Ming

Ming'an Cui Statiszt.

Poszt : Középpályás - Védekező Középpályás
Nemzetiség : China
Birthplace : Liaoning - China
Mez Szám : #26
Kor (Születésnap) : 31 (1994.11.15.)
Magasság : 185cm
Súly : 79kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Több

2018

2014

2026 és Pályafutás Statisztikák- Ming'an Cui

4.82
Átlagos értékelés a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benGólpassz Rang : 233 / 356 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

26

2

0

0
0

0

1053'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

68

3

4

8

2

0

4069'

10

0

0

1

0

0

685'

1

0

0

0

0

0

12'

Egész 14137

137

9

14

12
2

0

7856'

A fentiekben találhatóak Ming'an Cui karrier-statisztikái. Ming'an Cui összesen 137 mérkőzésen játszott, 9 gólt szerzett, és 4 gólpasszt adott. Ming'an Cui a legtöbb mérkőzést a(z) Kínai Szuperliga csapatában játszotta, összesen 137 mérkőzést játszott a(z) Kína-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

0.17Gólok 90-ből
2 Összes Gól
76 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
43 percentil
0.17G+A Per 90
Összesen 2 Gólhozzájárulás
58 percentil
0.19xG Per 90
2.10 Várható Gólok
72 percentil
0.14xA Per 90
1.56 Várható Gólpasszok
67 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
17 percentil

Ming'an Cui Részletes statisztika

Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) Ming'an Cui játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések26Nincs adat
90
perc105341 perc/mérkőzés
40
Elkezdett mérkőzések12Nincs adat
44
Beállított mérkőzések13Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.17
76
Gól hozzájárulás20.17
58
Hazai gólok10.16
73
Idegenbeli gólok10.18
77
Várható gólok2.100.19
72
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.100.19
73
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól527 Percek per GólNincs adatNincs adat

Ming'an Cui eddig összesen 26 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.17 gól született 90 percenként. Emellett Ming'an Cui összesen 2 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.17 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.19. Ez azt jelenti, hogy Ming'an Cui npxG kimenete 2.10, ami a Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 73 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások111.01
61
Kapura lövések
5/ 11
0.46
69
Kapu mellé lövések
6/ 11
0.55
51
Kapufát Talált0 idők0.00
82
Lövések átváltási aránya18.18%Nincs adat
83
Lövés Pontosság45.45%Nincs adat
84
Lövések Szerzett Gólonként5.50Nincs adatNincs adat

Ming'an Cui eddig összesen 26 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 11 lövést adott le. Ebből 5 lövés talált kaput, míg a többi, 6 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ming'an Cui lövési pontossága 45.45%. Minden 5.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.01 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
43
Várható gólpasszok (xA)1.560.14
67
Passzok41438.02
71
Sikeres Passzok
310/ 414
28.47
64
Passzok Teljesítési Aránya74.88%Nincs adat
34
Kulcsfontosságú Passzok211.93
94
Keresztlabdák605.51
97
Sikeres Keresztlabdák
18/ 60
1.65
98
Keresztlabdák Teljesítési Aránya30.00%Nincs adat
75
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Ming'an Cui egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás20.18
31
Sikres Lefutások00.00
26
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
26
Elvett labda00.00
99
Les20.18
74

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
17
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
17
Lapok 0,5 felett00%
20
Elkövetett szabálytalanságok100.92
26
Ellene elkövetett szabálytalanságok70.64
25

Ming'an Cui nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok121.03
61
Percekenként kapott gólok88 PercNincs adat
62
Kapott Gól Nélküli Meccsek519%
30
Belemenés211.93
89
Elhárítások70.64
64
Párbajok474.32
27
Győztes Párbajok282.57
43
Megnyert Légbeli Párbajok100.92
75
Lefutották30.28
56
Elrúgások50.46
12
Blokkolt lövések10.09
44
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Ming'an Cui még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Ming'an Cui Statisztikai Elemzése

Ming'an Cui egy Középpályás , aki ebben a szezonban 26 mérkőzésen jelent meg Kínai labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 1053 precet játszott. Ming'an Cui átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Ming'an Cui összesen 2 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 6 helyen áll a Dalian Huayi FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 527 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

92 / 356 Játékosok

Gólpassz Rang

233 / 356 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

159'

Egész 2025

26

4

10

3
0

0

2068'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

0.47  Gólpassz

0.14  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

10

0

0

1
0

0

213'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

148'

Egész 2023

4

0

0

0
0

0

160'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

6

0

0

0
0

0

358'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

12'

Egész 2021

21

0

1

1
0

0

1083'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.09  Gólpassz

0.09  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020

16

0

2

3
1

0

755'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.26  Gólpassz

0.39  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019

6

0

0

1
1

0

463'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.48  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

21

3

1

3

0

0

1672'

Egész 2018

21

3

1

3
0

0

1672'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.05  Gólpassz

0.16  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014

1

0

0

0
0

0

31'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.