Marcin Bulka Portrait

Marcin Bulka Statiszt.

Club : Al Suqoor
Nemzeti Válogatott : Poland National Team
Poszt : Kapus - Kapus
Nemzetiség : Poland
Birthplace : Poland - Poland
Mez Szám : #99
Kor (Születésnap) : 26 (1999.10.04.)
Magasság : 199cm
Súly : 97kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Marcin Bulka

7.17
Átlagos értékelés a(z) Professional League-benKapott Gólok Rangja : 65 / 167 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

8

0

10

1

0
0

720'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

73

0

70

26

2

0

6570'

4

0

1

1

0

0

360'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

2

0

0

0

90'

Egész 2024/2025

151

0

167

44

6
0

13413'

A fentiekben találhatóak Marcin Bulka karrier-statisztikái. Marcin Bulka összesen 151 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Marcin Bulka a legtöbb mérkőzést a(z) Ligue 1 csapatában játszotta, összesen 151 mérkőzést játszott a(z) Franciaország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Professional League-ben

76%Véd. hatékonyság
26 Védések / 34 Lövések
99 percentil
1.33Kapott gólok / 90'
8 Gólok 6 Mérkőzésekben
60th percentil
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
0 Kapott gól nélküli meccsek 6 Mérkőzésekben
4th percentil

Marcin Bulka Részletes statisztika

Professional League Marcin Bulka játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
1
perc54090 perc/mérkőzés
9
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
13
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések345.67
99
Védések264.33
99
Véd. hatékonyság26 Védések / 34 Lövések76.47%
99
Ütések10.17
16

Marcin Bulka kapus pozícióban eddig összesen 8 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 6 mérkőzésen a(z) Professional League 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Marcin Bulka a kapuban áll, csapata minden 68 percben kap egy gólt. Marcin Bulka átlagosan 90 percenként 1.33 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 26 lövést hárított 34 lövésből - ez azt jelenti, hogy Marcin Bulka védési aránya 76.47%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok81.33
60
Percekenként kapott gólok68 PercNincs adat
60
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
4
Belemenés00.00
3
Elhárítások00.00
7
Párbajok20.33
2
Győztes Párbajok20.33
2
Megnyert Légbeli Párbajok20.33
19
Lefutották00.00
99
Elrúgások50.83
34
Blokkolt lövések00.00
21
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
11
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
11
Lapok 0,5 felett00%
13
Elkövetett szabálytalanságok00.00
3
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
2

Marcin Bulka nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Professional League szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
45
Gól hozzájárulás00
29
Hazai gólok00
56
Idegenbeli gólok00
60
Várható gólok0.000.00
10
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
10
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Marcin Bulka eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Professional League-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
8
Kapura lövések
0/ 0
0.00
20
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
10
Kapufát Talált0 idők0.00
67
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
44
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
20
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Marcin Bulka még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Professional League-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
43
Várható gólpasszok (xA)0.180.03
4
Passzok13923.17
20
Sikeres Passzok
97/ 139
16.17
14
Passzok Teljesítési Aránya69.78%Nincs adat
5
Kulcsfontosságú Passzok00.00
8
Keresztlabdák00.00
10
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
26
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
26
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Marcin Bulka egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Professional League szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
5
Sikres Lefutások00.00
7
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
7
Elvett labda00.00
99
Les00.00
33

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Marcin Bulka még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Club Friendlies 3 Marcin Bulka játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések00.00
0
Védések00.00
0
Véd. hatékonyság0 Védések / 0 Lövések0.00%
0
Ütések00.00
0

Marcin Bulka kapus pozícióban eddig összesen 8 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 1 mérkőzésen a(z) Professional League 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Marcin Bulka a kapuban áll, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Marcin Bulka átlagosan 90 percenként 1.33 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 0 lövést hárított 0 lövésből - ez azt jelenti, hogy Marcin Bulka védési aránya 0.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés00.00
11
Elhárítások00.00
44
Párbajok00.00
89
Győztes Párbajok00.00
89
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
44
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
33
Blokkolt lövések00.00
89
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
92
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
92
Lapok 0,5 felett00%
89
Elkövetett szabálytalanságok00.00
78
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
56

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
77
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
92
Idegenbeli gólok00
77
Várható gólok0.000.00
44
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
44
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
56
Kapura lövések
0/ 0
0.00
67
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
67
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
89
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
67
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
77
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
44
Keresztlabdák00.00
67
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
78
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
78
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
89
Sikres Lefutások00.00
78
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
89
Elvett labda00.00
99
Les00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

International Friendlies Marcin Bulka játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések22.00
99
Védések00.00
0
Véd. hatékonyság0 Védések / 2 Lövések0.00%
0
Ütések00.00
0

Marcin Bulka kapus pozícióban eddig összesen 8 gólt kapott, és 0 alkalommal védte meg a kaput 1 mérkőzésen a(z) Professional League 2025/2026 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Marcin Bulka a kapuban áll, csapata minden 45 percben kap egy gólt. Marcin Bulka átlagosan 90 percenként 1.33 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 0 lövést hárított 2 lövésből - ez azt jelenti, hogy Marcin Bulka védési aránya 0.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok22
22
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
22
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
11
Belemenés00.00
25
Elhárítások00.00
25
Párbajok00.00
0
Győztes Párbajok00.00
0
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
25
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
0
Blokkolt lövések00.00
75
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
44
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
44
Lapok 0,5 felett00%
50
Elkövetett szabálytalanságok00.00
25
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
0

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
67
Gól hozzájárulás00
67
Hazai gólok00
78
Idegenbeli gólok00
89
Várható gólok0.000.00
25
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
25
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
25
Kapura lövések
0/ 0
0.00
25
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
25
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
50
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
25
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
78
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok00.00
0
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
0
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
25
Keresztlabdák00.00
25
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
50
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
50
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
25
Sikres Lefutások00.00
25
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
25
Elvett labda00.00
99
Les00.00
50

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Marcin Bulka Statisztikai Elemzése

Marcin Bulka egy Kapus , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Professional League, és összesen 540 precet játszott. Marcin Bulka átlagosan 1.33 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 0%. Ami azt jelenti, hogy Marcin Bulka a 6 mérkőzésből amikben játszott, 0 kapott gól nélküli meccs lett.

Marcin Bulka összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 21 helyezi őt a Al Suqoor legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

387 / 390 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

65 / 167 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

90'

Egész 2026/2027

6

0

5

2

0
0

540'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.8
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

34

0

38

8

0

0

3060'

Egész 2024/2025

45

0

63

9

2
0

4050'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.12
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

38

0

34

18

3
0

3420'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.82
 Kapott Gól

0.06  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

7

0

4

2

1
0

584'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

9

0

7

4

0
0

810'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

90'

Egész 2020/2021

11

0

13

2

0
0

990'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

1

0

0

1

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

5

0

6

1

0
0

411'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.31
 Kapott Gól

0  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

1

1

0

0

360'

Egész 2017/2018

24

0

27

7

0
0

2022'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.67
 Kapott Gól

0  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

5

0

6

1

0
0

450'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.2
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.