
Kyle Scott Statiszt.
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2019/2020
2018/2019
Több
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
A fentiekben találhatóak Kyle Scott karrier-statisztikái. Kyle Scott összesen 173 mérkőzésen játszott, 9 gólt szerzett, és 7 gólpasszt adott. Kyle Scott a legtöbb mérkőzést a(z) USL Championship csapatában játszotta, összesen 173 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a USL Championship-ben
USL Championship Kyle Scott játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 97 | 49 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 59 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 42 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 72 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 75 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 12 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 12 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Kyle Scott eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 12 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 16 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 88 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 61 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 31 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Kyle Scott még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 64 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.13 | 0.12 | 59 |
| Passzok | 61 | 56.60 | 92 |
| Sikeres Passzok | 48/ 61 | 44.54 | 87 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 78.69% | Nincs adat | 49 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.93 | 65 |
| Keresztlabdák | 1 | 0.93 | 52 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 38 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 38 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Kyle Scott egyetlen gólpasszt sem adott a(z) USL Championship szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 0.93 | 56 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.93 | 83 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 64 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.93 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 97 Perc / Lap | Nincs adat | 36 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 50% | 98 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 2.78 | 96 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.93 | 44 |
Kyle Scott eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 2.78 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 1.86 | 11 |
| Percekenként kapott gólok | 49 Perc | Nincs adat | 12 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 16 |
| Belemenés | 3 | 2.78 | 95 |
| Elhárítások | 2 | 1.86 | 95 |
| Párbajok | 10 | 9.28 | 57 |
| Győztes Párbajok | 5 | 4.64 | 57 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 3 |
| Lefutották | 1 | 0.93 | 11 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 3 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 38 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Kyle Scott eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 1 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Kyle Scott összesített büntető siiker aránya 100%.
Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) Kyle Scott játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 9 | Nincs adat | 5 |
| perc | 732 | 81 perc/mérkőzés | 16 |
| Elkezdett mérkőzések | 9 | Nincs adat | 22 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 31 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 17 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 49 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 46 |
| Várható gólok | 0.25 | 0.03 | 16 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.25 | 0.03 | 16 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 6 | 0.74 | 39 |
| Kapura lövések | 0/ 6 | 0.00 | 13 |
| Kapu mellé lövések | 6/ 6 | 0.74 | 54 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 65 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 33 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 13 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 34 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.15 | 0.14 | 68 |
| Passzok | 388 | 47.70 | 93 |
| Sikeres Passzok | 319/ 388 | 39.22 | 95 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 82.22% | Nincs adat | 97 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 8 | 0.98 | 68 |
| Keresztlabdák | 29 | 3.57 | 84 |
| Sikeres Keresztlabdák | 9/ 29 | 1.11 | 90 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 31.03% | Nincs adat | 85 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 8 | 0.98 | 49 |
| Sikres Lefutások | 3 | 0.37 | 47 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 37.50% | Nincs adat | 32 |
| Elvett labda | 8 | 0.98 | 36 |
| Les | 0 | 0.00 | 35 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 6 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 6 | 0.74 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 122 Perc / Lap | Nincs adat | 10 |
| Lapok 0,5 felett | 6 | 67% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 12 | 1.48 | 73 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 19 | 2.34 | 97 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 14 | 1.72 | 9 |
| Percekenként kapott gólok | 52 Perc | Nincs adat | 9 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 3 | 33% | 79 |
| Belemenés | 23 | 2.83 | 97 |
| Elhárítások | 3 | 0.37 | 30 |
| Párbajok | 94 | 11.56 | 57 |
| Győztes Párbajok | 49 | 6.02 | 64 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 7 | 0.86 | 19 |
| Lefutották | 8 | 0.98 | 10 |
| Elrúgások | 3 | 0.37 | 3 |
| Blokkolt lövések | 2 | 0.25 | 49 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
USL Cup Kyle Scott játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 98 |
| perc | 67 | 67 perc/mérkőzés | 13 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 99 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 90 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 83 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 95 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 95 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 47 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 47 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 48 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 74 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 98 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 90 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 74 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 92 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.14 | 0.19 | 89 |
| Passzok | 40 | 53.73 | 85 |
| Sikeres Passzok | 33/ 40 | 44.33 | 84 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 82.50% | Nincs adat | 56 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 2.69 | 93 |
| Keresztlabdák | 2 | 2.69 | 79 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 2 | 0.00 | 76 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 76 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 51 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 67 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 67 |
| Elvett labda | 3 | 4.03 | 1 |
| Les | 0 | 0.00 | 89 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 1.34 | 97 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 67 Perc / Lap | Nincs adat | 87 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 100% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 2 | 2.69 | 87 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 39 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 1.34 | 35 |
| Percekenként kapott gólok | 67 Perc | Nincs adat | 63 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 73 |
| Belemenés | 3 | 4.03 | 97 |
| Elhárítások | 1 | 1.34 | 81 |
| Párbajok | 10 | 13.43 | 91 |
| Győztes Párbajok | 3 | 4.03 | 59 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 45 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 1 | 1.34 | 56 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 78 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Angol labdarúgókupa Kyle Scott játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat |
| perc | 46 | 46 perc/mérkőzés |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 |
| Hazai gólok | 0 | 0 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Lefutás | Nincs Adat | Nincs adat |
| Sikres Lefutások | Nincs adat | Nincs adat |
| Lefutás Sikerességi Arány | Nincs adat | Nincs adat |
| Les | Nincs adat | Nincs adat |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % |
|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 3.91 |
| Percekenként kapott gólok | 23 Perc | Nincs adat |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
EFL Trophy Kyle Scott játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 177 | 89 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 48 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.51 | 77 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 60 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 79 |
| Várható gólok | 0.06 | 0.03 | 41 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.06 | 0.03 | 41 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 0.51 | 48 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 41 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 0.51 | 56 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 90 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 63 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 41 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.51 | 92 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.87 | 0.44 | 94 |
| Passzok | 74 | 37.63 | 54 |
| Sikeres Passzok | 67/ 74 | 34.07 | 69 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 90.54% | Nincs adat | 97 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 4 | 2.03 | 97 |
| Keresztlabdák | 9 | 4.58 | 96 |
| Sikeres Keresztlabdák | 5/ 9 | 2.54 | 99 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 55.56% | Nincs adat | 96 |
| Percekenkénti Gólpassz | 177 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 1.02 | 63 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.51 | 65 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 50.00% | Nincs adat | 72 |
| Elvett labda | 3 | 1.53 | 14 |
| Les | 0 | 0.00 | 75 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.51 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 177 Perc / Lap | Nincs adat | 62 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 50% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 1.53 | 85 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 5 | 2.54 | 99 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 1.02 | 60 |
| Percekenként kapott gólok | 89 Perc | Nincs adat | 60 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 13 |
| Belemenés | 5 | 2.54 | 85 |
| Elhárítások | 1 | 0.51 | 48 |
| Párbajok | 25 | 12.71 | 92 |
| Győztes Párbajok | 11 | 5.59 | 69 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 0.51 | 30 |
| Lefutották | 5 | 2.54 | 0 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 3 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.51 | 73 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Kyle Scott egy Középpályás , aki ebben a szezonban 2 mérkőzésen jelent meg USL Championship, és összesen 97 precet játszott. Kyle Scott átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Kyle Scott összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 8 helyen áll a Las Vegas Lights FC csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.09 Gólok
0 Gólpassz
0.34 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.04 Gólok
0.09 Gólpassz
0.49 Foglalások
2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.2 Gólpassz
0.57 Foglalások
2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
1.53 Foglalások
2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.79 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.18 Gólok
0 Gólpassz
0.45 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.3 Gólpassz
0.15 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.07 Gólok
0.13 Gólpassz
0.34 Foglalások
2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.36 Gólok
0 Gólpassz
0.24 Foglalások
2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
6.43 Foglalások