Loading

Rōnin logo
3.00
W
Ronin
1.00
D
Torello
Torelló logo
Dette er en tidlig sæsonkamp eller en pokalkamp, ​​som er afsluttet. For at holde mere konsistente data, viser vi i stedet for sæson statistikker, 'de sidste 10 stats efter 3 dage fra slutfløjt'.

Endelige Score

3 - 0

Måltidspunkter var ikke registreret for denne kamp

* Post-Match data som skud, kort og hjørnespark er endnu ikke tilgængelige for denne kamp. Det vil blive tilføjet snart.

H2H Resultater Ronin vs Torello

* Tidligere Kamp Data mellem disse 2 hold er ikke tilgængelige

Alle Forudsigelser- Ronin vs Torello

100%Over 2,5
Ligagennemsnit : 70%
100%Over 1,5
Ligagennemsnit : 80%
50%BHS
Ligagennemsnit : 40%
4.00Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 3.3
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

Kamp: Rōnin vs Torelló | Sæson: 2026/2027 | Status: ufuldendt | Start: 8. okt. Forhåndsanalyse i Sid Lowe-stil: tallet peger på en åben, temporig nat, hvor tiden måske er mere venlig over for angribere end for forsvarere. Rōnin er hjemmehold ...
Registrer dig som bruger (gratis) for at se GPT5 statistikanalyse »

* Gennemsnitlige stats mellem Ronin og Torello over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
Rōnin Logo
3.00
  • V
    Rōnin

    Ronin

    Copa Catalunya

    13/09 10:30

    4 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Planadeu

    Planadeu

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Ronin
Planadeu
  • Tidligere

  • Næste

Ronin logoRonin er +200% bedre i form af Point Per Kamp

1.00
  • U
    Canovelles

    Canovelles

    Copa Catalunya

    12/09 09:00

    2 - 2

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    Torelló

    Torello

Torelló Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Canovelles
Torello
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

Ronin er +100% bedre i form af Mål Scoret

Rōnin
4 Mål / Kamp

Ronin (Hjemme)

Torelló
2 Mål / Kamp

Torello (Ude)

Scoret Per KampRōninTorelló
Over 0,5100%100%
Over 1,5100%100%
Over 2,5100%0%
Over 3,5100%0%
Kunne ikke Score0%0%
Scorede i 1H/2HRōninTorelló
Scoret i 1H100%100%
Scoret i 2H100%100%
Scorede i Begge Halvlege0%0%
Scoret i Gennemsnit 1H00
Scoret i Gennemsnit 2H00

* Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som Ronin og Torello har spillet.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

Torello har fordel i forhold til Mål Lukket Ind

Rōnin
0 Mål / Kamp

Ronin (Hjemme)

Torelló
2 Mål Lukket Ind / Kamp

Torello (Ude)

Sluppet Ind / KampRōninTorelló
Over 0,50%100%
Over 1,50%100%
Over 2,50%0%
Over 3,50%0%
Clean Sheets100%0%
Indkasserede 1./2. halvlegRōninTorelló
1H Rent Bur0%0%
2H Rent Bur0%0%
1H Lukket Ind i Gennemsnit00
2H Lukket Ind i Gennemsnit00

* Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som Ronin og Torello har spillet.

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

Ronin og Torello's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålRōninTorellóGennemsnit
Over 0,5100%100%100%
Over 1,5100%100%100%
Over 2,5100%100%100%
Over 3,5100%100%100%
Over 4,50%0%0%
BHS0%100%50%
BHS & Sejr0%0%0%
BHS og Uafgjort0%100%50%
Begge Hold Scorer & Over 2.50%0%0%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%0%0%
1. Halvleg MålRōninTorellóGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålRōninTorellóGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)RōninTorellóGennemsnit
Under 0,50%0%0%
Under 1,50%0%0%
Under 2,50%0%0%
Under 3,50%0%0%
Under 4,5100%100%100%
1H/2HRōninTorellóGennemsnit
1H Under 0.5100%100%100%
1H Under 1.5100%100%100%
1H Under 2.5100%100%100%
2H Under 0.5100%100%100%
2H Under 1.5100%100%100%
2H Under 2.5100%100%100%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem Ronin og Torello

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenRōninTorellóGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegRōninTorellóGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegRōninTorellóGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for Ronin og Torello. Liga Gennemsnittet er Copa Catalunya's gennemsnit på tværs af 10 kampe i 2026/2027 sæson.

Copa Catalunya Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

Ronin og Torello's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkRōninTorellóGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan Ronin Score?

Ronin
Scoret i
100%
af kampene (Samlet)

Meget Høj Chance

Der er en Meget Høj Chancechance at Ronin vil score et mål, baseret på vores data.
Torelló
Clean Sheets i
0%
af kampene (Samlet)

Kan Torello Score?

Ronin
Clean Sheets i
100%
af kampene (Samlet)

Usikker

Det er Usikkert om Torello kan score et mål, baseret på vores data.
Torelló
Scoret i
100%
af kampene (Samlet)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem Ronin og Torello

Kort
/ kamp
Ronin
Kort
/ kamp
Torello
Kampens KortRōninTorellóGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetRōninTorellóGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderRōninTorellóGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for Ronin og Torello. Liga Gennemsnittet er Copa Catalunya's gennemsnit. Der var 0 kort i 10 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Copa Catalunya Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
Rōnin Logo
0.00
Halvleg

Begge Hold står lige i forhold til Halvleg Form

0.00
Halvleg
Torelló Logo
1H/2H FormRōninTorelló
1H Sejre0%0%
2H Sejre0%0%
1H Uafgjorte0%0%
2H Uafgjorte0%0%
1H Tab0%0%
2H Tab0%0%

Ronin og Torello's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)RōninTorellóGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverRōninTorellóGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

RoninRonin
 
Ronin

100%

Scorede først i 1 / 1 kampe

TorelloTorello
 
Torello

0%

Scorede først i 0 / 1 kampe

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldRōninTorellóGennemsnit
Skud pr. Kamp0.000.000.00
Skud MålprocentN/AN/AN/A
Skud På Mål / Kamp0.000.000.00
Skud Forbi Mål / Kamp0.000.000.00
Skud Per Mål ScoretN/AN/AN/A
Hold Skud Over 10.50%0%0%
Hold Skud Over 11.50%0%0%
Hold Skud Over 12.50%0%0%
Hold Skud Over 13.50%0%0%
Hold Skud Over 14.50%0%0%
Hold Skud Over 15.50%0%0%
Hold skud på mål 3.5+0%0%0%
Hold skud på mål 4.5+0%0%0%
Hold skud på mål 5.5+0%0%0%
Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
Kampens SkudRōninTorellóGennemsnit
Kampens Skud Over 23.50%0%0%
Kampens Skud Over 24.50%0%0%
Kampens Skud Over 25.50%0%0%
Kampens Skud Over 26.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 7.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 8.50%0%0%
Kampens Skud På Mål Over 9.50%0%0%
Offside StatsRōninTorellóGennemsnit
Offsides / kamp0.000.000.00
Over 2,5 Offsides0%0%0%
Over 3,5 Offsides0%0%0%
Andre StatistikkerRōninTorellóGennemsnit
Fejl Begået / kamp0.000.000.00
Modstanders Fejl / Kamp000.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse0%0%0%
Uafgjort%FT0%100%50%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Liga Stilling

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
GNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Argentona

0

0%

0

0

0

0

2

 Codolar Barcelona

0

0%

0

0

0

0

3

 Martorell

0

0%

0

0

0

0

4

 Puig Reig

0

0%

0

0

0

0

5

 Ronin

0

0%

0

0

0

0

6

 Sporting Gavà

0

0%

0

0

0

0

7

 Torello

0

0%

0

0

0

0

8

 Torrefarrera

0

0%

0

0

0

0

9

 UE Quart

0

0%

0

0

0

0

10

 Vila Seca

0

0%

0

0

0

0

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
GNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 Argentona

0

0%

0

0

0

0

2

 Codolar Barcelona

0

0%

0

0

0

0

3

 Martorell

0

0%

0

0

0

0

4

 Puig Reig

0

0%

0

0

0

0

5

 Ronin

0

0%

0

0

0

0

6

 Sporting Gavà

0

0%

0

0

0

0

7

 Torello

0

0%

0

0

0

0

8

 Torrefarrera

0

0%

0

0

0

0

9

 UE Quart

0

0%

0

0

0

0

10

 Vila Seca

0

0%

0

0

0

0

* Copa Catalunya Form Tabel er også tilgængelige

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.