Fedde De Jong Portrait

Fedde De Jong Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Netherlands Under 19
Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : Netherlands
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #22
Kor (Születésnap) : 23 (2003.06.13.)
Magasság : 185cm
Súly : 74kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Fedde De Jong

6.64
Átlagos értékelés a(z) Eerste Divisie-benGólpassz Rang : 30 / 479 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

33

2

5

1

0

0

1407'

1

0

0

0

0

0

44'

Egész 2025/2026

36

3

5

1
0

0

1583'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

173

18

15

9

0

0

11049'

8

1

4

0

0

0

530'

2

0

0

0

0

0

76'

Egész 2025/2026

200

25

20

9
0

0

12971'

A fentiekben találhatóak Fedde De Jong karrier-statisztikái. Fedde De Jong összesen 200 mérkőzésen játszott, 25 gólt szerzett, és 15 gólpasszt adott. Fedde De Jong a legtöbb mérkőzést a(z) Eerste Divisie csapatában játszotta, összesen 200 mérkőzést játszott a(z) Hollandia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Eerste Divisie-ben

0.13Gólok 90-ből
2 Összes Gól
62 percentil
0.32Gólpassz 90-ből
5 Összes Gólpassz
95 percentil
0.45G+A Per 90
Összesen 7 Gólhozzájárulás
82 percentil
0.26xG Per 90
4.03 Várható Gólok
70 percentil
0.34xA Per 90
5.39 Várható Gólpasszok
96 percentil
0.06Lapok 90-ből
1 Összes Lap
25 percentil

Fedde De Jong Részletes statisztika

Eerste Divisie Fedde De Jong játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések33Nincs adat
80
perc140743 perc/mérkőzés
47
Elkezdett mérkőzések13Nincs adat
38
Beállított mérkőzések20Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.13
62
Gól hozzájárulás70.45
82
Hazai gólok10.13
61
Idegenbeli gólok10.12
65
Várható gólok4.030.26
70
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)4.030.26
71
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól704 Percek per GólNincs adatNincs adat

Fedde De Jong eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Eerste Divisie-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.13 gól született 90 percenként. Emellett Fedde De Jong összesen 7 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.45 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.26. Ez azt jelenti, hogy Fedde De Jong npxG kimenete 4.03, ami a Eerste Divisie játékosainak 71 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások311.96
72
Kapura lövések
9/ 31
0.57
64
Kapu mellé lövések
22/ 31
1.39
80
Kapufát Talált3 idők0.19
96
Lövések átváltási aránya9.68%Nincs adat
58
Lövés Pontosság29.03%Nincs adat
42
Lövések Szerzett Gólonként10.33Nincs adatNincs adat

Fedde De Jong eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Eerste Divisie-ben. Összesen 31 lövést adott le. Ebből 9 lövés talált kaput, míg a többi, 22 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Fedde De Jong lövési pontossága 29.03%. Minden 10.33 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.96 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz50.32
95
Várható gólpasszok (xA)5.390.34
96
Passzok61639.01
62
Sikeres Passzok
501/ 616
31.73
64
Passzok Teljesítési Aránya81.33%Nincs adat
59
Kulcsfontosságú Passzok372.34
96
Keresztlabdák563.55
83
Sikeres Keresztlabdák
12/ 56
0.76
80
Keresztlabdák Teljesítési Aránya21.43%Nincs adat
48
Percekenkénti Gólpassz281 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Fedde De Jong eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Eerste Divisie-ben. Ebből 5 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Fedde De Jong átlagosan körülbelül 39.01 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 81.33. Emellett átlagosan 2.34 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Fedde De Jong várható gólpassz (xA) kimenetele 0.34 90 percenként. Ez a statisztika a Eerste Divisie játékosainak 96 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás241.52
59
Sikres Lefutások120.76
61
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
61
Elvett labda120.76
51
Les10.06
45

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.06
25
Percekenkénti Figyelmeztetés1407 Perc / LapNincs adat
91
Lapok 0,5 felett13%
22
Elkövetett szabálytalanságok211.33
61
Ellene elkövetett szabálytalanságok80.51
20

Fedde De Jong eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Eerste Divisie-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.33 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok221.41
59
Percekenként kapott gólok64 PercNincs adat
60
Kapott Gól Nélküli Meccsek618%
41
Belemenés342.15
76
Elhárítások110.70
46
Párbajok1368.61
39
Győztes Párbajok633.99
31
Megnyert Légbeli Párbajok90.57
27
Lefutották90.57
58
Elrúgások241.52
48
Blokkolt lövések40.25
50
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Fedde De Jong eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 0 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Fedde De Jong összesített büntető siiker aránya 0%.

KNVB Cup Fedde De Jong játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc4444 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
48
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
67
Idegenbeli gólok00
67
Várható gólok0.000.00
19
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
19
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
19
Kapura lövések
0/ 0
0.00
33
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
24
Kapufát Talált0 idők0.00
88
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
50
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
33
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
61
Várható gólpasszok (xA)0.040.08
24
Passzok2142.95
60
Sikeres Passzok
17/ 21
34.77
64
Passzok Teljesítési Aránya80.95%Nincs adat
50
Kulcsfontosságú Passzok00.00
17
Keresztlabdák12.05
74
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
48
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
48
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás12.05
74
Sikres Lefutások12.05
97
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
62

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
65
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
65
Lapok 0,5 felett00%
67
Elkövetett szabálytalanságok00.00
12
Ellene elkövetett szabálytalanságok24.09
99

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok12.05
11
Percekenként kapott gólok44 PercNincs adat
11
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
24
Belemenés00.00
12
Elhárítások00.00
26
Párbajok36.14
28
Győztes Párbajok36.14
90
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
10
Lefutották00.00
99
Elrúgások24.09
74
Blokkolt lövések12.05
99
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Netherlands Playoffs 1 2 Fedde De Jong játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
55
perc13266 perc/mérkőzés
25
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
26
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.68
97
Gól hozzájárulás10.68
91
Hazai gólok00
87
Idegenbeli gólok11.43
99
Várható gólok0.780.53
92
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.780.53
92
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól132 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások32.05
77
Kapura lövések
1/ 3
0.68
75
Kapu mellé lövések
2/ 3
1.36
77
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya33.33%Nincs adat
95
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
74
Lövések Szerzett Gólonként3.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
83
Várható gólpasszok (xA)0.180.12
60
Passzok5537.50
52
Sikeres Passzok
43/ 55
29.32
54
Passzok Teljesítési Aránya78.18%Nincs adat
41
Kulcsfontosságú Passzok32.05
87
Keresztlabdák85.45
93
Sikeres Keresztlabdák
3/ 8
2.05
96
Keresztlabdák Teljesítési Aránya37.50%Nincs adat
82
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás21.36
65
Sikres Lefutások00.00
42
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
42
Elvett labda00.00
99
Les00.00
78

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
74
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
74
Lapok 0,5 felett00%
76
Elkövetett szabálytalanságok00.00
25
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
24

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok53.41
3
Percekenként kapott gólok26 PercNincs adat
7
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
70
Belemenés64.09
97
Elhárítások00.00
36
Párbajok1510.23
65
Győztes Párbajok85.45
75
Megnyert Légbeli Párbajok21.36
61
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
10
Blokkolt lövések00.00
60
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Fedde De Jong Statisztikai Elemzése

Fedde De Jong egy Középpályás , aki ebben a szezonban 33 mérkőzésen jelent meg Eerste Divisie, és összesen 1407 precet játszott. Fedde De Jong átlagosan 0.32 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Fedde De Jong összesen 2 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 11 helyen áll a BV De Graafschap csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 704 percenként szerez gólt

Minden 281 percenként ad gólpasszt

Minden 1407 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 1 büntetőt
Elhibázott 1 / 1 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 0%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

194 / 479 Játékosok

Gólpassz Rang

30 / 479 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026/2027 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

1

0

1

0

0

180'

Egész 2026/2027

2

1

0

1
0

0

180'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.5 Gólok

0  Gólpassz

0.5  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

24

2

0

0

0

0

862'

2

0

1

0

0

0

125'

Egész 2024/2025

26

2

1

0
0

0

987'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.21 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

36

5

2

3

0

0

2741'

5

1

3

0

0

0

361'

Egész 2023/2024

41

6

5

3
0

0

3102'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.07  Gólpassz

0.1  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

76'

26

3

0

2

0

0

2281'

Egész 2022/2023

34

4

1

2
0

0

2821'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

35

4

6

2

0

0

2569'

Egész 2021/2022

46

8

6

2
0

0

3392'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.21  Gólpassz

0.07  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

17

1

2

0

0

0

1009'

Egész 2020/2021

17

1

2

0
0

0

1009'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

0.18  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.