GNS. Samlede Mål - Moldova Playoffs 1 2

Konkurrence
Mål
- Stats i denne kategori :
- GNS. Samlede Mål -
- Mål Scoret -
- Mål Indkasseret -
- Clean Sheets -
- Begge Hold Scorede (BHS) -
- Kunne Ikke Score -
- xG (Forventede Mål)
GNS. Samlede Mål - Playoffs 1 2
| # | Hold | K | Mål i alt | GNS. | Hjemme | Ude | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FCM Ungheni | 1 | 6 | 6.00 / kamp | 6.00 | 0.00 |
| 2 | ![]() | FC Victoria Bardar | 1 | 6 | 6.00 / kamp | 0.00 | 6.00 |
| 3 | ![]() | CF Gagauziya Oguzsport Komrat | 1 | 5 | 5.00 / kamp | 5.00 | 0.00 |
| 4 | ![]() | FC Oguz | 1 | 5 | 5.00 / kamp | 0.00 | 5.00 |
| 5 | ![]() | CSF Spartanii Selemet | 10 | 29 | 2.90 / kamp | 3.40 | 2.40 |
| 6 | ![]() | FC Stauceni | 10 | 29 | 2.90 / kamp | 1.60 | 4.20 |
| 7 | ![]() | FC Sireti | 10 | 28 | 2.80 / kamp | 3.00 | 2.60 |
| 8 | ![]() | CSM Politehnica Iasi | 10 | 27 | 2.70 / kamp | 3.40 | 2.00 |
| 9 | ![]() | FC Iskra Ribnita | 10 | 22 | 2.20 / kamp | 1.80 | 2.60 |
| 10 | ![]() | FC Floresti | 10 | 21 | 2.10 / kamp | 2.40 | 1.80 |
| 11 | ![]() | FC Flacara Falesti | 0 | 0 | 0.00 / kamp | 0.00 | 0.00 |
Hjemme / GNS. Samlede Mål (Playoffs 1 2)
| # | Hold | K | Hjemme Mål i alt | Hjemme GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FCM Ungheni | 1 | 6 | 6.00 / kamp |
| 2 | ![]() | CF Gagauziya Oguzsport Komrat | 1 | 5 | 5.00 / kamp |
| 3 | ![]() | CSF Spartanii Selemet | 5 | 17 | 3.40 / kamp |
| 4 | ![]() | CSM Politehnica Iasi | 5 | 17 | 3.40 / kamp |
| 5 | ![]() | FC Sireti | 5 | 15 | 3.00 / kamp |
| 6 | ![]() | FC Floresti | 5 | 12 | 2.40 / kamp |
| 7 | ![]() | FC Iskra Ribnita | 5 | 9 | 1.80 / kamp |
| 8 | ![]() | FC Stauceni | 5 | 8 | 1.60 / kamp |
| 9 | ![]() | FC Victoria Bardar | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
| 10 | ![]() | FC Oguz | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
| 11 | ![]() | FC Flacara Falesti | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
Ude / GNS. Samlede Mål (Playoffs 1 2)
| # | Hold | K | Ude Mål i alt | Ude GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Victoria Bardar | 1 | 6 | 6.00 / kamp |
| 2 | ![]() | FC Oguz | 1 | 5 | 5.00 / kamp |
| 3 | ![]() | FC Stauceni | 5 | 21 | 4.20 / kamp |
| 4 | ![]() | FC Sireti | 5 | 13 | 2.60 / kamp |
| 5 | ![]() | FC Iskra Ribnita | 5 | 13 | 2.60 / kamp |
| 6 | ![]() | CSF Spartanii Selemet | 5 | 12 | 2.40 / kamp |
| 7 | ![]() | CSM Politehnica Iasi | 5 | 10 | 2.00 / kamp |
| 8 | ![]() | FC Floresti | 5 | 9 | 1.80 / kamp |
| 9 | ![]() | FCM Ungheni | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
| 10 | ![]() | CF Gagauziya Oguzsport Komrat | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
| 11 | ![]() | FC Flacara Falesti | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
Hvilke hold oplever flest samlede mål i Playoffs 1 2?
For 2025/26 sæsonen, det højeste antal mål i hele ligaen, blev oplevet af FC Victoria Bardar med 6 mål i 1 kampe spillet. Dette er både mål til og mod dem. FC Victoria Bardar holdte gennemsnitligt 6 samlede mål pr. kamp. Når de spiller på udebane, har de ca. 0 mål scoret og lukket ind - hvilket gør det til en intens oplevelse for hjemmebane fansne i FC Victoria Bardar’s kampe.
Målene scoret i kampene spillet af FCM Ungheni og FC Oguz gennem denne Playoffs 1 2 sæson er også mange. FCM Ungheni og FC Oguz havde 6 mål og 6 samlede mål. Begge hold holdt omkring 6 mål scoret eller lukket ind på dem. På den modsatte side, har FC Flacara Falesti the den laveste involvering med mål i Playoffs 1 2. En mængde på 0 er forekommet i deres Playoffs 1 2 kampe, hvilket er gennemsnitligt 0 pr. kamp.
GNS. Samlede Mål - Moldova
- Division 1
- Mesterskab
- Mesterskab
- Division 3
- Division 1
- Division 2
- Mesterskab










