.50 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
13
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
13
Lapok 0,5 felett00%
13
Elkövetett szabálytalanságok00.00
4
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
1

Noah Williams nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
35
Gól hozzájárulás00
20
Hazai gólok00
46
Idegenbeli gólok00
54
Várható gólok0.000.00
8
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
8
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Noah Williams eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
7
Kapura lövések
0/ 0
0.00
14
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
8
Kapufát Talált0 idők0.00
66
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
35
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
14
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Noah Williams még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
36
Várható gólpasszok (xA)0.030.14
65
Passzok1985.50
99
Sikeres Passzok
16/ 19
72.00
99
Passzok Teljesítési Aránya84.21%Nincs adat
94
Kulcsfontosságú Passzok00.00
4
Keresztlabdák00.00
8
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
18
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
18
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Noah Williams egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
5
Sikres Lefutások00.00
7
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
7
Elvett labda00.00
99
Les00.00
35

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Noah Williams még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

EFL Trophy Noah Williams játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
perc4444 perc/mérkőzés

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok36.14
Percekenként kapott gólok15 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Noah Williams védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 1 gólt kapott, és 0 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Noah Williams a pályán van, csapata minden 15 percben kap egy gólt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok0Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap00
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok00
Gól hozzájárulás00
Hazai gólok00
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

UEFA Euro U19 Championship Noah Williams játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
24
perc11055 perc/mérkőzés
22
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
30
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok32.45
25
Percekenként kapott gólok37 PercNincs adat
46
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
31
Belemenés10.82
29
Elhárítások00.00
38
Párbajok108.18
55
Győztes Párbajok64.91
71
Megnyert Légbeli Párbajok32.45
94
Lefutották10.82
38
Elrúgások21.64
61
Blokkolt lövések00.00
62
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Noah Williams védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 1 gólt kapott, és 0 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Noah Williams a pályán van, csapata minden 37 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.82 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Noah Williams ugyanebben az időszakban közel 1.64 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
59
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
59
Lapok 0,5 felett00%
59
Elkövetett szabálytalanságok10.82
30
Ellene elkövetett szabálytalanságok21.64
66

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
80
Gól hozzájárulás00
70
Hazai gólok00
88
Idegenbeli gólok00
86
Várható gólok0.000.00
34
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
34
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
34
Kapura lövések
0/ 0
0.00
62
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
40
Kapufát Talált0 idők0.00
92
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
81
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
62
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
84
Várható gólpasszok (xA)0.100.08
42
Passzok6149.91
78
Sikeres Passzok
47/ 61
38.45
70
Passzok Teljesítési Aránya77.05%Nincs adat
34
Kulcsfontosságú Passzok00.00
36
Keresztlabdák00.00
41
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
70
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
70
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
28
Sikres Lefutások00.00
45
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
45
Elvett labda00.00
99
Les00.00
85

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Noah Williams Statisztikai Elemzése

Noah Williams egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 1 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály), és összesen 20 precet játszott. Noah Williams átlagosan 4.5 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 0%. Ami azt jelenti, hogy Noah Williams a 1 mérkőzésből amikben játszott, 0 kapott gól nélküli meccs lett.

Noah Williams összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 28 helyezi őt a Cardiff City FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 603 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

Nincs adat / 252 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.