Második Félidő Táblázat - Carioca B2

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

115-5-1134+920
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.82
64%27%27%82%55%18%1.55
2Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

115-3-2147+718
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.80
50%40%20%90%60%30%2.1
3Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

114-5-194+517
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.70
60%30%50%60%40%30%1.3
4Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

105-2-365+117
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.70
70%0%50%80%20%10%1.1
5Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

115-2-376+117
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
1.70
60%10%40%90%40%0%1.3
6Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

105-1-274+316
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
2.00
63%13%38%88%38%13%1.38
7SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

114-3-296+315
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.67
56%22%33%89%56%11%1.67
8Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

113-3-3910-112
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.33
33%44%33%89%56%44%2.11
9Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

112-4-469-310
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
40%20%60%80%40%20%1.5
10Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

111-5-448-48
  • D
  • L
  • L
  • D
  • D
0.80
30%30%70%70%40%10%1.2
11Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

111-2-7514-95
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
20%20%70%90%60%30%1.9
12ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

110-3-8719-123
  • L
  • L
  • D
  • L
  • D
0.27
9%45%55%91%64%45%2.36

* A táblázatban szereplő összes statisztika a félidős eredményekből származnak.

Hazai / Második Félidő Táblázat (Carioca B2)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L (HT)
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5 (2H)PPG (2H)
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

44-0-050+512
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
100%0%0%100%25%0%1.25
2Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

53-2-072+511
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.20
60%40%0%100%60%20%1.8
3Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63-2-143+111
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.83
67%17%33%83%33%0%1.17
4Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63-1-153+210
  • W
  • W
  • W
  • D
  • L
2.00
60%20%40%80%60%20%1.6
5Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52-2-195+48
  • D
  • L
  • D
  • W
  • W
1.60
40%60%20%80%80%60%2.8
6Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-2-141+38
  • D
  • W
  • D
  • W
  • L
1.60
80%0%60%60%20%20%1
7SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51-2-224-25
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.00
40%20%60%80%40%0%1.2
8Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-2-16605
  • W
  • L
  • D
  • D
1.25
25%75%0%100%75%75%3
9Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51-1-22204
  • W
  • D
  • L
  • L
1.00
50%0%75%75%25%0%1
10Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-1-358-34
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
0.80
20%40%40%100%80%60%2.6
11Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

50-2-304-42
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.40
40%0%100%60%20%0%0.8
12ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

60-2-427-52
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.33
17%33%67%83%50%17%1.5

Vendég / Második Félidő Táblázat (Carioca B2)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L (HT)
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5 (2H)PPG (2H)
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Serra Macaense FCSerra Macaense FC
Serra Macaense FC

Serra Macaense FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 2 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.09
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 60% 67%
Átl. 3.27 3.60 3.00
Gólt szerzett 2.27 2.40 2.17
Kapott Gól 1.00 1.20 0.83
BTTS 55% 60% 50%
CS 36% 20% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63-1-152+310
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
2.00
60%20%20%100%40%0%1.4
2SE Belford RoxoSE Belford Roxo
SE Belford Roxo

SE Belford Roxo

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 3 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.82
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • W
1.60
Vendég
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 3.00 2.40 3.50
Gólt szerzett 2.00 1.60 2.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 55% 60% 50%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63-1-072+510
  • W
  • W
  • D
  • W
2.50
75%25%0%100%75%25%2.25
3Cardoso MoreiraCardoso Moreira
Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 4 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.73
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 60% 33%
Átl. 2.82 4.00 1.83
Gólt szerzett 1.82 2.60 1.17
Kapott Gól 1.00 1.40 0.67
BTTS 45% 60% 33%
CS 45% 40% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-3-162+49
  • W
  • L
  • D
  • D
  • D
1.50
67%17%50%67%50%17%1.33
4Friburguense ACFriburguense AC
Friburguense AC

Friburguense AC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 1 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.27
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 50% 80%
Átl. 3.09 2.33 4.00
Gólt szerzett 2.18 1.83 2.60
Kapott Gól 0.91 0.50 1.40
BTTS 55% 33% 80%
CS 45% 67% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52-3-053+29
  • D
  • W
  • D
  • W
  • D
1.80
40%60%40%60%60%40%1.6
5Paduano Esporte ClubePaduano Esporte Clube
Paduano Esporte Clube

Paduano Esporte Clube

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 7 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
1.45
Hazai
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.67
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 33% 40%
Átl. 2.91 3.67 2.00
Gólt szerzett 1.73 2.33 1.00
Kapott Gól 1.18 1.33 1.00
BTTS 45% 67% 20%
CS 27% 33% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52-1-234-17
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.40
40%20%60%80%40%20%1.4
6Centro de Integracao Geracional 7 de AbrilCentro de Integracao Geracional 7 de Abril
Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Centro de Integracao Geracional 7 de Abril

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 6 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.55
Hazai
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.33
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 33% 60%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 1.64 1.67 1.60
Kapott Gól 1.64 1.50 1.80
BTTS 55% 67% 40%
CS 18% 17% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52-0-23306
  • L
  • W
  • L
  • W
1.50
50%0%50%100%50%0%1.5
7Campos Atletico AssociacaoCampos Atletico Associacao
Campos Atletico Associacao

Campos Atletico Associacao

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 8 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • D
  • L
1.30
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • D
  • L
  • D
  • W
1.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 30% 33% 25%
Átl. 2.60 2.83 2.25
Gólt szerzett 1.20 1.33 1.00
Kapott Gól 1.40 1.50 1.25
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 17% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

42-0-121+16
  • W
  • L
  • W
2.00
67%0%33%100%0%0%1
8Football Club Rio de JaneiroFootball Club Rio de Janeiro
Football Club Rio de Janeiro

Football Club Rio de Janeiro

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 9 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.20
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 40% 17%
Átl. 2.73 2.60 2.83
Gólt szerzett 1.18 1.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 20% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-3-247-36
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.00
33%33%50%83%50%33%1.83
9Barra Mansa FCBarra Mansa FC
Barra Mansa FC

Barra Mansa FC

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 10 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.91
Hazai
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.83
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 20% 17%
Átl. 2.36 2.20 2.50
Gólt szerzett 0.91 0.80 1.00
Kapott Gól 1.45 1.40 1.50
BTTS 45% 40% 50%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-3-14406
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.20
20%60%40%80%60%20%1.6
10Santa Cruz FC RJSanta Cruz FC RJ
Santa Cruz FC RJ

Santa Cruz FC RJ

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 5 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • W
  • D
1.90
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 100% 33%
Átl. 2.10 1.75 2.33
Gólt szerzett 1.20 1.75 0.83
Kapott Gól 0.90 0.00 1.50
BTTS 20% 0% 33%
CS 50% 100% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-2-315-45
  • D
  • L
  • L
  • D
  • W
0.83
50%0%83%67%17%17%1
11Sociedade Esportiva de BuziosSociedade Esportiva de Buzios
Sociedade Esportiva de Buzios

Sociedade Esportiva de Buzios

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 11 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 33% 0%
Átl. 3.27 3.17 3.40
Gólt szerzett 0.91 1.17 0.60
Kapott Gól 2.36 2.00 2.80
BTTS 45% 33% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

50-1-406-61
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
20%0%100%80%40%0%1.2
12ParatyParaty
Paraty

Paraty

Carioca B2 (Oszt. -1)

Liga Pozíció 12 / 12

Brazília

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.09 3.50 4.80
Gólt szerzett 0.73 0.33 1.20
Kapott Gól 3.36 3.17 3.60
BTTS 55% 33% 80%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

50-1-4512-71
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%60%40%100%80%80%3.4
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.