Loading
2 - 1
Halvleg
(1 - 0)
Jaro Saikkonen
Ingen Assist
41'
Ingen Assist
68'
Eelis Silvo
Ingen Assist
87'
* Post-Match data som skud, kort og hjørnespark er endnu ikke tilgængelige for denne kamp. Det vil blive tilføjet snart.
* Gennemsnitlige stats mellem HaPK og PeKa over nuværende sæson
Få gratis tips hver dag!
Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!
Indtast din email for at abonnere *
Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!
HaPK
50%
Scorede først i 9 / 18 kampe
PeKa
44%
Scorede først i 8 / 18 kampe
Mål Efter Minutter
HaPK og PeKa's mål ved 10 minutter og 15 minutter.
| Per 10 Min' | HaPK | PeKa |
|---|---|---|
| 1-10Min' | 5% | 4% |
| 11-20Min' | 4% | 7% |
| 21-31Min' | 10% | 4% |
| 31-40Min' | 2% | 8% |
| 41-50Min' | 11% | 9% |
| 51-60Min' | 14% | 9% |
| 61-70Min' | 10% | 2% |
| 71-80Min' | 5% | 12% |
| 81-90Min' | 10% | 12% |
| Per 15 Min' | HaPK | PeKa |
|---|---|---|
| 0-15Min | 6% | 7% |
| 16-30Min | 12% | 9% |
| 31-45Min' | 9% | 14% |
| 46-60Min' | 19% | 11% |
| 61-75Min' | 12% | 9% |
| 76-90Min' | 12% | 18% |
45' og 90' inkluderer mål om overtid.
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jyvaskylan Seudun Palloseura |
11 | 91% | 45 | 8 | 37 | 31 | 4.82 |
2 |
Kultsu FC |
11 | 82% | 41 | 15 | 26 | 28 | 5.09 |
3 |
Nieminen Urheilijat |
10 | 80% | 29 | 7 | 22 | 25 | 3.60 |
4 |
PeKa |
9 | 89% | 44 | 10 | 34 | 24 | 6.00 |
5 |
IPS Edustus |
9 | 78% | 25 | 14 | 11 | 23 | 4.33 |
6 |
Kings SC |
10 | 70% | 30 | 14 | 16 | 21 | 4.40 |
7 |
JIPPO j PunaMusta JIPPO Joensuu II |
10 | 60% | 29 | 20 | 9 | 20 | 4.90 |
8 |
Mikkelin Kissat |
9 | 67% | 29 | 11 | 18 | 19 | 4.44 |
9 |
Metso |
9 | 67% | 27 | 12 | 15 | 19 | 4.33 |
10 |
Keuruun Pallo |
10 | 50% | 26 | 20 | 6 | 19 | 4.60 |
11 |
Mikkelin Palloilijat II |
9 | 67% | 24 | 13 | 11 | 18 | 4.11 |
12 |
Savonlinnan Tyovaen Palloseura |
9 | 56% | 19 | 10 | 9 | 17 | 3.22 |
13 |
FC Jyvaskyla Blackbird |
10 | 50% | 25 | 19 | 6 | 17 | 4.40 |
14 |
Kotajarven Pallo |
9 | 56% | 17 | 13 | 4 | 17 | 3.33 |
15 |
Kouvolan Jalkapallo |
9 | 56% | 20 | 10 | 10 | 16 | 3.33 |
16 |
Pallo Kerho 37 Iisalmi |
10 | 50% | 17 | 17 | 0 | 16 | 3.40 |
17 |
Savannan Pallo Pieksamaki |
9 | 44% | 26 | 15 | 11 | 15 | 4.56 |
18 |
LAUTP |
10 | 40% | 26 | 23 | 3 | 14 | 4.90 |
19 |
HaPK |
8 | 50% | 16 | 12 | 4 | 13 | 3.50 |
20 |
KuPS Akatemia II |
10 | 40% | 23 | 22 | 1 | 13 | 4.50 |
21 |
Ylamyllyn Yllatys |
10 | 30% | 21 | 20 | 1 | 12 | 4.10 |
22 |
SC Zulimanit |
10 | 30% | 13 | 18 | -5 | 11 | 3.10 |
23 |
Jyvaskylan Jalkapalloklubi II |
10 | 30% | 18 | 29 | -11 | 9 | 4.70 |
24 |
LAUTP 2 |
8 | 25% | 8 | 15 | -7 | 6 | 2.88 |
25 |
Kumu |
9 | 22% | 14 | 26 | -12 | 6 | 4.44 |
26 |
Toivalan Urheilijat |
9 | 22% | 10 | 28 | -18 | 6 | 4.22 |
27 |
FC Komeetat |
10 | 10% | 11 | 20 | -9 | 5 | 3.10 |
28 |
FC Vaajakoski Reds |
10 | 10% | 17 | 36 | -19 | 5 | 5.30 |
| Hold | K | Sejr % | MF | MM | MFskl. | P | GNS. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kings SC |
10 | 80% | 39 | 15 | 24 | 25 | 5.40 |
2 |
Nieminen Urheilijat |
9 | 78% | 16 | 9 | 7 | 21 | 2.78 |
3 |
PeKa |
9 | 67% | 22 | 14 | 8 | 20 | 4.00 |
4 |
Keuruun Pallo |
10 | 60% | 21 | 18 | 3 | 20 | 3.90 |
5 |
Jyvaskylan Seudun Palloseura |
9 | 56% | 26 | 7 | 19 | 19 | 3.67 |
6 |
FC Jyvaskyla Blackbird |
10 | 40% | 28 | 20 | 8 | 16 | 4.80 |
7 |
Mikkelin Kissat |
9 | 56% | 21 | 15 | 6 | 16 | 4.00 |
8 |
Ylamyllyn Yllatys |
10 | 50% | 23 | 20 | 3 | 16 | 4.30 |
9 |
HaPK |
10 | 50% | 26 | 27 | -1 | 15 | 5.30 |
10 |
Metso |
11 | 36% | 26 | 29 | -3 | 15 | 5.00 |
11 |
IPS Edustus |
9 | 44% | 17 | 16 | 1 | 14 | 3.67 |
12 |
Kultsu FC |
8 | 50% | 17 | 13 | 4 | 13 | 3.75 |
13 |
Kouvolan Jalkapallo |
9 | 44% | 12 | 12 | 0 | 13 | 2.67 |
14 |
FC Vaajakoski Reds |
10 | 40% | 16 | 36 | -20 | 12 | 5.20 |
15 |
Pallo Kerho 37 Iisalmi |
10 | 30% | 16 | 24 | -8 | 11 | 4.00 |
16 |
SC Zulimanit |
10 | 30% | 15 | 23 | -8 | 10 | 3.80 |
17 |
Jyvaskylan Jalkapalloklubi II |
9 | 33% | 15 | 31 | -16 | 10 | 5.11 |
18 |
JIPPO j PunaMusta JIPPO Joensuu II |
10 | 20% | 17 | 20 | -3 | 9 | 3.70 |
19 |
Mikkelin Palloilijat II |
9 | 33% | 19 | 23 | -4 | 9 | 4.67 |
20 |
FC Komeetat |
10 | 20% | 15 | 26 | -11 | 7 | 4.10 |
21 |
KuPS Akatemia II |
10 | 20% | 12 | 26 | -14 | 7 | 3.80 |
22 |
LAUTP |
9 | 22% | 10 | 25 | -15 | 7 | 3.89 |
23 |
Toivalan Urheilijat |
10 | 10% | 8 | 35 | -27 | 4 | 4.30 |
24 |
Savannan Pallo Pieksamaki |
10 | 10% | 12 | 28 | -16 | 3 | 4.00 |
25 |
Kotajarven Pallo |
9 | 11% | 8 | 31 | -23 | 3 | 4.33 |
26 |
Kumu |
9 | 0% | 9 | 34 | -25 | 2 | 4.78 |
27 |
LAUTP 2 |
10 | 0% | 7 | 44 | -37 | 2 | 5.10 |
28 |
Savonlinnan Tyovaen Palloseura |
9 | 0% | 4 | 29 | -25 | 0 | 3.67 |
* Kolmonen Itä Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.
Kanaler som viser HaPK mod PeKa
Ruutu









