
Duane Holmes Statiszt.
2026
2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Több
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
A fentiekben találhatóak Duane Holmes karrier-statisztikái. Duane Holmes összesen 413 mérkőzésen játszott, 36 gólt szerzett, és 14 gólpasszt adott. Duane Holmes a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 413 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a MLS-ben
MLS Duane Holmes játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 14 | Nincs adat | 31 |
| perc | 573 | 41 perc/mérkőzés | 15 |
| Elkezdett mérkőzések | 7 | Nincs adat | 23 |
| Beállított mérkőzések | 7 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 5 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 41 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 26 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 58 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 61 |
| Várható gólok | 0.32 | 0.05 | 30 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.32 | 0.05 | 30 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Duane Holmes eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 4 | 0.63 | 38 |
| Kapura lövések | 1/ 4 | 0.16 | 34 |
| Kapu mellé lövések | 3/ 4 | 0.47 | 41 |
| Kapufát Talált | 1 idők | 0.16 | 95 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 40 |
| Lövés Pontosság | 25.00% | Nincs adat | 34 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Duane Holmes eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Duane Holmes lövési pontossága 25.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.63 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 45 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.52 | 0.08 | 15 |
| Passzok | 187 | 29.32 | 25 |
| Sikeres Passzok | 155/ 187 | 24.30 | 28 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 82.89% | Nincs adat | 44 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 5 | 0.78 | 48 |
| Keresztlabdák | 17 | 2.67 | 81 |
| Sikeres Keresztlabdák | 4/ 17 | 0.63 | 80 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 23.53% | Nincs adat | 60 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Duane Holmes egyetlen gólpasszt sem adott a(z) MLS szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 17 | 2.67 | 88 |
| Sikres Lefutások | 6 | 0.94 | 80 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 35.29% | Nincs adat | 29 |
| Elvett labda | 6 | 0.94 | 34 |
| Les | 0 | 0.00 | 43 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.31 | 79 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 287 Perc / Lap | Nincs adat | 38 |
| Lapok 0,5 felett | 2 | 14% | 61 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 5 | 0.78 | 30 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 10 | 1.57 | 79 |
Duane Holmes eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.78 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 13 | 2.04 | 13 |
| Percekenként kapott gólok | 44 Perc | Nincs adat | 13 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 4 | 28% | 78 |
| Belemenés | 24 | 3.76 | 99 |
| Elhárítások | 6 | 0.94 | 60 |
| Párbajok | 80 | 12.54 | 92 |
| Győztes Párbajok | 45 | 7.06 | 97 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 6 | 0.94 | 57 |
| Lefutották | 8 | 1.25 | 6 |
| Elrúgások | 21 | 3.29 | 78 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 27 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Duane Holmes eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 1 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Duane Holmes összesített büntető siiker aránya 100%.
Amerikai labdarúgókupa Duane Holmes játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 4 |
| perc | 60 | 30 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 4 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 68 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 51 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 85 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 81 |
| Várható gólok | 0.05 | 0.04 | 43 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.05 | 0.04 | 43 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 0.74 | 46 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 48 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 0.74 | 61 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 93 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 71 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 48 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 74 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.21 | 0.16 | 70 |
| Passzok | 56 | 41.65 | 63 |
| Sikeres Passzok | 52/ 56 | 38.68 | 72 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 92.86% | Nincs adat | 96 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 1.49 | 79 |
| Keresztlabdák | 6 | 4.46 | 95 |
| Sikeres Keresztlabdák | 3/ 6 | 2.23 | 98 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 50.00% | Nincs adat | 93 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 0.74 | 54 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.74 | 77 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 76 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 63 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 63 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 64 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 16 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.74 | 40 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 1.5 | 25 |
| Percekenként kapott gólok | 60 Perc | Nincs adat | 35 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 16 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 15 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 28 |
| Párbajok | 3 | 2.23 | 11 |
| Győztes Párbajok | 2 | 1.49 | 15 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 19 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 13 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.74 | 87 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Duane Holmes egy Középpályás , aki ebben a szezonban 14 mérkőzésen jelent meg MLS, és összesen 573 precet játszott. Duane Holmes átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Duane Holmes összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 22 helyen áll a Houston Dynamo csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.16 Gólok
0 Gólpassz
0.47 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.17 Gólok
0.21 Gólpassz
0.38 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.11 Gólok
0.11 Gólpassz
0.27 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.18 Gólok
0 Gólpassz
0.33 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.1 Gólpassz
0.24 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.07 Gólok
0.11 Gólpassz
0.29 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.11 Gólok
0.06 Gólpassz
0.45 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.19 Gólok
0.14 Gólpassz
0.19 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.13 Gólok
0.08 Gólpassz
0.17 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.45 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2013/2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások