Loading

LÅS OP
Copa Federacion

Abonner til FootyStats Premium

Dette er en tidlig sæsonkamp eller en pokalkamp, ​​som er afsluttet. For at holde mere konsistente data, viser vi i stedet for sæson statistikker, 'de sidste 10 stats efter 3 dage fra slutfløjt'.

Endelige Score

1 - 1

Halvleg

(0 - 0)

Ingen Assist


66'

Mario Hermo Lata

Ingen Assist


68'

StatsSD CompostelaDerio
Boldbesiddelse59%41%
Skud2811
KortN/AN/A
Hjørnespark153
Forseelser178
Offsides51
xGCalculatingCalculating

H2H Resultater SD Compostela vs CD Derio

* Tidligere Kamp Data mellem disse 2 hold er ikke tilgængelige

Alle Forudsigelser- SD Compostela vs CD Derio

0%Over 2,5
Ligagennemsnit : 0%
0%Over 1,5
Ligagennemsnit : 0%
0%BHS
Ligagennemsnit : 0%
0Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 0
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

SD Compostela vs Derio — Estadio Multiusos de San Lázaro, 10. september 2026/27. Status: ufuldendt. Context: En tidligt sæsonkamp, der vil teste Compostelas solide hjemmebasis mod en Derio, der kan skabe scoringsbølger på borteside. Compostelas...
Registrer dig som bruger (gratis) for at se GPT5 statistikanalyse »

* Gennemsnitlige stats mellem SD Compostela og CD Derio over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Samlet
 
Form - Samlet
SD Compostela Logo
0.00
    • Alle

    • Hjemme

    • Ude

    SD Compostela
    Club Marino de Luanco

    2026

    SD Compostela
    Deportivo La Coruña

    2025/2026

    CF Badalona
    SD Compostela
    SD Compostela
    CF Badalona
    SD Compostela
    Atlético Arteixo
    • Tidligere

    • Næste

    Begge Hold står lige i forhold til Point Per Kamp

    0.00
      CD Derio Logo
      • Alle

      • Hjemme

      • Ude

      Derio
      Real Sociedad III

      2026

      Derio
      Athletic Club Bilbao

      2025/2026

      SD Leioa
      CD Derio
      CD Derio
      SD Leioa
      Derio
      CD Lagun Onak
      • Tidligere

      • Næste

      Få gratis tips hver dag!

      Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

      Indtast din email for at abonnere *

      Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

      Begge Hold står lige i forhold til Mål Scoret

      SD Compostela
      0 / kamp

      SD Compostela (Hjemme)

      Derio
      0 / kamp

      CD Derio (Ude)

      Scoret Per KampSD CompostelaDerio
      Over 0,50%0%
      Over 1,50%0%
      Over 2,50%0%
      Over 3,50%0%
      Kunne ikke Score0%0%
      Scorede i 1H/2HSD CompostelaDerio
      Scoret i 1H100%100%
      Scoret i 2H100%100%
      Scorede i Begge Halvlege0%0%
      Scoret i Gennemsnit 1H00
      Scoret i Gennemsnit 2H00

      * Statistikken omfatter både hjemme- og udekampe, som SD Compostela og CD Derio har spillet.

      Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

      Begge Hold står lige i forhold til Mål Lukket Ind

      SD Compostela
      0 Mål / Kamp

      SD Compostela (Hjemme)

      Derio
      0 Mål / Kamp

      CD Derio (Ude)

      Sluppet Ind / KampSD CompostelaDerio
      Over 0,50%0%
      Over 1,50%0%
      Over 2,50%0%
      Over 3,50%0%
      Clean Sheets0%0%
      Indkasserede 1./2. halvlegSD CompostelaDerio
      1H Rent Bur0%0%
      2H Rent Bur0%0%
      1H Lukket Ind i Gennemsnit00
      2H Lukket Ind i Gennemsnit00

      * Data for indkasserede mål inkluderer både hjemme- og udekampe, som SD Compostela og CD Derio har spillet.

      Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

      SD Compostela og CD Derio's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

      Kampens MålSD CompostelaDerioGennemsnit
      Over 0,50%0%0%
      Over 1,50%0%0%
      Over 2,50%0%0%
      Over 3,50%0%0%
      Over 4,50%0%0%
      BHS0%0%0%
      BHS & Sejr0%0%0%
      BHS og Uafgjort0%0%0%
      Begge Hold Scorer & Over 2.50%0%0%
      Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.50%0%0%
      1. Halvleg MålSD CompostelaDerioGennemsnit
      Begge Hold Scorer 1H
      1H Over 0.5
      1H Over 1.5
      1H Over 2.5
      2. Halvleg MålSD CompostelaDerioGennemsnit
      Begge Hold Scorer 2H
      BHS Begge Halvlege
      2H Over 0.5
      2H Over 1.5
      2H Over 2.5
      Mål (Under)SD CompostelaDerioGennemsnit
      Under 0,50%0%0%
      Under 1,50%0%0%
      Under 2,50%0%0%
      Under 3,50%0%0%
      Under 4,50%0%0%
      1H/2HSD CompostelaDerioGennemsnit
      1H Under 0.5100%100%100%
      1H Under 1.5100%100%100%
      1H Under 2.5100%100%100%
      2H Under 0.5100%100%100%
      2H Under 1.5100%100%100%
      2H Under 2.5100%100%100%

      Seneste bruger forudsigelser

      Ingen bruger forudsigelser endnu.
      Tilføj din egen forudsigelse ved hjælp af virtuelle footystats-coins!
      Tilføj Forudsigelser

      Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

      UNLOCKHjørnespark / kamp

      * Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem SD Compostela og CD Derio

      / kamp
      Hjørnespark Tildelt
      / kamp
      Hjørnespark Tildelt
      Hjørnespark i KampenSD CompostelaDerioGennemsnit
      Over 6
      Over 7
      Over 8
      Over 9
      Over 10
      Over 11
      Over 12
      Over 13
      1. HalvlegSD CompostelaDerioGennemsnit
      1H Gennemsnit
      Over 4 1H
      Over 5 1H
      Over 6 1H
      2. HalvlegSD CompostelaDerioGennemsnit
      2H Gennemsnit
      Over 4 2H
      Over 5 2H
      Over 6 2H

      Kampens totale hjørnespark for SD Compostela og CD Derio. Liga Gennemsnittet er Copa Federacion's gennemsnit på tværs af 1 kampe i 2026/2027 sæson.

      Copa Federacion Hjørnespark Stats

      Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

      SD Compostela og CD Derio's individuelle hold data for hjørnespark.

      Holds HjørnesparkSD CompostelaDerioGennemsnit
      Vundet hjørnespark / kamp
      Hjørnespark mod sig / kamp
      Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
      Over 2,5 - Hjørnespark Mod
      Over 3,5 - Hjørnespark Mod
      Over 4,5 - Hjørnespark Mod

      Kan SD Compostela Score?

      SD Compostela
      Scoret i
      0%
      af kampene (Samlet)

      Usikker

      Det er Usikkert om SD Compostela kan score et mål, baseret på vores data.
      CD Derio
      Clean Sheets i
      0%
      af kampene (Samlet)

      Kan CD Derio Score?

      SD Compostela
      Clean Sheets i
      0%
      af kampene (Samlet)

      Usikker

      Det er Usikkert om CD Derio kan score et mål, baseret på vores data.
      CD Derio
      Scoret i
      0%
      af kampene (Samlet)
      Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

      Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

      UNLOCKSamlede Kort / kamp

      * Summen af ​​kort pr. kamp mellem SD Compostela og CD Derio

      Kort
      / kamp
      SD Compostela
      Kort
      / kamp
      CD Derio
      Kampens KortSD CompostelaDerioGennemsnit
      Over 2,5
      Over 3,5
      Over 4,5
      Over 5,5
      Over 6,5
      Kort ModtagetSD CompostelaDerioGennemsnit
      Kort modtaget i gennemsnit
      Over 0,5
      Over 1,5
      Over 2,5
      Over 3,5
      Kort ModstanderSD CompostelaDerioGennemsnit
      Over 0,5
      Over 1,5
      Over 2,5
      Over 3,5

      Samlede kort i kampen for SD Compostela og CD Derio. Liga Gennemsnittet er Copa Federacion's gennemsnit. Der var 0 kort i 1 kampe i 2026/2027 sæsonen.

      Copa Federacion Gult / Rødt Kort Stats

      Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

      Halvleg Form
       
      Halvleg Form
      SD Compostela Logo
      0.00
      Halvleg

      Begge Hold står lige i forhold til Halvleg Form

      0.00
      Halvleg
      CD Derio Logo
      1H/2H FormSD CompostelaDerio
      1H Sejre0%0%
      2H Sejre0%0%
      1H Uafgjorte0%0%
      2H Uafgjorte0%0%
      1H Tab0%0%
      2H Tab0%0%

      SD Compostela og CD Derio's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

      Kort (1./2. Halvleg)SD CompostelaDerioGennemsnit
      1H kort modtaget i gennemsnit
      2H kort modtaget i gennemsnit
      Gennemsnit kort (1H)
      Gennemsnit kort (2H)
      1H havde flere kort %
      2H havde flere kort %
      1H/2H OverSD CompostelaDerioGennemsnit
      1H Over 0,5 kort modtaget
      2H Over 0,5 kort modtaget
      1H Over 0,5 kort modtaget
      2H Over 0,5 kort modtaget
      1H er 2~3 kort totalt
      2H er 2~3 kort totalt
      1H Total Over 3
      2H Total Over 3

      Hvem Scorer Først?

      SD CompostelaSD Compostela
       
      SD Compostela

      0%

      Scorede først i 0 / 0 kampe

      CD DerioCD Derio
       
      CD Derio

      0%

      Scorede først i 0 / 0 kampe

      Skud, offsides, frispark og mere

      Skud HoldSD CompostelaDerioGennemsnit
      Skud pr. Kamp0.000.000.00
      Skud MålprocentN/AN/AN/A
      Skud På Mål / Kamp0.000.000.00
      Skud Forbi Mål / Kamp0.000.000.00
      Skud Per Mål ScoretN/AN/AN/A
      Hold Skud Over 10.50%0%0%
      Hold Skud Over 11.50%0%0%
      Hold Skud Over 12.50%0%0%
      Hold Skud Over 13.50%0%0%
      Hold Skud Over 14.50%0%0%
      Hold Skud Over 15.50%0%0%
      Hold skud på mål 3.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 4.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 5.5+0%0%0%
      Hold skud på mål 6.5+0%0%0%
      Kampens SkudSD CompostelaDerioGennemsnit
      Kampens Skud Over 23.50%0%0%
      Kampens Skud Over 24.50%0%0%
      Kampens Skud Over 25.50%0%0%
      Kampens Skud Over 26.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 7.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 8.50%0%0%
      Kampens Skud På Mål Over 9.50%0%0%
      Offside StatsSD CompostelaDerioGennemsnit
      Offsides / kamp0.000.000.00
      Over 2,5 Offsides0%0%0%
      Over 3,5 Offsides0%0%0%
      Andre StatistikkerSD CompostelaDerioGennemsnit
      Fejl Begået / kamp0.000.000.00
      Modstanders Fejl / Kamp000.00
      Gennemsnitlig Boldbesiddelse0%0%0%
      Uafgjort%FT0%0%0%

      Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

      Liga Stilling

         Hold K Sejr % MF
      Mål Til (MF).
      Antal mål dette
      hold har scoret.
      MM
      Mål Mod (MM).
      Antal mål dette
      hold har lukket ind.
      MFskl.
      Mål Forskel (MFskl.).
      Mål Scoret - Mål Lukket Ind
      GNS.
      Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
      Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
      Beregnet gennem sæsonnen.

      1

       Orihuela CF

      1

      100%

      3

      1

      2

      4.00

      2

       AD San Juan

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      3

       Atletico Saguntino

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      4

       Bergantinos FC

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      5

       CD Binefar

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      6

       Caudal Deportivo de Mieres

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      7

       CD Mensajero

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      8

       CD Artistico Navalcarnero

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      9

       CE LHospitalet

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      10

       CF Badalona

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      11

       Comillas CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      12

       Conil CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      13

       CP Cacereno

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      14

       CD Derio

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      15

       Dos Hermanas CF 1971

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      16

       Motril CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      17

       UE Porreres

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      18

       Real Murcia CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      19

       Real Club Recreativo de Huelva

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      20

       Salamanca Club de Futbol UDS

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      21

       SD Compostela

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      22

       SD Leioa

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      23

       Sestao River Club

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      24

       Sporting de Ceuta

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      25

       Talavera CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      26

       Terrassa Olimpica 2010

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      27

       Torrent CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      28

       UD Melilla

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      29

       UD San Pedro

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      30

       UD Santa Marta de Tormes

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      31

       CF Vimenor

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      32

       UD San Fernando

      1

      0%

      1

      3

      -2

      4.00

         Hold K Sejr % MF
      Mål Til (MF).
      Antal mål dette
      hold har scoret.
      MM
      Mål Mod (MM).
      Antal mål dette
      hold har lukket ind.
      MFskl.
      Mål Forskel (MFskl.).
      Mål Scoret - Mål Lukket Ind
      GNS.
      Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
      Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
      Beregnet gennem sæsonnen.

      1

       Orihuela CF

      1

      100%

      3

      1

      2

      4.00

      2

       AD San Juan

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      3

       Atletico Saguntino

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      4

       Bergantinos FC

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      5

       CD Binefar

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      6

       Caudal Deportivo de Mieres

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      7

       CD Mensajero

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      8

       CD Artistico Navalcarnero

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      9

       CE LHospitalet

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      10

       CF Badalona

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      11

       Comillas CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      12

       Conil CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      13

       CP Cacereno

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      14

       CD Derio

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      15

       Dos Hermanas CF 1971

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      16

       Motril CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      17

       UE Porreres

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      18

       Real Murcia CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      19

       Real Club Recreativo de Huelva

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      20

       Salamanca Club de Futbol UDS

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      21

       SD Compostela

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      22

       SD Leioa

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      23

       Sestao River Club

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      24

       Sporting de Ceuta

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      25

       Talavera CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      26

       Terrassa Olimpica 2010

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      27

       Torrent CF

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      28

       UD Melilla

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      29

       UD San Pedro

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      30

       UD Santa Marta de Tormes

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      31

       CF Vimenor

      0

      0%

      0

      0

      0

      0

      32

       UD San Fernando

      1

      0%

      1

      3

      -2

      4.00

      * Copa Federacion Form Tabel er også tilgængelige

      Second Half Result
      Stats
      1xbet
      WilliamHill
      Home
      0%
      2.07
      2.15
      Draw
      0%
      2.47
      2.30
      Away
      0%
      4.50
      4.40
      Double Chance
      Stats
      1xbet
      Unibet
      Betfair
      BetVictor
      Sbo
      10Bet
      WilliamHill
      Home/Away
      -
      1.22
      1.15
      1.22
      1.20
      1.19
      1.17
      1.30
      Draw/Away
      -
      1.94
      2.15
      2.10
      2.10
      2.01
      2.30
      1.91
      Home/Draw
      -
      1.13
      1.10
      1.14
      1.17
      1.10
      1.09
      1.18
      Half Time Result
      Stats
      10Bet
      BetVictor
      1xbet
      WilliamHill
      Unibet
      bet365
      Betfair
      Sbo
      Home
      0%
      2.05
      2.20
      2.31
      2.20
      2.02
      2.10
      2.20
      2.14
      Draw
      0%
      2.30
      2.20
      2.06
      2.20
      2.35
      2.25
      2.20
      2.13
      Away
      0%
      5.00
      5.25
      5.25
      4.75
      5.10
      5.00
      4.50
      4.69
      Both Teams To Score
      Stats
      WilliamHill
      Unibet
      BetVictor
      1xbet
      No
      100%
      1.85
      1.85
      1.83
      1.86
      Yes
      0%
      1.80
      1.82
      1.85
      1.81
      ×
      Tilføj Forudsigelser
      /dk/
      https://cdn.footystats.org/
      - Starter om### min.'
      - Starter om### timer'
      Åbent spil / Live odds'
      - Begyndt
      ●Snart
      ●Begyndt
      no

      Loader Stats

      JOIN PREMIUM. PROFITER NU.