Jake Cain Portrait

Jake Cain Statiszt.

Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : England
Birthplace : England - England
Mez Szám : #20
Kor (Születésnap) : 25 (2001.09.02.)
Magasság : 176cm
Súly : 70kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Jake Cain

6.91
Átlagos értékelés a(z) Angol National League North-benGólpassz Rang : -1 / 0 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

1

0

1

0
0

0

90'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

15

1

1

0

0

0

1292'

Egész 2024/2025

211

25

31

14
0

0

14269'

A fentiekben találhatóak Jake Cain karrier-statisztikái. Jake Cain összesen 211 mérkőzésen játszott, 25 gólt szerzett, és 4 gólpasszt adott. Jake Cain a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) csapatában játszotta, összesen 211 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol National League North-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
-1 percentil
1.00Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
-1 percentil
1.00G+A Per 90
Összesen 1 Gólhozzájárulás
-1 percentil
0.08xG Per 90
0.74 Várható Gólok
48 percentil
0.27xA Per 90
2.63 Várható Gólpasszok
95 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
-1 percentil

Jake Cain Részletes statisztika

Angol National League North Jake Cain játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
-1
perc9090 perc/mérkőzés
-1
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
89
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
-1
Gól hozzájárulás11
-1
Hazai gólok00
-1
Idegenbeli gólok00
-1
Várható gólok0.740.08
48
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.740.08
49
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jake Cain eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol National League North-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások101.02
64
Kapura lövések
2/ 10
0.20
50
Kapu mellé lövések
8/ 10
0.82
72
Kapufát Talált0 idők0.00
88
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
56
Lövés Pontosság20.00%Nincs adat
40
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Jake Cain eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol National League North-ben. Összesen 10 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 8 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jake Cain lövési pontossága 20.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.02 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz11
-1
Várható gólpasszok (xA)2.630.27
95
Passzok46247.30
88
Sikeres Passzok
378/ 462
38.70
90
Passzok Teljesítési Aránya81.82%Nincs adat
86
Kulcsfontosságú Passzok161.64
95
Keresztlabdák121.23
60
Sikeres Keresztlabdák
2/ 12
0.20
40
Keresztlabdák Teljesítési Aránya16.67%Nincs adat
37
Percekenkénti Gólpassz90 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Jake Cain eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol National League North-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Jake Cain átlagosan körülbelül 47.30 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 81.82. Emellett átlagosan 1.64 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Jake Cain várható gólpassz (xA) kimenetele 0.27 90 percenként. Ez a statisztika a Angol National League North játékosainak 95 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás30.31
40
Sikres Lefutások30.31
50
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda80.82
27
Les00.00
56

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
-1
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
-1
Lapok 0,5 felett00%
89
Elkövetett szabálytalanságok70.72
27
Ellene elkövetett szabálytalanságok60.61
28

Jake Cain nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Angol National League North szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
-1
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
-1
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
-1
Belemenés10.10
60
Elhárítások121.23
53
Párbajok9810.03
23
Győztes Párbajok535.43
24
Megnyert Légbeli Párbajok141.43
40
Lefutották00.00
99
Elrúgások151.54
40
Blokkolt lövések30.31
61
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jake Cain még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Jake Cain Statisztikai Elemzése

Jake Cain egy Középpályás , aki ebben a szezonban 1 mérkőzésen jelent meg Angol National League North, és összesen 90 precet játszott. Jake Cain átlagosan 1 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Jake Cain összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 15 helyen áll a Morecambe FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 90 percenként ad gólpasszt

Minden 0 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 0 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 0 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

27

2

6

4
0

0

1944'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

0.28  Gólpassz

0.19  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

5

0

1

0

0

0

424'

Egész 2024/2025

25

0

1

2
0

0

1296'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.23  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2023/2024

25

2

2

0
0

0

1022'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

0.19  Gólpassz

0  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

180'

Egész 2022/2023

30

4

1

1
0

0

2122'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.1 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

148'

Egész 2021/2022

30

0

2

1
0

0

1812'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.12  Gólpassz

0.06  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

1

0

0

0

0

270'

Egész 2020/2021

20

7

3

1
0

0

1752'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.36 Gólok

0.18  Gólpassz

0.06  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

180'

Egész 2019/2020

27

8

7

2
0

0

2257'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.61 Gólok

0.61  Gólpassz

0  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

23

2

7

3
0

0

1892'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.41  Gólpassz

0.14  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

4

0

1

0
0

0

98'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.92  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.