Noah Jensen Portrait

Noah Jensen Statiszt.

Club : Forge FC
Nemzeti Válogatott : Forge FC
Poszt : Középpályás - Középpályás
Nemzetiség : Canada
Birthplace : Canada - Canada
Mez Szám : #22
Kor (Születésnap) : 27 (1999.07.20.)
Magasság : 175cm
Súly : 76kg

2026

2025

2024

2023

2022

2026 és Pályafutás Statisztikák- Noah Jensen

6.54
Átlagos értékelés a(z) Canadian Premier League-benGólpassz Rang : 2 / 158 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

27

2

6

0
0

0

1134'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 10120

142

16

9

6
0

0

5990'

A fentiekben találhatóak Noah Jensen karrier-statisztikái. Noah Jensen összesen 142 mérkőzésen játszott, 16 gólt szerzett, és 8 gólpasszt adott. Noah Jensen a legtöbb mérkőzést a(z) Canadian Premier League csapatában játszotta, összesen 142 mérkőzést játszott a(z) Kanada-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Canadian Premier League-ben

0.20Gólok 90-ből
2 Összes Gól
74 percentil
0.49Gólpassz 90-ből
5 Összes Gólpassz
99 percentil
0.69G+A Per 90
Összesen 7 Gólhozzájárulás
95 percentil
0.28xG Per 90
2.79 Várható Gólok
80 percentil
0.44xA Per 90
4.49 Várható Gólpasszok
99 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
18 percentil

Noah Jensen Részletes statisztika

Canadian Premier League Noah Jensen játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések21Nincs adat
60
perc91143 perc/mérkőzés
32
Elkezdett mérkőzések9Nincs adat
30
Beállított mérkőzések12Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések7Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.2
74
Gól hozzájárulás70.69
95
Hazai gólok10.22
76
Idegenbeli gólok10.18
74
Várható gólok2.790.28
80
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.790.28
80
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól456 Percek per GólNincs adatNincs adat

Noah Jensen eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.2 gól született 90 percenként. Emellett Noah Jensen összesen 7 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.69 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.28. Ez azt jelenti, hogy Noah Jensen npxG kimenete 2.79, ami a Canadian Premier League játékosainak 80 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások222.17
80
Kapura lövések
6/ 22
0.59
72
Kapu mellé lövések
16/ 22
1.58
85
Kapufát Talált0 idők0.00
66
Lövések átváltási aránya9.09%Nincs adat
54
Lövés Pontosság27.27%Nincs adat
44
Lövések Szerzett Gólonként11.00Nincs adatNincs adat

Noah Jensen eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Összesen 22 lövést adott le. Ebből 6 lövés talált kaput, míg a többi, 16 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Noah Jensen lövési pontossága 27.27%. Minden 11.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 2.17 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz50.49
99
Várható gólpasszok (xA)4.490.44
99
Passzok41140.60
55
Sikeres Passzok
334/ 411
33.00
52
Passzok Teljesítési Aránya81.27%Nincs adat
38
Kulcsfontosságú Passzok222.17
97
Keresztlabdák484.74
96
Sikeres Keresztlabdák
12/ 48
1.19
93
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.00%Nincs adat
55
Percekenkénti Gólpassz182 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Noah Jensen eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Ebből 5 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Noah Jensen átlagosan körülbelül 40.60 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 81.27. Emellett átlagosan 2.17 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Noah Jensen várható gólpassz (xA) kimenetele 0.44 90 percenként. Ez a statisztika a Canadian Premier League játékosainak 99 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás121.19
55
Sikres Lefutások50.49
50
Lefutás Sikerességi Arány41.67%Nincs adat
35
Elvett labda131.28
27
Les00.00
63

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
18
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
18
Lapok 0,5 felett00%
18
Elkövetett szabálytalanságok131.28
61
Ellene elkövetett szabálytalanságok80.79
40

Noah Jensen nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Canadian Premier League szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok60.59
93
Percekenként kapott gólok152 PercNincs adat
93
Kapott Gól Nélküli Meccsek943%
91
Belemenés141.38
45
Elhárítások90.89
61
Párbajok696.82
27
Győztes Párbajok272.67
16
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
4
Lefutották40.40
68
Elrúgások20.20
4
Blokkolt lövések00.00
29
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Noah Jensen még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Canadian Championship Noah Jensen játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
88
perc18145 perc/mérkőzés
58
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
46
Beállított mérkőzések3Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
78
Gól hozzájárulás10.5
80
Hazai gólok00
85
Idegenbeli gólok00
91
Várható gólok0.140.08
58
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.140.08
59
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.56
41
Kapura lövések
1/ 1
0.56
67
Kapu mellé lövések
0/ 1
0.00
42
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
78
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.5
94
Várható gólpasszok (xA)0.900.50
95
Passzok7541.93
56
Sikeres Passzok
67/ 75
37.45
59
Passzok Teljesítési Aránya89.33%Nincs adat
78
Kulcsfontosságú Passzok52.80
92
Keresztlabdák126.71
97
Sikeres Keresztlabdák
6/ 12
3.35
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
90
Percekenkénti Gólpassz181 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás21.12
65
Sikres Lefutások21.12
87
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda10.56
48
Les10.56
88

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
71
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
71
Lapok 0,5 felett00%
71
Elkövetett szabálytalanságok84.47
99
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.56
36

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok10.5
89
Percekenként kapott gólok181 PercNincs adat
98
Kapott Gól Nélküli Meccsek250%
96
Belemenés00.00
19
Elhárítások52.80
95
Párbajok147.83
50
Győztes Párbajok42.24
25
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
35
Lefutották00.00
99
Elrúgások21.12
52
Blokkolt lövések00.00
65
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

CONCACAF-bajnokok ligája Noah Jensen játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc4221 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
63
Gól hozzájárulás00
47
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
78
Várható gólok0.040.09
51
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.040.09
53
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások12.14
80
Kapura lövések
0/ 1
0.00
39
Kapu mellé lövések
1/ 1
2.14
91
Kapufát Talált0 idők0.00
89
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
62
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
39
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
70
Várható gólpasszok (xA)0.020.04
8
Passzok1430.00
24
Sikeres Passzok
11/ 14
23.57
25
Passzok Teljesítési Aránya78.57%Nincs adat
21
Kulcsfontosságú Passzok00.00
18
Keresztlabdák12.14
73
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
49
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
49
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás24.29
95
Sikres Lefutások24.29
99
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
74

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
55
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
55
Lapok 0,5 felett00%
55
Elkövetett szabálytalanságok12.14
94
Ellene elkövetett szabálytalanságok24.29
99

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok36.43
0
Percekenként kapott gólok14 PercNincs adat
4
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
75
Belemenés00.00
11
Elhárítások00.00
18
Párbajok48.57
66
Győztes Párbajok48.57
99
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
15
Lefutották00.00
99
Elrúgások12.14
69
Blokkolt lövések00.00
52
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Noah Jensen Statisztikai Elemzése

Noah Jensen egy Középpályás , aki ebben a szezonban 21 mérkőzésen jelent meg Canadian Premier League, és összesen 911 precet játszott. Noah Jensen átlagosan 0.49 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Noah Jensen összesen 2 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 10 helyen áll a Forge FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 456 percenként szerez gólt

Minden 182 percenként ad gólpasszt

Minden 0 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

44 / 158 Játékosok

Gólpassz Rang

2 / 158 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

30

2

1

3
0

0

1237'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.17 Gólok

0.08  Gólpassz

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

34

6

0

1
0

0

1638'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.36 Gólok

0  Gólpassz

0.06  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

26

3

1

2
0

0

1176'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.08  Gólpassz

0.17  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

25

3

1

0
0

0

805'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.35 Gólok

0.12  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.