Karifa Yao Portrait

Karifa Yao Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Vancouver Whitecaps FC
Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Canada
Birthplace : Canada - Canada
Mez Szám : #24
Kor (Születésnap) : 25 (2000.09.28.)
Magasság : 191cm
Súly : 85kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2026 és Pályafutás Statisztikák- Karifa Yao

6.68
Átlagos értékelés a(z) USL Championship-benKapott Gólok Rangja : 124 / 203 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

13

0

16

3

2

0

1105'

4

0

1

2

0

0

307'

Egész 2026

20

0

18

7

3
0

1660'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

78

2

81

23

15

0

6688'

9

0

4

5

0

0

684'

7

0

13

1

3

0

630'

3

0

4

1

0

0

127'

1

0

0

0

0

0

55'

Egész 6075

160

4

167

49

30
1

13297'

A fentiekben találhatóak Karifa Yao karrier-statisztikái. Karifa Yao összesen 160 mérkőzésen játszott, 4 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Karifa Yao a legtöbb mérkőzést a(z) USL Championship csapatában játszotta, összesen 160 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a USL Championship-ben

1.30Kapott gólok / 90'
16 Gólok 13 Mérkőzésekben
40th percentil
23%Kapott Gól Nélküli Meccsek
3 Kapott gól nélküli meccsek 13 Mérkőzésekben
36th percentil
0.16Lapok 90-ből
2 Összes Lap
44th percentil

Karifa Yao Részletes statisztika

USL Championship Karifa Yao játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések13Nincs adat
24
perc110585 perc/mérkőzés
50
Elkezdett mérkőzések13Nincs adat
54
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok161.3
40
Percekenként kapott gólok69 PercNincs adat
40
Kapott Gól Nélküli Meccsek323%
36
Belemenés110.90
37
Elhárítások231.87
98
Párbajok826.68
28
Győztes Párbajok433.50
32
Megnyert Légbeli Párbajok272.20
80
Lefutották40.33
62
Elrúgások534.32
87
Blokkolt lövések50.41
74
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Karifa Yao védőként eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Karifa Yao a pályán van, csapata minden 69 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.90 labdaelvételt és 1.87 szerelést hajtott végre minden meccsen. Karifa Yao ugyanebben az időszakban közel 4.32 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.16
44
Percekenkénti Figyelmeztetés553 Perc / LapNincs adat
75
Lapok 0,5 felett215%
58
Elkövetett szabálytalanságok221.79
80
Ellene elkövetett szabálytalanságok60.49
17

Karifa Yao eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.79 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
47
Gól hozzájárulás00
30
Hazai gólok00
59
Idegenbeli gólok00
62
Várható gólok0.210.02
22
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.210.02
22
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Karifa Yao eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.16
10
Kapura lövések
1/ 2
0.08
28
Kapu mellé lövések
1/ 2
0.08
11
Kapufát Talált0 idők0.00
75
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
47
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
93
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Karifa Yao eddig összesen 13 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) USL Championship-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Karifa Yao lövési pontossága 50.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.16 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
48
Várható gólpasszok (xA)0.950.08
28
Passzok45136.73
56
Sikeres Passzok
394/ 451
32.09
64
Passzok Teljesítési Aránya87.36%Nincs adat
91
Kulcsfontosságú Passzok40.33
26
Keresztlabdák10.08
19
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
26
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
26
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Karifa Yao egyetlen gólpasszt sem adott a(z) USL Championship szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás10.08
13
Sikres Lefutások00.00
16
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
16
Elvett labda20.16
75
Les00.00
49

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Karifa Yao még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

USL Cup Karifa Yao játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
78
perc30777 perc/mérkőzés
27
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
42
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok10.29
92
Percekenként kapott gólok307 PercNincs adat
93
Kapott Gól Nélküli Meccsek250%
89
Belemenés41.14
61
Elhárítások30.85
64
Párbajok329.09
83
Győztes Párbajok164.54
78
Megnyert Légbeli Párbajok92.56
91
Lefutották00.00
99
Elrúgások164.54
94
Blokkolt lövések10.28
64
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Karifa Yao védőként eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Karifa Yao a pályán van, csapata minden 307 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.14 labdaelvételt és 0.85 szerelést hajtott végre minden meccsen. Karifa Yao ugyanebben az időszakban közel 4.54 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
56
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
56
Lapok 0,5 felett00%
58
Elkövetett szabálytalanságok30.85
45
Ellene elkövetett szabálytalanságok30.85
50

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
71
Gól hozzájárulás00
54
Hazai gólok00
79
Idegenbeli gólok00
84
Várható gólok0.170.05
50
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.170.05
50
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások30.85
57
Kapura lövések
0/ 3
0.00
52
Kapu mellé lövések
3/ 3
0.85
68
Kapufát Talált0 idők0.00
95
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
75
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
52
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
75
Várható gólpasszok (xA)0.220.06
27
Passzok10730.38
41
Sikeres Passzok
98/ 107
27.82
50
Passzok Teljesítési Aránya91.59%Nincs adat
97
Kulcsfontosságú Passzok10.28
42
Keresztlabdák00.00
33
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
51
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
53
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
29
Sikres Lefutások00.00
47
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
47
Elvett labda00.00
99
Les00.00
73

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Amerikai labdarúgókupa Karifa Yao játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
88
perc24883 perc/mérkőzés
56
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
96
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok10.36
79
Percekenként kapott gólok248 PercNincs adat
88
Kapott Gól Nélküli Meccsek267%
95
Belemenés41.45
68
Elhárítások41.45
80
Párbajok186.53
42
Győztes Párbajok124.35
63
Megnyert Légbeli Párbajok62.18
90
Lefutották00.00
99
Elrúgások145.08
93
Blokkolt lövések10.36
68
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Karifa Yao védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) USL Championship 2026 szezonban. Ebből 16 gólt kapott, és 3 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Karifa Yao a pályán van, csapata minden 248 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.45 labdaelvételt és 1.45 szerelést hajtott végre minden meccsen. Karifa Yao ugyanebben az időszakban közel 5.08 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.36
80
Percekenkénti Figyelmeztetés248 Perc / LapNincs adat
85
Lapok 0,5 felett133%
89
Elkövetett szabálytalanságok31.09
55
Ellene elkövetett szabálytalanságok20.73
40

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
68
Gól hozzájárulás00
51
Hazai gólok00
85
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.000.00
23
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
23
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
23
Kapura lövések
0/ 0
0.00
48
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
32
Kapufát Talált0 idők0.00
93
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
71
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
48
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
74
Várható gólpasszok (xA)0.160.06
24
Passzok9133.02
41
Sikeres Passzok
83/ 91
30.12
51
Passzok Teljesítési Aránya91.21%Nincs adat
91
Kulcsfontosságú Passzok00.00
27
Keresztlabdák00.00
36
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
59
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
59
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
33
Sikres Lefutások00.00
47
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
47
Elvett labda10.36
58
Les00.00
76

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Karifa Yao Statisztikai Elemzése

Karifa Yao egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 13 mérkőzésen jelent meg USL Championship, és összesen 1105 precet játszott. Karifa Yao átlagosan 1.3 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 23%. Ami azt jelenti, hogy Karifa Yao a 13 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.

Karifa Yao összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 21 helyezi őt a Rhode Island FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

254 / 481 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

124 / 203 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

28

0

24

11

5

0

2318'

5

0

3

3

0

0

377'

Egész 2025

34

0

28

14

7
1

2773'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.93
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

37

2

41

9

8

0

3265'

Egész 2024

38

2

45

9

9
0

3363'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.13
 Kapott Gól

0.22  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

0'

7

0

13

1

3

0

630'

1

0

0

0

0

0

55'

Egész 2023

12

0

16

3

3
0

794'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

28

1

31

8

4
0

2456'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.15
 Kapott Gól

0.16  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021

26

1

25

8

4
0

2124'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.04 Gólok

1.06
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

4

0

0

0

127'

Egész 2020

2

0

4

0

0
0

127'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.83
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.