
Sam Field Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Több
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
A fentiekben találhatóak Sam Field karrier-statisztikái. Sam Field összesen 305 mérkőzésen játszott, 14 gólt szerzett, és 7 gólpasszt adott. Sam Field a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 305 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben
Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Sam Field játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 6 | Nincs adat | 4 |
| perc | 220 | 37 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 50 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 33 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 63 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 67 |
| Várható gólok | 0.33 | 0.14 | 57 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.33 | 0.14 | 58 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Sam Field eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 4 | 1.64 | 68 |
| Kapura lövések | 1/ 4 | 0.41 | 62 |
| Kapu mellé lövések | 3/ 4 | 1.23 | 76 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 82 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 50 |
| Lövés Pontosság | 25.00% | Nincs adat | 53 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Sam Field eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Sam Field lövési pontossága 25.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.64 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 52 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.31 | 0.13 | 49 |
| Passzok | 114 | 46.64 | 73 |
| Sikeres Passzok | 94/ 114 | 38.45 | 72 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 82.46% | Nincs adat | 66 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 1.23 | 72 |
| Keresztlabdák | 2 | 0.82 | 49 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 2 | 0.00 | 37 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 37 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Sam Field egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 0.82 | 49 |
| Sikres Lefutások | 2 | 0.82 | 75 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 1 | 0.41 | 61 |
| Les | 0 | 0.00 | 40 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.41 | 92 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 220 Perc / Lap | Nincs adat | 37 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 17% | 69 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 5 | 2.05 | 94 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 6 | 2.45 | 97 |
Sam Field eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 2.05 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 5 | 2.05 | 6 |
| Percekenként kapott gólok | 44 Perc | Nincs adat | 6 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 14 |
| Belemenés | 8 | 3.27 | 97 |
| Elhárítások | 4 | 1.64 | 89 |
| Párbajok | 29 | 11.86 | 83 |
| Győztes Párbajok | 21 | 8.59 | 97 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 5 | 2.05 | 75 |
| Lefutották | 1 | 0.41 | 55 |
| Elrúgások | 6 | 2.45 | 64 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 26 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Sam Field még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Angol labdarúgó-ligakupa Sam Field játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 103 | 52 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 75 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 42 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 75 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 92 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 30 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 87 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 70 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 43 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 58 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.08 | 0.07 | 48 |
| Passzok | 48 | 41.94 | 87 |
| Sikeres Passzok | 44/ 48 | 38.45 | 96 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 91.67% | Nincs adat | 99 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 26 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 43 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 65 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 35 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 35 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 35 |
| Elvett labda | 2 | 1.75 | 13 |
| Les | 0 | 0.00 | 65 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 58 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 58 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 65 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 22 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.87 | 52 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 4 | 3.5 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 26 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 0 |
| Belemenés | 2 | 1.75 | 83 |
| Elhárítások | 2 | 1.75 | 96 |
| Párbajok | 10 | 8.74 | 52 |
| Győztes Párbajok | 3 | 2.62 | 26 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 17 |
| Lefutották | 4 | 3.50 | 0 |
| Elrúgások | 1 | 0.87 | 30 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.87 | 70 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Sam Field egy Középpályás , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 220 precet játszott. Sam Field átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Sam Field összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 20 helyen áll a Norwich City FC csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.12 Gólpassz
0.06 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.09 Gólok
0 Gólpassz
0.25 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.1 Gólok
0.05 Gólpassz
0.26 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.04 Gólok
0.04 Gólpassz
0.25 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.54 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.11 Gólpassz
0.11 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.17 Gólok
0 Gólpassz
0.17 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.17 Gólok
0 Gólpassz
0.5 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.66 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások