Halldor Atli Kristjánsson Statiszt.

Poszt : Defender
Nemzetiség : Iceland
Birthplace : Iceland - Iceland
Mez Szám : #3
Kor (Születésnap) : 23 (2003.02.05.)

2026

2024

2026 és Pályafutás Statisztikák- Halldor Atli Kristjánsson

6.04
Átlagos értékelés a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-benKapott Gólok Rangja : 42 / 84 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

11

0

16

2

0
0

942'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

12

0

17

2

0
0

1004'

A fentiekben találhatóak Halldor Atli Kristjánsson karrier-statisztikái. Halldor Atli Kristjánsson összesen 12 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Halldor Atli Kristjánsson a legtöbb mérkőzést a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 12 mérkőzést játszott a(z) Izland-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben

1.53Kapott gólok / 90'
16 Gólok 11 Mérkőzésekben
53rd percentil
18%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 11 Mérkőzésekben
29th percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
23rd percentil

Halldor Atli Kristjánsson Részletes statisztika

Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Halldor Atli Kristjánsson játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
23
perc94286 perc/mérkőzés
42
Elkezdett mérkőzések11Nincs adat
47
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok161.53
53
Percekenként kapott gólok59 PercNincs adat
54
Kapott Gól Nélküli Meccsek218%
29
Belemenés70.70
96
Elhárítások151.49
88
Párbajok15014.90
87
Győztes Párbajok818.05
94
Megnyert Légbeli Párbajok90.89
64
Lefutották00.00
99
Elrúgások373.68
99
Blokkolt lövések20.20
72
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Halldor Atli Kristjánsson védőként eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Halldor Atli Kristjánsson a pályán van, csapata minden 59 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.70 labdaelvételt és 1.49 szerelést hajtott végre minden meccsen. Halldor Atli Kristjánsson ugyanebben az időszakban közel 3.68 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
23
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
23
Lapok 0,5 felett00%
24
Elkövetett szabálytalanságok60.60
58
Ellene elkövetett szabálytalanságok90.89
80

Halldor Atli Kristjánsson nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
43
Gól hozzájárulás10.1
38
Hazai gólok00
54
Idegenbeli gólok00
61
Várható gólok0.370.04
38
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.370.04
38
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Halldor Atli Kristjánsson eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások60.60
51
Kapura lövések
1/ 6
0.10
41
Kapu mellé lövések
5/ 6
0.50
66
Kapufát Talált0 idők0.00
89
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
43
Lövés Pontosság16.67%Nincs adat
34
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Halldor Atli Kristjánsson eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 6 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 5 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Halldor Atli Kristjánsson lövési pontossága 16.67%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.60 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.1
67
Várható gólpasszok (xA)1.280.13
74
Passzok32432.19
80
Sikeres Passzok
223/ 324
22.15
74
Passzok Teljesítési Aránya68.83%Nincs adat
13
Kulcsfontosságú Passzok60.60
68
Keresztlabdák161.59
78
Sikeres Keresztlabdák
6/ 16
0.60
84
Keresztlabdák Teljesítési Aránya37.50%Nincs adat
71
Percekenkénti Gólpassz942 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Halldor Atli Kristjánsson eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Halldor Atli Kristjánsson átlagosan körülbelül 32.19 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 68.83. Emellett átlagosan 0.60 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Halldor Atli Kristjánsson várható gólpassz (xA) kimenetele 0.13 90 percenként. Ez a statisztika a Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 74 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás262.58
89
Sikres Lefutások191.89
92
Lefutás Sikerességi Arány73.08%Nincs adat
75
Elvett labda00.00
99
Les20.20
78

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Halldor Atli Kristjánsson még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Halldor Atli Kristjánsson Statisztikai Elemzése

Halldor Atli Kristjánsson egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Izlandi labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 942 precet játszott. Halldor Atli Kristjánsson átlagosan 1.53 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 18%. Ami azt jelenti, hogy Halldor Atli Kristjánsson a 11 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Halldor Atli Kristjánsson összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 19 helyezi őt a IR Reykjavik legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 942 percenként ad gólpasszt

Minden 0 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

128 / 217 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

42 / 84 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

1

0

1

0

0
0

62'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.45
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.