Loading
UD Logrones vs CD LugoStatistikker, Analyser og Indbyrdes Opgør


* Gennemsnitlige stats mellem UD Logrones og CD Lugo over nuværende sæson
Få gratis tips hver dag!
Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!
Indtast din email for at abonnere *
Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!
UD Logrones
43%
Scorede først i 3 / 7 kampe
CD Lugo
75%
Scorede først i 6 / 8 kampe
Mål Efter Minutter
UD Logrones og CD Lugo's mål ved 10 minutter og 15 minutter.
| Per 10 Min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 1-10Min' | 12% | 11% |
| 11-20Min' | 8% | 5% |
| 21-31Min' | 0% | 5% |
| 31-40Min' | 15% | 16% |
| 41-50Min' | 15% | 11% |
| 51-60Min' | 8% | 5% |
| 61-70Min' | 12% | 16% |
| 71-80Min' | 12% | 5% |
| 81-90Min' | 19% | 26% |
| Per 15 Min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 0-15Min | 15% | 11% |
| 16-30Min | 4% | 11% |
| 31-45Min' | 31% | 26% |
| 46-60Min' | 8% | 5% |
| 61-75Min' | 19% | 16% |
| 76-90Min' | 23% | 32% |
| Mål Scoret På 10 min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 1-10Min' | 6% | 7% |
| 11-20Min' | 13% | 7% |
| 21-31Min' | 0% | 7% |
| 31-40Min' | 13% | 20% |
| 41-50Min' | 13% | 7% |
| 51-60Min' | 13% | 0% |
| 61-70Min' | 6% | 20% |
| 71-80Min' | 6% | 7% |
| 81-90Min' | 31% | 27% |
| Mål Scoret Ved 15 min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 0-15Min | 13% | 7% |
| 16-30Min | 6% | 13% |
| 31-45Min' | 25% | 27% |
| 46-60Min' | 13% | 0% |
| 61-75Min' | 6% | 20% |
| 76-90Min' | 38% | 33% |
| Mål Sluppet Ind På 10 min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 1-10Min' | 20% | 25% |
| 11-20Min' | 0% | 0% |
| 21-31Min' | 0% | 0% |
| 31-40Min' | 20% | 0% |
| 41-50Min' | 20% | 25% |
| 51-60Min' | 0% | 25% |
| 61-70Min' | 20% | 0% |
| 71-80Min' | 20% | 0% |
| 81-90Min' | 0% | 25% |
| Mål Lukket Ind Ved 15 min' | UD Logroñés | CD Lugo |
|---|---|---|
| 0-15Min | 20% | 25% |
| 16-30Min | 0% | 0% |
| 31-45Min' | 40% | 25% |
| 46-60Min' | 0% | 25% |
| 61-75Min' | 40% | 0% |
| 76-90Min' | 0% | 25% |
45' og 90' inkluderer mål om overtid.
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CD Lugo |
8 | 88% | 15 | 4 | 11 | 22 | 2.38 |
2 |
UD Logrones |
7 | 71% | 16 | 10 | 6 | 16 | 3.71 |
3 |
Racing Club de Ferrol |
8 | 63% | 9 | 5 | 4 | 16 | 1.75 |
4 |
SD Ponferradina |
8 | 50% | 7 | 5 | 2 | 15 | 1.50 |
5 |
Bilbao Athletic |
8 | 38% | 13 | 10 | 3 | 12 | 2.88 |
6 |
Merida Asociacion Deportiva |
8 | 50% | 15 | 12 | 3 | 12 | 3.38 |
7 |
CP Cacereno |
8 | 38% | 7 | 5 | 2 | 12 | 1.50 |
8 |
Zamora CF |
8 | 38% | 10 | 8 | 2 | 12 | 2.25 |
9 |
Real Aviles Club de Futbol |
8 | 38% | 14 | 10 | 4 | 11 | 3.00 |
10 |
Cultural y Deportiva Leonesa |
7 | 43% | 8 | 6 | 2 | 11 | 2.00 |
11 |
CD Mirandes |
8 | 38% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.50 |
12 |
Pontevedra CF |
8 | 38% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.50 |
13 |
Real Union Club de Irun |
8 | 25% | 15 | 13 | 2 | 10 | 3.50 |
14 |
CD Extremadura 1924 |
8 | 38% | 11 | 10 | 1 | 10 | 2.63 |
15 |
Barakaldo CF |
8 | 25% | 8 | 10 | -2 | 9 | 2.25 |
16 |
CD Coria |
8 | 25% | 12 | 16 | -4 | 8 | 3.50 |
17 |
CD Unionistas de Salamanca CF |
8 | 25% | 10 | 14 | -4 | 7 | 3.00 |
18 |
Real Club Deportivo Fabril |
8 | 13% | 7 | 12 | -5 | 5 | 2.38 |
19 |
UD Ourense |
8 | 13% | 3 | 13 | -10 | 5 | 2.00 |
20 |
Arenas Club de Getxo |
8 | 0% | 5 | 22 | -17 | 2 | 3.38 |
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CD Lugo |
8 | 88% | 15 | 4 | 11 | 22 | 2.38 |
2 |
UD Logrones |
7 | 71% | 16 | 10 | 6 | 16 | 3.71 |
3 |
Racing Club de Ferrol |
8 | 63% | 9 | 5 | 4 | 16 | 1.75 |
4 |
SD Ponferradina |
8 | 50% | 7 | 5 | 2 | 15 | 1.50 |
5 |
Bilbao Athletic |
8 | 38% | 13 | 10 | 3 | 12 | 2.88 |
6 |
Merida Asociacion Deportiva |
8 | 50% | 15 | 12 | 3 | 12 | 3.38 |
7 |
CP Cacereno |
8 | 38% | 7 | 5 | 2 | 12 | 1.50 |
8 |
Zamora CF |
8 | 38% | 10 | 8 | 2 | 12 | 2.25 |
9 |
Real Aviles Club de Futbol |
8 | 38% | 14 | 10 | 4 | 11 | 3.00 |
10 |
Cultural y Deportiva Leonesa |
7 | 43% | 8 | 6 | 2 | 11 | 2.00 |
11 |
CD Mirandes |
8 | 38% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.50 |
12 |
Pontevedra CF |
8 | 38% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.50 |
13 |
Real Union Club de Irun |
8 | 25% | 15 | 13 | 2 | 10 | 3.50 |
14 |
CD Extremadura 1924 |
8 | 38% | 11 | 10 | 1 | 10 | 2.63 |
15 |
Barakaldo CF |
8 | 25% | 8 | 10 | -2 | 9 | 2.25 |
16 |
CD Coria |
8 | 25% | 12 | 16 | -4 | 8 | 3.50 |
17 |
CD Unionistas de Salamanca CF |
8 | 25% | 10 | 14 | -4 | 7 | 3.00 |
18 |
Real Club Deportivo Fabril |
8 | 13% | 7 | 12 | -5 | 5 | 2.38 |
19 |
UD Ourense |
8 | 13% | 3 | 13 | -10 | 5 | 2.00 |
20 |
Arenas Club de Getxo |
8 | 0% | 5 | 22 | -17 | 2 | 3.38 |
* Primera Division RFEF Group 1 Form Tabel er også tilgængelige
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Primera Division RFEF Group 1










