Ivan Turitsov Portrait

Ivan Turitsov Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Bulgaria National Team
Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Bulgaria
Birthplace : Bulgaria - Bulgaria
Mez Szám : #29
Kor (Születésnap) : 27 (1999.07.18.)
Magasság : 170cm
Súly : 81kg

2026

2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026 és Pályafutás Statisztikák- Ivan Turitsov

6.57
Átlagos értékelés a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benKapott Gólok Rangja : 42 / 99 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2027

33

0

22

13

4
0

2025'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

-16'

Egész 2027

225

5

140

100

41
1

15929'

A fentiekben találhatóak Ivan Turitsov karrier-statisztikái. Ivan Turitsov összesen 225 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Ivan Turitsov a legtöbb mérkőzést a(z) Bolgár labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 225 mérkőzést játszott a(z) Bulgária-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

1.11Kapott gólok / 90'
10 Gólok 11 Mérkőzésekben
60th percentil
45%Kapott Gól Nélküli Meccsek
5 Kapott gól nélküli meccsek 11 Mérkőzésekben
95th percentil
0.22Lapok 90-ből
2 Összes Lap
58th percentil

Ivan Turitsov Részletes statisztika

Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály) Ivan Turitsov játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
19
perc81074 perc/mérkőzés
30
Elkezdett mérkőzések10Nincs adat
36
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok101.11
60
Percekenként kapott gólok81 PercNincs adat
60
Kapott Gól Nélküli Meccsek545%
95
Belemenés50.50
95
Elhárítások191.90
96
Párbajok14013.98
92
Győztes Párbajok838.29
96
Megnyert Légbeli Párbajok111.10
89
Lefutották00.00
99
Elrúgások252.50
97
Blokkolt lövések10.10
62
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.10
2

Ivan Turitsov védőként eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Ivan Turitsov a pályán van, csapata minden 81 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.50 labdaelvételt és 1.90 szerelést hajtott végre minden meccsen. Ivan Turitsov ugyanebben az időszakban közel 2.50 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.22
58
Percekenkénti Figyelmeztetés405 Perc / LapNincs adat
56
Lapok 0,5 felett218%
69
Elkövetett szabálytalanságok90.90
81
Ellene elkövetett szabálytalanságok131.30
92

Ivan Turitsov eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.90 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
39
Gól hozzájárulás00
27
Hazai gólok00
53
Idegenbeli gólok00
57
Várható gólok0.290.03
36
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.290.03
37
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Ivan Turitsov eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások40.40
54
Kapura lövések
1/ 4
0.10
49
Kapu mellé lövések
3/ 4
0.30
59
Kapufát Talált0 idők0.00
83
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
42
Lövés Pontosság25.00%Nincs adat
50
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Ivan Turitsov eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ivan Turitsov lövési pontossága 25.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.40 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
46
Várható gólpasszok (xA)1.100.11
71
Passzok46546.45
97
Sikeres Passzok
388/ 465
38.76
95
Passzok Teljesítési Aránya83.44%Nincs adat
45
Kulcsfontosságú Passzok40.40
68
Keresztlabdák202.00
93
Sikeres Keresztlabdák
9/ 20
0.90
96
Keresztlabdák Teljesítési Aránya45.00%Nincs adat
80
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Ivan Turitsov egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás111.10
78
Sikres Lefutások80.80
79
Lefutás Sikerességi Arány72.73%Nincs adat
73
Elvett labda40.40
31
Les00.00
63

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

Ivan Turitsov eddig összesen 2 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 2 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Ivan Turitsov összesített büntető siiker aránya 100%.

Bolgár labdarúgó-bajnokság (első osztály) Ivan Turitsov játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések19Nincs adat
45
perc96251 perc/mérkőzés
31
Elkezdett mérkőzések11Nincs adat
28
Beállított mérkőzések8Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések6Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok80.75
77
Percekenként kapott gólok120 PercNincs adat
77
Kapott Gól Nélküli Meccsek737%
51
Belemenés10.12
99
Elhárítások30.36
97
Párbajok80.95
81
Győztes Párbajok10.12
64
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
71
Lefutották00.00
99
Elrúgások20.24
96
Blokkolt lövések00.00
92
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Ivan Turitsov védőként eddig összesen 19 mérkőzésen játszott a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Ivan Turitsov a pályán van, csapata minden 120 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.12 labdaelvételt és 0.36 szerelést hajtott végre minden meccsen. Ivan Turitsov ugyanebben az időszakban közel 0.24 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.19
45
Percekenkénti Figyelmeztetés481 Perc / LapNincs adat
66
Lapok 0,5 felett211%
40
Elkövetett szabálytalanságok10.12
88
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
75

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
44
Gól hozzájárulás10.09
48
Hazai gólok00
56
Idegenbeli gólok00
61
Várható gólok0.000.00
39
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
40
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
77
Kapura lövések
0/ 0
0.00
88
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
82
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
85
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
88
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.09
71
Várható gólpasszok (xA)0.700.08
80
Passzok222.61
84
Sikeres Passzok
16/ 22
1.90
83
Passzok Teljesítési Aránya72.73%Nincs adat
69
Kulcsfontosságú Passzok10.12
96
Keresztlabdák20.24
95
Sikeres Keresztlabdák
2/ 2
0.24
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Percekenkénti Gólpassz962 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
75
Sikres Lefutások00.00
77
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
77
Elvett labda10.12
8
Les00.00
97

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

UEFA Nemzetek Ligája Ivan Turitsov játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
0
perc25384 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
28
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok41.42
23
Percekenként kapott gólok63 PercNincs adat
28
Kapott Gól Nélküli Meccsek133%
43
Belemenés51.78
70
Elhárítások72.49
99
Párbajok238.18
60
Győztes Párbajok155.34
74
Megnyert Légbeli Párbajok51.78
79
Lefutották31.07
12
Elrúgások82.85
71
Blokkolt lövések00.00
47
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Ivan Turitsov védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály) 2026 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Ivan Turitsov a pályán van, csapata minden 63 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.78 labdaelvételt és 2.49 szerelést hajtott végre minden meccsen. Ivan Turitsov ugyanebben az időszakban közel 2.85 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
55
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
55
Lapok 0,5 felett00%
56
Elkövetett szabálytalanságok00.00
13
Ellene elkövetett szabálytalanságok41.42
76

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
75
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
87
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.050.02
31
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.02
32
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.36
30
Kapura lövések
0/ 1
0.00
47
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.36
37
Kapufát Talált0 idők0.00
93
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
74
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
47
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
77
Várható gólpasszok (xA)0.380.14
61
Passzok11942.33
44
Sikeres Passzok
96/ 119
34.15
39
Passzok Teljesítési Aránya80.67%Nincs adat
32
Kulcsfontosságú Passzok41.42
74
Keresztlabdák62.13
73
Sikeres Keresztlabdák
1/ 6
0.36
70
Keresztlabdák Teljesítési Aránya16.67%Nincs adat
66
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás51.78
75
Sikres Lefutások10.36
54
Lefutás Sikerességi Arány20.00%Nincs adat
39
Elvett labda10.36
48
Les00.00
75

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető100%
Elvégzett büntetőrúgások02
Büntetők02
Elhibázott büntetőrúgások00

Ivan Turitsov Statisztikai Elemzése

Ivan Turitsov egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Grúz labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 810 precet játszott. Ivan Turitsov átlagosan 1.11 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 45%. Ami azt jelenti, hogy Ivan Turitsov a 11 mérkőzésből amikben játszott, 5 kapott gól nélküli meccs lett.

Ivan Turitsov összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 28 helyezi őt a FC Dinamo Batumi legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 2 / 2 büntetőt
Elhibázott 0 / 2 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 100%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

206 / 227 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

42 / 99 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

8

0

4

2

0
0

504'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.5
 Kapott Gól

0  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

-16'

Egész 2024/2025

27

0

14

9

4
0

1222'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.02
 Kapott Gól

0.29  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

19

0

11

9

3
0

1410'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.69
 Kapott Gól

0.2  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

27

3

16

15

5
0

2083'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.15 Gólok

0.45
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

38

2

30

16

14
0

3049'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.87
 Kapott Gól

0.47  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

27

0

12

13

2
0

1663'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.59
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

20

0

11

10

4
1

1597'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.58
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

22

0

12

11

4
0

1882'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.41
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

15

0

9

5

3
0

1150'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.7
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

3

0

7

0

0
0

211'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.99
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.