Yaopeng Wang Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : China
Birthplace : Dalian - China
Mez Szám : #13
Kor (Születésnap) : 31 (1995.01.18.)
Magasság : 187cm
Súly : 80kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Több

2018

2026 és Pályafutás Statisztikák- Yaopeng Wang

4.85
Átlagos értékelés a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benKapott Gólok Rangja : 87 / 129 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

15

0

19

3

4
0

1156'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

104

4

121

20

10

0

6865'

6

1

6

3

0

0

528'

1

0

0

0

0

0

12'

Egész 16172

126

5

146

26

14
0

8561'

A fentiekben találhatóak Yaopeng Wang karrier-statisztikái. Yaopeng Wang összesen 126 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Yaopeng Wang a legtöbb mérkőzést a(z) Kínai Szuperliga csapatában játszotta, összesen 126 mérkőzést játszott a(z) Kína-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

1.48Kapott gólok / 90'
19 Gólok 15 Mérkőzésekben
29th percentil
20%Kapott Gól Nélküli Meccsek
3 Kapott gól nélküli meccsek 15 Mérkőzésekben
36th percentil
0.31Lapok 90-ből
4 Összes Lap
81st percentil

Yaopeng Wang Részletes statisztika

Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) Yaopeng Wang játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések15Nincs adat
50
perc115677 perc/mérkőzés
60
Elkezdett mérkőzések13Nincs adat
61
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések5Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok191.48
29
Percekenként kapott gólok61 PercNincs adat
30
Kapott Gól Nélküli Meccsek320%
36
Belemenés171.32
64
Elhárítások120.93
83
Párbajok695.37
53
Győztes Párbajok372.88
62
Megnyert Légbeli Párbajok141.09
79
Lefutották30.23
62
Elrúgások796.15
98
Blokkolt lövések40.31
83
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Yaopeng Wang védőként eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 19 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Yaopeng Wang a pályán van, csapata minden 61 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.32 labdaelvételt és 0.93 szerelést hajtott végre minden meccsen. Yaopeng Wang ugyanebben az időszakban közel 6.15 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok4Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap40.31
81
Percekenkénti Figyelmeztetés289 Perc / LapNincs adat
40
Lapok 0,5 felett427%
93
Elkövetett szabálytalanságok161.25
43
Ellene elkövetett szabálytalanságok120.93
43

Yaopeng Wang eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.25 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
50
Gól hozzájárulás00
29
Hazai gólok00
60
Idegenbeli gólok00
67
Várható gólok0.340.03
31
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.340.03
31
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Yaopeng Wang eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások60.47
36
Kapura lövések
1/ 6
0.08
32
Kapu mellé lövések
5/ 6
0.39
43
Kapufát Talált0 idők0.00
86
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
52
Lövés Pontosság16.67%Nincs adat
32
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Yaopeng Wang eddig összesen 15 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 6 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 5 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Yaopeng Wang lövési pontossága 16.67%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.47 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
49
Várható gólpasszok (xA)0.650.05
15
Passzok38329.82
47
Sikeres Passzok
305/ 383
23.75
51
Passzok Teljesítési Aránya79.63%Nincs adat
59
Kulcsfontosságú Passzok30.23
26
Keresztlabdák50.39
39
Sikeres Keresztlabdák
1/ 5
0.08
37
Keresztlabdák Teljesítési Aránya20.00%Nincs adat
48
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Yaopeng Wang egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás20.16
32
Sikres Lefutások10.08
38
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
67
Elvett labda20.16
66
Les20.16
73

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Yaopeng Wang még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Yaopeng Wang Statisztikai Elemzése

Yaopeng Wang egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 15 mérkőzésen jelent meg Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 1156 precet játszott. Yaopeng Wang átlagosan 1.48 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 20%. Ami azt jelenti, hogy Yaopeng Wang a 15 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.

Yaopeng Wang összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 11 helyezi őt a Dalian Huayi FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

205 / 320 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

87 / 129 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

4

0

8

0

0
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

4
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

7

2

7

2

1
0

348'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

1.67
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

0

13

2

2

0

858'

Egész 2023

12

0

13

3

2
0

948'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.36
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

14

0

3

4

0
0

385'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.61
 Kapott Gól

0  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

12

0

17

1

2

0

947'

1

0

0

0

0

0

12'

Egész 2021

13

0

17

1

2
0

959'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.62
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

2

20

4

2

0

1332'

Egész 2020

18

2

20

4

2
0

1332'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

1.35
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

1

28

3

2

0

1485'

3

0

3

2

0

0

270'

Egész 2019

21

1

31

5

2
0

1755'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.7
 Kapott Gól

0.12  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

22

0

28

4

1

0

1498'

Egész 2018

22

0

28

4

1
0

1498'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.68
 Kapott Gól

0.06  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.