Clean Sheets - China League Two

Målmand - Clean Sheets

# SpillerK
Kampe Spillet
Clean SheetsClean Sheets %HjemmeUde
1Dalian Kewei BadgeChong Zhang281656%97
2Rizhao Yuqi BadgeQianyu Mu261557%105
3Guangdong Mingtu BadgeChen Li231252%84
4Langfang Glory City BadgeZhenyao Xu261142%74
5Guizhou Zhucheng BadgeJunlin Chen211048%64
6Jiangxi Liansheng BadgeChen Li23939%45
7XiHaixuan Zhang17953%72
8Guangzhou Dandelion BadgeMengtong Fan25832%44
9Yichun Grand Tiger BadgeZhao Chen28828%44
10Shanghai Port II BadgeZhiliang Li19842%35
11Shenzhen 2028 BadgeJianrui Yuan27726%43
12Wuhan Three Towns II BadgeJianqiu He27726%43
13Haimen Codion BadgeGongbo Xie17741%34
14Xiamen Feilu BadgeYuchen Zhou17741%61
15Qingdao Red Lions BadgeZhizhe He17741%52

Hold - Clean Sheets

# HoldK
Kampe Spillet
Clean SheetsCS%HjemmeUde
1Rizhao Yuqi FCRizhao Yuqi FC
Rizhao Yuqi FC

Rizhao Yuqi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.21
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.43
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 29% 14%
GNS. 1.39 1.36 1.43
Scorede 0.64 0.71 0.57
Lukket Ind 0.75 0.64 0.86
BHS 29% 21% 36%
CS 61% 71% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281761%71%50%
2Dalian KeweiDalian Kewei
Dalian Kewei

Dalian Kewei

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
2.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 43% 57% 29%
GNS. 1.68 1.79 1.57
Scorede 1.04 1.29 0.79
Lukket Ind 0.64 0.50 0.79
BHS 39% 36% 43%
CS 57% 64% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281657%64%50%
3Xian RonghaiXian Ronghai
Xian Ronghai

Xian Ronghai

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • T
1.79
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.21
Ude
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 71% 36%
GNS. 1.89 2.29 1.50
Scorede 1.18 1.57 0.79
Lukket Ind 0.71 0.71 0.71
BHS 29% 21% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281450%64%36%
4Guizhou Zhucheng Athletic FCGuizhou Zhucheng Athletic FC
Guizhou Zhucheng Athletic FC

Guizhou Zhucheng Athletic FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • V
1.75
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • V
2.43
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 79% 29%
GNS. 2.14 2.21 2.07
Scorede 1.32 1.79 0.86
Lukket Ind 0.82 0.43 1.21
BHS 32% 29% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281450%64%36%
5Guangdong Mingtu FCGuangdong Mingtu FC
Guangdong Mingtu FC

Guangdong Mingtu FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • U
  • U
1.29
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
1.21
Ude
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 21% 29%
GNS. 1.79 1.64 1.93
Scorede 0.96 0.93 1.00
Lukket Ind 0.82 0.71 0.93
BHS 46% 43% 50%
CS 46% 57% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281346%57%36%
6Shanghai Port FC BShanghai Port FC B
Shanghai Port FC B

Shanghai Port FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.79
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.71
Ude
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 50% 57%
GNS. 2.46 2.57 2.36
Scorede 1.57 1.50 1.64
Lukket Ind 0.89 1.07 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 43% 36% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281243%36%50%
7Nantong Haimen Codion FCNantong Haimen Codion FC
Nantong Haimen Codion FC

Nantong Haimen Codion FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.50
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 1.32 1.64 1.00
Lukket Ind 0.93 1.00 0.86
BHS 54% 64% 43%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281139%36%43%
8Langfang Glory CityLangfang Glory City
Langfang Glory City

Langfang Glory City

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.36
Ude
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.29 1.86 2.71
Scorede 1.07 0.93 1.21
Lukket Ind 1.21 0.93 1.50
BHS 50% 36% 64%
CS 39% 50% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281139%50%29%
9Dalian Yingbo BDalian Yingbo B
Dalian Yingbo B

Dalian Yingbo B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.43
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 36% 29%
GNS. 2.00 2.64 1.36
Scorede 1.07 1.50 0.64
Lukket Ind 0.93 1.14 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281139%36%43%
10Xiamen FeiluXiamen Feilu
Xiamen Feilu

Xiamen Feilu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • T
  • U
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 43% 21%
GNS. 2.50 1.86 3.14
Scorede 1.32 1.29 1.36
Lukket Ind 1.18 0.57 1.79
BHS 43% 21% 64%
CS 39% 71% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281139%71%7%
11Jiangxi LianshengJiangxi Liansheng
Jiangxi Liansheng

Jiangxi Liansheng

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • U
1.50
Ude
  • V
  • V
  • T
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 43% 36%
GNS. 1.96 1.93 2.00
Scorede 1.04 1.07 1.00
Lukket Ind 0.93 0.86 1.00
BHS 43% 36% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281036%36%36%
12Hubei Chufeng Heli FCHubei Chufeng Heli FC
Hubei Chufeng Heli FC

Hubei Chufeng Heli FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • U
1.43
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
1.43
Ude
  • T
  • V
  • U
  • U
  • T
1.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 36% 36%
GNS. 2.21 2.07 2.36
Scorede 1.21 1.21 1.21
Lukket Ind 1.00 0.86 1.14
BHS 50% 50% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281036%36%36%
13Shandong Taishan FC BShandong Taishan FC B
Shandong Taishan FC B

Shandong Taishan FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.79
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • V
1.64
Ude
  • V
  • U
  • T
  • V
  • U
1.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 43% 57%
GNS. 2.29 2.21 2.36
Scorede 1.39 1.29 1.50
Lukket Ind 0.89 0.93 0.86
BHS 54% 57% 50%
CS 36% 29% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

281036%29%43%
14Changchun XiduChangchun Xidu
Changchun Xidu

Changchun Xidu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.14
Ude
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 21% 21%
GNS. 1.86 1.29 2.43
Scorede 0.75 0.57 0.93
Lukket Ind 1.11 0.71 1.50
BHS 46% 36% 57%
CS 32% 43% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28932%43%21%
15Yichun Grand Tiger FCYichun Grand Tiger FC
Yichun Grand Tiger FC

Yichun Grand Tiger FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.96
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 1.79 1.57 2.00
Scorede 0.64 0.64 0.64
Lukket Ind 1.14 0.93 1.36
BHS 43% 43% 43%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28829%29%29%
16Taian Tiankuang FCTaian Tiankuang FC
Taian Tiankuang FC

Taian Tiankuang FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.79
Ude
  • T
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 50% 21%
GNS. 2.11 1.93 2.29
Scorede 1.14 1.21 1.07
Lukket Ind 0.96 0.71 1.21
BHS 50% 43% 57%
CS 29% 36% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28829%36%21%
17Guangzhou Dandelion Alpha FCGuangzhou Dandelion Alpha FC
Guangzhou Dandelion Alpha FC

Guangzhou Dandelion Alpha FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
1.07
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.29 2.79 1.79
Scorede 1.00 1.29 0.71
Lukket Ind 1.29 1.50 1.07
BHS 54% 71% 36%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28829%29%29%
18Ganzhou Ruishi FCGanzhou Ruishi FC
Ganzhou Ruishi FC

Ganzhou Ruishi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.11
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • U
1.36
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • T
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 0.82 1.36 0.29
Lukket Ind 1.43 1.29 1.57
BHS 39% 71% 7%
CS 29% 14% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28829%14%43%
19Qingdao Red Lions FCQingdao Red Lions FC
Qingdao Red Lions FC

Qingdao Red Lions FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • V
1.14
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 36% 14%
GNS. 1.93 1.93 1.93
Scorede 0.93 1.14 0.71
Lukket Ind 1.00 0.79 1.21
BHS 43% 43% 43%
CS 25% 36% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28725%36%14%
20Shenzhen 2028 FCShenzhen 2028 FC
Shenzhen 2028 FC

Shenzhen 2028 FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 57% 21%
GNS. 2.54 3.00 2.07
Scorede 1.43 2.00 0.86
Lukket Ind 1.11 1.00 1.21
BHS 54% 50% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28725%29%21%
21Wuhan Three Towns FC BWuhan Three Towns FC B
Wuhan Three Towns FC B

Wuhan Three Towns FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.14
Ude
  • V
  • T
  • U
  • V
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.07 1.71 2.43
Scorede 0.93 0.86 1.00
Lukket Ind 1.14 0.86 1.43
BHS 43% 29% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28725%29%21%
22Chengdu Rongcheng FC BChengdu Rongcheng FC B
Chengdu Rongcheng FC B

Chengdu Rongcheng FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • T
  • T
0.89
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.07 2.50 1.64
Scorede 0.82 1.29 0.36
Lukket Ind 1.25 1.21 1.29
BHS 46% 71% 21%
CS 21% 14% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28621%14%29%
23Beijing Institute of Technology FCBeijing Institute of Technology FC
Beijing Institute of Technology FC

Beijing Institute of Technology FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • U
0.89
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.00
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.75 2.43 3.07
Scorede 1.00 1.07 0.93
Lukket Ind 1.75 1.36 2.14
BHS 61% 64% 57%
CS 18% 14% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

28518%14%21%
24Shanghai SegendaShanghai Segenda
Shanghai Segenda

Shanghai Segenda

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
0.73
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
0.69
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.77
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 8% 8%
GNS. 2.31 1.85 2.77
Scorede 0.88 0.62 1.15
Lukket Ind 1.42 1.23 1.62
BHS 65% 54% 77%
CS 12% 15% 8%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

26312%15%8%
25Shanghai SecondShanghai Second
Shanghai Second

Shanghai Second

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 25 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
0.00
Hjemme
  • T
0.00
Ude
  • T
0.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 6.00 7.00 5.00
Scorede 1.50 1.00 2.00
Lukket Ind 4.50 6.00 3.00
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

200%0%0%

Hjemme / Clean Sheets (China League Two)

# HoldK
Kampe Spillet
Hjemme
Clean Sheets
Hjemme
CS%
1Rizhao Yuqi FCRizhao Yuqi FC
Rizhao Yuqi FC

Rizhao Yuqi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.21
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.43
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 29% 14%
GNS. 1.39 1.36 1.43
Scorede 0.64 0.71 0.57
Lukket Ind 0.75 0.64 0.86
BHS 29% 21% 36%
CS 61% 71% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

141071%
2Xiamen FeiluXiamen Feilu
Xiamen Feilu

Xiamen Feilu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • T
  • U
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 43% 21%
GNS. 2.50 1.86 3.14
Scorede 1.32 1.29 1.36
Lukket Ind 1.18 0.57 1.79
BHS 43% 21% 64%
CS 39% 71% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

141071%
3Dalian KeweiDalian Kewei
Dalian Kewei

Dalian Kewei

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
2.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 43% 57% 29%
GNS. 1.68 1.79 1.57
Scorede 1.04 1.29 0.79
Lukket Ind 0.64 0.50 0.79
BHS 39% 36% 43%
CS 57% 64% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14964%
4Xian RonghaiXian Ronghai
Xian Ronghai

Xian Ronghai

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • T
1.79
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.21
Ude
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 71% 36%
GNS. 1.89 2.29 1.50
Scorede 1.18 1.57 0.79
Lukket Ind 0.71 0.71 0.71
BHS 29% 21% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14964%
5Guizhou Zhucheng Athletic FCGuizhou Zhucheng Athletic FC
Guizhou Zhucheng Athletic FC

Guizhou Zhucheng Athletic FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • V
1.75
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • V
2.43
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 79% 29%
GNS. 2.14 2.21 2.07
Scorede 1.32 1.79 0.86
Lukket Ind 0.82 0.43 1.21
BHS 32% 29% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14964%
6Guangdong Mingtu FCGuangdong Mingtu FC
Guangdong Mingtu FC

Guangdong Mingtu FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • U
  • U
1.29
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
1.21
Ude
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 21% 29%
GNS. 1.79 1.64 1.93
Scorede 0.96 0.93 1.00
Lukket Ind 0.82 0.71 0.93
BHS 46% 43% 50%
CS 46% 57% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14857%
7Langfang Glory CityLangfang Glory City
Langfang Glory City

Langfang Glory City

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.36
Ude
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.29 1.86 2.71
Scorede 1.07 0.93 1.21
Lukket Ind 1.21 0.93 1.50
BHS 50% 36% 64%
CS 39% 50% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14750%
8Changchun XiduChangchun Xidu
Changchun Xidu

Changchun Xidu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.14
Ude
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 21% 21%
GNS. 1.86 1.29 2.43
Scorede 0.75 0.57 0.93
Lukket Ind 1.11 0.71 1.50
BHS 46% 36% 57%
CS 32% 43% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14643%
9Shanghai Port FC BShanghai Port FC B
Shanghai Port FC B

Shanghai Port FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.79
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.71
Ude
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 50% 57%
GNS. 2.46 2.57 2.36
Scorede 1.57 1.50 1.64
Lukket Ind 0.89 1.07 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 43% 36% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
10Nantong Haimen Codion FCNantong Haimen Codion FC
Nantong Haimen Codion FC

Nantong Haimen Codion FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.50
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 1.32 1.64 1.00
Lukket Ind 0.93 1.00 0.86
BHS 54% 64% 43%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
11Dalian Yingbo BDalian Yingbo B
Dalian Yingbo B

Dalian Yingbo B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.43
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 36% 29%
GNS. 2.00 2.64 1.36
Scorede 1.07 1.50 0.64
Lukket Ind 0.93 1.14 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
12Jiangxi LianshengJiangxi Liansheng
Jiangxi Liansheng

Jiangxi Liansheng

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • U
1.50
Ude
  • V
  • V
  • T
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 43% 36%
GNS. 1.96 1.93 2.00
Scorede 1.04 1.07 1.00
Lukket Ind 0.93 0.86 1.00
BHS 43% 36% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
13Hubei Chufeng Heli FCHubei Chufeng Heli FC
Hubei Chufeng Heli FC

Hubei Chufeng Heli FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • U
1.43
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
1.43
Ude
  • T
  • V
  • U
  • U
  • T
1.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 36% 36%
GNS. 2.21 2.07 2.36
Scorede 1.21 1.21 1.21
Lukket Ind 1.00 0.86 1.14
BHS 50% 50% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
14Taian Tiankuang FCTaian Tiankuang FC
Taian Tiankuang FC

Taian Tiankuang FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.79
Ude
  • T
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 50% 21%
GNS. 2.11 1.93 2.29
Scorede 1.14 1.21 1.07
Lukket Ind 0.96 0.71 1.21
BHS 50% 43% 57%
CS 29% 36% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
15Qingdao Red Lions FCQingdao Red Lions FC
Qingdao Red Lions FC

Qingdao Red Lions FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • V
1.14
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 36% 14%
GNS. 1.93 1.93 1.93
Scorede 0.93 1.14 0.71
Lukket Ind 1.00 0.79 1.21
BHS 43% 43% 43%
CS 25% 36% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
16Shandong Taishan FC BShandong Taishan FC B
Shandong Taishan FC B

Shandong Taishan FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.79
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • V
1.64
Ude
  • V
  • U
  • T
  • V
  • U
1.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 43% 57%
GNS. 2.29 2.21 2.36
Scorede 1.39 1.29 1.50
Lukket Ind 0.89 0.93 0.86
BHS 54% 57% 50%
CS 36% 29% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
17Yichun Grand Tiger FCYichun Grand Tiger FC
Yichun Grand Tiger FC

Yichun Grand Tiger FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.96
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 1.79 1.57 2.00
Scorede 0.64 0.64 0.64
Lukket Ind 1.14 0.93 1.36
BHS 43% 43% 43%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
18Guangzhou Dandelion Alpha FCGuangzhou Dandelion Alpha FC
Guangzhou Dandelion Alpha FC

Guangzhou Dandelion Alpha FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
1.07
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.29 2.79 1.79
Scorede 1.00 1.29 0.71
Lukket Ind 1.29 1.50 1.07
BHS 54% 71% 36%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
19Shenzhen 2028 FCShenzhen 2028 FC
Shenzhen 2028 FC

Shenzhen 2028 FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 57% 21%
GNS. 2.54 3.00 2.07
Scorede 1.43 2.00 0.86
Lukket Ind 1.11 1.00 1.21
BHS 54% 50% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
20Wuhan Three Towns FC BWuhan Three Towns FC B
Wuhan Three Towns FC B

Wuhan Three Towns FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.14
Ude
  • V
  • T
  • U
  • V
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.07 1.71 2.43
Scorede 0.93 0.86 1.00
Lukket Ind 1.14 0.86 1.43
BHS 43% 29% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
21Shanghai SegendaShanghai Segenda
Shanghai Segenda

Shanghai Segenda

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
0.73
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
0.69
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.77
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 8% 8%
GNS. 2.31 1.85 2.77
Scorede 0.88 0.62 1.15
Lukket Ind 1.42 1.23 1.62
BHS 65% 54% 77%
CS 12% 15% 8%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

13215%
22Ganzhou Ruishi FCGanzhou Ruishi FC
Ganzhou Ruishi FC

Ganzhou Ruishi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.11
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • U
1.36
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • T
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 0.82 1.36 0.29
Lukket Ind 1.43 1.29 1.57
BHS 39% 71% 7%
CS 29% 14% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14214%
23Chengdu Rongcheng FC BChengdu Rongcheng FC B
Chengdu Rongcheng FC B

Chengdu Rongcheng FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • T
  • T
0.89
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.07 2.50 1.64
Scorede 0.82 1.29 0.36
Lukket Ind 1.25 1.21 1.29
BHS 46% 71% 21%
CS 21% 14% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14214%
24Beijing Institute of Technology FCBeijing Institute of Technology FC
Beijing Institute of Technology FC

Beijing Institute of Technology FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • U
0.89
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.00
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.75 2.43 3.07
Scorede 1.00 1.07 0.93
Lukket Ind 1.75 1.36 2.14
BHS 61% 64% 57%
CS 18% 14% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14214%
25Shanghai SecondShanghai Second
Shanghai Second

Shanghai Second

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 25 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
0.00
Hjemme
  • T
0.00
Ude
  • T
0.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 6.00 7.00 5.00
Scorede 1.50 1.00 2.00
Lukket Ind 4.50 6.00 3.00
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

100%

Ude / Clean Sheets (China League Two)

# HoldK
Kampe Spillet
Ude
Clean Sheets
Ude
CS%
1Rizhao Yuqi FCRizhao Yuqi FC
Rizhao Yuqi FC

Rizhao Yuqi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.21
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • T
  • U
1.43
Ude
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 29% 14%
GNS. 1.39 1.36 1.43
Scorede 0.64 0.71 0.57
Lukket Ind 0.75 0.64 0.86
BHS 29% 21% 36%
CS 61% 71% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14750%
2Dalian KeweiDalian Kewei
Dalian Kewei

Dalian Kewei

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • V
  • U
1.75
Hjemme
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
2.14
Ude
  • U
  • T
  • V
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 43% 57% 29%
GNS. 1.68 1.79 1.57
Scorede 1.04 1.29 0.79
Lukket Ind 0.64 0.50 0.79
BHS 39% 36% 43%
CS 57% 64% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14750%
3Shanghai Port FC BShanghai Port FC B
Shanghai Port FC B

Shanghai Port FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • V
  • U
  • T
1.79
Hjemme
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.71
Ude
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 50% 57%
GNS. 2.46 2.57 2.36
Scorede 1.57 1.50 1.64
Lukket Ind 0.89 1.07 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 43% 36% 50%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14750%
4Nantong Haimen Codion FCNantong Haimen Codion FC
Nantong Haimen Codion FC

Nantong Haimen Codion FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.50
Ude
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 1.32 1.64 1.00
Lukket Ind 0.93 1.00 0.86
BHS 54% 64% 43%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14643%
5Dalian Yingbo BDalian Yingbo B
Dalian Yingbo B

Dalian Yingbo B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.43
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • V
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 36% 29%
GNS. 2.00 2.64 1.36
Scorede 1.07 1.50 0.64
Lukket Ind 0.93 1.14 0.71
BHS 46% 57% 36%
CS 39% 36% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14643%
6Shandong Taishan FC BShandong Taishan FC B
Shandong Taishan FC B

Shandong Taishan FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.79
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • V
1.64
Ude
  • V
  • U
  • T
  • V
  • U
1.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 50% 43% 57%
GNS. 2.29 2.21 2.36
Scorede 1.39 1.29 1.50
Lukket Ind 0.89 0.93 0.86
BHS 54% 57% 50%
CS 36% 29% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14643%
7Ganzhou Ruishi FCGanzhou Ruishi FC
Ganzhou Ruishi FC

Ganzhou Ruishi FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.11
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • U
1.36
Ude
  • T
  • T
  • T
  • T
  • T
0.86
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.25 2.64 1.86
Scorede 0.82 1.36 0.29
Lukket Ind 1.43 1.29 1.57
BHS 39% 71% 7%
CS 29% 14% 43%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14643%
8Xian RonghaiXian Ronghai
Xian Ronghai

Xian Ronghai

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • U
  • V
  • V
  • T
1.79
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
2.21
Ude
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 71% 36%
GNS. 1.89 2.29 1.50
Scorede 1.18 1.57 0.79
Lukket Ind 0.71 0.71 0.71
BHS 29% 21% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
9Guizhou Zhucheng Athletic FCGuizhou Zhucheng Athletic FC
Guizhou Zhucheng Athletic FC

Guizhou Zhucheng Athletic FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • T
  • V
1.75
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • V
2.43
Ude
  • T
  • U
  • T
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 54% 79% 29%
GNS. 2.14 2.21 2.07
Scorede 1.32 1.79 0.86
Lukket Ind 0.82 0.43 1.21
BHS 32% 29% 36%
CS 50% 64% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
10Guangdong Mingtu FCGuangdong Mingtu FC
Guangdong Mingtu FC

Guangdong Mingtu FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • U
  • U
1.29
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • U
  • U
1.21
Ude
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.36
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 21% 29%
GNS. 1.79 1.64 1.93
Scorede 0.96 0.93 1.00
Lukket Ind 0.82 0.71 0.93
BHS 46% 43% 50%
CS 46% 57% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
11Jiangxi LianshengJiangxi Liansheng
Jiangxi Liansheng

Jiangxi Liansheng

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
1.39
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • U
1.50
Ude
  • V
  • V
  • T
  • T
  • T
1.29
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 43% 36%
GNS. 1.96 1.93 2.00
Scorede 1.04 1.07 1.00
Lukket Ind 0.93 0.86 1.00
BHS 43% 36% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
12Hubei Chufeng Heli FCHubei Chufeng Heli FC
Hubei Chufeng Heli FC

Hubei Chufeng Heli FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • U
1.43
Hjemme
  • T
  • T
  • T
  • V
  • U
1.43
Ude
  • T
  • V
  • U
  • U
  • T
1.43
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 36% 36%
GNS. 2.21 2.07 2.36
Scorede 1.21 1.21 1.21
Lukket Ind 1.00 0.86 1.14
BHS 50% 50% 50%
CS 36% 36% 36%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14536%
13Langfang Glory CityLangfang Glory City
Langfang Glory City

Langfang Glory City

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.46
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.36
Ude
  • U
  • V
  • U
  • U
  • V
1.57
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 29% 36%
GNS. 2.29 1.86 2.71
Scorede 1.07 0.93 1.21
Lukket Ind 1.21 0.93 1.50
BHS 50% 36% 64%
CS 39% 50% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
14Yichun Grand Tiger FCYichun Grand Tiger FC
Yichun Grand Tiger FC

Yichun Grand Tiger FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.96
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.00
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 1.79 1.57 2.00
Scorede 0.64 0.64 0.64
Lukket Ind 1.14 0.93 1.36
BHS 43% 43% 43%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
15Guangzhou Dandelion Alpha FCGuangzhou Dandelion Alpha FC
Guangzhou Dandelion Alpha FC

Guangzhou Dandelion Alpha FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • U
  • V
  • U
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • V
  • T
1.07
Ude
  • U
  • V
  • T
  • U
  • U
1.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.29 2.79 1.79
Scorede 1.00 1.29 0.71
Lukket Ind 1.29 1.50 1.07
BHS 54% 71% 36%
CS 29% 29% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
16Chengdu Rongcheng FC BChengdu Rongcheng FC B
Chengdu Rongcheng FC B

Chengdu Rongcheng FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • U
  • T
  • T
0.89
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
0.71
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.07 2.50 1.64
Scorede 0.82 1.29 0.36
Lukket Ind 1.25 1.21 1.29
BHS 46% 71% 21%
CS 21% 14% 29%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14429%
17Changchun XiduChangchun Xidu
Changchun Xidu

Changchun Xidu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 1 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • U
  • V
1.14
Ude
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.14
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 21% 21% 21%
GNS. 1.86 1.29 2.43
Scorede 0.75 0.57 0.93
Lukket Ind 1.11 0.71 1.50
BHS 46% 36% 57%
CS 32% 43% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14321%
18Taian Tiankuang FCTaian Tiankuang FC
Taian Tiankuang FC

Taian Tiankuang FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 2 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • V
  • U
  • T
  • V
1.43
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.79
Ude
  • T
  • T
  • U
  • U
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 36% 50% 21%
GNS. 2.11 1.93 2.29
Scorede 1.14 1.21 1.07
Lukket Ind 0.96 0.71 1.21
BHS 50% 43% 57%
CS 29% 36% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14321%
19Shenzhen 2028 FCShenzhen 2028 FC
Shenzhen 2028 FC

Shenzhen 2028 FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 7 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • T
  • T
  • T
  • U
1.50
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Ude
  • T
  • U
  • U
  • T
  • T
1.07
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 39% 57% 21%
GNS. 2.54 3.00 2.07
Scorede 1.43 2.00 0.86
Lukket Ind 1.11 1.00 1.21
BHS 54% 50% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14321%
20Wuhan Three Towns FC BWuhan Three Towns FC B
Wuhan Three Towns FC B

Wuhan Three Towns FC B

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 5 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.04
Hjemme
  • T
  • V
  • T
  • U
  • V
1.14
Ude
  • V
  • T
  • U
  • V
  • T
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 29% 21%
GNS. 2.07 1.71 2.43
Scorede 0.93 0.86 1.00
Lukket Ind 1.14 0.86 1.43
BHS 43% 29% 57%
CS 25% 29% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14321%
21Beijing Institute of Technology FCBeijing Institute of Technology FC
Beijing Institute of Technology FC

Beijing Institute of Technology FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 3 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • V
  • U
  • U
  • U
0.89
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.00
Ude
  • T
  • V
  • T
  • U
  • U
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 18% 21% 14%
GNS. 2.75 2.43 3.07
Scorede 1.00 1.07 0.93
Lukket Ind 1.75 1.36 2.14
BHS 61% 64% 57%
CS 18% 14% 21%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14321%
22Qingdao Red Lions FCQingdao Red Lions FC
Qingdao Red Lions FC

Qingdao Red Lions FC

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 6 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
  • U
  • T
  • V
1.14
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • T
  • V
1.50
Ude
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.79
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 25% 36% 14%
GNS. 1.93 1.93 1.93
Scorede 0.93 1.14 0.71
Lukket Ind 1.00 0.79 1.21
BHS 43% 43% 43%
CS 25% 36% 14%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

14214%
23Shanghai SegendaShanghai Segenda
Shanghai Segenda

Shanghai Segenda

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 8 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • U
  • U
  • T
  • U
  • U
0.73
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
0.69
Ude
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
0.77
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 8% 8% 8%
GNS. 2.31 1.85 2.77
Scorede 0.88 0.62 1.15
Lukket Ind 1.42 1.23 1.62
BHS 65% 54% 77%
CS 12% 15% 8%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1318%
24Xiamen FeiluXiamen Feilu
Xiamen Feilu

Xiamen Feilu

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 4 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • V
  • T
  • U
  • V
  • U
1.32
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • V
1.71
Ude
  • T
  • V
  • T
  • T
  • U
0.93
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 32% 43% 21%
GNS. 2.50 1.86 3.14
Scorede 1.32 1.29 1.36
Lukket Ind 1.18 0.57 1.79
BHS 43% 21% 64%
CS 39% 71% 7%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

1417%
25Shanghai SecondShanghai Second
Shanghai Second

Shanghai Second

China League Two (Div. 3)

Liga Pos 25 / 25

Kina

Form Sidste 5 PPK
Samlet
  • T
  • T
0.00
Hjemme
  • T
0.00
Ude
  • T
0.00
Statistikker Samlet Hjemme Ude
Sejr % 0% 0% 0%
GNS. 6.00 7.00 5.00
Scorede 1.50 1.00 2.00
Lukket Ind 4.50 6.00 3.00
BHS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her?
Opgrader til FootyStats Premium!

100%

Hvilket Hold Har Haft Flest Clean Sheets I China League Two?

Holdene med flest Rene Mål i China League Two er Rizhao Yuqi FC (17 clean sheet ud af 28 kampe), efterfulgt af Dalian Kewei (16 clean sheets ud af 28 kampe), og Xian Ronghai (14 clean sheets ud af 28 kampe). Rizhao Yuqi FC lukkede ikke et eneste mål ind i 61% af kampene i China League Two denne sæson, hvilket er virkeligt imponerende, og beviser hvilket solidt forsvar de har. Dalian Kewei har også en god clean sheet historik med 57% og Xian Ronghai har en clean sheet procent på 50%.

/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.