
Bailey Wright Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2025
2024
2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Több
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
A fentiekben találhatóak Bailey Wright karrier-statisztikái. Bailey Wright összesen 503 mérkőzésen játszott, 27 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Bailey Wright a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) csapatában játszotta, összesen 503 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a S.League-ben
S.League Bailey Wright játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat | 50 |
| perc | 270 | 68 perc/mérkőzés | 46 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 51 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 9 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 3 | 75% | 99 |
| Belemenés | 1 | 0.33 | 86 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 17 |
| Párbajok | 9 | 3.00 | 11 |
| Győztes Párbajok | 5 | 1.67 | 12 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 3 | 1.00 | 78 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 6 | 2.00 | 71 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.33 | 72 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 59 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 59 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 62 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 2 | 0.67 | 43 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 22 |
Bailey Wright nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi S.League szezonban.
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.33 | 80 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.33 | 69 |
| Hazai gólok | 1 | 0.67 | 91 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 78 |
| Várható gólok | 0.77 | 0.26 | 72 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.77 | 0.26 | 72 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 270 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Bailey Wright eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) S.League-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.33 gól született 90 percenként. Emellett Bailey Wright összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.33 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.26. Ez azt jelenti, hogy Bailey Wright npxG kimenete 0.77, ami a S.League játékosainak 72 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 3 | 1.00 | 64 |
| Kapura lövések | 1/ 3 | 0.33 | 57 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 3 | 0.67 | 59 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 91 |
| Lövések átváltási aránya | 33.33% | Nincs adat | 91 |
| Lövés Pontosság | 33.33% | Nincs adat | 60 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 3.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Bailey Wright eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) S.League-ben. Összesen 3 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Bailey Wright lövési pontossága 33.33%. Minden 3.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.00 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 80 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.50 | 0.17 | 74 |
| Passzok | 194 | 64.67 | 98 |
| Sikeres Passzok | 189/ 194 | 63.00 | 99 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 97.42% | Nincs adat | 99 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 1.00 | 75 |
| Keresztlabdák | 2 | 0.67 | 48 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 2 | 0.33 | 62 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 50.00% | Nincs adat | 87 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Bailey Wright egyetlen gólpasszt sem adott a(z) S.League szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 1 | 0.33 | 41 |
| Sikres Lefutások | 1 | 0.33 | 49 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 70 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Bailey Wright még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
AFC-Kupa Bailey Wright játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 2 | Nincs adat | 0 |
| perc | 180 | 90 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 2 | Nincs adat | 21 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 | 99 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat | 7 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 100% | 99 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 14 |
| Elhárítások | 4 | 2.00 | 91 |
| Párbajok | 10 | 5.00 | 27 |
| Győztes Párbajok | 7 | 3.50 | 53 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 6 | 3.00 | 97 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 5 | 2.50 | 73 |
| Blokkolt lövések | 3 | 1.50 | 99 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 71 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 71 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 72 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.50 | 33 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.50 | 41 |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 77 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 67 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 88 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 87 |
| Várható gólok | 0.11 | 0.06 | 49 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.11 | 0.06 | 50 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 2 | 1.00 | 57 |
| Kapura lövések | 0/ 2 | 0.00 | 52 |
| Kapu mellé lövések | 2/ 2 | 1.00 | 69 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 91 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 78 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 53 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 82 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.36 | 0.18 | 79 |
| Passzok | 120 | 60.00 | 91 |
| Sikeres Passzok | 107/ 120 | 53.50 | 92 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 89.17% | Nincs adat | 87 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 2 | 1.00 | 67 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 34 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 62 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 31 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 45 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 45 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 76 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
ASEAN Club Championship Bailey Wright játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat | 77 |
| perc | 87 | 87 perc/mérkőzés | 22 |
| Elkezdett mérkőzések | 1 | Nincs adat | 79 |
| Beállított mérkőzések | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 1 | 1.03 | 32 |
| Percekenként kapott gólok | 87 Perc | Nincs adat | 70 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% | 68 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 87 |
| Elhárítások | 4 | 4.09 | 97 |
| Párbajok | 11 | 11.25 | 66 |
| Győztes Párbajok | 8 | 8.18 | 86 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 3 | 3.07 | 95 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 4 | 4.09 | 95 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 87 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 1.03 | 95 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 87 Perc / Lap | Nincs adat | 90 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 100% | 99 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 2 | 2.05 | 94 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 1.02 | 79 |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 88 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 81 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 93 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 94 |
| Várható gólok | 0.00 | 0.00 | 53 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.00 | 0.00 | 53 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 0 | 0.00 | 58 |
| Kapura lövések | 0/ 0 | 0.00 | 87 |
| Kapu mellé lövések | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 99 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 93 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 87 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 90 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.12 | 0.12 | 79 |
| Passzok | 52 | 53.18 | 92 |
| Sikeres Passzok | 49/ 52 | 50.11 | 94 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 94.23% | Nincs adat | 93 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 72 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 65 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 81 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 81 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 68 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 76 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 76 |
| Elvett labda | 0 | 0.00 | 99 |
| Les | 0 | 0.00 | 93 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Bailey Wright egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 4 mérkőzésen jelent meg S.League, és összesen 270 precet játszott. Bailey Wright átlagosan 0 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 75%. Ami azt jelenti, hogy Bailey Wright a 4 mérkőzésből amikben játszott, 3 kapott gól nélküli meccs lett.
Bailey Wright összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 10 helyezi őt a Home United FC legjobb góllövőlistájában.
Percenként
Minden 270 percenként szerez gólt
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Kapott Gólok Rangja
2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.2
Kapott Gól
0.6 Foglalások
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.29 Gólok
0.63
Kapott Gól
0.17 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.14 Gólok
0.95
Kapott Gól
0.18 Foglalások
2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.59 Gólok
2.08
Kapott Gól
1.19 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.06 Gólok
0.77
Kapott Gól
0.15 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.06 Gólok
1.01
Kapott Gól
0.14 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
0.41
Kapott Gól
0 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.17
Kapott Gól
0.21 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
1.12
Kapott Gól
0.2 Foglalások
2016/2017 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.03 Gólok
1.21
Kapott Gól
0.1 Foglalások
2015/2016 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
0.91
Kapott Gól
0.38 Foglalások
2014/2015 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.03 Gólok
0.65
Kapott Gól
0.14 Foglalások
2013/2014 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.09 Gólok
0.98
Kapott Gól
0.22 Foglalások
2012/2013 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.06 Gólok
0.99
Kapott Gól
0.23 Foglalások
2011/2012 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0.09 Gólok
0.97
Kapott Gól
0.18 Foglalások
2010/2011 Szezon
Gólok / 90 perc
Kapott Gól / 90 perc
0 Gólok
4.93
Kapott Gól
0 Foglalások