Mo Babouli Portrait

Mo Babouli Statiszt.

Club : Forge FC
Nemzeti Válogatott : Forge FC
Poszt : Középpályás - Támadó Középpályás
Nemzetiség : Canada
Birthplace : Al Ain - UAE
Mez Szám : #18
Kor (Születésnap) : 33 (1993.01.02.)
Magasság : 170cm
Súly : 82kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2016

Több

2015

2026 és Pályafutás Statisztikák- Mo Babouli

6.58
Átlagos értékelés a(z) Canadian Premier League-benGólpassz Rang : 121 / 147 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

18

0

0

2
0

0

749'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

122

30

12

21

2

5

8475'

26

4

0

5

1

0

2147'

16

0

0

1

0

0

647'

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 14161

180

37

12

28
3

6

12281'

A fentiekben találhatóak Mo Babouli karrier-statisztikái. Mo Babouli összesen 180 mérkőzésen játszott, 37 gólt szerzett, és 12 gólpasszt adott. Mo Babouli a legtöbb mérkőzést a(z) Canadian Premier League csapatában játszotta, összesen 180 mérkőzést játszott a(z) Kanada-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Canadian Premier League-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
46 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
50 percentil
0.00G+A Per 90
Összesen 0 Gólhozzájárulás
31 percentil
0.16xG Per 90
1.08 Várható Gólok
63 percentil
0.11xA Per 90
0.69 Várható Gólpasszok
33 percentil
0.31Lapok 90-ből
2 Összes Lap
78 percentil

Mo Babouli Részletes statisztika

Canadian Premier League Mo Babouli játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések14Nincs adat
45
perc59042 perc/mérkőzés
28
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
30
Beállított mérkőzések8Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
46
Gól hozzájárulás00
31
Hazai gólok00
61
Idegenbeli gólok00
65
Várható gólok1.080.16
63
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.380.06
39
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Mo Babouli eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások131.98
78
Kapura lövések
4/ 13
0.61
75
Kapu mellé lövések
9/ 13
1.37
83
Kapufát Talált0 idők0.00
75
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
46
Lövés Pontosság30.77%Nincs adat
52
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Mo Babouli eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Összesen 13 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 9 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Mo Babouli lövési pontossága 30.77%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.98 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
50
Várható gólpasszok (xA)0.690.11
33
Passzok19529.75
34
Sikeres Passzok
150/ 195
22.88
33
Passzok Teljesítési Aránya76.92%Nincs adat
20
Kulcsfontosságú Passzok91.37
78
Keresztlabdák162.44
81
Sikeres Keresztlabdák
5/ 16
0.76
85
Keresztlabdák Teljesítési Aránya31.25%Nincs adat
70
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Mo Babouli egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Canadian Premier League szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás91.37
62
Sikres Lefutások40.61
59
Lefutás Sikerességi Arány44.44%Nincs adat
52
Elvett labda101.53
15
Les10.15
80

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.31
78
Percekenkénti Figyelmeztetés295 Perc / LapNincs adat
50
Lapok 0,5 felett214%
61
Elkövetett szabálytalanságok30.46
17
Ellene elkövetett szabálytalanságok50.76
36

Mo Babouli eddig összesen 14 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Canadian Premier League-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.46 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok40.61
89
Percekenként kapott gólok148 PercNincs adat
88
Kapott Gól Nélküli Meccsek856%
99
Belemenés81.22
40
Elhárítások10.15
15
Párbajok497.47
36
Győztes Párbajok192.90
23
Megnyert Légbeli Párbajok20.31
23
Lefutották50.76
38
Elrúgások40.61
25
Blokkolt lövések00.00
33
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető85.71%
Elvégzett büntetőrúgások07
Büntetők06
Elhibázott büntetőrúgások01

Mo Babouli eddig összesen 7 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 6 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Mo Babouli összesített büntető siiker aránya 85.71%.

Canadian Championship Mo Babouli játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
47
perc7236 perc/mérkőzés
10
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
49
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
79
Gól hozzájárulás00
67
Hazai gólok00
86
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.060.07
55
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.060.07
57
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások11.25
63
Kapura lövések
0/ 1
0.00
55
Kapu mellé lövések
1/ 1
1.25
77
Kapufát Talált0 idők0.00
95
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
79
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
55
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
84
Várható gólpasszok (xA)0.040.05
21
Passzok2328.75
34
Sikeres Passzok
15/ 23
18.75
23
Passzok Teljesítési Aránya65.22%Nincs adat
7
Kulcsfontosságú Passzok00.00
37
Keresztlabdák00.00
44
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
61
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
61
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
40
Sikres Lefutások00.00
60
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
60
Elvett labda22.50
5
Les00.00
80

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
73
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
73
Lapok 0,5 felett00%
73
Elkövetett szabálytalanságok00.00
25
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.25
70

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok11.25
42
Percekenként kapott gólok72 PercNincs adat
51
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
73
Belemenés00.00
20
Elhárítások11.25
78
Párbajok810.00
73
Győztes Párbajok33.75
52
Megnyert Légbeli Párbajok22.50
95
Lefutották00.00
99
Elrúgások11.25
56
Blokkolt lövések00.00
67
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető85.71%
Elvégzett büntetőrúgások07
Büntetők06
Elhibázott büntetőrúgások01

CONCACAF-bajnokok ligája Mo Babouli játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc8744 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
1
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
63
Gól hozzájárulás00
47
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
78
Várható gólok0.090.09
51
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.090.09
53
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások22.07
79
Kapura lövések
0/ 2
0.00
39
Kapu mellé lövések
2/ 2
2.07
91
Kapufát Talált0 idők0.00
89
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
62
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
39
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
70
Várható gólpasszok (xA)0.040.04
7
Passzok2222.76
13
Sikeres Passzok
17/ 22
17.59
14
Passzok Teljesítési Aránya77.27%Nincs adat
19
Kulcsfontosságú Passzok00.00
18
Keresztlabdák00.00
30
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
49
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
49
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás11.03
61
Sikres Lefutások00.00
25
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
25
Elvett labda22.07
4
Les11.03
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
55
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
55
Lapok 0,5 felett00%
55
Elkövetett szabálytalanságok00.00
11
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.03
61

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok33.1
0
Percekenként kapott gólok29 PercNincs adat
4
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
75
Belemenés22.07
78
Elhárítások11.03
69
Párbajok88.28
59
Győztes Párbajok44.14
56
Megnyert Légbeli Párbajok11.03
62
Lefutották33.10
0
Elrúgások00.00
9
Blokkolt lövések00.00
52
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető85.71%
Elvégzett büntetőrúgások07
Büntetők06
Elhibázott büntetőrúgások01

Mo Babouli Statisztikai Elemzése

Mo Babouli egy Középpályás , aki ebben a szezonban 14 mérkőzésen jelent meg Canadian Premier League, és összesen 590 precet játszott. Mo Babouli átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Mo Babouli összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 21 helyen áll a Forge FC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 6 / 7 büntetőt
Elhibázott 1 / 7 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 86%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

107 / 147 Játékosok

Gólpassz Rang

121 / 147 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

32

6

2

1
0

0

2224'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.21 Gólok

0.11  Gólpassz

0.05  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

24

7

2

3
0

0

1983'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.33 Gólok

0.09  Gólpassz

0.14  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

21

7

2

10
2

2

1752'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.32 Gólok

0.11  Gólpassz

0.54  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2022

11

5

2

1
0

1

818'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.69 Gólok

0.28  Gólpassz

0.14  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021

22

7

2

5
0

3

1504'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.42 Gólok

0.12  Gólpassz

0.3  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020

10

1

2

0
0

0

457'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

0.39  Gólpassz

0  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

16

0

0

1

0

0

647'

Egész 2016

22

0

0

1
0

0

1169'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.14  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

20

4

0

5

1

0

1625'

Egész 2015

20

4

0

5
1

0

1625'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.22 Gólok

0  Gólpassz

0.28  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.