BTTS - Carioca B2

# CsapatMP
Játszott Meccsek
BTTSBTTS %Hazai %Vendég %
1Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10660%67%50%
2Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11655%33%80%
3Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11655%60%50%
4Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11655%67%40%
5SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11655%60%50%
6ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11655%33%80%
7Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11545%40%50%
8Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11545%67%20%
9Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11545%33%60%
10Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11545%60%33%
11Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11436%40%33%
12Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

10220%0%33%

BTTS Első félidő/Második félidő

# CsapatMP
Játszott Meccsek
BTTS Első félidőBTTS Első félidő %BTTS Második félidőBTTS Második félidő %
1Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

115/1050%1/1010%
2Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

114/1040%2/1020%
3Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

114/1136%3/1127%
4Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

113/1030%3/1030%
5Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

102/825%1/813%
6Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

112/1020%4/1040%
7Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

112/1020%3/1030%
8Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

112/1020%2/1020%
9SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

111/911%2/922%
10Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

111/911%4/944%
11Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

101/1010%0/100%
12ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

111/119%5/1145%

Hazai / BTTS (Carioca B2)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Hazai
BTTS
Hazai
BTTS %
1Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6467%
2Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6467%
3Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6467%
4Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
5SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
6Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
7Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
8Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
9Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
10ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
11Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
12Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

400%

Vendég / BTTS (Carioca B2)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
Vendég
BTTS
Vendég
BTTS %
1Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5480%
2ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5480%
3Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5360%
4Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

4250%
5Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
6SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
7Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6350%
8Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5240%
9Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
10Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
11Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6233%
12Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5120%

Milyen gyakran fordul elő, hogy mindkét csapat szerez gólt a Carioca B2 ligában?

Mindkét csapat szerzett gólt a mérkőzések 48% százalékán a Carioca B2 ligában. Ez 31 lejátszott mérkőzésre vonatkozik, az összes 65 mérkőzés közül.

A Carioca B2 csapatai közül kinek van a legtöbb BTTS mérkőzése?

Campos Atletico Associacao, Friburguense AC, és Paraty tapasztalja a legtöbb BTTS-t a Carioca B2csapatai közül. Úgy tűnik, a Campos Atletico Associacao rengeteg pontot veszített, mióta sok gólt szereztek és kaptak. 10 meccsből 6 végződött BTTS-szel, ami 60%-nak felel meg. Hasonló utak mentén a Friburguense AC 55% volt a BTTS értéke, a Paraty csapatának pedig 55%. Ezek a csapatok jó csapatok lehetnek arra, hogy dörzsöljenek, ha megfelelőek az esélyek. Ezek a csapatok jó csapatok lehetnek a fogadásra, ha megfelelőek az esélyek. A BTTS-t szórakoztató nézni nézőként, és úgy tűnik, hogy a 3 csapat, a Campos Atletico Associacao, Friburguense AC és Paraty szórakoztatja a szurkolókat. Egyébként az olyan csapatok, mint a Santa Cruz FC RJ és Football Club Rio de Janeiro rendelkeznek a legalacsonyabb BTTS-szel a Carioca B2 csapatai közül. A Santa Cruz FC RJ 20% BTTS-szel rendelkezik, és a legalacsonyabb a versenyben.

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.