Loading

Dette er en tidlig sæsonkamp eller en pokalkamp, ​​som er afsluttet. For at holde mere konsistente data, viser vi i stedet for sæson statistikker, 'de sidste 10 stats efter 3 dage fra slutfløjt'.

Endelige Score

StatsUD LogroñésGetafe II
Boldbesiddelse56%44%
Skud67
KortN/AN/A
Hjørnespark52
ForseelserN/AN/A
OffsidesN/AN/A
xG0.850.72

H2H Resultater / Tidligere Resultater - UD Logrones vs Getafe CF II

1
Kampe

100%
0%
0%

1 Sejre

UD Logrones vs Getafe CF II's indbyrdes opgør viser at 1 opgør spillet, UD Logrones har vundet 1 gange og Getafe CF II har vundet 0 gange. 0 opgør mellem UD Logrones og Getafe CF II endte i uafgjort.

100%Over 1,5
1 / 1 Kampe
0%Over 2,5
0 / 1 Kampe
0%Over 3,5
0 / 1 Kampe
0%BHS
0 / 1 Kampe
100%Clean Sheets
UD Logrones
0%Clean Sheets
Getafe CF II

UD Logrones vs Getafe CF II Tidligere Resultater

Alle Forudsigelser- UD Logrones vs Getafe CF II

0%Over 2,5
Ligagennemsnit : 30%
100%Over 1,5
Ligagennemsnit : 60%
0%BHS
Ligagennemsnit : 30%
2.00Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 1.7
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

KORT BETTING-ANALYSE: UD Logroñés vs Getafe II, 17. maj 2025/26, Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas Nøgle data - Hjemmefordel: UD Logroñés har en hjemmevinderprocent på 75% og gennemsnitlig xG hjemme på 1.55 (imod 1.24 xG imod). Getafe II er ...
Registrer dig som bruger (gratis) for at se GPT5 statistikanalyse »

* Gennemsnitlige stats mellem UD Logrones og Getafe CF II over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Hjemme
 
Form - Ude
UD Logroñés Logo
0.00
    • Alle

    • Hjemme

    • Ude

    UD Logroñés
    UD Mutilvera
    UD Logroñés
    Sestao River Club
    UD Logrones
    Deportivo Alaves II
    UD Logroñés
    Real Unión
    UD Logroñés
    SD Logroñés
    • Tidligere

    • Næste

    Begge Hold står lige i forhold til Point Per Kamp

    0.00
      Getafe CF II Logo
      • Alle

      • Hjemme

      • Ude

      Orihuela CF
      Getafe II
      UD San Sebastian de los Reyes
      Getafe CF II
      Rayo Vallecano II
      Getafe II
      CF Fuenlabrada
      Getafe II
      Elche II
      Getafe II
      • Tidligere

      • Næste

      Få gratis tips hver dag!

      Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

      Indtast din email for at abonnere *

      Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

      Begge Hold står lige i forhold til Mål Scoret

      UD Logroñés
      0 / kamp

      UD Logrones (Hjemme)

      Getafe II
      0 / kamp

      Getafe CF II (Ude)

      Scoret Per KampUD LogroñésGetafe II
      Over 0,50%0%
      Over 1,50%0%
      Over 2,50%0%
      Over 3,50%0%
      Kunne ikke Score0%0%
      Scorede i 1H/2HUD LogroñésGetafe II
      Scoret i 1H100%100%
      Scoret i 2H100%100%
      Scorede i Begge Halvlege0%0%
      Scoret i Gennemsnit 1H00
      Scoret i Gennemsnit 2H00

      * Statistik for UD Logrones's mål scoret på hjemmebane og Getafe CF II's mål scoret på udebane.

      Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

      Begge Hold står lige i forhold til Mål Lukket Ind

      UD Logroñés
      0 Mål / Kamp

      UD Logrones (Hjemme)

      Getafe II
      0 Mål / Kamp

      Getafe CF II (Ude)

      Sluppet Ind / KampUD LogroñésGetafe II
      Over 0,50%0%
      Over 1,50%0%
      Over 2,50%0%
      Over 3,50%0%
      Clean Sheets0%0%
      Indkasserede 1./2. halvlegUD LogroñésGetafe II
      1H Rent Bur0%0%
      2H Rent Bur0%0%
      1H Lukket Ind i Gennemsnit00
      2H Lukket Ind i Gennemsnit00

      * Statistikker for UD Logrones's mål indkasseret på hjemmebane og Getafe CF II's mål indkasseret på ude bane

      Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

      UD Logrones og Getafe CF II's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

      Kampens MålUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Over 0,50%0%0%
      Over 1,50%0%0%
      Over 2,50%0%0%
      Over 3,50%0%0%
      Over 4,50%0%0%
      BHS0%0%0%
      BHS & Sejr0%0%0%
      BHS og Uafgjort0%0%0%
      Begge Hold Scorer & Over 2.50%0%0%
      Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%0%0%
      1. Halvleg MålUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Begge Hold Scorer 1H
      1H Over 0.5
      1H Over 1.5
      1H Over 2.5
      2. Halvleg MålUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Begge Hold Scorer 2H
      BHS Begge Halvlege
      2H Over 0.5
      2H Over 1.5
      2H Over 2.5
      Mål (Under)UD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Under 0,50%0%0%
      Under 1,50%0%0%
      Under 2,50%0%0%
      Under 3,50%0%0%
      Under 4,50%0%0%
      1H/2HUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      1H Under 0.5100%100%100%
      1H Under 1.5100%100%100%
      1H Under 2.5100%100%100%
      2H Under 0.5100%100%100%
      2H Under 1.5100%100%100%
      2H Under 2.5100%100%100%

      Seneste bruger forudsigelser

      Ingen bruger forudsigelser endnu.
      Tilføj din egen forudsigelse ved hjælp af virtuelle footystats-coins!
      Tilføj Forudsigelser

      Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

      UNLOCKHjørnespark / kamp

      * Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem UD Logrones og Getafe CF II

      / kamp
      Hjørnespark Tildelt
      / kamp
      Hjørnespark Tildelt
      Hjørnespark i KampenUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Over 6
      Over 7
      Over 8
      Over 9
      Over 10
      Over 11
      Over 12
      Over 13
      1. HalvlegUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      1H Gennemsnit
      Over 4 1H
      Over 5 1H
      Over 6 1H
      2. HalvlegUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      2H Gennemsnit
      Over 4 2H
      Over 5 2H
      Over 6 2H

      Kampens totale hjørnespark for UD Logrones og Getafe CF II. Liga Gennemsnittet er Segunda División RFEF Promotion Playoffs's gennemsnit på tværs af 10 kampe i 2025/2026 sæson.

      Segunda División RFEF Promotion Playoffs Hjørnespark Stats

      Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

      UD Logrones og Getafe CF II's individuelle hold data for hjørnespark.

      Holds HjørnesparkUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Vundet hjørnespark / kamp
      Hjørnespark mod sig / kamp
      Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 2,5 - Hjørnespark Mod
      Over 3,5 - Hjørnespark Mod
      Over 4,5 - Hjørnespark Mod

      Kan UD Logrones Score?

      UD Logrones
      Scoret i
      0%
      af kampene (Hjemme)

      Usikker

      Det er Usikkert om UD Logrones kan score et mål, baseret på vores data.
      Getafe CF II
      Clean Sheets i
      0%
      af kampene (Ude)

      Kan Getafe CF II Score?

      UD Logrones
      Clean Sheets i
      0%
      af kampene (Hjemme)

      Usikker

      Det er Usikkert om Getafe CF II kan score et mål, baseret på vores data.
      Getafe CF II
      Scoret i
      0%
      af kampene (Ude)
      Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

      Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

      UNLOCKSamlede Kort / kamp

      * Summen af ​​kort pr. kamp mellem UD Logrones og Getafe CF II

      Kort
      / kamp
      UD Logrones
      Kort
      / kamp
      Getafe CF II
      Kampens KortUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Over 2,5
      Over 3,5
      Over 4,5
      Over 5,5
      Over 6,5
      Kort ModtagetUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Kort modtaget i gennemsnit
      Over 0,5
      Over 1,5
      Over 2,5
      Over 3,5
      Kort ModstanderUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Over 0,5
      Over 1,5
      Over 2,5
      Over 3,5

      Samlede kort i kampen for UD Logrones og Getafe CF II. Liga Gennemsnittet er Segunda División RFEF Promotion Playoffs's gennemsnit. Der var 0 kort i 10 kampe i 2025/2026 sæsonen.

      Segunda División RFEF Promotion Playoffs Gult / Rødt Kort Stats

      Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

      Halvleg Form
       
      Halvleg Form
      UD Logroñés Logo
      0.00
      Halvleg

      Begge Hold står lige i forhold til Halvleg Form

      0.00
      Halvleg
      Getafe CF II Logo
      1H/2H FormUD LogroñésGetafe II
      1H Sejre0%0%
      2H Sejre0%0%
      1H Uafgjorte0%0%
      2H Uafgjorte0%0%
      1H Tab0%0%
      2H Tab0%0%

      UD Logrones og Getafe CF II's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

      Kort (1./2. Halvleg)UD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      1H kort modtaget i gennemsnit
      2H kort modtaget i gennemsnit
      Gennemsnit kort (1H)
      Gennemsnit kort (2H)
      1H havde flere kort %
      2H havde flere kort %
      1H/2H OverUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      1H Over 0,5 kort modtaget
      2H Over 0,5 kort modtaget
      1H Over 0,5 kort modtaget
      2H Over 0,5 kort modtaget
      1H er 2~3 kort totalt
      2H er 2~3 kort totalt
      1H Total Over 3
      2H Total Over 3

      Hvem Scorer Først?

      UD LogronesUD Logrones
       
      UD Logrones

      100%

      Scorede først i 1 / 1 kampe

      Getafe CF IIGetafe CF II
       
      Getafe CF II

      0%

      Scorede først i 0 / 1 kampe

      Mål Efter Minutter
      UD Logrones og Getafe CF II's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

      Per 10 Min'UD LogroñésGetafe II
      1-10Min'0%0%
      11-20Min'0%0%
      21-31Min'0%0%
      31-40Min'0%0%
      41-50Min'0%0%
      51-60Min'50%50%
      61-70Min'0%0%
      71-80Min'0%0%
      81-90Min'50%50%
      Per 15 Min'UD LogroñésGetafe II
      0-15Min0%0%
      16-30Min0%0%
      31-45Min'0%0%
      46-60Min'50%50%
      61-75Min'0%0%
      76-90Min'50%50%
      Mål Scoret På 10 min'UD LogroñésGetafe II
      1-10Min'0%0%
      11-20Min'0%0%
      21-31Min'0%0%
      31-40Min'0%0%
      41-50Min'0%0%
      51-60Min'50%0%
      61-70Min'0%0%
      71-80Min'0%0%
      81-90Min'50%0%
      Mål Scoret Ved 15 min'UD LogroñésGetafe II
      0-15Min0%0%
      16-30Min0%0%
      31-45Min'0%0%
      46-60Min'50%0%
      61-75Min'0%0%
      76-90Min'50%0%
      Mål Sluppet Ind På 10 min'UD LogroñésGetafe II
      1-10Min'0%0%
      11-20Min'0%0%
      21-31Min'0%0%
      31-40Min'0%0%
      41-50Min'0%0%
      51-60Min'0%50%
      61-70Min'0%0%
      71-80Min'0%0%
      81-90Min'0%50%
      Mål Lukket Ind Ved 15 min'UD LogroñésGetafe II
      0-15Min0%0%
      16-30Min0%0%
      31-45Min'0%0%
      46-60Min'0%50%
      61-75Min'0%0%
      76-90Min'0%50%

      45' og 90' inkluderer mål om overtid.

      Skud, offsides, frispark og mere

      Skud HoldUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Skud pr. Kamp0.000.000.00
      Skud MålprocentN/AN/AN/A
      Skud På Mål / Kamp0.000.000.00
      Skud Forbi Mål / Kamp0.000.000.00
      Skud Per Mål ScoretN/AN/AN/A
      Hold Skud Over 10.50%0%0%
      Hold Skud Over 11.50%0%0%
      Hold Skud Over 12.50%0%0%
      Hold Skud Over 13.50%0%0%
      Hold Skud Over 14.50%0%0%
      Hold Skud Over 15.50%0%0%
      Hold skud på mål 3.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 4.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 5.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
      Kampens SkudUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Kampens Skud Over 23.50%0%0%
      Kampens Skud Over 24.50%0%0%
      Kampens Skud Over 25.50%0%0%
      Kampens Skud Over 26.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 7.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 8.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 9.50%0%0%
      Offside StatsUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Offsides / kamp0.000.000.00
      Over 2,5 Offsides0%0%0%
      Over 3,5 Offsides0%0%0%
      Andre StatistikkerUD LogroñésGetafe IIGennemsnit
      Fejl Begået / kamp0.000.000.00
      Modstanders Fejl / Kamp000.00
      Gennemsnitlig Boldbesiddelse0%0%0%
      Uafgjort%FT0%0%0%

      Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

      Dommer

      Eduardo Rodríguez García

      Antal kortStats
      Kampe Dømt
      (i FooyStats Data)
      1 Kampe
      Kort / kamp0.00 Kort
      Kort / kamp (Hjemmehold)0.00 Kort
      Kort / kamp (Udehold)0.00 Kort
      Over 0.5 Kort0%
      Over 1.5 Kort0%
      Over 2,5 Kort0%
      Over 3,5 Kort0%
      Over 4,5 Kort0%
      Over 5.5 Kort0%
      Minutter / Kort0 minutter
      Straffespark & MålStats
      Straffespark / Kamp0.00
      Hjemmehold Straffe / Kamp0.00
      Udehold Straffe / Kamp0.00
      Mål / Kamp3.00 Mål
      Hjemmehold scoret2.00 Mål
      Udehold Scoret1.00 Mål

      Dommer Statistik (Eduardo Rodríguez García) bruger de seneste data. Ikke data før kampen.

         Hold K Sejr % MF
      Mål Til (MF).
      Antal mål dette
      hold har scoret.
      MM
      Mål Mod (MM).
      Antal mål dette
      hold har lukket ind.
      MFskl.
      Mål Forskel (MFskl.).
      Mål Scoret - Mål Lukket Ind
      PGNS.
      Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
      Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
      Beregnet gennem sæsonnen.

      1

       CD Coria

      1

      0%

      0

      0

      0

      1

      0.00

      2

       CF Reddis

      1

      0%

      0

      0

      0

      1

      0.00

      3

       Xerez CD

      1

      0%

      1

      1

      0

      1

      2.00

      4

       CD Atletico Baleares

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      5

       Club Deportiva Minera

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      6

       Deportivo Alaves II

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      7

       Real Oviedo CF Vetusta

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      8

       UD San Sebastian de los Reyes

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      9

       UB Conquense

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      10

       UD Logrones

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      11

       UD Ourense

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      12

       UD Poblense

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      13

       Aguilas FC

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      14

       CD Numancia de Soria

      1

      0%

      0

      1

      -1

      0

      1.00

      15

       CD Tudelano

      1

      0%

      0

      1

      -1

      0

      1.00

      16

       Real Jaen CF

      1

      0%

      1

      2

      -1

      0

      3.00

      17

       Utebo FC

      1

      0%

      1

      2

      -1

      0

      3.00

      18

       CD Alcoyano

      1

      0%

      0

      2

      -2

      0

      2.00

      19

       Getafe CF II

      1

      0%

      0

      2

      -2

      0

      2.00

      20

       Coruxo FC

      1

      0%

      0

      3

      -3

      0

      3.00

         Hold K Sejr % MF
      Mål Til (MF).
      Antal mål dette
      hold har scoret.
      MM
      Mål Mod (MM).
      Antal mål dette
      hold har lukket ind.
      MFskl.
      Mål Forskel (MFskl.).
      Mål Scoret - Mål Lukket Ind
      PGNS.
      Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
      Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
      Beregnet gennem sæsonnen.

      1

       CD Atletico Baleares

      1

      100%

      3

      0

      3

      3

      3.00

      2

       UD San Sebastian de los Reyes

      1

      100%

      2

      0

      2

      3

      2.00

      3

       UD Logrones

      1

      100%

      2

      0

      2

      3

      2.00

      4

       Real Oviedo CF Vetusta

      1

      100%

      1

      0

      1

      3

      1.00

      5

       UD Poblense

      1

      100%

      1

      0

      1

      3

      1.00

      6

       Deportivo Alaves II

      1

      100%

      2

      1

      1

      3

      3.00

      7

       Aguilas FC

      1

      100%

      2

      1

      1

      3

      3.00

      8

       Club Deportiva Minera

      1

      0%

      0

      0

      0

      1

      0.00

      9

       UD Ourense

      1

      0%

      0

      0

      0

      1

      0.00

      10

       UB Conquense

      1

      0%

      1

      1

      0

      1

      2.00

      11

       CD Alcoyano

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      12

       CD Coria

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      13

       CD Numancia de Soria

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      14

       CD Tudelano

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      15

       Coruxo FC

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      16

       Getafe CF II

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      17

       Real Jaen CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      18

       CF Reddis

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      19

       Utebo FC

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      20

       Xerez CD

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      0

      * Segunda División RFEF Promotion Playoffs Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.

      Second Half Result
      Stats
      bet365
      Away
      0%
      4.50
      Home
      0%
      2.00
      Draw
      0%
      2.50
      Half Time Result
      Stats
      bet365
      Home
      0%
      2.20
      Away
      0%
      5.00
      Draw
      0%
      2.20
      Double Chance
      Stats
      Both Teams To Score
      Stats
      bet365
      No
      100%
      1.80
      Yes
      0%
      1.90
      Win To Nil
      Stats
      bet365
      UD Logroñés
      -
      2.62
      Getafe II
      -
      8.00
      ×
      Tilføj Forudsigelser
      /dk/
      https://cdn.footystats.org/
      - Starter om### min.'
      - Starter om### timer'
      Åbent spil / Live odds'
      - Begyndt
      Snart
      Begyndt
      no

      Loader Stats

      JOIN PREMIUM. PROFITER NU.