
Korey Smith Statiszt.
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Több
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
A fentiekben találhatóak Korey Smith karrier-statisztikái. Korey Smith összesen 579 mérkőzésen játszott, 13 gólt szerzett, és 17 gólpasszt adott. Korey Smith a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 579 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben
Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) Korey Smith játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 23 | Nincs adat | 39 |
| perc | 960 | 42 perc/mérkőzés | 25 |
| Éves Fizetés | €237,119 | Nincs adat | 94 |
| Elkezdett mérkőzések | 8 | Nincs adat | 19 |
| Beállított mérkőzések | 15 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 33 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.09 | 35 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 49 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 48 |
| Várható gólok | 0.56 | 0.05 | 27 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.56 | 0.05 | 28 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Korey Smith eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 7 | 0.66 | 35 |
| Kapura lövések | 3/ 7 | 0.28 | 51 |
| Kapu mellé lövések | 4/ 7 | 0.38 | 29 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 65 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 33 |
| Lövés Pontosság | 42.86% | Nincs adat | 85 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Korey Smith eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 3 lövés talált kaput, míg a többi, 4 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Korey Smith lövési pontossága 42.86%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.66 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.09 | 64 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.47 | 0.14 | 69 |
| Passzok | 461 | 43.22 | 88 |
| Sikeres Passzok | 317/ 461 | 29.72 | 83 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 68.76% | Nincs adat | 52 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 6 | 0.56 | 38 |
| Keresztlabdák | 10 | 0.94 | 50 |
| Sikeres Keresztlabdák | 2/ 10 | 0.19 | 50 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 20.00% | Nincs adat | 51 |
| Percekenkénti Gólpassz | 960 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Korey Smith eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Korey Smith átlagosan körülbelül 43.22 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 68.76. Emellett átlagosan 0.56 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Korey Smith várható gólpassz (xA) kimenetele 0.14 90 percenként. Ez a statisztika a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) játékosainak 69 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 18 | 1.69 | 73 |
| Sikres Lefutások | 15 | 1.41 | 93 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 83.33% | Nincs adat | 92 |
| Elvett labda | 7 | 0.66 | 52 |
| Les | 2 | 0.19 | 70 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 4 | 0.38 | 91 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 240 Perc / Lap | Nincs adat | 20 |
| Lapok 0,5 felett | 4 | 17% | 73 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 9 | 0.84 | 36 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 10 | 0.94 | 47 |
Korey Smith eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.84 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 4 | 0.38 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 240 Perc | Nincs adat | 99 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 10 | 43% | 93 |
| Belemenés | 17 | 1.59 | 57 |
| Elhárítások | 13 | 1.22 | 86 |
| Párbajok | 107 | 10.03 | 41 |
| Győztes Párbajok | 62 | 5.81 | 57 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 23 | 2.16 | 53 |
| Lefutották | 5 | 0.47 | 54 |
| Elrúgások | 14 | 1.31 | 33 |
| Blokkolt lövések | 6 | 0.56 | 80 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Korey Smith még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Angol labdarúgókupa Korey Smith játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 60 | 30 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €237,119 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 57 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 35 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 74 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 25 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 94 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 56 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 65 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Passzok | 0 | 0.00 | 0 |
| Sikeres Passzok | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 0 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 36 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 33 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 56 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 36 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 42 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 72 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 48 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 48 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 50 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 19 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 19 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 0 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 100% | 99 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 14 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 28 |
| Párbajok | 0 | 0.00 | 0 |
| Győztes Párbajok | 0 | 0.00 | 0 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 6 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 6 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 42 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Angol labdarúgó-ligakupa Korey Smith játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| perc | 64 | 64 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €237,119 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 64 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 47 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 77 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 83 |
| Várható gólok | 0.05 | 0.07 | 57 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.05 | 0.07 | 57 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 1.41 | 76 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 46 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 1.41 | 86 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 92 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 72 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 46 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.02 | 0.03 | 3 |
| Passzok | 15 | 21.09 | 11 |
| Sikeres Passzok | 9/ 15 | 12.66 | 5 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 60.00% | Nincs adat | 4 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 26 |
| Keresztlabdák | 1 | 1.41 | 76 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 62 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 29 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 45 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 45 |
| Elvett labda | 1 | 1.41 | 14 |
| Les | 0 | 0.00 | 82 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 1.41 | 99 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 64 Perc / Lap | Nincs adat | 62 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 100% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 1.41 | 84 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 21 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 2 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 21 |
| Belemenés | 2 | 2.81 | 95 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 21 |
| Párbajok | 5 | 7.03 | 50 |
| Győztes Párbajok | 3 | 4.22 | 62 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 1.41 | 61 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 3 | 4.22 | 82 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 50 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
EFL Trophy Korey Smith játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 111 | 56 perc/mérkőzés | 0 |
| Éves Fizetés | €237,119 | Nincs adat | 99 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 52 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.81 | 94 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 63 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 79 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 17 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 17 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 17 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 41 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 23 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 90 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 63 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 41 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.81 | 98 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.67 | 0.39 | 93 |
| Passzok | 40 | 23.23 | 15 |
| Sikeres Passzok | 30/ 40 | 17.42 | 18 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 75.00% | Nincs adat | 37 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 1.16 | 72 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 25 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 42 |
| Percekenkénti Gólpassz | 111 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 28 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 35 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 35 |
| Elvett labda | 2 | 1.16 | 20 |
| Les | 0 | 0.00 | 75 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 62 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 62 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 63 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 18 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 4 | 2.32 | 97 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 1.62 | 23 |
| Percekenként kapott gólok | 56 Perc | Nincs adat | 25 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 13 |
| Belemenés | 5 | 2.90 | 90 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 24 |
| Párbajok | 13 | 7.55 | 39 |
| Győztes Párbajok | 9 | 5.23 | 65 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 0 | 0.00 | 11 |
| Lefutották | 1 | 0.58 | 38 |
| Elrúgások | 4 | 2.32 | 66 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 37 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Korey Smith egy Középpályás , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály), és összesen 960 precet játszott. Korey Smith átlagosan 0.09 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Korey Smith összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 16 helyen áll a Cambridge United FC csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Minden 960 percenként ad gólpasszt
Minden 240 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.04 Gólok
0 Gólpassz
0.27 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.04 Gólok
0.04 Gólpassz
0.13 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.03 Gólpassz
0.21 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.19 Gólpassz
0.29 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.11 Gólpassz
0.07 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.21 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.02 Gólok
0.02 Gólpassz
0.09 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.05 Gólpassz
0.24 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.08 Gólpassz
0.17 Foglalások
2014/2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.07 Gólpassz
0.12 Foglalások
2013/2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.02 Gólok
0 Gólpassz
0.05 Foglalások
2012/2013 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.12 Foglalások
2011/2012 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.31 Gólpassz
0.1 Foglalások
2010/2011 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0.1 Gólpassz
0 Foglalások
2009/2010 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.12 Gólok
0 Gólpassz
0.03 Foglalások
2008/2009 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások