Daniel Crowley Portrait

Daniel Crowley Statiszt.

Poszt : Középpályás - Támadó Középpályás
Nemzetiség : England
Birthplace : Coventry - England
Mez Szám : #7
Kor (Születésnap) : 29 (1997.08.03.)
Magasság : 175cm
Súly : 71kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Daniel Crowley

6.94
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-benGólpassz Rang : 60 / 397 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

46'

Egész 2026/2027

9

0

1

1
0

0

433'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

74

7

9

9

0

1

5309'

32

4

8

5

0

0

2439'

9

0

0

1

0

0

642'

9

1

4

1

0

0

537'

Egész 2025/2026

385

47

60

49
0

3

25753'

A fentiekben találhatóak Daniel Crowley karrier-statisztikái. Daniel Crowley összesen 385 mérkőzésen játszott, 47 gólt szerzett, és 21 gólpasszt adott. Daniel Crowley a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) csapatában játszotta, összesen 385 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
54 percentil
0.23Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
88 percentil
0.23G+A Per 90
Összesen 1 Gólhozzájárulás
66 percentil
0.13xG Per 90
0.57 Várható Gólok
57 percentil
0.33xA Per 90
1.40 Várható Gólpasszok
96 percentil
0.23Lapok 90-ből
1 Összes Lap
69 percentil

Daniel Crowley Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) Daniel Crowley játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
16
perc38748 perc/mérkőzés
3
Elkezdett mérkőzések4Nincs adat
8
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
54
Gól hozzájárulás10.23
66
Hazai gólok00
64
Idegenbeli gólok00
72
Várható gólok0.570.13
57
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.570.13
58
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Daniel Crowley eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások71.63
71
Kapura lövések
2/ 7
0.47
68
Kapu mellé lövések
5/ 7
1.16
72
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
54
Lövés Pontosság28.57%Nincs adat
56
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Daniel Crowley eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 5 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Daniel Crowley lövési pontossága 28.57%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.63 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.23
88
Várható gólpasszok (xA)1.400.33
96
Passzok15836.74
59
Sikeres Passzok
124/ 158
28.84
66
Passzok Teljesítési Aránya78.48%Nincs adat
69
Kulcsfontosságú Passzok153.49
99
Keresztlabdák255.81
93
Sikeres Keresztlabdák
11/ 25
2.56
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya44.00%Nincs adat
94
Percekenkénti Gólpassz387 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Daniel Crowley eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Daniel Crowley átlagosan körülbelül 36.74 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 78.48. Emellett átlagosan 3.49 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Daniel Crowley várható gólpassz (xA) kimenetele 0.33 90 percenként. Ez a statisztika a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) játékosainak 96 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás92.09
86
Sikres Lefutások71.63
96
Lefutás Sikerességi Arány77.78%Nincs adat
86
Elvett labda51.16
27
Les20.47
87

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.23
69
Percekenkénti Figyelmeztetés387 Perc / LapNincs adat
59
Lapok 0,5 felett112%
55
Elkövetett szabálytalanságok20.47
16
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.23
9

Daniel Crowley eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.47 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok30.7
92
Percekenként kapott gólok129 PercNincs adat
92
Kapott Gól Nélküli Meccsek225%
57
Belemenés61.40
55
Elhárítások20.47
32
Párbajok429.77
53
Győztes Párbajok163.72
27
Megnyert Légbeli Párbajok20.47
18
Lefutották81.86
1
Elrúgások61.40
37
Blokkolt lövések30.70
83
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások03
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Crowley eddig összesen 3 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 3 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Daniel Crowley összesített büntető siiker aránya 100%.

EFL Trophy Daniel Crowley játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc4646 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
4
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
70
Gól hozzájárulás00
50
Hazai gólok00
88
Idegenbeli gólok00
80
Várható gólok0.000.00
29
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
29
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
29
Kapura lövések
0/ 0
0.00
55
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
35
Kapufát Talált0 idők0.00
96
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
75
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
55
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
72
Várható gólpasszok (xA)0.200.39
96
Passzok3262.61
92
Sikeres Passzok
28/ 32
54.78
91
Passzok Teljesítési Aránya87.50%Nincs adat
82
Kulcsfontosságú Passzok35.87
99
Keresztlabdák611.74
99
Sikeres Keresztlabdák
1/ 6
1.96
96
Keresztlabdák Teljesítési Aránya16.67%Nincs adat
74
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás11.96
78
Sikres Lefutások11.96
96
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda23.91
1
Les00.00
77

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
70
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
70
Lapok 0,5 felett00%
78
Elkövetett szabálytalanságok00.00
24
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
27

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
1
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
50
Belemenés11.96
75
Elhárítások11.96
94
Párbajok47.83
53
Győztes Párbajok23.91
57
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
22
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
10
Blokkolt lövések00.00
59
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások03
Büntetők03
Elhibázott büntetőrúgások00

Daniel Crowley Statisztikai Elemzése

Daniel Crowley egy Középpályás , aki ebben a szezonban 8 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály), és összesen 387 precet játszott. Daniel Crowley átlagosan 0.23 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Daniel Crowley összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 14 helyen áll a Milton Keynes Dons FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 387 percenként ad gólpasszt

Minden 387 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 3 / 3 büntetőt
Elhibázott 0 / 3 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 100%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

210 / 397 Játékosok

Gólpassz Rang

60 / 397 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

87'

Egész 2025/2026

34

1

2

6
0

0

1431'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.16  Gólpassz

0.48  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024/2025

37

4

10

4
0

0

3145'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

0.26  Gólpassz

0.12  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

88'

Egész 2023/2024

50

16

11

5
0

0

4047'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.35 Gólok

0.24  Gólpassz

0.12  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

17

1

1

2

0

0

1215'

1

0

0

1

0

0

46'

Egész 2022/2023

39

3

6

7
0

0

2916'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0.27  Gólpassz

0.22  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

14

0

0

3

0

0

858'

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2021/2022

30

0

1

6
0

0

1828'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.31  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

76'

Egész 2020/2021

27

0

1

0
0

0

961'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

41

2

5

5
0

0

2661'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

0.18  Gólpassz

0.18  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

5

7

3

0

1

2936'

6

1

4

0

0

0

478'

Egész 2018/2019

40

6

11

3
0

1

3414'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0.21  Gólpassz

0.09  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

10

0

0

1

0

0

240'

15

3

7

3

0

0

1224'

2

0

0

0

0

0

13'

Egész 2017/2018

29

4

9

4
0

0

1657'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.38  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

16

2

2

2

0

0

1275'

3

0

0

1

0

0

255'

Egész 2016/2017

27

5

2

4
0

0

1816'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.14  Gólpassz

0.14  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

15

1

1

3
0

0

841'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.15  Gólpassz

0.31  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015

7

5

0

1
0

2

630'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.71 Gólok

0  Gólpassz

0.14  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014

1

0

0

0
0

0

30'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.