Nathan Baxter Portrait

Nathan Baxter Statiszt.

Poszt : Kapus - Kapus
Nemzetiség : England
Birthplace : London - England
Mez Szám : #1
Kor (Születésnap) : 28 (1998.11.08.)
Magasság : 193cm
Súly : 88kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Nathan Baxter

6.79
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-benKapott Gólok Rangja : 52 / 168 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

13

0

12

6

0
0

1122'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

0

24

3

1

0

1170'

9

0

9

3

0

0

810'

Egész 2026/2027

264

0

338

74

22
0

23567'

A fentiekben találhatóak Nathan Baxter karrier-statisztikái. Nathan Baxter összesen 264 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Nathan Baxter a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) csapatában játszotta, összesen 264 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben

74%Véd. hatékonyság
32 Védések / 43 Lövések
90 percentil
1.05Kapott gólok / 90'
11 Gólok 11 Mérkőzésekben
68th percentil
45%Kapott Gól Nélküli Meccsek
5 Kapott gól nélküli meccsek 11 Mérkőzésekben
94th percentil

Nathan Baxter Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) Nathan Baxter játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
48
perc94286 perc/mérkőzés
68
Elkezdett mérkőzések11Nincs adat
71
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések434.11
97
Védések323.06
66
Véd. hatékonyság32 Védések / 43 Lövések74.42%
90
Ütések100.96
90

Nathan Baxter kapus pozícióban eddig összesen 11 gólt kapott, és 5 alkalommal védte meg a kaput 11 mérkőzésen a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2026/2027 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Nathan Baxter a kapuban áll, csapata minden 86 percben kap egy gólt. Nathan Baxter átlagosan 90 percenként 1.05 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 32 lövést hárított 43 lövésből - ez azt jelenti, hogy Nathan Baxter védési aránya 74.42%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok111.05
68
Percekenként kapott gólok86 PercNincs adat
68
Kapott Gól Nélküli Meccsek545%
94
Belemenés00.00
8
Elhárítások00.00
15
Párbajok141.34
8
Győztes Párbajok111.05
7
Megnyert Légbeli Párbajok70.67
24
Lefutották10.10
82
Elrúgások212.01
54
Blokkolt lövések00.00
25
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
27
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
27
Lapok 0,5 felett00%
28
Elkövetett szabálytalanságok00.00
7
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.29
12

Nathan Baxter nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
54
Gól hozzájárulás00
36
Hazai gólok00
64
Idegenbeli gólok00
72
Várható gólok0.000.00
10
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
10
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Nathan Baxter eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
10
Kapura lövések
0/ 0
0.00
24
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
11
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
54
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
24
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Nathan Baxter még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
57
Várható gólpasszok (xA)0.250.02
1
Passzok31129.71
38
Sikeres Passzok
141/ 311
13.47
17
Passzok Teljesítési Aránya45.34%Nincs adat
2
Kulcsfontosságú Passzok00.00
8
Keresztlabdák00.00
14
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
32
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
32
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Nathan Baxter egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.10
14
Sikres Lefutások10.10
21
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
54

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Nathan Baxter még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Angol labdarúgókupa Nathan Baxter játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
-1
perc9090 perc/mérkőzés
-1
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
-1
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések11.00
-1
Védések00.00
0
Véd. hatékonyság0 Védések / 1 Lövések0.00%
0
Ütések00.00
0

Nathan Baxter kapus pozícióban eddig összesen 11 gólt kapott, és 5 alkalommal védte meg a kaput 1 mérkőzésen a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2026/2027 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Nathan Baxter a kapuban áll, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Nathan Baxter átlagosan 90 percenként 1.05 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 0 lövést hárított 1 lövésből - ez azt jelenti, hogy Nathan Baxter védési aránya 0.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok11
-1
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
-1
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
-1
Belemenés00.00
-1
Elhárítások00.00
-1
Párbajok00.00
-1
Győztes Párbajok00.00
-1
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
-1
Lefutották00.00
-1
Elrúgások00.00
-1
Blokkolt lövések00.00
-1
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
-1

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
-1
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
-1
Lapok 0,5 felett00%
-1
Elkövetett szabálytalanságok00.00
-1
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
-1

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
-1
Gól hozzájárulás00
-1
Hazai gólok00
-1
Idegenbeli gólok00
-1
Várható gólok0.000.00
-1
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
-1
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
-1
Kapura lövések
0/ 0
0.00
-1
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
-1
Kapufát Talált0 idők0.00
-1
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
-1
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
-1
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
-1
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
-1
Passzok00.00
-1
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
-1
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
-1
Kulcsfontosságú Passzok00.00
-1
Keresztlabdák00.00
-1
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
-1
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
-1
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
-1
Sikres Lefutások00.00
-1
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
-1
Elvett labda00.00
-1
Les00.00
-1

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Angol labdarúgó-ligakupa Nathan Baxter játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések22.00
82
Védések22.00
0
Véd. hatékonyság2 Védések / 2 Lövések100.00%
99
Ütések00.00
0

Nathan Baxter kapus pozícióban eddig összesen 11 gólt kapott, és 5 alkalommal védte meg a kaput 1 mérkőzésen a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2026/2027 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Nathan Baxter a kapuban áll, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Nathan Baxter átlagosan 90 percenként 1.05 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 2 lövést hárított 2 lövésből - ez azt jelenti, hogy Nathan Baxter védési aránya 100.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés00.00
22
Elhárítások00.00
39
Párbajok00.00
0
Győztes Párbajok00.00
0
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
17
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
0
Blokkolt lövések00.00
43
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
58
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
58
Lapok 0,5 felett00%
65
Elkövetett szabálytalanságok00.00
22
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
17

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
75
Gól hozzájárulás00
42
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.000.00
30
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
30
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
30
Kapura lövések
0/ 0
0.00
43
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
35
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
43
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
58
Várható gólpasszok (xA)0.020.02
4
Passzok3535.00
61
Sikeres Passzok
11/ 35
11.00
17
Passzok Teljesítési Aránya31.43%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
26
Keresztlabdák00.00
43
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
65
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
65
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
35
Sikres Lefutások00.00
35
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
35
Elvett labda00.00
99
Les00.00
65

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Nathan Baxter Statisztikai Elemzése

Nathan Baxter egy Kapus , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály), és összesen 942 precet játszott. Nathan Baxter átlagosan 1.05 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 45%. Ami azt jelenti, hogy Nathan Baxter a 11 mérkőzésből amikben játszott, 5 kapott gól nélküli meccs lett.

Nathan Baxter összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 12 helyezi őt a Leyton Orient FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

233 / 397 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

52 / 168 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

8

0

14

0

0
0

674'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.39
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

4

0

0

0

270'

Egész 2024/2025

29

0

43

6

4
0

2610'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.5
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

0

0

180'

Egész 2023/2024

43

0

41

17

6
0

3824'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.03
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

12

0

20

1

1
0

1080'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.67
 Kapott Gól

0.08  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

19

0

20

7

2
0

1664'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.94
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

2

1

0

0

180'

Egész 2020/2021

19

0

18

7

0
0

1657'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.91
 Kapott Gól

0  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

0

24

3

1

0

1170'

Egész 2019/2020

14

0

25

3

1
0

1260'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.85
 Kapott Gól

0.08  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

2

1

0

0

180'

Egész 2018/2019

38

0

49

11

5
0

3420'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.26
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

48

0

75

8

3
0

4320'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.6
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

20

0

20

7

0
0

1800'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016

2

0

3

1

0
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.5
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.