Kapott Gól Nélküli Meccsek - J2 League

Kapus - Kapott Gól Nélküli Meccsek

# JátékosMP
Játszott Meccsek
Kapott Gól Nélküli MeccsekKapott Gól Nélküli Meccsek %HazaiVendég
1Tokushima Vortis BadgeKitamura Umi Chidi10550%41
2Kataller Toyama BadgeToshiki Hirao10550%23
3Vegalta Sendai BadgeAkihiro Hayashi10440%13
4Shonan Bellmare BadgeKota Sanada10440%13
5Omiya Ardija BadgeThomas William Glover10330%21
6Yokohama BadgeAkinori Ichikawa10330%12
7Blaublitz Akita BadgeGenki Yamada10330%30
8Sagan Tosu BadgeRyota Izumori8338%21
9Montedio Yamagata BadgeRyusei Sato8338%21
10Vanraure Hachinohe BadgeShogo Onishi7228%11
11Fujieda MYFC BadgeShun Yoshida10220%20
12Albirex Niigata BadgeNoam Baumann10220%20
13Oita Trinita BadgeKyung Gun Mun10220%02
14Jubilo Iwata BadgeAyumi Niekawa8225%11
15Iwaki BadgeMasato Sasaki10220%20

Csapatok - Kapott Gól Nélküli Meccsek

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Kapott Gól Nélküli MeccsekCS%HazaiVendég
1Tokushima VortisTokushima Vortis
Tokushima Vortis

Tokushima Vortis

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 2.20 1.60 2.80
Gólt szerzett 1.00 1.20 0.80
Kapott Gól 1.20 0.40 2.00
BTTS 40% 20% 60%
CS 50% 80% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10550%80%20%
2Kataller ToyamaKataller Toyama
Kataller Toyama

Kataller Toyama

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.20
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 20% 80%
Átl. 2.90 3.40 2.40
Gólt szerzett 1.90 2.00 1.80
Kapott Gól 1.00 1.40 0.60
BTTS 40% 60% 20%
CS 50% 40% 60%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10550%40%60%
3Montedio YamagataMontedio Yamagata
Montedio Yamagata

Montedio Yamagata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 25%
Átl. 2.00 2.00 2.00
Gólt szerzett 1.10 1.17 1.00
Kapott Gól 0.90 0.83 1.00
BTTS 20% 17% 25%
CS 40% 50% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10440%50%25%
4Shonan BellmareShonan Bellmare
Shonan Bellmare

Shonan Bellmare

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • D
  • D
1.70
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
1.25
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 50%
Átl. 2.00 2.25 1.83
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 0.90 1.25 0.67
BTTS 60% 75% 50%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10440%25%50%
5Sagan TosuSagan Tosu
Sagan Tosu

Sagan Tosu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.10
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 60% 0%
Átl. 2.10 2.60 1.60
Gólt szerzett 0.90 1.40 0.40
Kapott Gól 1.20 1.20 1.20
BTTS 30% 40% 20%
CS 40% 60% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10440%60%20%
6Vegalta SendaiVegalta Sendai
Vegalta Sendai

Vegalta Sendai

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.30
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 70% 50% 83%
Átl. 2.60 2.75 2.50
Gólt szerzett 1.80 1.75 1.83
Kapott Gól 0.80 1.00 0.67
BTTS 50% 75% 33%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10440%25%50%
7Yokohama FCYokohama FC
Yokohama FC

Yokohama FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.70
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 3.20 3.80 2.60
Gólt szerzett 1.90 2.60 1.20
Kapott Gól 1.30 1.20 1.40
BTTS 50% 80% 20%
CS 30% 20% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10330%20%40%
8Omiya ArdijaOmiya Ardija
Omiya Ardija

Omiya Ardija

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 2.90 3.00 2.80
Gólt szerzett 2.00 2.20 1.80
Kapott Gól 0.90 0.80 1.00
BTTS 70% 60% 80%
CS 30% 40% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10330%40%20%
9AFC Blaublitz AkitaAFC Blaublitz Akita
AFC Blaublitz Akita

AFC Blaublitz Akita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.83
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 50% 0%
Átl. 2.30 2.83 1.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 1.10 1.17 1.00
BTTS 40% 33% 50%
CS 30% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10330%50%0%
10Vanraure HachinoheVanraure Hachinohe
Vanraure Hachinohe

Vanraure Hachinohe

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 19 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.30 1.83 3.00
Gólt szerzett 0.60 0.50 0.75
Kapott Gól 1.70 1.33 2.25
BTTS 20% 0% 50%
CS 30% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10330%33%25%
11Jubilo IwataJubilo Iwata
Jubilo Iwata

Jubilo Iwata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 40% 40%
Átl. 2.50 2.00 3.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.40
Kapott Gól 1.30 1.00 1.60
BTTS 70% 60% 80%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%20%20%
12Oita TrinitaOita Trinita
Oita Trinita

Oita Trinita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • W
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 1.90 2.60 1.20
Gólt szerzett 1.10 1.60 0.60
Kapott Gól 0.80 1.00 0.60
BTTS 60% 80% 40%
CS 20% 0% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%0%40%
13Albirex NiigataAlbirex Niigata
Albirex Niigata

Albirex Niigata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 20%
Átl. 2.80 2.20 3.40
Gólt szerzett 1.40 1.60 1.20
Kapott Gól 1.40 0.60 2.20
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%40%0%
14Fujieda MYFCFujieda MYFC
Fujieda MYFC

Fujieda MYFC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.40 2.00 2.80
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.10 0.60 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%40%0%
15Tegevajaro Miyazaki FCTegevajaro Miyazaki FC
Tegevajaro Miyazaki FC

Tegevajaro Miyazaki FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
1.30
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.80 2.60 3.00
Gólt szerzett 1.40 1.40 1.40
Kapott Gól 1.40 1.20 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%20%20%
16Iwaki SCIwaki SC
Iwaki SC

Iwaki SC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 3.00 2.60 3.40
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.70 1.20 2.20
BTTS 60% 40% 80%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%40%0%
17Tochigi City FCTochigi City FC
Tochigi City FC

Tochigi City FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.30 4.00 2.83
Gólt szerzett 1.60 2.00 1.33
Kapott Gól 1.70 2.00 1.50
BTTS 60% 75% 50%
CS 20% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%25%17%
18Consadole SapporoConsadole Sapporo
Consadole Sapporo

Consadole Sapporo

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 20 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 40% 0%
Átl. 3.10 3.40 2.80
Gólt szerzett 1.20 1.40 1.00
Kapott Gól 1.90 2.00 1.80
BTTS 80% 80% 80%
CS 10% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10110%20%0%
19FC ImabariFC Imabari
FC Imabari

FC Imabari

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 17 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 1.90 2.00 1.83
BTTS 70% 50% 83%
CS 10% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10110%25%0%
20Ventforet KofuVentforet Kofu
Ventforet Kofu

Ventforet Kofu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 18 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.17
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.70 2.17 3.50
Gólt szerzett 0.90 1.00 0.75
Kapott Gól 1.80 1.17 2.75
BTTS 60% 67% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

1000%0%0%

Hazai / Kapott Gól Nélküli Meccsek (J2 League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Hazai
Kapott Gól Nélküli Meccsek
Hazai
CS%
1Tokushima VortisTokushima Vortis
Tokushima Vortis

Tokushima Vortis

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 2.20 1.60 2.80
Gólt szerzett 1.00 1.20 0.80
Kapott Gól 1.20 0.40 2.00
BTTS 40% 20% 60%
CS 50% 80% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5480%
2Sagan TosuSagan Tosu
Sagan Tosu

Sagan Tosu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.10
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 60% 0%
Átl. 2.10 2.60 1.60
Gólt szerzett 0.90 1.40 0.40
Kapott Gól 1.20 1.20 1.20
BTTS 30% 40% 20%
CS 40% 60% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
3Montedio YamagataMontedio Yamagata
Montedio Yamagata

Montedio Yamagata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 25%
Átl. 2.00 2.00 2.00
Gólt szerzett 1.10 1.17 1.00
Kapott Gól 0.90 0.83 1.00
BTTS 20% 17% 25%
CS 40% 50% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
4AFC Blaublitz AkitaAFC Blaublitz Akita
AFC Blaublitz Akita

AFC Blaublitz Akita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.83
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 50% 0%
Átl. 2.30 2.83 1.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 1.10 1.17 1.00
BTTS 40% 33% 50%
CS 30% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
5Kataller ToyamaKataller Toyama
Kataller Toyama

Kataller Toyama

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.20
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 20% 80%
Átl. 2.90 3.40 2.40
Gólt szerzett 1.90 2.00 1.80
Kapott Gól 1.00 1.40 0.60
BTTS 40% 60% 20%
CS 50% 40% 60%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
6Omiya ArdijaOmiya Ardija
Omiya Ardija

Omiya Ardija

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 2.90 3.00 2.80
Gólt szerzett 2.00 2.20 1.80
Kapott Gól 0.90 0.80 1.00
BTTS 70% 60% 80%
CS 30% 40% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
7Albirex NiigataAlbirex Niigata
Albirex Niigata

Albirex Niigata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 20%
Átl. 2.80 2.20 3.40
Gólt szerzett 1.40 1.60 1.20
Kapott Gól 1.40 0.60 2.20
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
8Fujieda MYFCFujieda MYFC
Fujieda MYFC

Fujieda MYFC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.40 2.00 2.80
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.10 0.60 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
9Iwaki SCIwaki SC
Iwaki SC

Iwaki SC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 3.00 2.60 3.40
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.70 1.20 2.20
BTTS 60% 40% 80%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
10Vanraure HachinoheVanraure Hachinohe
Vanraure Hachinohe

Vanraure Hachinohe

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 19 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.30 1.83 3.00
Gólt szerzett 0.60 0.50 0.75
Kapott Gól 1.70 1.33 2.25
BTTS 20% 0% 50%
CS 30% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
11Shonan BellmareShonan Bellmare
Shonan Bellmare

Shonan Bellmare

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • D
  • D
1.70
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
1.25
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 50%
Átl. 2.00 2.25 1.83
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 0.90 1.25 0.67
BTTS 60% 75% 50%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
12Vegalta SendaiVegalta Sendai
Vegalta Sendai

Vegalta Sendai

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.30
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 70% 50% 83%
Átl. 2.60 2.75 2.50
Gólt szerzett 1.80 1.75 1.83
Kapott Gól 0.80 1.00 0.67
BTTS 50% 75% 33%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
13Tochigi City FCTochigi City FC
Tochigi City FC

Tochigi City FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.30 4.00 2.83
Gólt szerzett 1.60 2.00 1.33
Kapott Gól 1.70 2.00 1.50
BTTS 60% 75% 50%
CS 20% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
14FC ImabariFC Imabari
FC Imabari

FC Imabari

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 17 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 1.90 2.00 1.83
BTTS 70% 50% 83%
CS 10% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
15Yokohama FCYokohama FC
Yokohama FC

Yokohama FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.70
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 3.20 3.80 2.60
Gólt szerzett 1.90 2.60 1.20
Kapott Gól 1.30 1.20 1.40
BTTS 50% 80% 20%
CS 30% 20% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
16Jubilo IwataJubilo Iwata
Jubilo Iwata

Jubilo Iwata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 40% 40%
Átl. 2.50 2.00 3.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.40
Kapott Gól 1.30 1.00 1.60
BTTS 70% 60% 80%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
17Tegevajaro Miyazaki FCTegevajaro Miyazaki FC
Tegevajaro Miyazaki FC

Tegevajaro Miyazaki FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
1.30
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.80 2.60 3.00
Gólt szerzett 1.40 1.40 1.40
Kapott Gól 1.40 1.20 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
18Consadole SapporoConsadole Sapporo
Consadole Sapporo

Consadole Sapporo

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 20 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 40% 0%
Átl. 3.10 3.40 2.80
Gólt szerzett 1.20 1.40 1.00
Kapott Gól 1.90 2.00 1.80
BTTS 80% 80% 80%
CS 10% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
19Oita TrinitaOita Trinita
Oita Trinita

Oita Trinita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • W
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 1.90 2.60 1.20
Gólt szerzett 1.10 1.60 0.60
Kapott Gól 0.80 1.00 0.60
BTTS 60% 80% 40%
CS 20% 0% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

500%
20Ventforet KofuVentforet Kofu
Ventforet Kofu

Ventforet Kofu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 18 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.17
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.70 2.17 3.50
Gólt szerzett 0.90 1.00 0.75
Kapott Gól 1.80 1.17 2.75
BTTS 60% 67% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

600%

Vendég / Kapott Gól Nélküli Meccsek (J2 League)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Vendég
Kapott Gól Nélküli Meccsek
Vendég
CS%
1Kataller ToyamaKataller Toyama
Kataller Toyama

Kataller Toyama

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.20
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 20% 80%
Átl. 2.90 3.40 2.40
Gólt szerzett 1.90 2.00 1.80
Kapott Gól 1.00 1.40 0.60
BTTS 40% 60% 20%
CS 50% 40% 60%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
2Shonan BellmareShonan Bellmare
Shonan Bellmare

Shonan Bellmare

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • D
  • D
1.70
Hazai
  • W
  • L
  • D
  • D
1.25
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 50%
Átl. 2.00 2.25 1.83
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 0.90 1.25 0.67
BTTS 60% 75% 50%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
3Vegalta SendaiVegalta Sendai
Vegalta Sendai

Vegalta Sendai

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.30
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 70% 50% 83%
Átl. 2.60 2.75 2.50
Gólt szerzett 1.80 1.75 1.83
Kapott Gól 0.80 1.00 0.67
BTTS 50% 75% 33%
CS 40% 25% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
4Yokohama FCYokohama FC
Yokohama FC

Yokohama FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • W
  • L
1.70
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 3.20 3.80 2.60
Gólt szerzett 1.90 2.60 1.20
Kapott Gól 1.30 1.20 1.40
BTTS 50% 80% 20%
CS 30% 20% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
5Oita TrinitaOita Trinita
Oita Trinita

Oita Trinita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • D
  • W
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 1.90 2.60 1.20
Gólt szerzett 1.10 1.60 0.60
Kapott Gól 0.80 1.00 0.60
BTTS 60% 80% 40%
CS 20% 0% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
6Montedio YamagataMontedio Yamagata
Montedio Yamagata

Montedio Yamagata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 25%
Átl. 2.00 2.00 2.00
Gólt szerzett 1.10 1.17 1.00
Kapott Gól 0.90 0.83 1.00
BTTS 20% 17% 25%
CS 40% 50% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
7Vanraure HachinoheVanraure Hachinohe
Vanraure Hachinohe

Vanraure Hachinohe

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 19 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.30 1.83 3.00
Gólt szerzett 0.60 0.50 0.75
Kapott Gól 1.70 1.33 2.25
BTTS 20% 0% 50%
CS 30% 33% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4125%
8Tokushima VortisTokushima Vortis
Tokushima Vortis

Tokushima Vortis

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 2.20 1.60 2.80
Gólt szerzett 1.00 1.20 0.80
Kapott Gól 1.20 0.40 2.00
BTTS 40% 20% 60%
CS 50% 80% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
9Sagan TosuSagan Tosu
Sagan Tosu

Sagan Tosu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.10
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • D
  • D
  • L
  • L
  • L
0.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 60% 0%
Átl. 2.10 2.60 1.60
Gólt szerzett 0.90 1.40 0.40
Kapott Gól 1.20 1.20 1.20
BTTS 30% 40% 20%
CS 40% 60% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
10Omiya ArdijaOmiya Ardija
Omiya Ardija

Omiya Ardija

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
2.20
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 60% 40%
Átl. 2.90 3.00 2.80
Gólt szerzett 2.00 2.20 1.80
Kapott Gól 0.90 0.80 1.00
BTTS 70% 60% 80%
CS 30% 40% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
11Jubilo IwataJubilo Iwata
Jubilo Iwata

Jubilo Iwata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.30
Hazai
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 40% 40%
Átl. 2.50 2.00 3.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.40
Kapott Gól 1.30 1.00 1.60
BTTS 70% 60% 80%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
12Tegevajaro Miyazaki FCTegevajaro Miyazaki FC
Tegevajaro Miyazaki FC

Tegevajaro Miyazaki FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
1.30
Hazai
  • L
  • D
  • W
  • W
  • D
1.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • W
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.80 2.60 3.00
Gólt szerzett 1.40 1.40 1.40
Kapott Gól 1.40 1.20 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 20% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%
13Tochigi City FCTochigi City FC
Tochigi City FC

Tochigi City FC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
0.75
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.30 4.00 2.83
Gólt szerzett 1.60 2.00 1.33
Kapott Gól 1.70 2.00 1.50
BTTS 60% 75% 50%
CS 20% 25% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6117%
14AFC Blaublitz AkitaAFC Blaublitz Akita
AFC Blaublitz Akita

AFC Blaublitz Akita

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
1.83
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 50% 0%
Átl. 2.30 2.83 1.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 1.10 1.17 1.00
BTTS 40% 33% 50%
CS 30% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%
15Albirex NiigataAlbirex Niigata
Albirex Niigata

Albirex Niigata

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 20%
Átl. 2.80 2.20 3.40
Gólt szerzett 1.40 1.60 1.20
Kapott Gól 1.40 0.60 2.20
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

500%
16Fujieda MYFCFujieda MYFC
Fujieda MYFC

Fujieda MYFC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.80
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 40% 20%
Átl. 2.40 2.00 2.80
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.10 0.60 1.60
BTTS 60% 60% 60%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

500%
17Iwaki SCIwaki SC
Iwaki SC

Iwaki SC

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.20
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
1.80
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 60% 20%
Átl. 3.00 2.60 3.40
Gólt szerzett 1.30 1.40 1.20
Kapott Gól 1.70 1.20 2.20
BTTS 60% 40% 80%
CS 20% 40% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

500%
18FC ImabariFC Imabari
FC Imabari

FC Imabari

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 17 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 25% 33%
Átl. 3.00 3.00 3.00
Gólt szerzett 1.10 1.00 1.17
Kapott Gól 1.90 2.00 1.83
BTTS 70% 50% 83%
CS 10% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

600%
19Consadole SapporoConsadole Sapporo
Consadole Sapporo

Consadole Sapporo

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 20 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.40
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 40% 0%
Átl. 3.10 3.40 2.80
Gólt szerzett 1.20 1.40 1.00
Kapott Gól 1.90 2.00 1.80
BTTS 80% 80% 80%
CS 10% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

500%
20Ventforet KofuVentforet Kofu
Ventforet Kofu

Ventforet Kofu

J2 League (Oszt. 2)

Liga Pozíció 18 / 20

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.17
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
0.75
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.70 2.17 3.50
Gólt szerzett 0.90 1.00 0.75
Kapott Gól 1.80 1.17 2.75
BTTS 60% 67% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%

Melyik csapat játszotta a legtöbb gól nélküli meccset a J2 League ligában?

A J2 League legtöbb gól nélküli mérkőzéssel rendelkező csapata a Kataller Toyama (10 mérkőzésből 5 gól nélküli mérkőzéssel), és őket a Tokushima Vortis követi a listán (10 mérkőzésből 5 gól nélküli mérkőzéssel), és Shonan Bellmare (10 mérkőzésből 4 gól nélküli mérkőzéssel). A Kataller Toyama nem kapott gólt a lejátszott mérkőzéseinek 50% százalékán a J2 League ligában ebben a szezonban, ami igazán lenyűgöző, és bizonyítja, hogy milyen erős a hátsó vonaluk. A Tokushima Vortis csapatának ezen felül egy jó gól nélküli meccs átlaga van 50% százalékkal, és a Shonan Bellmare csapaté pedig 40%.

Kapott Gól Nélküli Meccsek - Japán

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.