Saheed Olagunju Statiszt.
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
A fentiekben találhatóak Saheed Olagunju karrier-statisztikái. Saheed Olagunju összesen 51 mérkőzésen játszott, 4 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Saheed Olagunju a legtöbb mérkőzést a(z) Angol Premier League 2 Division One U23 csapatában játszotta, összesen 51 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Angol Premier League 2 Division One U23-ben
Angol Premier League 2 Division One U23 Saheed Olagunju játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 19 | Nincs adat | 95 |
| perc | 1692 | 89 perc/mérkőzés | 97 |
| Elkezdett mérkőzések | 19 | Nincs adat | 98 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 35 | 1.86 | 31 |
| Percekenként kapott gólok | 48 Perc | Nincs adat | 31 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 3 | 16% | 39 |
| Belemenés | 2 | 0.11 | 62 |
| Elhárítások | 6 | 0.32 | 92 |
| Párbajok | 16 | 0.85 | 73 |
| Győztes Párbajok | 13 | 0.69 | 85 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 6 | 0.32 | 93 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 12 | 0.64 | 92 |
| Blokkolt lövések | 2 | 0.11 | 91 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Saheed Olagunju védőként eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) Angol Premier League 2 Division One U23 2025/2026 szezonban. Ebből 35 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Saheed Olagunju a pályán van, csapata minden 48 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.11 labdaelvételt és 0.32 szerelést hajtott végre minden meccsen. Saheed Olagunju ugyanebben az időszakban közel 0.64 kirúgást is végre hajt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 6 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 6 | 0.32 | 81 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 282 Perc / Lap | Nincs adat | 49 |
| Lapok 0,5 felett | 6 | 32% | 90 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 11 | 0.59 | 55 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 18 | 0.96 | 78 |
Saheed Olagunju eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol Premier League 2 Division One U23-ben. Ebből 6 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.59 szabálytalanságot követ el.
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.05 | 44 |
| Gól hozzájárulás | 3 | 0.16 | 45 |
| Hazai gólok | 1 | 0.1 | 60 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 57 |
| Várható gólok | 0.60 | 0.03 | 43 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.60 | 0.03 | 43 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 1692 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Saheed Olagunju eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol Premier League 2 Division One U23-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.05 gól született 90 percenként. Emellett Saheed Olagunju összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.16 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.03. Ez azt jelenti, hogy Saheed Olagunju npxG kimenete 0.60, ami a Angol Premier League 2 Division One U23 játékosainak 43 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 41 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 87 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 57 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 87 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Saheed Olagunju még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol Premier League 2 Division One U23-ben.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 2 | 0.11 | 61 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.23 | 0.07 | 63 |
| Passzok | 86 | 4.57 | 78 |
| Sikeres Passzok | 59/ 86 | 3.14 | 74 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 68.60% | Nincs adat | 51 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 75 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 88 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 0 | 0.05 | 85 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 88 |
| Percekenkénti Gólpassz | 846 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Saheed Olagunju eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol Premier League 2 Division One U23-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Saheed Olagunju átlagosan körülbelül 4.57 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 68.60. Emellett átlagosan 0.00 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Saheed Olagunju várható gólpassz (xA) kimenetele 0.07 90 percenként. Ez a statisztika a Angol Premier League 2 Division One U23 játékosainak 63 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 99 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 99 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 1 | 0.05 | 31 |
| Les | 0 | 0.00 | 72 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Saheed Olagunju még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Premier League Cup U23 Saheed Olagunju játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat |
| perc | 233 | 78 perc/mérkőzés |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % |
|---|---|---|
| Kapott Gólok | 5 | 1.93 |
| Percekenként kapott gólok | 47 Perc | Nincs adat |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% |
Saheed Olagunju védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) Angol Premier League 2 Division One U23 2025/2026 szezonban. Ebből 35 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Saheed Olagunju a pályán van, csapata minden 47 percben kap egy gólt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat |
| Piros Lapok | 1 | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.77 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 117 Perc / Lap | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.39 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.39 |
| Hazai gólok | 1 | 0.63 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 |
| Percek per Gól | 233 Percek per Gól | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Lefutás | Nincs Adat | Nincs adat |
| Sikres Lefutások | Nincs adat | Nincs adat |
| Lefutás Sikerességi Arány | Nincs adat | Nincs adat |
| Les | Nincs adat | Nincs adat |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
EFL Trophy Saheed Olagunju játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 3 | Nincs adat | 0 |
| perc | 270 | 90 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 8 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 10 | 3.33 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 27 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 13 |
| Belemenés | 8 | 2.67 | 89 |
| Elhárítások | 4 | 1.33 | 87 |
| Párbajok | 38 | 12.67 | 92 |
| Győztes Párbajok | 22 | 7.33 | 96 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 5 | 1.67 | 68 |
| Lefutották | 3 | 1.00 | 17 |
| Elrúgások | 19 | 6.33 | 89 |
| Blokkolt lövések | 4 | 1.33 | 97 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Saheed Olagunju védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) Angol Premier League 2 Division One U23 2025/2026 szezonban. Ebből 35 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Saheed Olagunju a pályán van, csapata minden 27 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.67 labdaelvételt és 1.33 szerelést hajtott végre minden meccsen. Saheed Olagunju ugyanebben az időszakban közel 6.33 kirúgást is végre hajt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.67 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 135 Perc / Lap | Nincs adat | 62 |
| Lapok 0,5 felett | 2 | 67% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 3 | 1.00 | 69 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 4 | 1.33 | 79 |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 52 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 29 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 63 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 79 |
| Várható gólok | 0.09 | 0.03 | 41 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.09 | 0.03 | 41 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 0.67 | 51 |
| Kapura lövések | 0/ 2 | 0.00 | 41 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 2 | 0.67 | 59 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 90 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 63 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 41 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 54 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.24 | 0.08 | 35 |
| Passzok | 127 | 42.33 | 72 |
| Sikeres Passzok | 92/ 127 | 30.67 | 63 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 72.44% | Nincs adat | 24 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 0.67 | 51 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 25 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 7 | 2.33 | 87 |
| Sikres Lefutások | 5 | 1.67 | 94 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 71.43% | Nincs adat | 77 |
| Elvett labda | 5 | 1.67 | 13 |
| Les | 0 | 0.00 | 75 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Premier League International Cup Saheed Olagunju játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat |
| perc | 360 | 90 perc/mérkőzés |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % |
|---|---|---|
| Kapott Gólok | 3 | 0.75 |
| Percekenként kapott gólok | 120 Perc | Nincs adat |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 25% |
Saheed Olagunju védőként eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) Angol Premier League 2 Division One U23 2025/2026 szezonban. Ebből 35 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Saheed Olagunju a pályán van, csapata minden 120 percben kap egy gólt.
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.25 |
| Hazai gólok | 0 | 0 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.25 |
| Percekenkénti Gólpassz | 360 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Lefutás | Nincs Adat | Nincs adat |
| Sikres Lefutások | Nincs adat | Nincs adat |
| Lefutás Sikerességi Arány | Nincs adat | Nincs adat |
| Les | Nincs adat | Nincs adat |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Saheed Olagunju egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 19 mérkőzésen jelent meg Angol Premier League 2 Division One U23, és összesen 1692 precet játszott. Saheed Olagunju átlagosan 1.86 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 16%. Ami azt jelenti, hogy Saheed Olagunju a 19 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.
Saheed Olagunju összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 10 helyezi őt a Wolverhampton Wanderers Under 21 legjobb góllövőlistájában.
Percenként
Minden 1692 percenként szerez gólt
Minden 846 percenként ad gólpasszt
Minden 282 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Kapott Gólok Rangja
2027 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
1.06 Gólok
0
Kapott Gól
0 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.12 Gólok
1.65
Kapott Gól
0 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.54
Kapott Gól
0 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
0
Kapott Gól
0 Foglalások