Loading
VfB Eichstatt vs TSV BuchbachStatistikker, Analyser og Indbyrdes Opgør


* Gennemsnitlige stats mellem VfB Eichstatt og TSV Buchbach over nuværende sæson
Få gratis tips hver dag!
Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!
Indtast din email for at abonnere *
Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!
VfB Eichstatt
43%
Scorede først i 3 / 7 kampe
TSV Buchbach
86%
Scorede først i 6 / 7 kampe
Mål Efter Minutter
VfB Eichstatt og TSV Buchbach's mål ved 10 minutter og 15 minutter.
| Per 10 Min' | Eichstätt | Buchbach |
|---|---|---|
| 1-10Min' | 16% | 17% |
| 11-20Min' | 5% | 4% |
| 21-31Min' | 21% | 22% |
| 31-40Min' | 0% | 4% |
| 41-50Min' | 5% | 0% |
| 51-60Min' | 5% | 13% |
| 61-70Min' | 0% | 13% |
| 71-80Min' | 16% | 4% |
| 81-90Min' | 32% | 22% |
| Per 15 Min' | Eichstätt | Buchbach |
|---|---|---|
| 0-15Min | 16% | 22% |
| 16-30Min | 26% | 22% |
| 31-45Min' | 0% | 4% |
| 46-60Min' | 11% | 13% |
| 61-75Min' | 5% | 13% |
| 76-90Min' | 42% | 26% |
45' og 90' inkluderer mål om overtid.
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
TSV Buchbach |
3 | 67% | 8 | 3 | 5 | 7 | 3.67 |
2 |
TSV Aubstadt |
4 | 50% | 11 | 6 | 5 | 7 | 4.25 |
3 |
SpVgg Unterhaching |
3 | 67% | 4 | 0 | 4 | 7 | 1.33 |
4 |
1 FC Schweinfurt 1905 |
3 | 67% | 9 | 5 | 4 | 7 | 4.67 |
5 |
Sport Club 1926 Eltersdorf |
4 | 50% | 7 | 4 | 3 | 7 | 2.75 |
6 |
FC Augsburg II |
3 | 67% | 9 | 6 | 3 | 7 | 5.00 |
7 |
Deutsche Jugend Kraft Vilzing |
4 | 50% | 6 | 4 | 2 | 7 | 2.50 |
8 |
FV Illertissen 1921 |
3 | 67% | 5 | 2 | 3 | 6 | 2.33 |
9 |
VfB Eichstatt |
3 | 67% | 5 | 3 | 2 | 6 | 2.67 |
10 |
1 FC Nurnberg II |
4 | 50% | 9 | 7 | 2 | 6 | 4.00 |
11 |
FC Bayern Munchen II |
4 | 25% | 5 | 4 | 1 | 4 | 2.25 |
12 |
FC Memmingen 07 |
3 | 33% | 4 | 4 | 0 | 4 | 2.67 |
13 |
SpVgg Bayreuth |
4 | 25% | 8 | 9 | -1 | 4 | 4.25 |
14 |
SpVgg Greuther Furth II |
2 | 50% | 2 | 2 | 0 | 3 | 2.00 |
15 |
SV Wacker Burghausen |
3 | 33% | 7 | 7 | 0 | 3 | 4.67 |
16 |
TSV 1860 Munchen |
2 | 0% | 3 | 3 | 0 | 2 | 3.00 |
17 |
TSV Schwaben Augsburg |
4 | 0% | 3 | 5 | -2 | 2 | 2.00 |
18 |
TSV 1882 Landsberg am Lech |
4 | 0% | 3 | 6 | -3 | 2 | 2.25 |
19 |
SpVgg Ansbach 09 |
3 | 0% | 2 | 9 | -7 | 0 | 3.67 |
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
FC Memmingen 07 |
4 | 100% | 7 | 2 | 5 | 12 | 2.25 |
2 |
TSV Buchbach |
4 | 75% | 9 | 3 | 6 | 10 | 3.00 |
3 |
TSV 1860 Munchen |
4 | 50% | 10 | 6 | 4 | 8 | 4.00 |
4 |
SV Wacker Burghausen |
4 | 50% | 11 | 7 | 4 | 7 | 4.50 |
5 |
TSV Schwaben Augsburg |
3 | 67% | 4 | 4 | 0 | 6 | 2.67 |
6 |
Deutsche Jugend Kraft Vilzing |
3 | 67% | 7 | 7 | 0 | 6 | 4.67 |
7 |
Sport Club 1926 Eltersdorf |
3 | 33% | 4 | 3 | 1 | 5 | 2.33 |
8 |
FV Illertissen 1921 |
4 | 25% | 7 | 7 | 0 | 5 | 3.50 |
9 |
SpVgg Unterhaching |
3 | 33% | 2 | 4 | -2 | 4 | 2.00 |
10 |
FC Augsburg II |
4 | 25% | 4 | 9 | -5 | 4 | 3.25 |
11 |
1 FC Schweinfurt 1905 |
4 | 25% | 5 | 11 | -6 | 4 | 4.00 |
12 |
FC Bayern Munchen II |
2 | 50% | 2 | 2 | 0 | 3 | 2.00 |
13 |
SpVgg Bayreuth |
3 | 33% | 4 | 4 | 0 | 3 | 2.67 |
14 |
VfB Eichstatt |
4 | 0% | 2 | 9 | -7 | 2 | 2.75 |
15 |
1 FC Nurnberg II |
2 | 0% | 2 | 4 | -2 | 1 | 3.00 |
16 |
TSV Aubstadt |
2 | 0% | 1 | 4 | -3 | 1 | 2.50 |
17 |
TSV 1882 Landsberg am Lech |
3 | 0% | 3 | 6 | -3 | 1 | 3.00 |
18 |
SpVgg Greuther Furth II |
4 | 0% | 4 | 10 | -6 | 0 | 3.50 |
19 |
SpVgg Ansbach 09 |
3 | 0% | 1 | 8 | -7 | 0 | 3.00 |
* Regionalliga Bayern Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern
* Stats fra 2026/27 sæsonnen af Regionalliga Bayern







